Ioannis Anastasiou - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Anastasiou: Legia postawiła ciężkie warunki

Mishka, źródło: Legionisci.com

Ioannis Anastasiou (trener Atromitosu): To był trudny mecz. Legia postawiła ciężkie warunki, grała wysokim pressingiem. Mają też wspaniałych kibiców, którzy bardzo ich wspierali. Gra toczyła się w szybkim tempie. Gratuluję swoim zawodnikom, bo zagrali dziś dobrze. Było sporo sytuacji, które mogły zakończyć się bramką, ale moi piłkarze dobrze i skutecznie się bronili. Zagrali na odpowiednim poziomie.

Czekamy na rewanż na własnym stadionie. Liczymy na wsparcie naszych fanów. Chcemy zaprezentować się z jak najlepszej strony. Na pewno będziemy musieli uważać na Legię, bo jest bardzo doświadczonym zespołem. Nasza dzisiejsza gra pokazała, że możemy osiągnąć sukces i pozytywny wynik w rewanżu.

Nie wszyscy zawodnicy są przygotowani na takim poziomie, jakiego bym oczekiwał, ale cały czas dochodzą do formy.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
Krzysztof Warzycha - 12.08.2019 / 20:36, *.play-internet.pl

Ioannis ciężkie warunki to Wam postawi Rangers.Oj chłopie będziesz w szoku.Przyjmij Vuko na staż może się czegoś nauczy.

odpowiedz
OskiBoski - 09.08.2019 / 19:10, *.centertel.pl

Ku...a ten Atromitos grał słabo ale jak się wstawia drewno kulenovića to się nie dziwię że nie ma bramek jak carlitos wszedł na boisko to odrazu z wolnego by strzelił a kulenović to taki drugi kucharczy

odpowiedz
Xil - 09.08.2019 / 14:03, *.play-internet.pl

Zdjęcie i tyuł tworzą pewien podtekst?

odpowiedz
Piciu - 09.08.2019 / 09:33, *.play-internet.pl

"Nasza dzisiejsza gra pokazała, że możemy osiągnąć sukces i pozytywny wynik w rewanżu". Co ten gość chrzani?

odpowiedz
Xavi - 09.08.2019 / 06:35, *.plus.pl

Możecie sobie pisać co chcecie, ale mecz w wykonaniu Legii był bardzo dobry z minusem. A minusem było brak bramek. Poza tym było wszystko i pressing i zdobywanie pola, i wychodzenie na pozycję zawodnika podającego, mała gra, i jeszcze można by wymieniać, nap. Wyprzedzanie rywala w odbiorze czy biegające skrzydełka. Możecie nie lubić vuko, ale dzisiaj Legia zagrała podobna piłkę jak w pamiętnych meczach z c

odpowiedz
mrsn - 11.08.2019 / 11:43, *.centertel.pl

@Xavi: nie tlumacz frustratom w torebkach

odpowiedz
abc - 09.08.2019 / 00:34, *.plus.pl

"to był trudny mecz" - już mu się Jan Urban włączył

odpowiedz
Tagi - 08.08.2019 / 23:34, *.vectranet.pl

Gra toczyła się w szybkim tempie ?????
W którym meczu ?????

odpowiedz
Hugon - 08.08.2019 / 23:43, *.vectranet.pl

@Tagi: Gamoniu jak nie wiesz w którym meczu to przestań ćpać

odpowiedz
Zdzicho - 10.08.2019 / 13:29, *.tpnet.pl

@Hugon: ma racje, a jak uwazasz ze tempo było dobre, to musisz przyspieszyc ruchy, bo jak widzisz nawet na wks bylo za slabe

odpowiedz