Andre Martins - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Martins: Prowadziliśmy grę

Fumen, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Byliśmy lepsi od Artomitosu, jednak nie możemy być w pełni szczęśliwi, ponieważ zremisowaliśmy to spotkanie. Od pierwszej minuty kontrolowaliśmy przebieg meczu oraz stwarzaliśmy sobie dogodne sytuację, niestety ponownie nie zdobyliśmy gola. Musimy patrzeć na pozytywne strony tej rywalizacji. Z pewnością zaprezentowaliśmy lepszy futbol niż w ostatnich meczach, jesteśmy z tego powodu zadowoleni. Nie przypominam sobie żadnej groźnej szansy jaką stworzyłby nasz przeciwnik – powiedział po meczu Andre Martins.

- Artomitos to nie jest zła drużyna, rywalizowałem z tymi chłopakami kilka lat temu. Dziś byliśmy od nich o wiele lepsi. Niestety, ostatecznie bezbramkowo zremisowaliśmy, jednak myślę, że był to nasz najlepszy mecz w tym sezonie. To my prowadziliśmy grę, a rywal musiał się pod nas dostosować. Naszym zadaniem jest jak najlepiej przygotować się do meczu w Atenach, który będzie z pewnością cięższy niż ten dzisiejszy. W Grecji jest bardzo gorąco, a nasz przeciwnik będzie grał przed własną publicznością. Atromitos również będzie chciał zdobyć gola, co może nam dać przewagę. Na wyjeździe musimy strzelić bramkę i przejść do następnej rundy.

- W drużynie mamy napastników, dysponujących spora jakością. Możliwe, że musimy atakować większą liczbą piłkarzy. Atromitos głównie atakował kontratakami, najważniejsze że nie straciliśmy bramki. Kreujemy sobie wiele dogodnych sytuacji: dwukrotnie trafiliśmy w poprzeczkę, a bramkarz świetnie interweniował dwa czy trzy razy.

- W wielu meczach jestem często faulowany. Podczas rywalizacji z Atromisem bałem się że złamałem nogę. Całe szczęście to jedynie zbicie mięśnia. W pierwszym momencie noga bardzo mnie bolała, jednak wspólnie z doktorem podjęliśmy decyzję, że zostanę na murawie. Teraz czuje się dobrze.

- Nie wiem jaki był wynik w meczu naszych potencjalnych rywali. Na razie musimy się skupić na rewanżowym spotkaniu w Atenach. Dla mnie będzie to powrót do miasta które dobrze wspominam. Spotkam swoich kilku dawnych przyjaciół.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
zkr - 09.08.2019 / 10:31, *.tpnet.pl

@UdajęGreka: Skoro to poziom Puszczy Niepołomice to nasz napastnik musi być drewniany...

odpowiedz
Zły krasnolud - 09.08.2019 / 10:21, *.144.60

@Pomyśl zanim coś napiszesz : zapomnialeś się jeszcze doje..ć o to że 2:0 to nie pogrom słyszałeś kiedyś o czymś takim jak ironia?

odpowiedz
Zły krasnolud - 09.08.2019 / 10:19, *.144.60

@Pomyśl zanim coś napiszesz : tem jaki ku... analityk.

odpowiedz
Pomyśl zanim coś napiszesz - 09.08.2019 / 08:13, *.2.132

@UdajęGreka: Atromitos pokonał Słowaków, którzy przeszli Cracovię czyli Puszcza Niepołomice Twoim zdaniem lepsza od Cracovii. Ciekawe masz rozkminki. Według Twoich przemyśleń, żeby wszystko się zgadzało to Legia musi być na poziomie Znicza Pruszków. Reasumując to silną mamy ligę jak pucharowicze z Grecji są na poziomie naszej 1 ligi. Krytykować należy, ale logicznie, a nie wymyślać jakieś porównania na poziomie podstawówki.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 09.08.2019 / 08:05, *.inetia.pl

@Kolejorz:

Zdecydowanie. Martins wczoraj wyglądał jak zawodnik z Ligi Mistrzów. Portugalczyk zazwyczaj się wyróżnia, choć czasem jak nie zje śniadania to go wszyscy wywracają. Wczoraj zagrał perfekt do tyłu i do przodu. Defensywny pomocnik, który stworzył najwięcej okazji swoim kolegom.

odpowiedz
Kolejorz - 09.08.2019 / 08:00, *.tpnet.pl

Najlepszy zawodnik,

odpowiedz
UdajęGreka - 09.08.2019 / 07:54, *.net.pl

Każdy kolejny mecz w tym sezonie jest najlepszy, w 37 kolejce rozniosą przeciwnika w pył jakieś 1 może 2 do 0.. Ciekawe czy oni wierzą w to co mówią, grecy byli na poziomie puszczy niepołomice a i tak nie udało się im strzelić. No ale skoro w napadzie mamy to co mamy to nawet ciężko się dziwić, a kulenovic to już w ogóle jakiś niewyobrażalny poziom absurdu na boisku.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.