fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Transmisje meczów z Atromitosem

Wiśnia

Dwumecz z Atromitosem Ateny będzie transmitowany w TVP Sport. Ponadto Marek Szkolnikowski, dyrektor TVP Sport, zapowiedział, że jeżeli Legia awansuje do 4. rundy eliminacji Ligi Europy to mecze z FC Midtjylland lub Glasgow Rangers także będzie można obejrzeć w Telewizji Polskiej.

Początek pierwszego meczu z Grekami w czwartek o godzinie 21:00. Rewanż odbędzie się w środę, 14 sierpnia o godzinie 18:00 czasu polskiego.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
mazury - 08.08.2019 / 12:23, *.tpnet.pl

czyli transmisja w internecie na tvp.sport.pl tez bedzie?

odpowiedz
yhm - 08.08.2019 / 14:41, *.chello.pl

@mazury: tak

odpowiedz
rolnik78 - 07.08.2019 / 21:52, *.tdc.net

Greków w 2 meczu pozamiatać, a później do Danii rewanż za 2015r. FC Midtjylland .

odpowiedz
ktoś - 08.08.2019 / 13:56, *.play-internet.pl

@rolnik78: ale za co rewanż, u nich było 0-1 u nas 1-0 to w normalnym dwumeczu byłaby dogrywka nie odpadlibysmy, to za co się mamy rewanzowac.

odpowiedz
Michal.i v2 - 08.08.2019 / 18:00, *.sky.com

@ktoś: dokladnie, kolesiowi sie chyba dwumecz arki z dunczykami pomylil.

odpowiedz
oLaf - 07.08.2019 / 13:09, *.vectranet.pl

nie chcę chwalić TVP ale nareszcie normalnie to wygląda: polskie drużyny można oglądać w ogólnodostępnej TV, wiadomo o tym z wyprzedzeniem etc.

odpowiedz
POLAK - 07.08.2019 / 16:59, *.orange.pl

@oLaf: dlaczego nie chwalić ? Brawo TVP ( choć Kurski no nie wiem ) ale możemy w publicznej TV za nasze pieniądze mieć to na co zasługujemy .

odpowiedz
tater - 07.08.2019 / 22:06, *.chello.pl

@oLaf: licza ze szybko odpadniemy taka prafda niestety

odpowiedz
Gocław - 08.08.2019 / 09:50, *.chello.pl

@POLAK :

Taa, na przykład Superpuchar ukrainy ;)

odpowiedz
T-72 - 07.08.2019 / 08:59, *.centertel.pl

Coś czuję, że nasi w tym meczu, jak nie będą mieli z tyłu głowy, że grają z piekarzami i obciach przegrać, to coś zagrają.

odpowiedz
Pepcio - 07.08.2019 / 06:51, *.net.pl

Ja jestem dobrej myśli.Moim zdaniem Carlitos powinien grać wysuniętego napastnika,Gwilia na 10tce. Grać po ziemi,większość obrońców gra gorzej nogami niż głową. Nie mylić że "z głową" :)) pozdrawiam (L)

odpowiedz
Kris - 07.08.2019 / 18:36, *.plus.pl

@Pepcio: mysle ze masz racje

odpowiedz
WWL - 07.08.2019 / 06:28, *.play-internet.pl

Oho
Wybrali w rewanżu godz.18 żeby się legionistom bardziej jajca spociły.
Wiadono jakie temperatury są o tej porze w Grecji

odpowiedz
abc - 07.08.2019 / 09:59, *.plus.pl

@WWL:

żeby spocić jajca trzeba je najpierw mieć

odpowiedz
James - 07.08.2019 / 16:36, *.centertel.pl

@abc: hehe trafnie to ująłeś

odpowiedz
Jano - 08.08.2019 / 10:53, *.mm.pl

@WWL: w Grecji będzie godz.19:00.Tam jest godzina do przodu.

odpowiedz
go(L)op - 07.08.2019 / 05:31, *.shlnet.pl

pisze bo MAM PRAWO PISAĆ, obiektywnym okiem oceniam poziom gry Legii, której kibicem jestem juz 25 lat! I nie pomyliłem forum, tylko rzygać mi się chcę jak patrze na te słaniające się po boisku panienki! Dla tego lepiej dla Nas wszystkich kibiców aby tego nie puszczać w telewizji. Zdania nie zmienie piszcie co chcecie.

odpowiedz
Pepcio - 07.08.2019 / 07:01, *.net.pl

@go(L)op: Wszyscy tak mamy,ale serce nie sługa:-) Ja się cieszę z transmisji. Obejrzę w pracy,więc mi chociaż za oglądanie zapłacą:-)

odpowiedz
Danny - 08.08.2019 / 13:13, *.t-mobile.pl

@Pepcio: Mam tak samo jak ty ... ;-)

odpowiedz
Dolezal - 08.08.2019 / 18:25, *.25.51

@Pepcio: o 21 w pracy? Cieciem jestes? Jak tak, to na ktorym parkingu?

odpowiedz
L L L - 07.08.2019 / 04:46, *.centertel.pl

lepiej jakby tego nie pokazywali.

odpowiedz
Artur L - 06.08.2019 / 23:39, *.chello.pl

TRENER WUKOWICZ OUT - TRENER MAGIERA IN. JAK NAJSZYBCIEJ.

odpowiedz
Adam - 06.08.2019 / 23:44, *.play-internet.pl

@Artur L: No debil. Po pierwsze - nazwisko Vuko pisze się przez V. Po drugie - serio myślisz, że z Magierą będzie inaczej? Może tzw. 'efekt nowej miotły', a po kilku słabszych meczach jęki kibiców i pies mioduski kręcący karuzelą.

odpowiedz
Kieł - 07.08.2019 / 10:53, *.tpnet.pl

@Artur L:
Litości. Magiera to nie trener, podobnie jak Vuko. To są Panowie wuefiści plus Magiera to Pan od tabelek i różnych wykresów. Księgowym mógł zostać.

odpowiedz
Zgred - 08.08.2019 / 06:16, *.t-mobile.pl

@Kieł: a jakie wyniki zrobił wuefista w LM?

odpowiedz
ucze78 - 08.08.2019 / 09:32, *.com.pl

@Zgred: bo miał Odjidje i tyle w temacie plus jeszcze kilku grajków których opyliliśmy za niemały hajs (Prijovic,Nikolic Moulin itp.) jeszcze mam wymieniac?

odpowiedz
Radzio (L) - 06.08.2019 / 20:45, *.play-internet.pl

Grecka drużyna wcale nie jest w tak dobrej sytuacji jak wszyscy myślą. To my łapiemy rytm meczowy - jakkolwiek to nie brzmi i to my gramy co 3 dni od początku lipca. Przeceniają tu niektórzy greków w moim mniemaniu. Pozdrawiam

odpowiedz
go(L)op - 06.08.2019 / 20:08, *.shlnet.pl

o nie!!!!!!!!!!! nie pokazujcie tego w telewizji!!!!!!!!!!!! WSTYD zapraszam na V lige na podkarpaciu GKS Orły o wiele lepsze widowisko. Bynajmniej chłopaki chcą powalczyć...

odpowiedz
Zawisza - 06.08.2019 / 20:46, *.chello.pl

@go(L)op: Bynajmniej masz rozum.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 06.08.2019 / 20:58, *.play-internet.pl

@go(L)op:

To nie pomyliłeś forum?

Każdy twój wpis to jazda po Legii...

Spadaj koleś

odpowiedz
(L) (L) (L) (L) (L) (L) (L) - 06.08.2019 / 21:42, *.11.137

@go(L)op: Kibicem Legi jest sie zawsze, po ch...j jesteś na tym portalu? oglądaj swoją piątą ligę na zadupiu

odpowiedz
Arek - 06.08.2019 / 23:07, *.tpnet.pl

@Tomek Mokotów: przecież tu pełno takich, nie tylko ten.

odpowiedz
oLaf - 07.08.2019 / 13:11, *.vectranet.pl

@Tomek Mokotów: Tomek, ten gość to jakiś troll z Przemyśla.

odpowiedz
Po(L)onista - 07.08.2019 / 23:22, *.tpnet.pl

@go(L)op: bynajmniej to nie przynajmniej, matole...

odpowiedz