REKLAMA

Brąz Krajewskiego w memoriale Pytlasińskiego

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zapaśnik Legii, Rafał Krajewski zdobył brązowy medal na międzynarodowych zawodach w 62. Memoriale Władysława Pytlasińskiego w stylu klasycznym, kat. -130 kg. W walce o brąz legionista pokonał Rafała Płowca. Wcześniej Krajewski pokonał Białorusina, Aliaksandra Barabana, a w walce o finał przegrał z Chińczykiem, Lingzhe Mengiem.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.