Kulenović po zdobyciu bramki - fot. Mishka/ Legionisci.com
REKLAMA

Transfer

Rekordowa kwota Barnsley za Kulenovicia?

Wiśnia, źródło: Twitter.com/SkySports_Tim

Przed kilkoma dniami pojawiły się informacje o możliwym odejściu z Legii Sandro Kulenovicia. Sprawy wydają się nabierać rozpędu. We wtorek dziennikarz SkySports Tim Thornton poinformował, że pierwszoligowe Barnsley jest niezwykle zdeterminowane, aby sprowadzić do siebie Chorwata. Gotowe jest pobić nawet swój transferowy rekord, który wynosi obecnie ok. 2,25 mln euro.

Kulenović w tym sezonie zdobył dwie bramki, lecz nie można powiedzieć, że ma pewne miejsce w wyjściowym składzie stołecznej drużyny. W ostatniej ligowej kolejce pojawił się na murawie na ostatnie kilkanaście minut. Vuković cały czas szuka różnych opcji w ataku, ale dosyć niechętnie stawiał tam do niedawna Kulenovicia. Kiedy zdrowy był Vamara Sanogo, to właśnie jego na pozycji snajpera widział szkoleniowiec Legii.

Wobec tego niewykluczone, że niebawem przygoda Kulenovicia z Legią się zakończy. Z racji młodego wieku, piłkarz jest w kręgu zainteresowań kilku zagranicznych zespołów. Barnsley wierzy w jego potencjał, dlatego szykuje się do złożenia oferty, która prawdopodobnie będzie wynosiła ok. 2,5 mln euro. Tym samym Anglicy pobiliby swój transferowy rekord sprzed 21 lat, gdy sprowadzili Georgi Hristova z Partizana za ok. 1,5 mln funtów.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (167)

+dodaj komentarz
janusz - 08.08.2019 / 18:53, *.tpnet.pl

dlaczego carlitos nie jest na skladzie jesli przegracie mecz pozalujecie razem z vuko

odpowiedz
Gocław - 07.08.2019 / 17:36, *.chello.pl

Podobno już temat upadł, Legia chciała za dużo.

odpowiedz
Fras - 07.08.2019 / 18:45, *.icpnet.pl

@Gocław: Temat nie upadł,Legia jest pazerna a inny klub jest zainteresowany niby usługami Kulenovicia,nie wiem co w ogóle te kluby w nim widzą,przecież to drewono,żeby się nie okazało,że zostanie w Legii i odejdzie za grosze po jakimś czasie albo na zasadzie wolnego kontraktu po wygaśnięciu,powinni wziąć pieniądze i tyle,nic z tego gościa nie będzie mimo młodego wieku

odpowiedz
Gocław - 07.08.2019 / 20:29, *.chello.pl

@Fras:

Masz rację, niedokładnie napisałem, podobno upadł już temat Barnsley.

odpowiedz
Josh75 - 07.08.2019 / 14:59, *.tpnet.pl

ludzie, czego kucharskiego nie rozliczycie???kim on był? gdzie gral?

odpowiedz
LegiaKrak - 07.08.2019 / 14:32, *.ists.pl

W ciemno bierzemy 2.5mln EUR. Nie ma nawet dyskusji. Powinien iść nawet za 1.5mln.

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 07.08.2019 / 13:48, *.chello.pl

Czy ktoś z sympatyków Kulenovica mógłby mi przypomnieć,w którym meczu on "błysnął",w ilu meczach strzelił ważną bramkę ,w którym meczu był wiodącym zawodnikiem? Przecież ostatnie mecze w jego wykonaniu to parodia~!!!!Ma talent ale czy się rozwinie - to pytanie.Moim zdaniem porównywanie Kulenovica z Lewandowskim to olbrzymia przesada - Lewandowski coś pokazał w Zniczu,Lechu-to wina działaczy Legii że woleli Arrubarenę- a został sprzedany do Borussi jako młody talent. On się sprawdził ale ilu było takich,którzy się nie sprawdzili? Przypomnę choćby Żyro , który w Legii pokazał dużo więcej niż Sandro! A losy Bielika,który nie może się przebić w Arsenalu?
Dlatego warto go sprzedać ale z zastrzeżeniem dodatkowych bonusów,bo może się rozwinie......

odpowiedz
znajca - 07.08.2019 / 14:14, *.unitelmedia.pl

@kibic Legii od zawsze:
1. Chłopak ma 19 lat, więc ciężko wymagać od niego, żeby stanowił o obliczu drużyny.
2. Może w żadnym meczu specjalnie nie "błysnął", ale kilka bramek na koncie ma.
3. Środkowy napastnik żyje z podań / dośrodkowań. Czy Novikovas i Nagy zapewniają właściwą ilość i jakość owych podań i dośrodkowań? Ta para potrafi skutecznie rozregulować nawet Carlitosa!
4. Owszem, w Finlandii zagrał totalny piach. Pytanie: czy był gorszy od promowanego na siłę Novikovasa?
5. Kwota 2,5 bańki za reprezentanta chorwackiej młodzieżówki, to Twoim zdaniem zadowalająca cena?
6. Zdeklarowanych sympatyków Kulenovicia raczej tutaj nie znajdziesz. Prędzej ludzi, których niepokoją ruchy transferowe Legii.

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 07.08.2019 / 15:17, *.chello.pl

@znajca: ad1/Sandro ma już prawie 20 lat/w grudniu skończy/ a dla południowców to już dojrzałość.
ad2 i 3/Rzeczywiście ,podań od skrzydłowych nie dostaje ale sam też nic nie pokazuje.A co do Carlitosa to jest b.przereklamowany piłkarz,nawet w III lidze hiszpańskiej nie był gwiazdą!
ad4/ Novikovas w Jadze grał nieżle,za niedługo będzie grał nieżle w Legii - choć moim zdaniem wcale nie jest lepszy od Kuchego.Nagy to nie jest mój ulubieniec...
ad5/to nie jest mało za zawodnika który jeszcze się niczym nie wyróżnił.Ale ważne będzie,czy będą odpowiednio wysokie bonusy.
ad6/ Transfery są niepokojące od kilku lat ale zdarzają się "perełki" - Vadis,Nico,Prijo.Może jeszcze któryś odpali.

odpowiedz
m4pierwszy - 07.08.2019 / 21:58, *.com.pl

@znajca: czyli nie błysnął, gra kiepsko, goli nie strzela ale ma 19 lat i jest reprezentantem młodzieżówki. No to Panie argumenty, dziwne że obrońcy się nie rozchodzą żeby do pustej pakował.

odpowiedz
Chv - 07.08.2019 / 13:16, *.play-internet.pl

W tym klubie nikt się nie rozwinie. Najlepiej za paczkę fajek wszystkich posprzedawać.

odpowiedz
sprite - 07.08.2019 / 12:42, *.play-internet.pl

Agre w pakiecie dołożyć!

odpowiedz
Filip - 07.08.2019 / 12:36, *.play-internet.pl

Gdxie w jego wieku bedac byl niejaki Mario Mandziukic jego krajan a gdzie jest teraz, podobne warunki fizyczne obu, wg mnie moze siegnac poziomu Mandzia ale teraz niech idzie bo tu sie nie rozwinie

odpowiedz
zaba285 - 08.08.2019 / 10:22, *.lukman.pl

@Filip: to, że taki ogór u nas jest nie świadczy o jego poziomie, tylko o upadku poziomu naszego klubu. gdybyśmy mieli napastników jak podczas gry w LM to ten ogór nawet by murawy nie powąchał.

odpowiedz
Simon - 07.08.2019 / 11:54, *.telnaptelecom.pl

#murem za Kulo#sprzedawac

odpowiedz
m4pierwszy - 07.08.2019 / 12:26, *.Level3.net

@Simon:
:)

odpowiedz
Kibic - 07.08.2019 / 10:43, *.t-mobile.pl

Jak go kupią osobiście go zawioze do nowego klubu tak samo jak Agre czy Antolicia. To nie były wzmocnienia to najemnicy za hajs którzy nic nie wnoszą wgre Legi

odpowiedz
Ed - 07.08.2019 / 10:07, *.play-internet.pl

To jest zawodnik podobny do Rasiaka, więc może tam zrobić karierę. Na dzień dzisiejszy Champoinship to jego max. Jeśli rozwinie się to może zastąpić RL9 w Bayernie. W Legi brakuje takiego "Niedzielana" z którym mógłby pograć.

odpowiedz
kibic emeryt - 07.08.2019 / 08:57, *.tpnet.pl

Jeśli dadzą taką sumę to na 100 %odejdzie bo Mioduski chce odzyskać pożyczone klubowi ponad 40 mln i wcale to nie jest dziwne bo prezes mld. nie jest .Co do piłkarza mam mieszane uczucia oglądając go w meczach Legii ma się wrażenie że to słaby grajek bez potencjału ale na mistrzostwach Europy wszedł w jednym meczu i był najlepszym grajkiem w drużynie .!Faktem jest że w Anglii najbardziej przepłaca się za zawodników choć ten klub potentatem nie jest . Dla mnie Conte i Carlitos na dzień dzisiejszy dużo lepsi .

odpowiedz
Josh75 - 07.08.2019 / 08:55, *.tpnet.pl

kucharski a kto sprowadził agrę? twoja zgoda była? mioduski przejrzyj w koncu

odpowiedz
Bubu - 07.08.2019 / 08:20, *.vectranet.pl

Ciekawe ,ze inni widza to czego my zobaczyc nie mozemy ,patrz Lewandowski w legii

odpowiedz
zaba285 - 07.08.2019 / 09:06, *.lukman.pl

@Bubu: Lewandowski nigdy nie dostał szansy w Legii, więc to porównanie bez sensu

odpowiedz
Bubu - 07.08.2019 / 11:17, *.vectranet.pl

@zaba285: Wiesz i to świadczy o beznadziejnosci sztabow ,ktore u nas są

odpowiedz
Ja - 07.08.2019 / 12:05, *.play-internet.pl

@Bubu: Nie tyle nie dali mu szansy co pozbyli się go jak złapał kontuzje za małolata. Sam musiał się walczyć z rehabitacją.

odpowiedz
Urlop Himenez - 07.08.2019 / 13:31, *.tpnet.pl

@Bubu: No , Lewego przeoczono . Inna sprawa , że Lewy nie powinien iść do Pyr , gamoń . A jeśli już tak się stało , to potem powinien robić wszystko , żeby do nas wrócić i marzyć tylko o tym żeby grać dla nas . Żeby zatrzeć złe wrażenie , żeby naprawić swój błąd . A on do Borusii ... Chrzanić forsę , piniądze to nie wszysko . Teraz na przykład : powinien rozwiązać kontrakt z Bajernem , pożegnać się z nimi i wrócić do nas . Mówię to całkowicie poważnie . Zarobił ? Na zdrowie , a teraz do szeregu . Ale on nie chce być hardkorowy i nie rozumie , że lepiej przegrać z nami niż wygrać z kimkolwiek . A najlepiej wygrać . (L)

odpowiedz
Po(L)noc - 07.08.2019 / 07:36, *.73.156

Co to jest 2,5 mln Euro za kolesia, który w wieku 19 lat jedzie z kadrą Chorwacji na Euro U-21, obecnie ma status podstawowego zawodnika (nie twierdzę że słusznie) w czołowym klubie ligi, która wypromowała już kilku napastników na światowym poziomie i to jeszcze do Anglii, gdzie chyba najbardziej się przepłaca za zawodników?
Jak już sprzedawać, to minimum te 5 mln plus klauzule od kolejnego transferu, inaczej nigdy nie będziemy mieć kasy na porządne transfery.
Ale osobiście, wolałbym aby Niezgoda gdzieś odszedł, a Sandro został, bo ma potencjał i mimo wszystko dochodzi do tych sytuacji bramkowych. Nie jego wina, że w klubie nie ma typowego napastnika na dobrym poziomie i w wieku 19 lat często jest jedyną opcją na atak.

odpowiedz
antek - 07.08.2019 / 04:03, *.chello.pl

szprzedać te drewno jak najpredzej

odpowiedz
Krzysztof Grabski z Warszawy - 07.08.2019 / 02:03, *.centertel.pl

Sprzedać go!

odpowiedz
(L)egia - 07.08.2019 / 00:03, *.play-internet.pl

Ta kwota niby du.py nie urywa, ale może to i niezła kwota jak za takiego piłkarza... Mogliby go opchnąć.

odpowiedz
Gienek - 06.08.2019 / 23:33, *.vectranet.pl

Vukovic niech sie zabiera razem z Kulenoviciem a na dokladkę dolozyc jeszcze Jedrzejczyka i bedzie gitara. Remiego z Cafem też można by popchnąć.

odpowiedz
(L)eo - 07.08.2019 / 00:47, *.t-mobile.pl

@Gienek: Co Ty masz do Jędzy? Jak na razie nasz najlepszy piłkarz w tym sezonie.

odpowiedz
kibic Legii - 07.08.2019 / 05:44, *.net.pl

@Gienek: to chcesz od Jędzy? Chyba meczów nie oglądasz.

odpowiedz
Legion - 07.08.2019 / 07:17, *.futuro.pl

@Gienek: to żeś teraz z Jędzą przywalił.

odpowiedz
Maly_zambrów - 06.08.2019 / 23:06, *.t-ipconnect.de

Dorzucić jeszcze novikovasa i kwita

odpowiedz
Jeronimo - 06.08.2019 / 22:39, *.centertel.pl

A o Lewczuka nikt nie pyta i nie proponuje dużej kasy. Młody perspektywiczny utalentowany, rok nie grał w piłkę a w Legii pierwszy wybór

odpowiedz
Radomiak - 06.08.2019 / 22:30, *.vectranet.pl

Jeszcze Niezgodę sprzedać do jakiegoś szpitala bo on wiecznie na L4.
Kante i carlitos to kozacy!

odpowiedz
wawa fan - 06.08.2019 / 22:28, *.vectranet.pl

Za 80 kg drewna chcą dać ponad 2 mln ojro?
Oby się nie rozmyślili!

odpowiedz
AAA - 06.08.2019 / 22:14, *.chello.pl

Obrońcy talentu kuźwa się znaleźli.
Oglądali co niektórzy chociażby mecz z Finami? Ok, jeden mecz ale czy w innych miał przebłyski formy?
Oddać ale tylko w pakiecie z tym wybitnym, złotoustym Aco.

odpowiedz
K(L)AKIER - 06.08.2019 / 22:28, *.inetia.pl

@AAA: Nie żebym coś miał do niego, ale szału nie robi póki co, sprzedać go i angulo z górnika w jego miejsce

odpowiedz
Xyz - 07.08.2019 / 05:57, *.64.30

@K(L)AKIER: czy Ty wiesz ile ten Angulo man lat?

odpowiedz
Tomek Mokotów - 07.08.2019 / 06:54, *.play-internet.pl

@AAA:

Myślisz, że trenerzy Barnsley nie oglądali meczu Legii z Finami? A kto zagrał w tamtym meczu dobrze z graczy ofensywnych?

Sądzisz, że Barnsley chce swoje transferowe rekordy bić bo nic w tym chłopaku nie widzą?

Może powinieneś oddać się menadżerce sportowej? Albo mniej grać w FIFĘ...

odpowiedz
kowaL - 06.08.2019 / 22:07, *.vectranet.pl

A czy ktoś może kupić Pinokia?

odpowiedz
Fan rodzimej mysli szkoleniowej - 06.08.2019 / 22:23, *.t-mobile.pl

@kowaL: za ile, za dwie Nawałki czy pół Fornalika?

odpowiedz
Gepetto - 07.08.2019 / 11:14, *.play-internet.pl

@kowaL: przecież Radovicia już na szczęście nie ma w klubie, to kto go ma kupić?

odpowiedz
Pio - 06.08.2019 / 21:46, *.metrointernet.pl

Legia wyprzedaje zawodników, bo loczek nie płaci pensji o 9 miesięcy.
Wieteska i Carlitos też odejdą.
Niestety nasz klub tonie.

odpowiedz
Johny - 06.08.2019 / 21:33, *.orange.pl

Puszczać mamy Niezgodę plus ktoś jeszcze się znajdzie

odpowiedz
Afro - 06.08.2019 / 21:06, *.chello.pl

Sprzedać = profit. Tam się pewnie chłopak rozwinie i sprzedadzą go dalej = profit (przy dobrej umowie).

odpowiedz
Rafał - 06.08.2019 / 21:05, *.play-internet.pl

Co z tego, że go opchna i takiego Wietesa czy Carlitosa, jak to nie wpłynie miarodajnie dla klubu. Zespół jest źle budowany i tyle. Masa cała słabych piłkarzy i to przeplacanych. Wielu cieszyło się jakie to dobre transfery zrobiliśmy, a boisko ich szybko zweryfikować. To nie są goście, którzy pociągnąć ten wózek i zrealizuje tak WAZNY cel dla nas jaki jest LE!!!. W przypadku jego braku naprawdę ten zarząd na czele z Mioduski musi być rozliczony. Inaczej dalej będzie jak jest.

odpowiedz
WETERAN - 06.08.2019 / 21:33, *.chello.pl

@Rafał : A oprócz Twoich osobistych frustracji, może coś na temat?

odpowiedz
Trampek - 06.08.2019 / 22:25, *.net.pl

@WETERAN:Tylko bez frustracji ! Dla dobra LEGII / lepszej oferty za niego KLUB nie otrzyma - nawet za 100 lat / i dla dobra Kulenovica jest to najlepsza opcja ,/ W Polsce nie ma klubu - aby stosowane metody treningowe z epoki kamienia łupanego - dałyby mu możliwość podniesienia kwalifikacji na ... poziom europejski/ . Wystarczy ?!

odpowiedz
znajca - 06.08.2019 / 21:00, *.centertel.pl

Sprzedać reprezentanta chorwackiej młodzieżówki za tak niską kwotę, to kpina! Zacznijmy się trochę szanować, bo nigdy nie zarobimy prawdziwych pieniędzy na transferach małolatów. Bielik poszedł do Derby za bodajże 10 milionów funtów. Przypominam, że ów Bielik jest stoperem, nie napastnikiem!

odpowiedz
Mirosław Jabłoński - 06.08.2019 / 20:42, *.play-internet.pl

Znacie się na futbolu jak Mioduski na prowadzeniu klubu, śmieszne dzieci internetu. Jeszcze wszyscy za nim zapiszczą jak się rozwinie, dojrzeje, nabierze doświadczenia i zacznie walić bramy w Premier League. Tylko bałwan nie dostrzeże jego walorów, siła, wzrost, strzał głową, zgrywanie górnych piłek do kolegów i zastawianie się. Wiadomo, że sprinterem nie będzie, nie te warunki. Wirtuozem techniki też nie jest ale trudno mieć szybką nogę przy takim wzroście, ważne by był skuteczny. To taki serbski Koller, Bierhoff, Hartson albo Toni. Każdy z nich był powolny i surowy technicznie ale bramy strzelał. Bo mieli inne atuty, wzrost, siłę i skuteczność. Czy to przypadek, że grał w Juventusie, że jest powoływany do reprezentacji, że Vukowić na niego stawia, że jest spore zainteresowanie na zachodzie jego osobą? Każdy ma klapki na oczach i nikt nie widzi jaki jest słaby? Czy może fachowcy jednak widzą w nim ogromny potencjał dlatego jest rozchwytywany? Gdyby był takim drewnem jak tu piszą gamonie to skończyłby w serbskim tartaku, nie wychyliłby nosa poza Bałkany. To nie jego wina, że Legia gra bez pomysłu i stylu, że dośrodkowań albo nie ma albo lądują na wysokości 3 piętra. On żyje z podań, a te są kiepskiej jakości. Svitlica też był słaby technicznie ale miał wypieszczone asysty więc strzelał dużo goli. Kulenović też będzie strzelał dużo ale niestety już nie u nas. Na chłopski rozum, gdyby on był taki ujowy to czy chciałby go klub z najlepszej ligi świata?

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.08.2019 / 20:56, *.orange.pl

@Mirosław Jabłoński: Niech się Pan tak nie napina, bo żyłka ma to do siebie, że lubi w takich sytuacjach pryknąć. Gumka myszka w spodniach zapiszczy, a zwieracze nie wytrzymają ciśnienia i może być klops. A klopsy mają to do siebie, że strasznia paskudzą w gaciach...Polecam piwko i orzeszki na uspokojenie.

odpowiedz
Gocław - 06.08.2019 / 20:58, *.chello.pl

@Mirosław Jabłoński:

Bardzo dobrze Mirek, pompuj ten transfer ;)

ps. Dla mnie najlepsze: ... grał w Juventusie :)

odpowiedz
Tomek Mokotów - 06.08.2019 / 21:05, *.play-internet.pl

@Leśny Dziadek:

O, pierwszy ekspert się odezwał...

Wracaj do lasu Dziadku, przynajmniej się swoimi wpisami nie będziesz kompromitował.

Fajnie, że odpisałeś choć 1 argumentem przeciwko.
Dyskusja, wiesz?

Lepiej popisać coś gejowskiego o gaciach, kupach i tak dalej, prawda?

Żenada...

odpowiedz
Pawciu - 06.08.2019 / 21:33, *.orange.pl

@Mirosław Jabłoński:
Wiekszosc tutaj piszacych o Svitlicy nawet nie slyszalo ale to byl napadzior zyjacy tylko i wylacznie z podan np. Karwana czy Tomka Sokolowskiego :)
Kulenovic zrobi kariere jedynie przy dobrym trenerze i w druzynie gdzie jest koncecja gry...

odpowiedz
Mdread - 06.08.2019 / 21:57, *.cyfrowypolsat.pl

@Mirosław Jabłoński: 100 % poparcia tez juz pisalem ze sandro ma duze mozliwosci i potencjal.

odpowiedz
Krecina Zdzichu - 06.08.2019 / 22:22, *.t-mobile.pl

@Mirosław Jabłoński: tak tak serbski Bierhoff czy tu mowa o naszym Pinokiu może? Kulenas to przecie Chorwat.

odpowiedz
Gocław - 06.08.2019 / 23:37, *.chello.pl

@Mdread:

Bardziej ufam ocenie scoutów Juventusu, niż Barnsley ;)

odpowiedz
zaba285 - 07.08.2019 / 08:52, *.lukman.pl

@Mirosław Jabłoński: dawno się tak nie uśmiałem czytając komentarz. może w 2 lub 3 lidze angielskiej będzie sadził bramy, bo tam lubią taką grę na wysokich napastników, ale najpierw ktoś go musi nauczyć grać głową, bo gra marnie a jedna bramka w tym sezonie to wyjątek od reguły

odpowiedz
Urlop Himenez - 07.08.2019 / 12:30, *.tpnet.pl

@zaba285: W zeszłym sezonie strzałem głową uratował nam remis w Białymstoku . I w ogóle nieżle grał . Chyba ten niestrzelony karny Finom tak nas boli , karne się strzela . Szkoda . Myślę , że dzieją się dziwne rzeczy . Po rozpoczęciu sezonu nie powinien już nikt odchodzić , nikt . Nie obchodzi mnie okienko transferowe otwarte , obchodzimy nas tylko my . Nie będziemy uszczęśliwiać innych , nie wpuszczać menadżerów po pierwszej kolejce ligowej albo europejskiej i tyle . Mieli czas wcześniej angielscy czy inni , a teraz nie i koniec ! Tak powinno być .

odpowiedz
oLaf - 07.08.2019 / 13:33, *.vectranet.pl

@Urlop Himenez: pięknie by było i popieram kolegę ale to mżonki bo:

po pierwsze Miodek nie ma kasy i każdego sprzeda za 2 mln Euro o każdej porze dnia i nocy : O

po drugie: od nas biorą zawodnika dopiero jak im nie wyjdą 2 czy 3 inne transfery i "z łapanki" w ostatnim dniu transferowym nagle szukaja ratunku... więc idą tam gdzie szrot zalega, czyli u nas.

Przykro mi , taka prawda.

odpowiedz
Kraken - 06.08.2019 / 20:39, *.t-mobile.pl

Przybijać to szybko dorzucić galaktyczne korki po Kuchym i alufelgi od Miodka.

odpowiedz
wojt - 06.08.2019 / 20:35, *.24.68

A i nie ważne kto przytuli, ważne, że drewno juz nie bedzie grało w Legi bo jesli mamy isc w górę to nie z takimi zawodnikami jak kulenovic!!!

odpowiedz
KMR - 06.08.2019 / 20:34, *.amazonaws.com

No raczej nie ma tutaj nad czym się rozwodzić. Sprzedać z pocałowaniem ręki!

odpowiedz
wojt - 06.08.2019 / 20:20, *.24.68

sprzedac!!! dobra kasa za takie drewno! Inaczej pseudo trener dalej bedzie wystawaiał ,a ja dalej bede krzyczał!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Do go(L)op - 06.08.2019 / 20:14, *.vectranet.pl

No tak, Ty utrzymujesz klub a ten Loczek podstępnie przytuli kase za transfer.

odpowiedz
go(L)op - 06.08.2019 / 20:05, *.shlnet.pl

czy 2,3 ,5 czy 10 mln euro co z tego będzie miał klub? tyle samo co za lige mistrzów i sprzedaż Nikolica (w sumie około 22 mln euro) NIC. Lok przytulił grosz tyle w temacie...

odpowiedz
Przemek - 06.08.2019 / 20:01, *.chello.pl

Na ten moment interes życia - jak go nie sprzedamy to Vuko nadal będzie miał prikaz go wstawiać żeby cena rosła, nie twierdzę, że nic z niego nie będzie ale na teraz to gra padaczkę.

odpowiedz
(L)eo - 06.08.2019 / 19:56, *.vectranet.pl

Sprzedać i brać Ramireza,ciekaw jestem jaka ma kwotę odstępnego ☺ Ciekawi mnie też jakbyśmy położyli 2 mln euro to Pogoń odda Bukse,Adaś by się przydał,będą z niego ludzie

odpowiedz
Gizior - 06.08.2019 / 19:54, *.t-mobile.pl

Koleś ma 19lat, lewy w jego wieku grzal ławę w zniczu a piątek gdzieś na wsi... Ale spoko 19nasto latek 190cm wysokości musi być szybki, zwiny i mieć deybling :) powodzenia...

odpowiedz
zaba285 - 07.08.2019 / 08:59, *.lukman.pl

@Gizior: on u nas gra bo mamy chyba najgorszych napastników od jakiś 20 kilku lat. gdyby nie był młodzieżowym reprezentantem Chorwacji to pewnie nie powąchał by murawy, a tak to trzeba wystawiać, liczba występów się nabija i wartość rośnie.
mogę się założyć, że znalazłoby się kilku Polaków w jego wieku, którzy nie byliby gorsi od tego drewniaka, ale niestety żaden z nich nie jest reprezentantem Chorwacji więc są mniej opłacalni biznesowo żeby ich kupić i wystawiać. zresztą nie ma za co ich kupić, a i taniej ściągnąć jakiś zagraniczny szrot za darmo

odpowiedz
777 - 06.08.2019 / 19:42, *.com.pl

ODDAĆ NAWET ZA DARMO, Z TEGO DREWNA FIGURKI NIE BĘDZIE

odpowiedz
Kipkorir - 06.08.2019 / 19:10, *.chello.pl

Osobiście uważam, że za 2,5mln EUR z pocałowaniem ręki można go upchnąć. Ale co się stało, że nagle większość pisze: "Nie oddawać za takie grosze", "Zostawić", "Rozwinie się" itd. A jeszcze w zeszłym tygodniu było: "Za niego można nawet dopłacić i podrzucić na lotnisko".

odpowiedz
Tomek Mokotów - 06.08.2019 / 20:56, *.play-internet.pl

@Kipkorir:

A ty co, kolejny niedzisiejszy?

To, że w internecie jest pełno głośnych "ekspertów" nie znaczy, że każdy tak myśli.

Ktoś to dobrze napisał: w jego wieku Lewandowski turlał się w Zniczu Pruszków.
Ale to jest Legia - opchnąć za grosze i kupić szrot. Spora część z tych "ekspertów " ma taką samą mentalność mimo, że krytykują za to klub.

Internet.

odpowiedz
Hiszpan - 06.08.2019 / 18:50, *.5.22

Nicpovic go szykuje na 1 skład a Carlitos znowu na ławce. To jest qwa bałkański ebany sabotaż.

odpowiedz
Juri - 06.08.2019 / 18:40, *.inetia.pl

Sprzedać za rozsądną cenę.
Kupić za część pieniędzy Ramireza z Łodzi.

odpowiedz
olek - 06.08.2019 / 18:33, *.tpnet.pl

je4szcze kilka meczy i legia stoczy sie na dno tabeli dzieki takim wladzom i trenerom

odpowiedz
zorientowany - 06.08.2019 / 18:30, *.chello.pl

Nie schodzić poniżej 20 mln euro!!

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 06.08.2019 / 17:31, *.tpnet.pl

Haha. Jeśli odejdzie do Anglii i nie daj boże odpali to wszyscy będą wyzywać zarząd że go sprzedali.

odpowiedz
ark76 - 06.08.2019 / 16:42, *.cyfrowypolsat.pl

gdziekolwiek nie pójdzie odpali, coś tu w tym klubie jest nie tak, że nawet trickovski w tym sezonie już 4 gole w LE, ocb?

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 06.08.2019 / 19:42, *.play-internet.pl

@ark76: ja co powiem co jest, a raczej co nie jest. Nie ma trenera.

odpowiedz
marek - 06.08.2019 / 16:20, *.tpnet.pl

czekamy zeby go zabrali super to jest slabizna

odpowiedz
zaba285 - 06.08.2019 / 16:20, *.lukman.pl

ja pier. właśnie przeczytałem, że z Grekami jest szykowany jako podstawowy napastnik. czyli u nas w najlepszym wypadku 0:0 :(

odpowiedz
Friki - 06.08.2019 / 15:54, *.icpnet.pl

Tylko wiecie ludzie, że ten chłopak za rok-dwa, będzie warty z 6mln albo więcej? On ma 19 lat. To, że teraz tak wygląda to normalne, zwłaszcza przy takim trenerze i prezesie. Kupią go Anglicy za 2 i u nich odpali i będzie warty 3x tyle i wtedy u nas będzie placz, że nie poczekali.

odpowiedz
Lopez - 06.08.2019 / 15:54, *.centertel.pl

A miał być oficjalnym następcą kucharczyka jako najwieksze drewno w drużynie, ci z Barnsley raczej nie oglądali meczu w Kuopio ani innym w których grał , agent pewnie im nagadał że jest dobry a ci uwierzyli

odpowiedz
sympatyczny - 06.08.2019 / 15:45, *.lukman.pl

Brać ile dają i w razie czego zapisać jeszcze 10% od następnego transferu do innego klubu. Niezgoda jest dużo lepszy od niego.

odpowiedz
Kiwi - 06.08.2019 / 15:28, *.com.pl

Oddać zanim się rozmyślą .

odpowiedz
kiki - 06.08.2019 / 15:16, *.vectranet.pl

jest szansa ze jak Vuko nie umie skladu ustawic to zrobia to za niego kluby innych lig i legia wroci na swój poziom, jeszcze tylko sprzedac antolicia oraz roche w pakiecie

odpowiedz
zenek - 06.08.2019 / 15:07, *.mmc.com

dorzucę się nawet tylko niech idzie

odpowiedz
Pio - 06.08.2019 / 18:54, *.chello.pl

@zenek: a co ty dorzucasz jak ci codziennie na piwo brakuje

odpowiedz
Hiszpan - 06.08.2019 / 14:59, *.36.15

Za Kulenovica i Wieteskę wziąć 6 mln EURO i za połowę kupić kozaka na ofensywnego pomocnika i damy radę. Obrona ok a napadziory coś ustrzelą jak się asysty pojawią.

odpowiedz
Ależ - 07.08.2019 / 18:23, *.tpnet.pl

@Hiszpan: Dlaczego za Wieteskę , on jest filarem obrony . Nie może to być ... Obrony nie ruszać , bo nie jest z nią tak najgorzej . Wiem wiem - to do Miodka powinno być .

odpowiedz
Wiśnia - 06.08.2019 / 14:49, *.play-internet.pl

Jeszcze niedawno pisalem, ze ten kto sciagnal to drewno powinien miec sprawe karna za defraudacji klubowych pieniędzy. I powinien byc scigany z urzedu po powiadomieniu organow sprawiedliwosci. A teraz ktos chce kupic tego ogórasa za 2 mln Euro ??? Angielskie poczucie humoru chyba jest grane...

odpowiedz
Adr(L) - 06.08.2019 / 14:25, *.netfala.pl

Wynegocjować możliwie największą kwotę i możliwie jak najszybciej pozbyć się tego wątpliwej klasy napastnika...

odpowiedz
Leśny Dziadek - 06.08.2019 / 14:21, *.orange.pl

Wysoki, bryka jak koń, dobrze gra łbem. Do tamtej ligi pasuje. Młody, perspektywiczny.

odpowiedz
andreas - 06.08.2019 / 14:18, *.net.pl

zaczynać od 5 mln € a nie za grosze oddajemy perspektywicznego (tak, tak kilka lat temu za Mandzukica też nikt nie dawał takich pieniędzy) Chorwata. Szacunek zawodnikom Legii się należy to uwaga do forumowiczów. Z tynm hejtem nie jesteście lepsi też was można oddać za darmo.

odpowiedz
m4 - 06.08.2019 / 14:13, *.hexaoperator.com

Za 3 lata bedzie warty 30 mln euro tam maja skatuing i widza pozny bloom trzeba tylko go oszlifowac ..u nas zobaczyli kosc (2mln) i stado psow zaczelo sie kotlowac..

odpowiedz
Seeb - 06.08.2019 / 14:13, *.play-internet.pl

Tak jak pisałem już wcześniej, pójdzie do niemców lub angoli to odpali i zacznie grać. Inne podejście trenerskie. Niech mu tam się wiedzie bo nie jest złym grajkiem. Potrzebny jest tylko bardziej ogarnięty trener a nie "trener".

odpowiedz
GCW - 06.08.2019 / 14:13, *.play-internet.pl

Oby to była prawda i za taki grosz on odejdzie a nie za jakieś drobne

odpowiedz
chizora - 06.08.2019 / 14:11, *.214.242

I okaże się że chłopak będzie strzelał aż miło tylko niestety nie u nas.

Pod skrzydłami "trenera" Vuko na pewno się nie rozwinie ;/

odpowiedz
... - 06.08.2019 / 14:08, *.t-mobile.pl

Dorzucić w pakiecie trenera miernoticia

odpowiedz
Arek - 06.08.2019 / 15:56, *.tpnet.pl

@...: znowu jakiś mongoł się nie podpisze, ale gównem plunąć musi.

odpowiedz
Obcy - 06.08.2019 / 14:01, *.t-mobile.pl

Jak go wezmą to do badań naukowych. Będą chcieli posiąść wiedzę z tematu "skąd bierze się indolencja strzelecka". Prezes El Loco dodatkowo będzie poproszony o serię wykładów " Jak wcisnąć do klubu piłkarza bez talentu".

odpowiedz
lucho_83 - 06.08.2019 / 13:43, *.169.114

Sprzedawać!!!!!

odpowiedz
ANTYzygo - 06.08.2019 / 13:40, *.vectranet.pl

Nie idzie, jest słaby; albo był słaby w tych meczach, bo wiedział że coś jest na rzeczy...
Nie zdziwię się jednak, jak od nas odejdzie, a za jakiś czas wystrzeli i będzie strzelał na zachodzie.

odpowiedz
m4pierwszy - 06.08.2019 / 13:28, *.atman.pl

oddać za darmo, takie drewno jak Żyro

odpowiedz
Bm - 06.08.2019 / 17:54, *.tpnet.pl

@m4pierwszy: Żyro strzelił Celtykowi , wcale nie był taki drewniany jak go ,, malowali ,, . Miał dobre strzały i dośrodkowania . Dlaczego nie pokazał u nas wszystkiego co potrafi , to jedna z większych zagadek w historii naszej . A potem go Angole zmarnowali i chyba stracił całkowicie formę . Na początku go szanowali , ale po kontuzji całkowicie go zlekceważyli . Chłopak dał się zepchnąć na wypożyczenie o ligę niżej i tam się jakby rozkleił . Ma ( czy miał ?) słabego menadżera . Stracił tam sporo czasu . A teraz to gdzie on gra , bo podobno odszedł z Pogoni ? Szkoda chłopaka , on wcale nie był cienki . Trochę się pogubił i tyle , ale nie zasługuje na kpinę .

odpowiedz
zdzicho - 06.08.2019 / 12:52, *.16.65

angole to ślepi chyba są. już od nas żyro wzięli. Niezły deal

odpowiedz
j-62 - 06.08.2019 / 12:50, *.tpnet.pl

nawet chtnie zawioze go na lotnisko

odpowiedz
Aaaa - 06.08.2019 / 15:00, *.mozinet.pl

@j-62: chyba będziemy się bili o to kto ma go zawieźć na lotnisko!!! Ja mam silnik cały czas włączony i czekam na sygnał!

odpowiedz
j-62 - 06.08.2019 / 21:15, *.tpnet.pl

@Aaaa: jedź tylko go nie zgub po drodze - mam nadzieje hahahahahah
pozdrawiam

odpowiedz
Won! - 06.08.2019 / 12:47, *.chello.pl

Gnać drewniaka póki płacą!

odpowiedz
... - 06.08.2019 / 12:40, *.t-mobile.pl

Gratis dorzucić trenera z kieleckim DNA!!

odpowiedz
Zgred - 06.08.2019 / 15:30, *.as9105.com

@...: Dobre:))

odpowiedz
Arek - 06.08.2019 / 15:59, *.tpnet.pl

@...: o jest i następny jełop. Ciekawe jakie sam masz dna.

odpowiedz
Wiktor Wektor - 06.08.2019 / 12:35, *.exatel.pl

Sprzedać jak najszybciej. Jeszcze dołozyć im komplet opon zimowych i dywaniki welurowe, żeby się nie rozmyślili.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 06.08.2019 / 12:32, *.inetia.pl

Rzecz jasna cały świat myli się co do Kulenovicia, jedynie kibice Legii mają rację co do jego umiejętności i już się cieszą, że ubiją interes życia sprzedając tego piłkarza.

Legia oczywiście go odda, tutaj nie ma dyskusji, bo kasa potrzebna, a piłkarz to do zastąpienia, ale śmieszą mnie te żenujące komentarze. jaki to on jest słaby - komentarze, których ilość rośnie wprost proporcjonalnie do zainteresowania piłkarzem ze strony zagranicznych klubów, co tylko jeszcze bardziej kompromituje tych znawców.

odpowiedz
Stanislaw - 06.08.2019 / 14:43, *.centertel.pl

@Mateusz z Gór: Zgadzam się całkowicie z Tobą. A za dw lata jak po fantastycznych meczach w UK pójdzie dalej za jakieś 10-15 mln EUR to będzie płacz że Legia się nie poznała...video Lewandowskki

odpowiedz
kiki - 06.08.2019 / 15:20, *.vectranet.pl

@Mateusz z Gór:
bo to słaby pilłkarz, ma tylko dobry wiek i wzrost, wszystko inne daleko w tyle, kante soriano forbes, mysle ze nawet gutkovskis bylby od niego o 2 klasy lepszy, to ze w rezerwach juve nie strzelil bramki mowi samo za siebie, za tę kwotę oddawac i calowac po rekach

odpowiedz
lol - 06.08.2019 / 15:25, *.net.pl

@Mateusz z Gór: jaki świat? ochłoń....na Żyro też się poznali...

odpowiedz
Szyszko - 06.08.2019 / 15:39, *.tpnet.pl

@Mateusz z Gór: chyba rzeczywiście pan z Gór, może sporadycznie śledzi poczynania naszej gwiazdy

odpowiedz
zaba285 - 06.08.2019 / 16:15, *.lukman.pl

@Mateusz z Gór: a mnie śmieszą takie komentarze jak Twój. to największe drewno w historii od kiedy oglądam Legię, czyli od jakiegoś 93 roku. czytałem kilka komentarzy że to "chorwacki Rasiak", ale Grzegorz Rasiak przy tym drewnie to był "pan piłkarz"

odpowiedz
BIE(L)ANY - 06.08.2019 / 17:08, *.plus.pl

@Mateusz z Gór: Popieram. Cristiano Ronaldo może z niego nie będzie, ale na pewno nie jest taki drewniany jak tu ludzie piszą.

odpowiedz
7775 - 06.08.2019 / 17:55, *.tpnet.pl

@Mateusz z Gór: A może komentarze, których ilość rośnie wprost proporcjonalnie do kolejnych kiepskich występów tego piłkarza? Nie ma co daleko szukać - patrz, Żyto. Czy brytyjscy specjaliści wtedy się pomylili? Tak. Tylko, że ich stać na takie pomyłki, mogą sobie ryzykować z nadzieją, że dany piłkarz "odpali".

odpowiedz
Piter - 06.08.2019 / 19:17, *.net.pl

@Mateusz z Gór: 100% racji kolego! Ciekawe co te łebki będą z tego miały...

odpowiedz
Mateusz z Gór - 06.08.2019 / 19:18, *.inetia.pl

@zaba285:

Rasiak to tak samo drewniany piłkarz jak Ibrahimović. Zresztą ze Szweda też na początku drwili.

@7775

Michał Żyro dobrym piłkarzem nie jest, mimo to miał dostać swoją szansę w Anglii. Zwróć jednak uwagę, że wylądował w klubie, który zaczął notować bardzo szybki progres finansowy i brać wszystkich czołowych Portugalczyków, którzy byli w zasięgu. Michał szybko doznał kontuzji i tak naprawdę nigdy przez to nie pograł na dłuższą metę, nie był to jednak piłkarz, którego odstawiono - ot, nie dopisało mu zdrowie, miał pecha niestety, choć nie skreślono go na boczny tor nawet po bumie finansowym w Wolves. Patrz, Kapustka - piłkarz techniczny, którego Leicester wyjaśniło już na wstępie. Leicester piłkarsko wiele nie różniące się od Wolves.

odpowiedz
Bloo - 07.08.2019 / 01:47, *.t-mobile.pl

@Mateusz z Gór: Brawo za te słowa! Oni nie kupują piłkarza na "już" a jedynie potencjał na przyszłość. Może ryzykują a może się znają. Widzę ludzie tu nie ogarniają na czym polega inwestowanie - to wszędzie działa tak samo.

odpowiedz
Sputnik 44 - 06.08.2019 / 12:32, *.t-mobile.pl

I po co nam awans do LE? 97-osobowy zarząd i tak będzie miał środki na nowe autko miejskie dla pani Anny i na nowe felgi do auta pana Dariusza!

odpowiedz
Trampek - 06.08.2019 / 12:26, *.net.pl

Biegiem załatwiać ten transfer , przed zmianą decyzji Anglików !!!

odpowiedz
Norbi - 06.08.2019 / 15:49, *.tpnet.pl

@Trampek: tak, zanim wytrzeźwieją

odpowiedz
Pablo777 - 06.08.2019 / 12:24, *.tpnet.pl

Myślę, że to dobra kwota. W młodzieżówce Juve w całej rundzie wybiegał zwykle w pierwszym składzie i nie strzelił nawet gola. Ma dużo zmarnowanych sytuacji. Warunki fizyczne bardzo dobre, więc może Anglia to też dla niego odpowiedni kierunek. Ponad 2 mln euro + ew procent z kolejnego transferu to dobry ruch.

odpowiedz
Kamień - 06.08.2019 / 15:47, *.chello.pl

@Pablo777: Ta, biorąc pod uwagę, że przez 4 miesiące leczył tam kontuzję

odpowiedz
oLaf - 06.08.2019 / 12:23, *.vectranet.pl

błagam, sprzedajcie tego drewniaka!!!!

Ja wiem ,że jest młody i pewnie to za 3 lata będzie "drugi Messi" (aczkolwiek widziałem filmy z Messim jak miał 16 lat i ... był lepszy 100 razy od Kulasa : ) ale za 3 lata to my będziemy w 2 lidze! : O ... z takim napastnikiem.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 06.08.2019 / 14:57, *.play-internet.pl

@oLaf: Nie 2 Messi tylko ma być z niego drugi Mandżukić

odpowiedz
Dzidekk - 06.08.2019 / 12:22, *.vodafone-ip.de

Sprzedać za 3 mln € bez żalu! Drewniany. Chyba, że nasi trenerzy nie potrafią go "ulepszyc"

odpowiedz
Władeczek - 06.08.2019 / 12:18, *.netfala.pl

Sprzedać tego drewniaka, nie zastanawiać się faken! To co odkindalał w meczu z Fińczykami to jakiś dramat faken. Za to powinien polecieć i za całokształt gry też.

odpowiedz
Fan Olimpijczyka z niepelnym uzebieniem - 06.08.2019 / 14:07, *.virginm.net

@Władeczek:
Auuu Faken on czasami ratowal nam mecze w koncowkach wiec nie wiem,czy warto go sprzedawac tym bardziej ,ze Vuko jakos nie stawia za bardzo na Niezgoda,ktory jeast prawdziwym Olimpijczykiem Faken Auuu XD

odpowiedz
Jerry - 06.08.2019 / 14:51, *.netfala.pl

@Władeczek: Z "Fińczykami" buhahaha

odpowiedz
Jasio - 06.08.2019 / 12:17, *.edu.pl

Tylko nie Sandro!
To były piłkarz Juventusu!
To Chorwat!
Nie sprzedawać za mniej niż 2.6mln euro!
Mioduski out!

odpowiedz
kris - 06.08.2019 / 12:07, *.com.pl

dołożyć Antolicia w pakiecie i będzie suuuuuuper. za pięknę żeby było prawdziwe

odpowiedz
Po(L)ubiony - 06.08.2019 / 11:57, *.chello.pl

Sprzedać też Wietesa i Majęckiego i wszystkich absolwentów przyszłej akademii. Już dziś można robić przedpłaty. Kulczykowa filozofia biznesu.

odpowiedz
Bm - 06.08.2019 / 18:26, *.tpnet.pl

@Po(L)ubiony: To przykre , że jakiś bezczelny , chamski menago ze zgniłego zachodu ośmielił się w ogóle zapytać o Mateusza Wieteskę . Akurat o niego . Menadżery są bezczelne , bo widzą że u nas jest bałagan i nie mają skrupułów , żeby próbować wyciągnąć nam nasz filar obrony i to już na początku sezonu . Nie szanują nas i myślą że mogą nas rozkupić jak murzynów . Skandal ! Mam nadzieję , że te dziennikarskie niusy o Mateuszu nie będą początkiem naszych poważnych kłopotów w obronie . A w ogóle Mateusz jest ( powinien być ) nie do ruszenia , bo jeśli dobrze pamiętam miał szczęście urodzić się w naszej Warszawie . Chociaż Kuchy też , a jednak stało się to , co się stało . Mam nadzieję , że Michał wróci za rok . W końcu Wizir wracał dwa albo trzy razy : to i Kucharz może i powinien . Pozdro dla wszystkich nas (L) na całym świecie .

odpowiedz
Rado - 06.08.2019 / 11:56, *.play-internet.pl

Pojedzie i będzie wyjadakiem. A później pytanie, czemu nie u nas?? To ja odpowiem - gdzie jest trener???

odpowiedz
Kucik - 06.08.2019 / 11:54, *.novaia.pl

wcale bym sie nie zdziwił jakby tam zaczal grac...juz od dluzszego czasu kogo kupimy czyt.novikovas,kante itd z polskich klubow to prawie wszyscy w legii robia sie dziadami...pytanie dlaczego?

odpowiedz
rafek - 06.08.2019 / 11:54, *.asseco.pl

facet nie strzela bramek....ale jest dużo lepszy od Niezgody który człapie po boisku nie angażując się w ogóle w grę obronną...zresztą do przodu też nie biega a podobno ze zdrowiem jest wszystko ok...

Kulenović dużo walczy, rozbija obrońców, mocno się angażuje....ale nie trafia...może potrzebuje pół sezonu pograć...
...aaaa co będzie jak Kulenović pójdzie w świat i zacznie walić bramę za bramą...

odpowiedz
MartinMix - 06.08.2019 / 11:52, *.84.172

Dociągnąć negocjacje do 3 mln euro i sprzedać. Później wyłożyć 1 mln euro na jakiegoś zawodnika na pozycję rozgrywającego (a Carlitosa do ataku). W ataku mamy spokój bo jest Carlitos, Niezgoda, Kante i młody Rosołek a po kontuzji dojdzie jeszcze Sanogo.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 06.08.2019 / 11:41, *.vectranet.pl

Brac go zywcem!
A Nam zostanie szklany Niezgoda I Stonoga...
Atak stulecia.

odpowiedz
mizeria Miodu(L)skiego - 06.08.2019 / 11:40, *.plus.pl

Haha, opchnac takiego ogorasa nawet za te 2 klocki to byłby majstersztyk.

odpowiedz
Grchw - 06.08.2019 / 11:40, *.play-internet.pl

Mają tam nosa do transferów...

odpowiedz
Young - 06.08.2019 / 11:37, *.play-internet.pl

Za takie pieniądze to mogą sobie brać Kante, a nie młodego Chorwata.

odpowiedz
Friki - 06.08.2019 / 15:57, *.icpnet.pl

@Young: Chyba najmądrzejszy komentarz tutaj. Sprzedany go jak zwykle, za drobne, a za rok będzie płacz jak będzie odchodził za 10.

odpowiedz
BogyTheBoss - 06.08.2019 / 11:37, *.249.78

Cena zdecydowanie wzrosła po meczu z KuPS

odpowiedz
Tbag - 06.08.2019 / 11:35, *.novaia.pl

prima aprilis?

odpowiedz
Legion - 06.08.2019 / 11:35, *.246.20

Sprzedać wszystko i wszystkich,zostawić Antolicia.

odpowiedz
Hiszpan - 06.08.2019 / 11:33, *.71.153

Sprzedać tego niemotę w pakiecie z Vuko jeszcze dziś.

odpowiedz
xD - 06.08.2019 / 11:33, *.141.154

z Bogiem!

odpowiedz
Hautausmaa - 06.08.2019 / 14:41, *.tpnet.pl

@xD: i Szatanem!

odpowiedz
Elo - 06.08.2019 / 11:31, *.240.202

Za wysokie progi na drewniane nogi zginie tam szybciutko

odpowiedz
Majkello - 06.08.2019 / 12:37, *.net.pl

@Elo: a jakie to ma znaczenie? u nas gra cienko, trafił się ktoś kto chce w niego zainwestować, niech płaci worek dukatów i nara :)

odpowiedz
1993 - 06.08.2019 / 11:29, *.centertel.pl

Czyli jednak na części...
Stop handlarzom ludzkich organów!

odpowiedz
Hautausmaa - 06.08.2019 / 12:43, *.tpnet.pl

@1993: Leżę i rżę :) dzięki.

odpowiedz
Tymon Konin - 06.08.2019 / 19:21, *.plus.pl

@1993: padłem

odpowiedz
Otto - 06.08.2019 / 11:26, *.246.2

Tyle kasy za tego drewniaka? Sprzedawać!

odpowiedz
Simon - 06.08.2019 / 11:23, *.telnaptelecom.pl

Jeśli to prawdziwa oferta to mamy Gwiazdkę w sierpniu. A plan Anglików musi być baaardzo długofalowy.

odpowiedz
Michal - 06.08.2019 / 11:21, *.chello.pl

Oddać bez zastanowienia Wysyłka gratis

odpowiedz