Luis Rocha - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rocha: Zasłużyliśmy na więcej

Fumen i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Dzisiaj zagraliśmy bardzo dobrze. Myślę, że najlepiej w tym sezonie. Kontrolowaliśmy mecz, mieliśmy wiele szans, aby strzelić gola. Uważam, że zasłużyliśmy na więcej. Widać poprawę w naszej grze. Cały czas nasza forma rośnie - powiedział po czwartkowym meczu Luis Rocha.

- Myślę, że w rewanżu Atromitos zagra bardziej ofensywie. To będzie inny mecz niż dzisiaj. Wiemy jednak, że możemy ich wyeliminować. Muszę przyznać, że jestem trochę zaskoczony tym, jak dzisiaj zaprezentował się na boisku nas przeciwnik.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Mateusz z Gór - 09.08.2019 / 08:03, *.inetia.pl

To był wreszcie nie taki najgorszy mecz tego piłkarza. Był aktywny i waleczny, wkurzał się gdy nie dostawał piłki. Oby tak dalej.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.