fot. Hugollek / Legionisci.com

Rywale Legii w sezonie 2019/20

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Siatkarze Legii poznali rywali, z którymi mierzyć się będą w sezonie 2019/20. Legia rywalizować będzie w grupie drugiej II ligi z następującymi zespołami: BAS Białystok, KS Metro Warszawa, AZS UWM Olsztyn, MOS Wola, Huragan Międzyrzec Podlaski, Centrum Augustów, Huragan Wołomin, Bestios Białystok, SMS PZPS II Spała. Sezon rozpocznie się w ostatni weekend września. Dokładny terminarz poznamy niebawem.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.