Iga Świątek - fot. Warsaw Sports Group
REKLAMA

Dobry występ Świątek w Toronto

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Iga Świątek odpadła w trzeciej rundzie turnieju WTA Premier 5 w Toronto, ale 18-letnia legionistka pozostawiła po sobie bardzo dobre wrażenie. Świątek w bardzo dobrym stylu pokonała w drugiej rundzie Caroline Wozniacki (18. miejsce WTA) 1-6, 6-3, 6-4. W kolejnej rundzie (1/8 finału), ostatniej nocy, nasza tenisistka mierzyła się z drugą rakietą światowego rankingu, Japonką Naomi Osaką. Iga była bliska wygranej w pierwszym secie, ale nie wykorzystała dwóch piłek setowych, przy stanie 5-4 i 6-5, a następnie przegrała tie-breaka

Wyniki Igi Świątek w Toronto:
I runda: Iga Świątek - Ajla Tomljanovic (Australia) 4-1
II runda: Iga Świątek - Caroline Wozniacki (Dania) 1-6, 6-3, 6-4
III runda: Iga Świątek - Naomi Osaka (Japonia) 6-7 (4), 4-6


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
NAS - 11.08.2019 / 13:57, *.centertel.pl

Brawo Iga! Kapitalnie

odpowiedz
dabrovski batholomew - 09.08.2019 / 20:05, *.vectranet.pl

good job hash trening and a hard work with you comes nxt wimbledon younblood!

odpowiedz
oLaf - 09.08.2019 / 12:12, *.vectranet.pl

nareszcie wróciła z dobrą grą bo poprzedni miesiac to była padaka, same początki meczy w stylu 0:6....

Teraz - brawo! : )

odpowiedz
Nocny marek - 09.08.2019 / 11:09, *.chello.pl

Praca z psycholog powoli zaczyna przynosić efekty. Przez większość meczu grała kapitalnie, ręce same składały się do oklasków. Jedynie serw kiepściutki, gdyby był lepszy spokojnie mogła wygrać. Z biegiem czasu może być tylko lepiej.

odpowiedz
dezet - 09.08.2019 / 10:59, *.chello.pl

Iga przerośnie Agnieszkę, mam nadzieję że też będzie kiedyś nr 1 ale ominą ją kontuzje i będzie dominowała. Życzę jej tego z całego serca, przede wszystkim zdrowia!

odpowiedz
tomiacab - 09.08.2019 / 10:17, *.144.60

Gratu(L)acje

odpowiedz
jackie - 09.08.2019 / 09:46, *.t-mobile.pl

WoW! Świetny start! Gratulacje!
Oj będziemy mieli (już w najbliższej - mam nadzieję) przyszłości wiele pociechy z Igi.

odpowiedz