fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Antolić nie poleciał do Aten

Wiśnia, źródło: Twitter.com/wlodar85

W środowym meczu z Atromitosem Legia zagra osłabiona brakiem Domagoja Antolicia, który w tym sezonie był jej podstawowym zawodnikiem. 29-latek w dwóch ostatnich spotkaniach zagrał po 90 minut. Jak poinformował dziennikarz Przeglądu Sportowego Tomasz Włodarczyk, Chorwat został w Warszawie z powodu urazu pleców. Pomocnika na murawie zastąpi prawdopodobnie Tomasz Jodłowiec lub Cafu.

Kadra Legii na mecz z Atromitosem:

Bramkarze: Radosław Cierzniak, Radosław Majecki, Wojciech Muzyk

Obrońcy: Inaki Astiz, Artur Jędrzejczyk, Igor Lewczuk, Luis Rocha, Paweł Stolarski, Marko Vesović, Mateusz Wieteska

Pomocnicy: Cafu, Walerian Gwilia, Tomasz Jodłowiec, Luquinhas, Andre Martins, Dominik Nagy, Arvydas Novikovas

Napastnicy: Carlitos, Jose Kante, Sandro Kulenović, Jarosław Niezgoda

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (47)

+dodaj komentarz
Jasio - 14.08.2019 / 13:14, *.edu.pl

Jakiego my mamy farta.
Najsłabszy z pierwszej 11, człowiek do pogonienia, pupilek trenera łapie uraz. Teraz Vuko nawet gdyby znów chciał sabotować grę Legii, to nie może.

odpowiedz
tomiacab - 14.08.2019 / 07:08, *.virginm.net

To chyba każdy tak ma, że po miesiącach w bezruchu, trochę popracuje, to bolą plecy.

odpowiedz
!(L)! - 13.08.2019 / 21:23, *.tpnet.pl

----Majecki----
Jędrzejczyk --- Lewczuk --- Wieteska --- Rocha
--- Gwilia --- Martins
Luquinhas --- Kulenović ---Novikovas
--- Carlitos ---


odpowiedz
Gizir - 13.08.2019 / 19:51, *.alfa-system.net

A może lepiej jak by go zastąpił carlitos i zagram za kulenovicem bo ta gra 3def pomocnikami mnie przeraża.

odpowiedz
To raczej - 13.08.2019 / 19:16, *.centertel.pl

Tylko wzmocnienie, że go nie będzie!

odpowiedz
Kader - 14.08.2019 / 00:44, *.jmdi.pl

@To raczej : ty masz wzmocnienie mozgu. Zacznij chodzic na mecze a zobaczysz jak Antola sie stara

odpowiedz
Rafciu - 14.08.2019 / 10:59, *.centertel.pl

@Kader: stara się ale mu nie wychodzi i tyle. Słaby jest , hamulcowy, straty, nie umie rozegrać piłki. Tylko podaje do najbliższego. Nie ma go to jest wzmocnienie

odpowiedz
Pawciu - 13.08.2019 / 17:40, *.orange.pl

Byc moze zagra Cafu wirc mozna byc spokojny o ta pozycje

odpowiedz
Kibolek - 13.08.2019 / 17:32, *.telefonica.de

Antolic nie będzie grał to wzmocnienie. Przydało by się żeby jeszcze kaleka kulenovic nie grał i sabotazysta novikovas TO MOZE BYC WYRÓWNANY MECZ BEZ TYCH SABOTAZYSTOW

odpowiedz
oLaf - 13.08.2019 / 17:56, *.rr.com

@Kibolek: normalnie poplakalem sie ze smiechu! dzieki, mam troche podobne odczucia.

odpowiedz
wrt - 13.08.2019 / 20:39, *.play-internet.pl

@Kibolek: ale z nimi zdominowaliśmy Greków całkowicie , więc jeśli bez nich siły się wyrównają to będzie to osłabienie raczej, gdzie tu logika? Z tym ,że Kulenovic miał najmniejszy wpływ na tą dominację , żaden w sumie

odpowiedz
Mat - 13.08.2019 / 16:48, *.centertel.pl

A Sa Pinto same zwycięstwa z Bragą od początku sezonu z dużą ilością bramek. Jak to możliwe?

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 13.08.2019 / 16:57, *.tpnet.pl

@Mat: wiesz czemu? Ponieważ tam są piłkarze z którymi można robić wyniki i grają z ambicjami że mogą się wybić do mocniejszych lig.

odpowiedz
aedr - 13.08.2019 / 17:03, *.orange.pl

@I w pizdu wylądował :możliwe ale to trener jest od tego aby piłkarzy motywować i to on decyduje kto gra .

odpowiedz
Doru - 13.08.2019 / 17:32, *.play-internet.pl

@Mat: w polsce piłkarzyki jak mają za ciężkie treningi to zwalniają trenera :)

odpowiedz
Jukteśwar Giri - 13.08.2019 / 17:39, *.play-internet.pl

@Doru: Tylko, że większość piłkarzy w Legii to zawodnicy sprowadzeni z zagranicy więc nie bardzo to trzyma się twojej teorii.

odpowiedz
Krzeszczu - 13.08.2019 / 18:44, *.bredband2.com

@Mat: Daj mu jeszcze miesiac i zobaczymy.

odpowiedz
luka - 13.08.2019 / 18:51, *.chello.pl

@Mat: Same czyli ile? Dwa ostatnie mecze... istna rewelacja.

odpowiedz
zduneq - 14.08.2019 / 12:44, *.inetia.pl

@Mat:
Pewnie dlatego że gość ma pojęcie o tym co robi.Może miewa odpały ale legia za jego kadencji mimo iż od pewnego momentu grajki grały na jego zwolnienie punktowała (minimalnie, o włos dosłownie) od uwielbianego przez wszystkich Jacka Magierę, pomimo tego , że przez pierwsze 6 miesięcy JM miał mega mocną pakę z Prijo, VOO, Gui, Pazdana, Szymańskiego w formie a Pinto?Przejmował drużynę w kryzysie, bez sił do biegania, która nie potrafiła ograć pół amatorów z Luksemburga a 2 miesiące później rozjechał Piasta (I skład) w PP 3:5

odpowiedz
Kucik - 13.08.2019 / 16:46, *.novaia.pl

podobno Grecy chca oddac walkowerem ktos co wie ma ten temat?

odpowiedz
Warszawiak1234 - 13.08.2019 / 16:04, *.chello.pl

....a Kalekovic zagra?

odpowiedz
Levi Atan - 13.08.2019 / 17:23, *.chello.pl

@Warszawiak1234: od pierwszej minuty

odpowiedz
Hugon - 13.08.2019 / 22:41, *.vectranet.pl

@Levi Atan: Bez Kulenovića nie ma VukoVica.

odpowiedz
Gie - 13.08.2019 / 15:55, *.play-internet.pl

Domagoj - szybkiego powrotu ale w innym klubie. Lub dlugiego leczenia w Legii.

odpowiedz
Kuba - 13.08.2019 / 15:45, *.t-mobile.pl

I świetnie! Czerwone kartki Antolica i Vesovicia w poprzednich eliminacjach LE pozbawiły nas awansu. Tak gwoli przypomnienia.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 13.08.2019 / 15:19, *.com.pl

Rywale powoli się niepokoją. Jeszcze tylko info o tym, że Sandro też nie leci i posrają się w gacie.

odpowiedz
ja - 13.08.2019 / 15:26, *.tpnet.pl

@Mateusz z Gór:
Dobre :-) hehehehe

odpowiedz
Władeczek - 13.08.2019 / 15:47, *.play-internet.pl

@Mateusz z Gór: Jak jeszcze dowiedzą się, że nie zagrają Jedza i Majecki to w ogóle nie wyjdą na boisko faken.

odpowiedz
Ja2 - 13.08.2019 / 18:08, *.mm.pl

@ja: wuja grał. moze cafu se przypomni jak sie gra

odpowiedz
Kibic L od 40 lat - 13.08.2019 / 15:16, *.centertel.pl

Vukovic - jak odpadniesz nie pojawiaj się już na LEGII !!! to za wystawienie Kulenovica w pierwszym meczu !! Koleś powinien ogrywać sie w LEGII 2 . Posadzenie na ławie Carlitosa to była chyba najgłupsza decyzja trenerska w historii LEGII. Aje każdy ma prawo do błedu - tak więc jutro czekamy na zwyciestwo z najlepszymi piłkarzami w składzie !!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
znajca - 13.08.2019 / 15:10, *.unitelmedia.pl

Nie podzielam optymizmu poniższych komentarzy. Owszem, umiejętności Antolicia są bardzo ograniczone, jednakże ku mojemu zaskoczeniu, facet sporo biegał w pierwszym meczu z Grekami. Kilku innych zawodników wypadło o wiele gorzej od niego. Obserwując zaangażowanie Jodłowca, Antolić wygląda na tytana pracy, a forma Cafu jest wielką niewiadomą.

odpowiedz
zduneq - 13.08.2019 / 15:21, *.inetia.pl

@znajca:

dodatkowo ma najwięcej celnych podań, w ostatnim meczu był chyba najlepszy na boisku, odbiory, rozgrywanie piłki, kilka dobrych zagrań do przodu po których było groźnie(w tym prostopadłe piłki).

odpowiedz
Rado - 13.08.2019 / 15:01, *.warszawa.pl

A dlaczego Jodłowiec albo Cafu (choć jak już to lepiej Cafu)? Powinien grać 4-4-2 z Carlitosem i Niezgodą i problem rozwiązany.

odpowiedz
nick - 13.08.2019 / 15:50, *.156.44

@Rado: Najlepiej to 3-3-4 z Kante, Carlitosem, Jarkiem i Sandro, bo jak wiadomo im więcej napastników na boisku tym więcej bramek dla drużyny.

odpowiedz
Kalbar - 13.08.2019 / 14:31, *.chello.pl

To Grecy mają teraz pełne majty.

odpowiedz
Paweł - 13.08.2019 / 14:24, *.tpnet.pl

Według mnie to duże wzmocnienie Legii. Jeszcze jakby Vuko i Sandro zostali w domu to awans mamy w kieszeni

odpowiedz
Mateusz z Gór - 13.08.2019 / 15:26, *.com.pl

@Paweł:

Byłoby to świetne posunięcie taktyczne. Nigel Pearson w meczach domowych siadał na trybunie zamiast na ławce. A Vuko na wyjazdach mógłby zostawać w domu. Sukces murowany.

odpowiedz
Kar - 13.08.2019 / 14:07, *.net.pl

No to jedno wzmocnienie jest, a Sadnro poleciał?? Tak tylko pytam..

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 13.08.2019 / 14:05, *.play-internet.pl

A Kulenowicz (Kononowicz) zostaje z him?

odpowiedz
zenek - 13.08.2019 / 13:21, *.mmc.com

w takim razie jestem spokojny o awans

odpowiedz
SEBO(L) - 13.08.2019 / 13:00, *.centertel.pl

Grecy martwią się teraz ...

odpowiedz
Holandi - 13.08.2019 / 12:43, *.ziggo.nl

Akurat z tego powodu nikt nie będzie płakał .... już dawno powinien mu się kontrakt skończyć

odpowiedz
(L)eon - 13.08.2019 / 12:25, *.plus.pl

To akurat wzmocnienie

odpowiedz
Rafa(L) - 13.08.2019 / 12:13, *.144.254

Marnie ta kadra Legii wygląda! Niestety takie rządy!

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 13.08.2019 / 12:08, *.play-internet.pl

Bez hamulcowego to jest dobra informacja. Zdrowia Domagoj.

odpowiedz
Ja1916 - 13.08.2019 / 12:03, *.onet.pl

"Legia zagra osłabiona brakiem Domagoja Antolicia" - błąd się wkradł chyba, powinno być: Legia zagra wzmocniona brakiem Domagoja Antolicia

odpowiedz
L - 13.08.2019 / 12:02, *.tpnet.pl

Niech leci tam skąd przyjechał i nie wraca.

odpowiedz