Ioannis Anastasiou, trener Atromitosu - fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
REKLAMA

Anastasiou i Megyeri przed meczem z Legią

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Warszawa to bardzo ładne miasto, tak jak stadion, na którym juto zagramy. Pogoda też jest przepiękna, co nam odpowiada. Oczywiście, mam nadzieję, że Kort i Goutas, który grali wcześniej w Ekstraklasie, zdobędą gole. Jest to jednak jedynie życzenie - powiedział na przedmeczowej konferencji Ioannis Anastasiou, trener Atromitosu.

- W klubie nie ma już Koulourisa, jego następcą jest Vellios. Mamy nadzieję, że będzie on zdobywał tak dużo goli jak jego poprzednik. Mamy dobra drużynę i taktykę, zarówno w obronie, jak i w ataku. Nasz zespół się jeszcze dociera, bo mamy kilku nowych piłkarzy. Wciąż pracujemy nad niektórymi aspektami, mam nadzieję, że szybko będziemy prezentować wysoki poziom.

- Legia jest bardziej doświadczanym zespołem w rozgrywkach europejskich, jest to ich przewaga. Będziemy musieli być skupieni przez cały mecz, bo Legia ma kilku piłkarzy, których można się bać. Mam nadzieję, że zagramy dobre spotkanie.

- Dla nas dużym osiągnięciem było przejście poprzedniego etapu. Chcę, aby zawodnicy czuli jutro świetną atmosferę oraz bawili się grą. Musimy się pokazać w jak najlepszym świetle przed Legią. Wciąż szukamy naszego rytmu gry, ale najważniejsza jest pewności siebie oraz realizacja planu, który sobie założyliśmy.

- Przewagą Legii jest równowaga na każdym poziomie. Nasza strategia polega na ograniczeniu ataków naszego przeciwnika oraz stworzeniu sobie okazji. Chcemy być godnym rywalem dla zespołu z tak ogromną historią i doświadczaniem.

fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com
fot. Maciej Frydrych / Legionisci.com

Balazs Megyeri: Myślę, że nie jest dla nas problemem późniejsze rozpoczęcie ligi. Rozegraliśmy już dwa ciężkie mecze w kwalifikacjach do Ligi Europy. Może to nam nawet pomóc, ponieważ skupialiśmy się jedynie na europejskich rozgrywkach. Trener nie wyznaczył mi jednego piłkarza, którego mam kryć. Chcemy przejść tę rundę, więc skupiamy się na całej linii ofensywnej.
Naszym marzeniem był awans, chcieliśmy rywalizować z takim przeciwnikiem, jakim jest Legia. Skupiamy się na tym, aby znaleźć się w czwartej rundzie. Jesteśmy dobrze zmotywowani aby grać w Europie, stanowimy kolektyw. Jesteśmy przygotowani, aby jak najwięcej pokazać.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
wrt - 08.08.2019 / 15:40, *.play-internet.pl

niezła kurtuazja to gadanie o większym doświadczeniu w pucharach, mało kto u nas grał w pucharach , Jędza ,może Lewczuk i żaden w LM , z tamtego składu nie ma nikogo, naszym atutem również nie będzie żaden rytm meczowy bo to były męczarnie ze słabymi zespołami , za każdym razem innym składem, Atromitos grał dwa ale z dobrym przeciwnikiem ,z którym pewnie też byśmy odpadli jak każdy klub z naszego ligi.

odpowiedz
wrt - 08.08.2019 / 15:51, *.play-internet.pl

@wrt: naszej ligi miało być, chętnie wyplułbym te słowa i wcześniejsze , odszczekał czy cokolwiek, jutro mogę rzygać jak kot i szczekać jak pies, byle tylko zaczęli grać, jedziemy z k....

odpowiedz
Lolo - 08.08.2019 / 13:23, *.connectafibra.cat

Panie trener, nie pękaj pan, ci którzy u nas zostali mają doświadczenie głównie w tym, jak się kompromitować z kim popadnie, a tych od wygrywania już dawno nie ma.

odpowiedz
News⚽️Legia - 08.08.2019 / 01:04, *.02.net

...stanowimy kolektyw,a my?nie,.....ciéżko bèdzie wygrać,kiedy nasz trener zapomniał o zgraniu swojej drużyny nie möwiác o braku przygotowania drużyny....ech...

odpowiedz
Gepetto - 08.08.2019 / 01:11, *.play-internet.pl

@News⚽️Legia: nie mamy kolektywu i nie mamy trenera, nie mamy zgrania kokosów i nie mamy przygotowania. Za to mamy marność, wysokie koszty kokosów i wczasy w ramach przygotowań. Kurła przecież tą ,,drużyne" rozjechało by Coco Jumbo po dobrym melanżu i w dodatku na banii...

odpowiedz
Arek - 07.08.2019 / 23:47, *.tpnet.pl

To bramkarz ma tam ciekawe zadania. Też ma kryć, no zobaczymy.

odpowiedz
Pedro S-c - 07.08.2019 / 21:53, *.tpnet.pl

"TĄ" rundę? W jakim to języku tłumaczenie?

odpowiedz
Hiszpan - 07.08.2019 / 19:48, *.17.223

Panie Balas nie ma co narzekać zaczynacie z przewagą jednego bo u nas gra bliski trenerowi Sandro.

odpowiedz
Sputnik 44 - 08.08.2019 / 12:53, *.t-mobile.pl

@Hiszpan: gra bo jego może uda się sprzedać. Nie rozumiem natomiast czemu gra (tzn przebywa na boisku) niejaki Antolic...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.