REKLAMA

Zebrano ponad 40 tys. na ambulans dla WSDD

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Grupa Dobrzy Ludzie kontynuuje zbiórkę pieniędzy na legijny ambulans dla szpitala dziecięcego przy ul. Mikołaja Kopernika. Do tej pory udało się zebrać 40 280 złotych, czyli mniej więcej połowę potrzebnej kwoty. Zachęcamy do wpłat na konto:

15 1090 2590 0000 0001 3452 8445
z dopiskiem: Ambulans dla WSDD

W ostatni weekend "Dobrzy Ludzie" odmalowali dwie szatnie warszawskiego przedszkola, w którym w ostatnim czasie legioniści odmalowali również łazienkę po zalaniu.
przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Almada - 08.08.2019 / 16:05, *.chello.pl

A zbieramy nakrętki ?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.