Salvador Agra - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Agra na wylocie z Legii

Wiśnia, źródło: przegladsportowy.pl

Aleksandar Vuković nie widzi w swoim zespole miejsca dla Salvadora Agry. Portugalczyk dostał zielone światło w poszukiwaniu nowego klubu - pisze Przegląd Sportowy. Pomocnik przegrał rywalizację na swojej pozycji z innymi zawodnikami i nie widać żadnych szans na to, że wkrótce jego rola w drużynie się zmieni.

W tym sezonie Agra zagrał tylko dwukrotnie. Pojawił się na boisku w drugich połowach meczów z Europa FC. Po letnich obozach przygotowawczych wydawało się, że w nadchodzącym sezonie będzie piłkarzem walczącym o podstawową jedenastkę, jednak trener Legii jest innego zdania, o czym poinformował swojego gracza.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (79)

+dodaj komentarz
GVILLA - 08.08.2019 / 22:16, *.centertel.pl

PAN GVILLA TO JEST ISTNY ŻART... CZEMU ON CIAGLE PODCHODZI DO STALYCH FRAGMENTOW?!

odpowiedz
KowaL - 08.08.2019 / 21:37, *.vectranet.pl

A Pinokio tez?

odpowiedz
Ricardo Sa Pinto - 08.08.2019 / 18:17, *.t-mobile.pl

Toż to brak szacunku do zawodnika.

odpowiedz
kibic - 08.08.2019 / 14:31, *.tpnet.pl

Odnoszę wrażenie że wielu z krytykantów ogląda tylko mecze Legii i to w telewizji .Novicovas to jeden z najlepszych o ile nie najlepszych grajek w lidze a w Jagieloni od niego trener rozpoczynał ustalanie składu .Fakt u nas gra bardzo słabo ale dlaczego ? To już trzeba zapytać tego pana który myśli że jest trenerem .

odpowiedz
kibic - 08.08.2019 / 13:35, *.tpnet.pl

kto to jest ten Agra?

odpowiedz
olo - 10.08.2019 / 21:50, *.com.pl

@kibic: pajac jakich wielu w L

odpowiedz
Adi - 07.08.2019 / 23:13, *.orange.pl

Dzięki Bogu.

odpowiedz
Mr T - 07.08.2019 / 19:28, *.play-internet.pl

W końcu! Przecież to parodia piłkarza. Od razu wiedziałem że to słaby pilkarz i miałem wrażenie, że trafił do nas dzięki szantazowi Pinto. Martwi mnie łatwowierność prezesa, który daje się wyrabiać w takie super perełki.

odpowiedz
F - 07.08.2019 / 19:03, *.play-internet.pl

Ja mam pytanie. czy w Legii, poważnym klubie o największym budżecie wśród klubów sportowych w kraju z ogromnym potencjałem (miasto stołeczne na styku zachodu i wschodu) skazanym na wielkie ambicje ISTNIEJĄ osoby odpowiedzialne za politykę transferową?
Dlaczego zawsze po przyjściu nowego trenera, wraz z nim dołączają ludzie z jego kraju lub z klubów z którymi niegdyś współpracował?

Dla mnie osoby kompletnie zielonej w tych tematach, ale potrafiących dedukować wydaje się oczywistym że w klubie powinien pracować sztab ludzi którzy pod kątem filozofii gry kolekcjonują nazwiska zawodników i materiały z ich udziałem, dzień w dzień.Powinni siedzieć całymi dniami w klubie i przez antenę satelitarną oglądać mecze z drugiej strony globu.

odpowiedz
Gregor56 - 07.08.2019 / 18:46, *.chello.pl

Chyba w Legii pracuje specjalista od głupich wiadomości.Nikt nie zamierzał kupić najgorszego piłkarza w Legii niejakieo Kulasa i nie można po prostu powiedziec Agrze żeby sobie poszedł.Gratuluję wyobrazni w wymyślaniu glupot podobnych do tych ktore Vuko plecie na konferencji o niby grze swojego zespołu

odpowiedz
karolek - 07.08.2019 / 17:32, *.vectranet.pl

Legia dla Polaków, stop bałkanizacji Legii !!!

odpowiedz
Wa(L)us - 08.08.2019 / 07:59, *.t-mobile.pl

@karolek: Karolku, nie stać Legii na Polaków.

odpowiedz
kibic(L) - 07.08.2019 / 16:12, *.bertelsmann.pl

To może klub poda nazwiska tych specjalistów, którzy transfer do Legii tego nieudacznika zatwierdzili? Razem z nim powinni sobie szukać nowego miejsca pracy. Tylko menedżerowie zacierają ręce bo na prowizjach zarobili.

odpowiedz
Darek - 07.08.2019 / 16:02, *.t-ipconnect.de

Nastepny po Philipsie do rezerw na wakacje.Grac nie trzeba a klub wyplate placic musi.Pewnie sprzedamy jakiegos kluczowego pilkarza by byly pieniazki dla takich wlasnie wirtuozow.
Kto następny na wakacje do Legii?

odpowiedz
Eri - 07.08.2019 / 17:34, *.tpnet.pl

@Darek : Za takie siano to ja moge ;)

odpowiedz
XX - 07.08.2019 / 15:45, *.mm.pl

Szkoda go, zawsze mu dawałem najwyższe oceny w plebiscycie albo "oceń piłkarza". Szkoda, że nie udało się wywindować na piłkarza ubiegłego sezonu, byłoby to najlepsze jego podsumowanie.

odpowiedz
Terrorysta - 07.08.2019 / 14:53, *.play-internet.pl

Bałkany out!

Wypiera lić z klubu wszystkich z końcówką -ic.
W ich miejsce zdolnych Polaków z 1 ligi

odpowiedz
Hej - 07.08.2019 / 14:52, *.t-mobile.pl

Vuković się boji że jak on wyleci , a dni jego są policzone, I jak przyjdzie Nowy trener okaże że Agra , jak na ekstrklapowe warunki nie jest taki zły . A na pewno lepszy od Nogya, Novikovasa , i żeby się wtedy nie okazało jakim kiepskim jest(był ) "trenerem "

odpowiedz
Hej - 07.08.2019 / 15:04, *.t-mobile.pl

P.S zapomniałem oddać i dla tego chcę się Agre pozbyć póki jest jeszcze trenerem

odpowiedz
WWL - 07.08.2019 / 14:49, *.play-internet.pl

Dostał zielone światło ale myślę że zostanie.
N i N grają padakę
Agra pokazał się z dobrej strony w sparingach.
A dlaczego zostanie???
Dlatego że po grekach nowy trener nie będzie chciał go puścić

odpowiedz
word!up - 07.08.2019 / 13:39, *.inetia.pl

Kryminałem jest podpisywanie umowy z takimi amatorami. Nikt już nie kontroluje wydawania bez sensu pieniędzy w Legii? Skandal.

odpowiedz
oLaf - 07.08.2019 / 13:05, *.vectranet.pl

adijos pomidores!!!! ; ))))

nikt nie będzie płakał.

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 07.08.2019 / 12:34, *.co.uk

Na jakim wylocie????? Czy ktos zapomnial ze podpisano z nim o ile dobrze pamietam 3 letni kontrakt?!!!! Jak sie Agra uprze i nie bedzie chcial nigdzie odejsc to bedziemy mi placic jeszcze przez 2,5 roku.. po raz kolejny wypada zapytac: czy ten kto z nim ten kontrakt podpisywal ma za grosz rozumu i wyobrazni?????????

odpowiedz
kiki - 07.08.2019 / 13:23, *.chello.pl

@Kajtus Czarodziej: kiepskie twoje informacje ma kontrakt do 2020 z opcja przedluzenia o kolejne 12 miesiecy, jak sie nie znasz to zamknij jape trolu internetowy
jak tak sie interesujesz tym klubem to moze przestan bo takich tutaj nie potrzeba

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 07.08.2019 / 14:56, *.co.uk

@kiki: wal sie stary! Napisalem jasno o ile dobrze pamietam.. jak uwazasz ze Agra to mega grajek to mozesz mnie hejtowac, jesli nie to zluzuj, bo sednem sprawy jest ciagle marnotrawienie pieniedzy na sciaganie beznadziejnych graczy ktorzy nigdy i nigdzie nic sensownego nie zagrali..

odpowiedz
Darek - 07.08.2019 / 16:15, *.t-ipconnect.de

@kiki: Nie dosc ze sie unosisz niepotrzebnie i jeszcze obrazasz innych to w dodatku nie masz racji.Agra przyszedl tu w styczniu tego roku i podpisal 2,5 letni kontrakt z opcja przedluzenia o kolejne 12 miesiecy.Wiec minelo mu dopiero pol roku w Legii.Kontrakt ma wiec wazny jeszcze na caly ten sezon i na caly nastepny.

odpowiedz
Karolkk2 - 07.08.2019 / 12:23, *.centertel.pl

Nigdy nie byłem zachwycony Agra ale coś tu nie gra. Novikowas tragiczny , Agra niezłe grał w sparingach ale nawy jak wchodzi z FC grał łepek od tragicznego Litwina Vuko trzyma go na boisku mimo że każdy widzi jaki gra piach. Dali d... kupując gwiazdeczek ligi i na sile chcą go doprowadzić do formy kosztem klubu. Nie tylkoAgre Legia przerosła Litwina tym bardziej to kolejna nieudolność prawie jak sabotaż

odpowiedz
Urban - 07.08.2019 / 12:16, *.forcepoint.net

Bedziemy grac bez skrzydlowych? Novikovas to gra mecze sam, Nagy to wogole nie wiem co robi. Gratulacje

odpowiedz
Hiszpan - 07.08.2019 / 12:10, *.5.22

Mój wpis przed debiutem Agry : Agra uja zagra... Mam lepsze kompetencje niż vukovic poproszę o angaż.

odpowiedz
Ryj - 07.08.2019 / 14:18, *.com.pl

@Hiszpan: Ale mniej szczęścia. spływaj!

odpowiedz
znajca - 07.08.2019 / 12:04, *.unitelmedia.pl

Nie jestem zwolennikiem wątpliwego talentu Agry, ale pozbywanie się któregokolwiek ze skrzydłowych w obliczu katastrofalnej formy Novikovasa i Nagyego zalatuje sabotażem.

odpowiedz
Ryj - 07.08.2019 / 11:39, *.com.pl

No i co z tego, jak to ma wpłynąć na lepszą grę Legii? Co to, zasłona dyna przed Grekami, czyszczenie szatni, zagrywka psychologiczna? Nie kumam, przecież facet od pierwszego meczu grał tak, że każdy chciał wejść na murawę i kopnąć go w tyłek. Vuko nie maił odwagi wcześniej swojego zawodnika o tym poinformować, że przykro nam ale szukamy piłkarzy do gry, a Pan nie umi... WTF?

odpowiedz
grzesiek - 07.08.2019 / 11:36, *.centertel.pl

Agra moim zdaniem duzo lepszy od przereklamowanego martinsa ktory udaje gwiazde

odpowiedz
GCW - 07.08.2019 / 11:39, *.play-internet.pl

@grzesiek: Grzesiu Agra to skrzydłowy. A Martins to środkowy pomocnik.

odpowiedz
Ali - 07.08.2019 / 11:40, *.249.78

@grzesiek: przecież to piłkarze grający na innych pozycjach, co ty bredzisz?

odpowiedz
Mlbets - 07.08.2019 / 11:47, *.centertel.pl

@grzesiek:

Agra jest też dużo lepszy od Cierzniaka!

odpowiedz
grzesiek - 07.08.2019 / 18:21, *.centertel.pl

@GCW:
Kucharczyk grał na lewej obronie, ale to chyba był dalej ten sam kucharczyk.
Kazdy pilkarz wykonuje jakas role na boisku i kazdego rozlicza sie wg wykonanej przez niego pracy na tym boisku. Agra wykonywal swoja prace na boisku duzo lepiej niz przereklamowany Martins. Teraz rozumiecie ?

odpowiedz
Gepetto - 07.08.2019 / 11:02, *.play-internet.pl

Ciekawe co na to nadprezes Kucharski. Jak mówi tylko sprawdzeni, bardzo tani zawodnicy, na których można zarobić. Innych transferów do klubu nie będzie, bo mam taką wizję mimo, że właściciela stać. Brawo Kucharski po raz hmm tysięczny?

odpowiedz
majusL@legionista.com - 07.08.2019 / 10:50, *.174.42

Kabaretu ciąg dalszy. Kurvikovas zostaje- Agra out. Co wy robicie z naszym Klubem ??!!

odpowiedz
GCW - 07.08.2019 / 10:58, *.play-internet.pl

@majusL@legionista.com: cały zarząd i pierwszy trener kompromitują nas kibiców i nasz klub. Miodek i Vuko out powtarzam to kolejny raz !!!

odpowiedz
yot - 07.08.2019 / 10:47, *.cyfrowypolsat.pl

Nie mogę się nadziwić że ktoś go tutaj żałuje. Takich ancymonów jak Agra jest jeszcze co najmniej kilku, jeśli nie będzie fazy grupowej Ligi Europy to kadra moim zdaniem powinna zostać bardzo mocno odchudzona, kiedy wreszcie jakość zamiast ilość?

odpowiedz
Timo. - 07.08.2019 / 10:43, *.centertel.pl

Salwador Agra to największy ogór jaki trafił do L w ostatnim czasie. Naprawdę to jest pomyłka ostatnich lat.
Info z pewnego źródła, od osób bardzo blisko klubu.
"Pozdrawiam" ludzi krytykujacych ta decyzję Vukovica.

odpowiedz
GCW - 07.08.2019 / 10:50, *.play-internet.pl

@Timo.: skoro Agra dla Ciebie jest ogórek to kim jest novikowas ??

odpowiedz
yot - 07.08.2019 / 11:03, *.cyfrowypolsat.pl

@GCW: Agra miał pół sezonu plus początek nowego żeby się pokazać, nie przebił się nawet u sapinto, który go sprowadził. Nie dziwię się, że przez moment mógł się podobać skoro i Antolic końcówkę poprzedniego sezonu miał znośną tylko po to, żeby nie zostać wyje.anym z klubu. Co do Litwina za wcześnie na żale, przecież pamiętamy go z jagi że coś tam jednak potrafił, z drugiej strony Mączyński też nieźle grał zanim trafił do (L), a wcześniej wielu innych mu podobnych

odpowiedz
Timo.Timo - 07.08.2019 / 11:06, *.centertel.pl

@GCW: Na obecną formę również to ogór.
Ale w niego ludzie w L wierzą (Ja tez) A na Agre już nie.
Zresztą Novikovas pokazał w lidze Polskiej ze grac potrafi. Dajmy mu czas na aklimatyzacje I zgranie z reszta drużyny. A będzie z niego pożytek.
...Tylko niech nie przewraca się przy każdym kontakcie z przeciwnikiem A będzie dobrze.

odpowiedz
GCW - 07.08.2019 / 11:25, *.play-internet.pl

@yot: oglądałeś sparingi Legii przed sezonem ? Bo ja tak i widziałem Agre w dobrej formie. A tu przychodzi Nowykwas i ma od razu miejsce w składzie ì gra piach. Jeśli nic nie pokaże w czwartek nowego tylko z dupy strzały z każdej pozycji oraz marne dosierodkowania na krótki słupek no to tylko potwierdzi moja rację że trener zamienił Kucharczyka na jeszcze gorsze drewno. W Babie Jadze to i Grosicki dobrze grał. Bo tam nie ma presji i nie gra się co trzy dni bo ten klub nie gra w pucharach. A co do Agry to nigdy nie dostał prawdziwej szansy A powinien bo dobrze przepracował okres przygotowawczy do nowego sezonu. Jeśli by dostał 2 mecze pod rząd i zawiódł to ok rozumiem że się to odstawiam albo chce się go pozbyć. A tu ni ch... przychodzi Litwin i gra wszystkie mecze od pierwszej minuty. Tylko z koroną grał w miarę dobrze bo strzelil gola A reszta meczy to po prostu dramat

odpowiedz
GCW - 07.08.2019 / 12:05, *.play-internet.pl

@Timo.Timo: może i masz rację że z niego jeszcze coś kiedyś będzie ale na dzień dzisiejszy to drewno jak ich mało i najbliższy mecz z Grekami powinien zacząć na ławce w lidze również i dać szanse innym. A Agry bym jeszcze nie określał tylko doczekał do przerwy zimowej i w tedy ewentualnie się go pozbył jeśli by nie wykorzystał szansy i zawału np. Dwa mecze z rzędu. A tu ch... i bąbelki. W czwartek tylko zwycięstwo inaczej muszą polecieć głowy

odpowiedz
Arek - 07.08.2019 / 15:06, *.tpnet.pl

@yot: Mączyński to może i grał nieźle, ale w kadrze. W Wiśle już tak miło nie było. Jak dla mnie typ w ogóle trafić tu nie powinien i dobrze, że już go tu nie ma. Zblazowany typ, co publicznie powiedział, że w Legii nie zagra. No ni ch...j tu nie pasował. Novikovas przynajmniej grał przez kilka lat na w miarę równym poziomie. Myślę, że to kwestia czasu, kiedy zaskoczy.

odpowiedz
(L)eo - 07.08.2019 / 10:27, *.t-mobile.pl

Wiecie co jest w tym wszystkim najlepsze? Ze Agra na prawdę wyglądał w sparingach i meczach o stawkę ( minuty które zagrał) bardzo fajnie. Widać że złapał formę przed sezonem i na pewno byłby wzmocnieniem. Ale po co dać chłopakowi pograć i pokazać się z dobrej strony jak może grać paralityk przewracający się o własne nogi Novikovas,albo "tańczący z wiatrami" Nagy. Serio,nie rozumiem wuefisty i jego zagrań taktycznych. Niech mi ktoś wytłumaczy co ten pseudo trenerzyna odjaniepawla z tym klubem?

odpowiedz
Artur L - 07.08.2019 / 10:25, *.inetia.pl

Wukowicz out a Trener Magiera in. Jak najszybciej.

odpowiedz
Wawa (L) - 07.08.2019 / 11:45, *.play-internet.pl

@Artur L:
Kolego i Ty tak na poważnie? ???., z tym Magierą?.Uff..

odpowiedz
tomiacab - 07.08.2019 / 17:37, *.235.39

@Wawa (L): Vuko out! Magiera stay out!

odpowiedz
grzesiek - 07.08.2019 / 10:23, *.centertel.pl

Mysle ze czas vuko rownie szybko sie skonczy jak zaczał

odpowiedz
Vuko Won!! - 07.08.2019 / 10:11, *.vectranet.pl

Pozbyć się trenerzyny!!

odpowiedz
ktoś - 07.08.2019 / 10:08, *.play-internet.pl

Już pojutrze będzie ten nieudolny trener na wylocie.

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 07.08.2019 / 10:04, *.centertel.pl

Razem z nim powinien być ten kto go sprowadził plus parodysta vukovic!

odpowiedz
abc - 07.08.2019 / 09:57, *.plus.pl

a ja nie widzę miejsca w drużynie dla vukovicia, dostaje ode mnie światło żółte tak jak jego papiery patrząc na pomeczowe wypowiedzi

odpowiedz
GCW - 07.08.2019 / 09:53, *.play-internet.pl

Kur.. kabaret typ jest lepszy od nowikowasa. Bardziej wybiegany bardziej techniczny z lepszym podaniem zwrotny i dynamiczny A Vuko go skreśla. Jeśli to prawda to szacunek Mój do trenera coraz bardziej się zmniejsza z każdym dniem. Miodek i Vuko out!!!

odpowiedz
Władeczek - 07.08.2019 / 09:48, *.netfala.pl

Niech zabierze ze sobą Vukovicia i Antolicia faken na Bałkany.

odpowiedz
Pawel - 07.08.2019 / 10:10, *.10.170

@Władeczek: i jeszcze dołożyć im maciore

odpowiedz
Raf - 07.08.2019 / 12:20, *.play-internet.pl

@Pawel: I LG 80 cali...

odpowiedz
mizeria Miodu(L)skiego - 07.08.2019 / 09:43, *.plus.pl

Odchodzi 6 najlepszy zawodnik ubiegłego sezonu, a niektórzy się cieszą??? Wy jesteście kibicami Legii??

odpowiedz
Arek - 07.08.2019 / 15:12, *.tpnet.pl

@mizeria Miodu(L)skiego: ehehehehehehebuuuuuuuhahahahahahehe. A to dobre. Ale swoją drogą on na prawdę w sparingach fajnie wyglądał i myślałem, że jak nie w pierwszym składzie, to chociaż w kadrze meczowej będzie. Nie ogarniam tego.

odpowiedz
Hiszpan - 07.08.2019 / 09:38, *.5.22

Jeżeli z grekami nie wyjdzie Carlitos oznacza to że Vukovic jest bezmyślnym zakompleksionym i złośliwym trenerem... Słowo trener na zachętę.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.08.2019 / 09:47, *.inetia.pl

@Hiszpan:

Racja. Zresztą wszyscy trenerzy mają problem z Carlitosem - tj. sadzają go na ławie jak debile. Po co. skoro on jest najlepszy? Należy dostosować taktykę pod niego, chuchać na niego i dmuchać i sprawić, żeby grało mu się jak najlepiej. Niech sobie ma jakikolwiek charakter, to bez znaczenia jeśli jest to najlepszy piłkarz Legii, który wciąga całą resztę nosem.

odpowiedz
Rafix - 07.08.2019 / 10:43, *.plus.pl

@Mateusz z Gór: egzakli

odpowiedz
jasiek - 07.08.2019 / 11:09, *.play-internet.pl

@Mateusz z Gór: Carlitos ma jakość, to pewne. Mam wrażenie, że problem leży gdzieś indziej. W meczu z Finami był straszliwie ociężały. Nie mam żadnego info od osób z klubu jak niektórzy tutaj, ale jak dla mnie to on jest pod formą, może za ciężki? No coś musi być na rzeczy, skoro gra Kulenovic albo Niezgoda

odpowiedz
162sialala - 07.08.2019 / 13:27, *.tpnet.pl

@jasiek: Kule i Niezgoda grają bo Vuko określił że Carlitos u niego będzie grał ofensywnego pomocnika a nie napadziora

odpowiedz
jasiek - 07.08.2019 / 20:40, *.play-internet.pl

@162sialala: no też prawda, ale w sumie wiele osób tu pisało by właśnie na 10tce grał. A tu zonk.

odpowiedz
aarti - 07.08.2019 / 09:37, *.tpnet.pl

Czyli po raz kolejny mamy do czynienie z sytuacją, że jak drużyna gra słabo, to pozbywamy się zawodnika z głębokiej rezerwy, a ci co nas kompromitują dwa razy w tygodniu dalej radośnie hasają po boisku. To samo było w końcówce poprzedniego sezonu. Winni okazali się Kucharczyk i Radović, mimo, że mecze oglądali z trybun. Do tego dowiedzieliśmy się jeszcze, że największe serducho do gry w naszym klubie miał Adam Hlousek i dlatego w nagrodę większość meczów w końcówce sezonu przesiedział na ławie. Ktoś rozumie, o co chodzi Vukoviciowi? Ja w jego działaniu nie widzę żadnej logiki. Tak jak w uporczywym wystawianiu takich piłkarzy jak Novikovas, czy Nagy. Pozbywamy się kolejnego skrzydłowego w sytuacji, w której żaden z grających w tym sezonie piłkarzy na tej pozycji nie prezentuje się nawet przyzwoicie. Jedynie ten Luqinias ma jakieś przebłyski, a reszta gra dno.

odpowiedz
jo - 07.08.2019 / 09:43, *.centertel.pl

@aarti: BMW - bierny, mierny ale wierny. Miodek płaci trener wykonuje polecenia... Typowe korpo zarządzanie. Jak nie wykonujesz poleceń to outsourcing na wolny rynek pracy :-/

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.08.2019 / 09:35, *.inetia.pl

Teraz?

Co to za przedszkole? Dlaczego nie przed sezonem? W Anglii jutro zamykają okienko i jest bardzo wątpliwe, że kupi go Manchester United albo Tottenham, co innego, gdyby wystawiono go od razu.

Trener Vuković potrzebował aż tyle czasu, żeby go skreślić? Co to za amatorka?

odpowiedz
wqrwiony - 07.08.2019 / 09:33, *.m-online.net

vukovic to idiota

odpowiedz
Gra gitara - 07.08.2019 / 09:21, *.net.pl

Agra ch... gra

odpowiedz
No ale jak to ??? - 07.08.2019 / 09:11, *.interbeskidy.net

Przecież miał dostać szansę Przecież był w mistrzowskiej formie Przecież miał w tym sezonie pelne zaufanie kibiców a teraz na wylocie

odpowiedz
Sputnik 44 - 07.08.2019 / 09:06, *.t-mobile.pl

Szkoda... Plebiscyt na Najlepszego Piłkarza ub sezonu pokazał, że ma ogromne zaufanie u kibiców ;)

odpowiedz
Mateusz z Gór - 07.08.2019 / 09:36, *.inetia.pl

@Sputnik 44:

No właśnie. Wyprzedaż najlepszych trwa w najlepsze.

odpowiedz
Zgred - 07.08.2019 / 09:40, *.02.net

@Sputnik 44: racja gościu ma papiery na grę no i dna. #tematdlauwagi

odpowiedz
tom24 - 07.08.2019 / 09:03, *.play-internet.pl

Pierwszy dobry ruch trenera.

odpowiedz