Igor Lewczuk - fot. Mishka / Legionisci.com

Lewczuk: Remis nas nie zadowala

Maciej Frydrych i Fumen, źródło: Legionisci.com

Igor Lewczuk: O wrażenia z meczu, to trzeba zapytać kibiców. Wiadomo, że gramy u siebie i chcemy mieć trzy punkty. Natomiast remis traktujemy jako rzecz, która nas nie zadowala i to jest jasne. Wiadomo, że drużyna, która przyjeżdża na Łazienkowską częściej gra z kontry niż z ataku pozycyjnego.

Przed nami mecz z Atromitosem i dopiero teraz będziemy skupiać się na Grekach. Zaczynamy analizę od jutra. Dotychczas przygotowywaliśmy się pod rywalizację z wrocławianami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
LGZ - 04.08.2019 / 22:40, *.tpnet.pl

W meczu z Atromitosem nie zadowoli Kibicow remis !!!

odpowiedz
@Rodius - 04.08.2019 / 21:31, *.chello.pl

I dygoczą ale ze śmiechu.

odpowiedz
ZGL - 04.08.2019 / 21:16, *.tpnet.pl

Nas KIBICOW tez nie zadowala bo KIBICE chca widziec dobra gre i gole !!!

odpowiedz
Rodius - 04.08.2019 / 20:54, *.174.60

Podobno drużynom przyjeżdżającym
miały się nogi dygotać że strachu. Dzisiaj to widzieliśmy. Ledwie remisik

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.