Wyniki 4. kolejki Ekstraklasy

Mishka, źródło: Legionisci.com

W meczu kończącym kolejkę Lechia zremisowała z Jagiellonią 1-1. W niedzielnych meczach padły tylko dwa gole autorstwa Piasta oraz Cracovii, które dały im komplet punktów. W trzech sobotnich meczach 4. kolejki Ekstraklasy górą gospodarze. Pogoń wygrała z Wisłą Kraków, Zagłębie z Arką, a Górnik z Rakowem. W piątek rozegrany został jeden mecz - Lech przegrał u siebie ze Śląskiem 1-3.

4. kolejka:

Lech Poznań 1-3 Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin 1-0 Wisła Kraków
Zagłębie Lubin 2-0 Arka Gdynia
Górnik Zabrze 1-0 Raków Częstochowa
ŁKS Łódź 0-1 Piast Gliwice
Cracovia 1-0 Korona Kielce
Lechia Gdańsk 1-1 Jagiellonia Białystok

16.09. godz. 20:00 Wisła Płock - Legia Warszawa

Aktualna tabela Ekstraklasy
Terminarz i wyniki Ekstraklasy
Klasyfikacja strzelców

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
X54 - 13.08.2019 / 16:07, *.231.181

À propos niedzielnych meczów, to jeden gol był autorstwa ŁKS-u.

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 12.08.2019 / 10:49, *.play-internet.pl

Jak teraz nie złapią świeżości, to albo trzeba wywalić trenera od WF, albo sprawdzić czy nie balowali w weekend.

odpowiedz
DK(L)OG - 12.08.2019 / 22:51, *.torun.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Remy balował na weselu, pokazał to na swoim insta.

odpowiedz
asd - 12.08.2019 / 07:46, *.orange.pl

jak oni mają się zgrywać , jak trwa kolejka w lidze a L ma wolne - co ? Już nie potrafią grać co 3 dni ? Tydzień przerwy ?!! Oldboje !

odpowiedz
Arek - 12.08.2019 / 23:19, *.tpnet.pl

@asd: nie baw się w rudego, bo to żaden powód do dumy powtarzać jego farmazony. Podobne praktyki inne ligi też stosują i tam nikt nie płacze. Tylko tu jak zwykle ulungom przeszkadza.

odpowiedz
Alan - 11.08.2019 / 12:27, *.t-mobile.pl

@Klaus:
Nie wypowiadaj się bo co ? Zreszta nierozumiem skąd ten szum przecież nigdzie nie skrytykowalem osób jeżdżących na Legie z innych miast niz Wwa . Porównał tylko sytuacje naszej marnej frekwencji w stosunku do innych miast.

odpowiedz
Monster - 11.08.2019 / 14:19, *.play-internet.pl

@Alan: Wypad na K6 lamusie, a nie obrażasz tu braci po szalu. Nieważne czy ze wsi czy innego miasta każdy jest kibicem Legii i należy mu się szacunek, a jak go nie masz to wypad z tego forum ćwoku.

odpowiedz
Alan - 12.08.2019 / 13:48, *.t-mobile.pl

@Monster:
W którym miejscu obrazilem kogoś wskaż mi to.
Tak tak wiem K6 tam odsyłają ci którzy nie mają żadnych argumentów.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 10.08.2019 / 22:13, *.chello.pl

Ale gdy w meczu w Wawie ze Śląskiem, w którym to raczej Legia miała więcej do powiedzenia padł tylko remis to komentarze były, że Legię zaorać i spuścić za karę z ligi... "Remis z drużyną broniącą się przed spadkiem w poprzednim sezonie!!, dramat"

Ciekawe co poznańscy mają powiedzieć skoro nawet remisu nie było...

Wycofają Lecha z rozgrywek czy też nie?

To tak pod rozwagę "znawcy i eksperci"...

odpowiedz
Arek - 10.08.2019 / 23:31, *.tpnet.pl

@Tomek Mokotów : bo my ze Śląskiem nie daliśmy im miejsca. Poza tym, oni kosili nas niemiłosiernie i ciężko było coś stworzyć. Łach machał sobie szabelką znaczy atakoał bezmyślnie i wyszło jak wyszło. Poza tym ten ich bramkarz miał chyba dzień konia, bo łapał wszystko, zwłaszcza w Ii połowie. I połowy nie oglądałem. Co nie znaczy, że... brawo Broziu! Inna rzecz to jest to, że u nas nigdy nie jest tak źle, jak się pisze i nigdy też nie jest tak dobrze. Tak twierdzi Vuko i ja się z tym zgadzam. Tu jest od przesady, do przesady. Najgorszy mecz mamy no przynajmniej tak to wygląda za sobą z tymi Finami. Bo mecze ze Śląskiem, czy Atromitosem już tak fatalnie nie wyglądały. Oczywiście jest pole cały czas do poprawy. Trzeba też pamiętać, że jakby nie patrzeć to ta drużyna jest cały czas w budowie. Sporo piłkarzy odeszło, kilku też przyszło, a grać trzeba już w pierwszej połowie lipca ważne mecze. Niestety co poniektórym ekspertom się zapomina i cisną ze wszystkim jak leci. Rudy prezesina też swoje dokłada głupawymi wpisami na twitterze o przełożeniu meczu. Bo jeśli mu to przeszkadza to mógłby stulić przynajmniej japę i zachować swoje zdanie dla siebie. Oczywiście jest mu trudno, bo lansik dla niego jest ważniejszy niż problemy polskiej piłki. I można się ze mną nie zgadzać, ale ja dalej wierzę, że w Atenach będzie dobrze.

odpowiedz
Wolfik - 11.08.2019 / 15:30, *.mm.pl

@Tomek Mokotów:
@Arek: Wrocławianie byli w tym meczu nad wyraz skuteczni. A Broziu zaliczył "dzień konia". Stąd wynik taki, a nie inny.

W naszej grze jest sporo mankamentów chociażby w ataku. Ale nie można być obojętnym na fakt, że pomalutku idzie ku lepszemu jeśli chodzi o grę (nie wnikam w tej chwili w sprawy organizacyjne, to inna para kaloszy). Nasi Koledzy z forum często są "zero-jedynkowi" co zresztą wtapia się w obraz ogółu społeczeństwa. Nie dziwmy się więc, że narzekają. Jakoś trzeba z tym żyć.... albo odpuścić sobie czytanie. Ja ze swej strony czytam i wchodzę w dyskusję z wybranymi osobami. Mniej nerwów i niepotrzebnych spin.

Pozdrawiam Was serdecznie.

odpowiedz
zibi - 10.08.2019 / 16:13, *.t-mobile.pl

antyk 100 % racji meczyk super

odpowiedz
antyk - 10.08.2019 / 09:42, *.207.129

jestem ostatni żeby chwalić kartofle czy breslau ale mecz był zaje.isty,naprawdę oczu nie mogłem oderwać od tego spotkania chociaż ch.j mnie te kluby obchodzą,i do tego ta frekwencja też dużo robiła,brawo kopaczom za ten meczyk oby więcej takich

odpowiedz
Artur - 10.08.2019 / 22:29, *.25.51

@antyk: tez uwazam, ze mecz byl zajeb..ty. Obie ekipy graly 3 poziomy lepiej niz Legia.

odpowiedz
Sig - 10.08.2019 / 22:40, *.centertel.pl

@antyk: nie ma takiego miasta jak Breslau. To juz bylo i nie wroci patryioto.

odpowiedz
Pogromca głupców - 11.08.2019 / 14:14, *.play-internet.pl

@Artur: I ten Śląsk co według Ciebie gra ponoć 3 poziomy lepiej niż Legia w meczu z Legią w 2 połowie nie istniał, nie przekroczył z piłką nawet połowy broniąc się 9 zawodnikami. Widać jak się znasz na piłce. To, że ktoś zagra ładny meczyk nie znaczy, że gra na wysokim poziomie. Mecz meczowi nierówny.

odpowiedz
Mamut - 11.08.2019 / 14:35, *.t-mobile.pl

@antyk: brelsau? To może jeszcze warshau, danzig, pozen, krakau

odpowiedz
Artur - 11.08.2019 / 20:45, *.play-internet.pl

@Pogromca głupców: ja mowilem tylko ov odczuciach estetycznych. Ja wiemz, ze czytanie ze zrozumiem posiada moze 10 proc. Z tego forum,z ale czasem warto sie zastsnowic nim cos down napisze. Porownaj nasz mecz z finami z tym slask-amica. Jak nie widzisz roznicy 3. Poziomow to wspolczuje.

odpowiedz
Alan - 10.08.2019 / 08:53, *.t-mobile.pl

W Poznaniu 30 tys na meczu 4 kolejki sory ale to kolejny kamyczek ( czy raczej już głaz ) do naszego kibicowskiego ogródka , od wszystkich dookoła oczekujemy samych wygranych czy wzmocnień za miliony euro a sami w 2 mln mieście mamy frekwencje na poziomie 12 tyś ludzi gdy wciąż walczymy o LE i co sezon mamy lub walczymy o MP

odpowiedz
tomiacab - 10.08.2019 / 12:05, *.virginm.net

@Alan: ile z tych dwoch milionów jest Warszawiakami? Druga sprawa, ze jest okres wakacyjny. pyrósów nie stać na takie atrakcje wiec idą na mecz, podczas gdy Warszawiacy są w turystycznych rozjazdach. ;)

odpowiedz
Alan - 10.08.2019 / 12:26, *.t-mobile.pl

@tomiacab:
Chcesz przez to powiedziec ze nasze miasto jest miastem opanowany przez tak zwane słoiki ? A co do tych wakacji to masz rację grunt to dobre poczucie humoru .

odpowiedz
Herman - 10.08.2019 / 14:24, *.vectranet.pl

@Alan: No i h.j ze sloiki.Sam nim jestem i kibicuje Legii

odpowiedz
Klaus - 11.08.2019 / 10:54, *.mm.pl

@Alan: Weź może się nie wypowiadaj.3/4stadionu to przyjezdni z okolic, którzy chodzą na Legię, bo to lansik. Zobacz ilu ludzi nie zna zupełnie piosenek kibicowskich. Obserwuję to od dłuższego czasu i powiem, że lepiej jest gdy mamy 12000 widzów, bo większość z nich to konkret...

odpowiedz
(L) - 11.08.2019 / 19:28, *.chello.pl

@Klaus: Przecież na leszka cala wlkp przyjeżdża, a do nas cała Polska ;D

odpowiedz
raf - 13.08.2019 / 12:40, *.virginm.net

@Klaus: to zydzew ma wyzsza frekwencje w 2 lidze i miasto podzielone na pol i ty pochwalasz frekwencje 12 k

odpowiedz
James - 09.08.2019 / 23:10, *.centertel.pl

Żądam rozwiązania tej amatorskiej ligi i utworzenia ligi profesjonalnej, warunek udziału zespołu w lidze profesjonalnej, pokonanie w sparingu mistrzów krajów nadbałtyckich, średniaka z ligi niemieckiej i rosyjskiej + kaucja 50mln pln, która będzie potrącana w kwocie 10 mln pln za każdy przegrany mecz w rozgrywkach europejskich, w przypadku przepadku kaucji należy dokapitalizować fundusz w gotówce lub wycofać z udziału w lidze profesjonalnej

odpowiedz
Psychiatra - 10.08.2019 / 17:44, *.play-internet.pl

@James: Polecam lekarza, odpowiedniego specjalistę po zdiagnozowaniu problemu.

odpowiedz
James - 10.08.2019 / 19:57, *.centertel.pl

@Psychiatra: to oglądaj nadal padakę i ekscytuj się mistrzem Polski i zdobywcą Pucharu, może w przyszlym sezonie dotrą do 4 rundy eliminacyjnej ligi Europy

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 09.08.2019 / 22:35, *.plus.pl

No i Broziu za słaby na Legie, rozmontował z Mąką posrański parowóz.

odpowiedz
Władeczek - 09.08.2019 / 14:30, *.netfala.pl

Legio jazda w ku...ami faken!

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 09.08.2019 / 19:16, *.plus.pl

@Władeczek: jakie plany? Weekend bez maciory to weekend stracony. No i teli odpocznie. Może rower :)

odpowiedz
BIE(L)ANY - 10.08.2019 / 11:54, *.plus.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Rowerek stacjonarny IC7 Tomahawk, tak z rozmachem faken!

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 10.08.2019 / 17:06, *.play-internet.pl

@BIE(L)ANY: a no i w bidonie maciora, facken

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 11.08.2019 / 13:47, *.247.211

@Władeczek: jazda z kuflami? Nie trzeba tego wykropkowywać ;-)

odpowiedz
zibi - 09.08.2019 / 09:33, *.t-mobile.pl

lech slask moze byc dobry mecz..na pewno bedzie rekord frekwencji ok 30 tysi

odpowiedz