Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Jestem bardzo zadowolony

Mishka, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Jestem bardzo zadowolony, bo uważam, że przejść kolejną rundę, wygrywając w takich warunkach, to nie jest łatwe zadanie. Mam trochę inne spojrzenie niż prawdopodobnie wszyscy, które tyczy się poprzednich dwóch sezonów. Dużo ludzi w Polsce pamięta co było 100 lat temu, a nie to, co było rok czy dwa temu. Poprzednio na tym etapie nie dawaliśmy rady, a tym razem awansowaliśmy, z pewną kontrolą i dużą pewnością, jeśli chodzi o wykonanie. Jestem z tego bardzo zadowolony.
Nie trzeba być geniuszem, doktorem czy profesorem, żeby rozumieć, że dla organizmu sportowca jest istotne, czy ma jedną dobę czy więcej na przygotowanie się do wysiłku. Ja doskonale o tym wiem i wiem, że ta przerwa, którą mieliśmy, dużo nam dała. Mam nadzieję, że czeka nas jak najwięcej spotkań w rytmie czwartek-niedziela-czwartek i wiem, że z każdym kolejnym tygodniem zawodnicy będą coraz bardziej gotowi, żeby temu podołać. Myślę, że ta przerwa dała też trochę polskiej piłce.

Duże uznanie dla Cafu, bo nie jest łatwo wrócić po kontuzji i od razu w pierwszym meczu zaprezentować się z dobrej strony. Widać było z jego strony ochotę i chęć do gry. W sobotę sprawdziłem jego formę w sparingu, co nas utwierdziło, że jest gotowy do gry. Udowodnił to na boisku.

Czy jestem zadowolony z występu Kulenovicia? Bardzo. Dał nam to, czego potrzebowaliśmy, czy to w budowaniu ataku, czy też wiedząc o dużym potencjale rywali przy stałych fragmentach gry, bardzo nam się przydał. Dużo pracował dla drużyny, był bliski strzelenia bramki, raz czy dwa dobrze asystował. Na pewno stać go na jeszcze więcej, tak jak całą drużynę.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (84)

+dodaj komentarz
NS1910 - 16.08.2019 / 17:00, *.telefonica.de

Awans należy docenić, po tym co Legia prezentowała na początku sezonu. Gra będzie wyglądać z meczu na mecz coraz lepiej, już widać grę z pierwszej piłki, kombinacyjnie z przodu. Dużo wniósł Cafu i Stolarski, niestety to nie trener miał nosa tylko brak Novikovasa i Antolicia sprawił,
że obaj wymienieni zagrali od pierwszej minuty i to jak... Mam nadzieję, że zagoszczą w pierwszym składzie na dłużej. Vuko jest uparty i Stolarskiego nie traktuje jako pierwszego do gry na prawej obronie oby to zmienił dla jego dobra a przede wszystkim drużyny. Mentalnie też dużo zyskali po awansie jeśli uwierzą w siebie przejdą Rangersów. Ja w nich wierzę. Mój pierwszy mecz w pucharach Legii to transmisja radiowa z Barceloną i do dziś jestem za Legią choć nie jestem z Warszawy a mój kub, którego jestem kibolem ma mówiąc delikatnie z Wami nie po drodze. Taki paradoks ale tego nie zmienię...

odpowiedz
hajdukL - 16.08.2019 / 10:19, *.com.pl

@olek
Mów za siebie chłopczyku.

odpowiedz
olek - 16.08.2019 / 08:32, *.tpnet.pl

chcemy widziec carlitosa w skladzie od pierwszej minuty albo rezygnujesz z trenera

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 16.08.2019 / 03:48, *.play-internet.pl

Ocenianie,a przede wszystkim szukanie pozytywów w grze Legii po 6 meczach w rundach przedprzedwstępnych ma taki sam sens,jak zachwycanie się grą po sparingu z np Dolcanem Ząbki.Po prostu graliśmy z zespołami-w co trudno uwierzyć,słabszymi od nas i awans do 3 rundy był zwyczajnie naszym obowiązkiem.Jak na razie więc,jedynym pozytywem jest to,że nie nie ma blamażu.Natomiast prawdziwe mecze dopiero przed nami,bo Rangersi kopać piłkę potrafią,a i liga też mimo wszystko na Legię się spręża,więc teraz będzie można powiedzieć,czy z tej mąki Vuko coś wyrzeźbi,czy raczej ta "super postawa" w dwumeczu z Grekami to apogeum naszych możliwości.Obawiam się niestety,że od następnego tygodnia będziemy mogli się skupić już tylko na lidze,chociaż jak piłkarze zepną poślady i Kuternogič zostanie na trybunach,a zagra np Carlitos,to może i coś ugramy.Pamiętam zresztą mecze Legii z Aberdeenem,czy Sampdorią,zę o L.M. nie wspomnę-wtedy też na Legię nikt nie stawiał "złamanego grosza",a jakie wyniki były,to chyba większośc z Was wie.Tyle,że wtedy Legia była słabą,ale jednak drużyną,nikt nogi nie odstawiał.Teraz to taki konglomerat piłkarzy,w szatni pewnie grupki i podziały i obawiam się,że nie są ukierunkowani na ten sam cel,poza tym każdy z nich wie,że Legia to tylko przystanek w ich"karierze" i w każdej chwili,jak tylko pojawi się kontrahent,to zawodnik.pakuje mandżur i idzie kopać piłkę gdzie indziej.No ale,dopóki piłka w grze........AVE LEGIA.

odpowiedz
lol - 15.08.2019 / 22:41, *.amazonaws.com

chyba tylko i wyłącznie z wyjazdu do Grecji.

odpowiedz
ZGL - 15.08.2019 / 21:51, *.tpnet.pl

Forma LEGII zwyzkuje i zyczymy aby przeszli w dwumeczu Glasgow Rangers! Powodzenia LEGIO !!!

odpowiedz
woyteklegia@o2.pl - 15.08.2019 / 19:40, *.net.pl

Cafu The best

odpowiedz
Wsciek(L) y - 15.08.2019 / 19:27, *.mm.pl

Z czego? Ku.......a z czego?

odpowiedz
bronek49 - 15.08.2019 / 18:23, *.chello.pl

Vuko co ty gadasz za brednie trzymałeś bardzo słabego Kulenowicia który nie dość że przy swoich warunkach fizycznych chyba nie wygrał żadnej górnej piłki był mało zwrotny i wolny dlatego uważam mierny trenerzyno że promujesz jego na siłę ,marnujesz dużo lepszego Niezgode który jest najlepszym napastnikiem Legii ,całe szczęście że udało się wygrać

odpowiedz
janusz - 15.08.2019 / 18:11, *.tpnet.pl

dlaczego vuko nieze chce wystawiac carlitosa tylko slabego kulenowicza dojdzie do tego ze bedziemy chcieli zmiany trenera

odpowiedz
Hilly_billy - 15.08.2019 / 16:26, *.nycourts.gov

Po przeczytaniu 70 wpisów mam takie spostrzeżenie: negatywne komentarze w stosunku do Vuko i Kulenovica w większości pisane są z pogwałceniem podstawowych zasad składni, ortografii i dobrego wychowania, te bardziej wyważone, pisane są raczej poprawną polszczyzną.

odpowiedz
Bubu - 15.08.2019 / 17:13, *.vectranet.pl

@Hilly_billy: Bo my jestesmy prekursorami wolnosci w pisowni.

odpowiedz
Robert76 - 15.08.2019 / 23:15, *.tpnet.pl

@Hilly_billy: To ja napiszę kulturalnie i postaram się zachować poprawną polszczyznę. Kulenović kolejny raz rozczarował, ten napastnik nie nadaje się do gry na takim poziomie. Jest po prostu słaby. Jest w Legii dłuższy czas a nie pamiętam jego świetnego meczu, żadnej ważnej bramki. Pamiętam za to całą masę tzw. setek, w których sobie nie poradził. Upór, z jakim trener Vuković go wstawia do pierwszego składu, jest zaskakujący i nie ma logicznego wyjaśnienia. Trąci to jakąś prywatą, zemstą albo zwykłym, prymitywnym uporem. Źle to wróży temu zespołowi.

odpowiedz
Mitko - 15.08.2019 / 15:51, *.tpnet.pl

Kibice Legii, wpłyńcie na Vuko, żeby wywalił tego Kulenovica, bo to drewniak totalny. Psuje Legii całą grę, nawet piłki nie potrafi przyjąć. Jak możecie tolerować taką ślepotę trenera ?
Hej WKS!
Śląsk Wrocław wspiera Legię.

odpowiedz
Bubu - 15.08.2019 / 16:12, *.vectranet.pl

@Mitko: Żyleta moze ?

odpowiedz
dynio - 15.08.2019 / 11:24, *.dolsat.pl

Oj dzieciaki. Nie macie pojęcia o piłce. Zapewne znacie się na niej lepiej niż scautowie, właściciele drużyn, którzy chcą wydać na Kulenovica 3 mln euro. Obecnie jest w słabszej formie- to widać. Chłopak ma jednak ogromny potencjał i 19 lat- tego nie widać. To znaczy widać, ale nie dla każdego.....
On ma 19 lat i wahania formy są normalne. Potencjał jednak jest i Legia liczy, wystawiając go non stop, że za chwilę wystrzeli. A tym samym może wystrzelić do góry kwota sprzedaży. A to oznacza z kolei bardzo solidny zastrzyk gotówki. Ciekawe co będziecie pisać, jak chłopak wystrzeli w następnym meczu, ustrzeli hat-tricka i zagra fenomenalne zawody. Będziecie jeszcze tego Kulenovica odszczekiwać, zobaczycie.

odpowiedz
Roger - 15.08.2019 / 13:34, *.bell.ca

@dynio: Bo w Legii mają grać najlepsi, kolego, a nie półprodukty, które w przyszłości hipotetycznie mogą, kiedyś tam, nie wiadomo kiedy wystrzelić, od tego są rezerwy albo wypożyczenia do klubów, w których nie ma takiej presji. Od napastnika w klubie walczącym o trofea wymaga się bramek i stabilnej formy, a nie robienia dobrego wrażenia potencjalnymi możliwościami, to nie ten adres, skoro jest faktycznie dobry, to musi sobie wywalczyć miejsce w podstawie, a nie ciągle grać na kredyt, bo może kiedyś w przyszłości coś tam z niego będzie, a na tę chwilę koleś gra, jakby miał początki Parkinsona, zamiast smykałki do strzelania bramek.

odpowiedz
Pepe - 15.08.2019 / 13:39, *.chello.pl

@dynio:
O jakich wahaniach formy mówisz?
Żeby nastąpiło coś takiego jak "wahadło" konieczne jest osiągnięcie przeciwnego bieguna, czyli w przypadku tego drewniaka - musiałby zagrać jakiś dobry mecz. Jak dotąd ma tylko słabe występy i ... potencjał, który może skusić zamożniejszych do podjęcia ryzyka, za nieduże (jak dla nich) pieniądze.

odpowiedz
1993 - 15.08.2019 / 15:35, *.otenet.gr

@Roger:
Dokładnie tak. Dobrego dnia. Pozdro z Aten.

odpowiedz
Bartek - 15.08.2019 / 11:22, *.chello.pl

Wierzyłem w ten awans ale oglądając mecz byłem lekko spanikowany. Grecy poczynali sobie całkiem nieźle. Chciałbym jednak zadać Wam pytanie, które wolałbym skierować do trenera no ale wiadomo jak jest. Mamy kilku napastników, właściwie na szpicę można wystawić Kulenovica, Carlitosa, Kante i Niezgodę, a jak by się człowiek uparł to i Cafu by sobie tam mógł poradzić ( ale tematu Cafu w tym przypadku nie musimy obgadywać). Wystawiany jednak jest ciągle Kulenovic. Nic bym do tego nie miał, gdybym nie oglądał meczów. W ostatnim spotkaniu, 2 może i nawet 3 super zagrania do niego i nie ma z tego żadnego zagrożenia, no żadnego, bramkarz się nawet nie spocił! Wszystko przez fatalne przyjęcie albo lipne strzały z siłą przedszkolaka. Jeśli dajmy na to ten piłkarz pokazuje się najlepiej na treningach i dlatego trener na niego stawia ale na meczu widzimy co się wyprawia... no to moje pytanie jest takie: czemu nie mamy napastników? Nie wierzę, że Kante, Carlitos i Niezogda są gorsi od Kulenovica.

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 15.08.2019 / 09:57, *.t-mobile.pl

Podobnie,jak większość komentujących, bardzo negatywnie oceniam grę Kulenovica.Ale.....obejrzałem mecz powtórnie, że szczególną uwagą na Sandro.Chyba jednak zbyt negatywnie go oceniamy!Mimo wszystko był przydatny,absorbowal obrońców, kilkakrotnie wspomogl naszą defensywę .Tylko koszmarnie słabo strzelał,bez siły i celności!Moim zdaniem Vuco robi chłopakowi krzywdę lansujac go na siłę-on się " spali" a coś w nim jest!Powinien wchodzić na zmiany,powinien być rozsądnie wprowadzany do składu!
Ale z Rangersami powinien zagrac-jest silny,da radę Szkotom,grającym ostro!
Co do Cafu to oczywiście jest dużo lepszy od Antolica!Tylko.ze Antolic jest skuteczniejszy w destrukcji -w niektórych meczach może być przydatniejszy.
Oby Vuco odzyskał rozsądek......to może być dobrze!

odpowiedz
3333 - 15.08.2019 / 09:02, *.com.pl

Z jakim przeciwnikiem

odpowiedz
EdiSolo - 15.08.2019 / 08:53, *.plus.pl

Zaczynam wierzyć że Vuković coś zdziała z Legią, tak ambitnie grającej Legii dawno nie widziałem.

odpowiedz
??? - 15.08.2019 / 14:52, *.vectranet.pl

@EdiSolo: od czasu vuko ciężko zobaczyć dobrą grę i ambicję

odpowiedz
Kibic emeryt - 15.08.2019 / 08:50, *.centertel.pl

Vucović traktuje nas za idiotów którym można wszystko wmówić .Pozytyw jest że w sposób bezdyskusyjmy ograliśmy Greków którzy okazali się bardzo słabym zespołem .Uraz Antolića który jest forowany w sposób oczywisty wymusił wystawienie Cafu i cała sportowa Polska zobaczyła to co jest dla wszystkich oczywiste Cafu jest o klasę lepszy od Ziomka trenera .Wcale bym się nie zdziwił gdyby jednak w następnym meczu zagrał kolega trenera Serb .Według praktycznie wszystkich Kulenowic był najsłabszy w naszej drużynie wadług trenera wprost przeciwnie ,to oczywiście obrona przeciwko nie wystawieniu Carlitosa i tu jest drugie bagno .Vuko dokładnie wie że osłabia zespół i może spowodować odpadniecie z pucharów i ogromny kryzys finansowy klubu .Mówiąc najprościej to jest zlośliwa i szkodząca klubowi forma zemsty Vuco i całkowicie go dyskryminujaca .Jeśli przez te zagrywki odpadniemy obaj szkoleniowcy powinni zostać zwolnieni bez jakiegokolwiek odszkodowania .

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.08.2019 / 09:45, *.inetia.pl

@Kibic emeryt:

Prawda co do Antolicia. Ale to nie Serb tylko Chorwat, podobnie jak Kulenović i to jest nacja, do której nasz trener pała największą sympatią.

odpowiedz
Trampek - 15.08.2019 / 12:05, *.net.pl

@Kibic emeryt: W 100%popieram.

odpowiedz
krys008 - 15.08.2019 / 08:02, *.serv-net.pl

Vuco jaka jest prawda z Carlosem? Ja rozumiem promocję Kulenovicia, młody gracz na pozycji 9, możemy przytulić grubsze ojro, ale wydaje mi się, ze jest jakiś kwas między Carlosem, a Vuco.

odpowiedz
Antyberg - 15.08.2019 / 17:55, *.centertel.pl

@krys008: Vukovic robi to samo co robił kiedyś Berg z Orlando SA, ma w dupie wyniki liczy się to że ja jestem trenerem i ja tu rządzę, żenada trzymać 10x lepszego napastnika na ławce, a promować na siłę słabszego. Coś zaczynam wątpić w tego Vukovicia- legionistę!!!

odpowiedz
krys008 - 15.08.2019 / 22:34, *.serv-net.pl

@Antyberg: Adam Dwidziuk na tt wytłumaczył temat. Mnie przekonał i nieco zrozumiałem Vuco.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.08.2019 / 07:50, *.inetia.pl

Ja tam w sumie wątpię, czy tak bardzo mu się podobała gra Cafu. Albo powiem inaczej - wolałby, żeby ktoś inny tak dobrze zagrał. Portugalczyk to piłkarz, który poszedł na ławę, kiedy Vuko został trenerem, żeby zrobić miejsce dla legijnego Modricia i obawiam się, że po kontuzji Chorwat wciąż będzie nr 1.

A poza tym czy on właśnie powiedział, że jest mądrzejszy niż wszyscy w około i że wszyscy są w jakiś sposób zaślepieni? Bo jak inaczej rozumieć pierwszy akapit? Trener przegranej drużyny wypowiedział się z klasą, a trener Legii znów szuka sobie wrogów jak jakiś imbecyl. Po co?

Też jestem zadowolony z występu Kulenovicia. Bo jeszcze kilka takich i upieczemy dwie pieczenie na jednym ogniu, kiedy z klubu wyleci w pakiecie z trenerem. Choć Vuković rzecz jasna na fali wznoszącej, ale jeśli nie potwierdzi tego z Rangersami, którzy są na poziomie Legii to jak dla mnie może się pakować.

odpowiedz
vuko Won!! - 15.08.2019 / 01:30, *.vectranet.pl

Następny mecz la la.. vuko pa pa

odpowiedz
Kacperek - 15.08.2019 / 00:54, *.chello.pl

ciesz sie Vuko bo za 2 tyg niestety odpadamy i ty juz nie bedziesz trenerem :) - bedzie trzeba sprzedac 2 graczy, te Chorwackie drewno w ataku i srodkowego pomocnika , rezerwowego aby ratowac budżet, w ostatnim tygodniu sierpnia..Dlatego to drewno jest trzymane caly czas na boisku, az do konca Sierpnia :) 3Miliony Euro za wejscie do Ligi Europy albo 2Mil Euro za drewno + drugi zawodnik i budzet spiety bez gry w Lidze Europy.

odpowiedz
Arek - 15.08.2019 / 00:43, *.tpnet.pl

@wrt, zawsze mówię, że lepiej chwilkę poczekać.

odpowiedz
Mar(L)cin - 14.08.2019 / 22:57, *.play-internet.pl

Nie mogę tego kulawego znosić na murawie przynajmniej nie w takiej formie no ale co my się znamy chyba ze Vuko robi nas w konia. Dziś na szczęście wygraliśmy w 10tke pozdro

odpowiedz
wrt - 14.08.2019 / 22:51, *.play-internet.pl

też krytykowałem Vuko i odszczekuję to co mówiłem przed tym dwumeczem, jestem pozytywnie zaskoczony poziomem gry naszej drużyny, a poziomem małoletnich pseudokibiców udzielających się tu jestem zażenowany, jak można bez przerwy wyzywać trenera i zawodnika, nawet po wreszcie dobrych meczach ? To świadczy o was , brak kultury , brak fasonu , brak mózgu, a to ,że nie szanujecie innych świadczy o kompleksach i że nie szanujecie samych siebie.

odpowiedz
Andrzej - 14.08.2019 / 23:21, *.206.166

@wrt:
Brak mózgu to masz Ty.
Jaki pomysł ma trener wystawiając Kulenovica i tylko on jako trener jest zadowolony z jego gry. Na ławce jest 3 napastników i beznadziejny Chorwat gra cały mecz

odpowiedz
Autor - 14.08.2019 / 23:33, *.orange.pl

@Andrzej: wrt - w punkt! Uderz w stół a nożyce się odezwą ;)

odpowiedz
Pio - 14.08.2019 / 22:33, *.metrointernet.pl

Dzisiaj Legia zagrała bardzo dobre zawody.
Widać, że brak Antolica i powrót Cafu do środka to jest to co Legii potrzeba.
Kulenovic był dzisiaj bardzo słaby, szkoda że od początku nie zagrał Carlitos

odpowiedz
Kochamlegie - 14.08.2019 / 22:32, *.play-internet.pl

Czy wy jesteście debile którzy naszego napanika krytykują przecież chodzi o to że nasz loczek będzie loczek kasę kasowal za nie go i vuko musi go wpuszczać

odpowiedz
(L)eo - 14.08.2019 / 23:02, *.wmc-si.pl

@Kochamlegie: Chyba Ty jesteś debilem. Patrząc na to jak to drewno gra to nawet KTS weszło tego szrotu nie kupi.

odpowiedz
eLpolo - 14.08.2019 / 23:34, *.242.156

@(L)eo: wyjdź na boisko i pokaż jaki jesteś kocur

odpowiedz
Rafal - 14.08.2019 / 22:25, *.play-internet.pl

Nie ma się z czego cieszyć, gra słaba, brak napastnika typu Nikolic. Jedna wygrana wiosny nie czyni, potrzebujemy przejścia 4rundy z Rangersami co będzie niestety b. Trudne przy takim składzie!

odpowiedz
Jacek L. - 14.08.2019 / 22:12, *.207.201

Vuko czy ty masz problem ze wzrokiem czy maży Ci się brak szacunku że strony kibiców? Bo to co wyprawia ten Twój przydupas Kulavy to nawet nie jest Piach to Kurna Bagno!

odpowiedz
(L)eszek - 14.08.2019 / 22:04, *.chello.pl

Ech trolle z pyrlandii i miasta maczet ... spadajcie na swoje fora kompromitować waszych kopaczy
(L) gra dalej!

odpowiedz
Alan - 15.08.2019 / 08:51, *.t-mobile.pl

@(L)eszek:
Zapomniałeś o k6

odpowiedz
Pol - 14.08.2019 / 22:02, *.t-mobile.pl

Z Kalek9novicia???
Ten Pinokio to jednak taki sam kretyn,jak jego poprzednik

odpowiedz
Andrzej - 14.08.2019 / 21:56, *.plus.pl

Nie trzeba być geniuszem, doktorem czy profesorem ŻEBY WIDZIEĆ ZE KULENOVIC JEST SŁABYM ZAWODNIKIEM.
JAKI SŁABY TRENER GRA JEDNYM NAPASTNIKIEM I NA ŁAWCE DAJE 3 NAPASTNIKÓW.
KULENOVIC JEST BEZNADZIEJNY I TO WIDZĄ WSZYSCY KIBICE, DZIENNIKARZE I INNI PIŁKARZE I CO MA MYŚLEĆ TAKI CARLITOS NIEZGODA CZY KATE

odpowiedz
Bobo - 14.08.2019 / 21:51, *.vectranet.pl

Oby do meczu z rangersami kulenovic był już sprzedany, będę się modlił o to codziennie. Jedyna szansa żebyśmy nie musieli grać w 10....

odpowiedz
Hugon - 14.08.2019 / 21:44, *.vectranet.pl

Tyle czasu gamoniu potrzebowałeś żeby zrozumieć że miejsce Stolarskiego jest na prawej obronie a Wesowica na pomocy. Ciekawy jestem kiedy zrozumiesz że mecze rozgrywane są 11 na 11 i tego drewniaka wyślesz do 2 drużyny.

odpowiedz
Bobo - 14.08.2019 / 21:47, *.vectranet.pl

@Hugon: zgadzam się 100procent, kulenovic nie nadaje się do gry w 3 lidze.

odpowiedz
eLpolo - 14.08.2019 / 21:43, *.242.156

Kulenowić zagrał dobry mecz tak jak i cała drużyna. Chłopak ma 19 lat , a nie takim wirtuozom trafiały się serie meczów bez gola. Jest teraz w oknie wystawowym na sprzedaż to gra, czy to tak trudno zrozumieć. Legia ma trzy 9 o podobnej charakterystyce , a na tej można zarobić najwiecej i uzupełnić jeszcze skład o gościa o parametrach zbliżonych do Carlitosa, bo ten z kolei jest tylko jeden, a jeśli awansujemy to będzie potrzebny zmiennik.

odpowiedz
Ok - 14.08.2019 / 22:35, *.telkab.pl

@eLpolo: wreszcie ktoś normalny, kto widzi więcej niż tylko pierwszy szereg...pozdro 100 % racji.

odpowiedz
Prawda Was wyzwoli - 14.08.2019 / 22:36, *.as43234.net

@eLpolo: zgadzam sie w 100%. On po to gra by mozna bylo przytulic pare jurkow. Ale towarzystwu nie przychodzi do glowy ze taki jest cel. Wola narzekac i narzekac I narzekac

odpowiedz
Trampek - 14.08.2019 / 21:40, *.net.pl

Jakim ŚLEPYM trzeba być aby nie widzieć jak gra ..."KULAWE - NIC" w dodatku umiejscowione w pierwszym składzie zespołu? Jakim ograniczonym umysłowo trzeba być , aby NIE zrozumieć , że to jest OSŁABIENIE ZESPOŁU ?

odpowiedz
MS - 14.08.2019 / 21:45, *.t-mobile.pl

@Trampek: trzeba być trampkiem... Pozdrawiam;)

odpowiedz
tomek85 - 14.08.2019 / 21:37, *.centertel.pl

Moim skromnym zdaniem zagrali całkiem ok oczywiście jest co poprawić zwłaszcza w ataku ale nie skreslalbym ich jak kolega wyżej że nie mają szans z Rangersami.... Dajmy im robić swoje a my róbmy swoje. Jeden mecz nie zmienia faktu że w tym sezonie grają licho ale jest lepiej niż było i chyba każdemu trenerowi powinno dać się przepracować rundę bądź najlepiej sezon aby ocenić zespól...ale w Polsce wiadomo jak zagrają świetnie to wszyscy się zachwycają a jak słabo to niech wypier...aja odrazu....

odpowiedz
ZGL - 14.08.2019 / 21:34, *.tpnet.pl

Gratulacje dla LEGII za dzisiejszy wynik ktory dal awans !!!

odpowiedz
eLpolo - 14.08.2019 / 21:33, *.242.156

Ja pierniczę, jestem kibicem L od 35 lat. Od paru lat zaglądam na to forum , ale piszę po raz pierwszy. Kim wy gnoje jesteście, wy wszyscy wieczni malkontenci ? Przegramy hejt, remis hejt, wygramy to samo , nie ważne jest już k...a nic. W złym stylu się nie podoba, w ładnym też nie. Idźcie wy sobie w p...u , i jarski w się do woli oglądaniem Barcy i Realu. Mamy drużynę na miarę naszych możliwości i naszej ligi. Mamy trenera, który przygotował motorycznie drużynę jak na ten etap rozgrywek jak nikt od długiego czasu i który do tej pory bramki w eLE nie stracił. Mamy jako jedni z nielicznych w lidze Prezesa który pakuje swój szmal w klub i BUDUJE AKADEMIĘ a wam pajace ciągle źle. Ja jestem dzisiaj szczęśliwy bo moja ukochana drużyna awansowała dalej i świetuje a wy ujadacie. Pozdrawiam prawdziwych kibiców.

odpowiedz
Trenejro - 14.08.2019 / 22:02, *.251.10

@eLpolo:
Miodek idź już spać

odpowiedz
Oyeyku - 14.08.2019 / 22:03, *.otenet.gr

Zgadzam sie z Tobą ale gównażeria i tak Cię nie rozumie. Takie czasy.

odpowiedz
Matt - 14.08.2019 / 22:09, *.tpnet.pl

@eLpolo: Wreszcie. Myślałem, że jestem tu sam.

odpowiedz
antek - 14.08.2019 / 21:31, *.chello.pl

PINOKIO WEŻ TE DREWNO

odpowiedz
hajdukL - 14.08.2019 / 21:20, *.com.pl

Coś w końcu szarpie w tej drużynie ale niech nam trener nie popada w zachwyt. 'Jestem zadowolony' chyba by wystarczyło. Te wycieczki o pamięci ludzkiej też niepotrzebne jak dla mnie.
@Bartul
Jesteś żenujący.

odpowiedz
M - 14.08.2019 / 21:07, *.chello.pl

No tak, Kulawy prawie jak Bob Budowniczy coś budował, chyba babki z kopców kreta. Dużo pracował, widać było jak się chłopina ztyrał, ale dla kawału w szatni, jak odpoczywał, związali mu sznurówki w butach żeby tak nie galopował po boisku, a i tak kilka razy zaliczył przepiękne padolino. Bliski był wreszcie strzelenia bramki ... brawo! nawet trafił w bramkarza, rasowy snajper, będzie tylko lepiej, musi. No i dał nam to, czego potrzebowaliśmy, mamy o kim pisać.
Brawo Legia za awans!

odpowiedz
Legion - 14.08.2019 / 21:06, *.t-mobile.pl

Vuko, ale ładnie powiedziałeś że Kulo był bliski strzelenia bramki. Ja bym to inaczej określił, zj ..*ał jak mało kto.

odpowiedz
Alan - 14.08.2019 / 21:04, *.t-mobile.pl

Bravo zespół bravo trener choć ten Kulenovic znowu najsłabszy..... ..

odpowiedz
Andrzejjj - 14.08.2019 / 21:03, *.154.179

Kulenović dziś WIELKI MINUS pokazał jak nie grać w piłkę nożną, może w 4 rundzie będzie lepiej.

odpowiedz
Kuba - 14.08.2019 / 21:03, *.plus.pl

Jak zwykle gra w 10 zawodników i jednym wyrobie piłkarzo podobnym. Trzeci mecz z rzędu który da się oglądać. 3 pomocników gra coraz lepiej. Gwilia coraz lepiej. Przydałby się snajper, więcej goli by wpadało. Może Vuko to zrozumie. Oby nie za późno, dla niego samego.

odpowiedz
Edi - 14.08.2019 / 21:02, *.play-internet.pl

Nie popusc....szkoci poza zasięgiem niestety

odpowiedz
Arek - 15.08.2019 / 00:49, *.tpnet.pl

@Edi: i rozum też poza Twoim zasięgiem niestety.

odpowiedz
eth - 14.08.2019 / 20:57, *.tpnet.pl

Dwumecz z Atromitosem pokazał że coś się w tej drużynie ruszyło. Poczekamy, zobaczymy - oby na dłuższy czas. Choć upornego wystawiania Kule wciąż nie rozumiem. Z fartem ze Szkotami!

odpowiedz
krasnal - 14.08.2019 / 20:53, *.orange.pl

Ten drewniak w trzech ostatnich meczach miał 7 setek i karnego co on robi na boisku. Czyja jest to decyzja ?

odpowiedz
AntyvUkko - 14.08.2019 / 20:50, *.chello.pl

Co ten kulenovic zrobil Vuko?
Zmieni zdanie po meczu z mocniejszym rywalem czyli z Zagłębiem Lubin;))

odpowiedz
victorioEmporio84 - 14.08.2019 / 20:49, *.t-mobile.pl

Tak zawsze było i będzie w Legii ze sa pupile i H...j

odpowiedz
Hiszpan - 14.08.2019 / 20:48, *.play-internet.pl

Nie wiem o jakim golu strzeżonym przez drewnianą 99 mówi Vuko. Bo nie miał szans na gola w meczu...

odpowiedz
kamil praga - 14.08.2019 / 20:46, *.vectranet.pl

UDALO SIE Vuko trenerka to ciezki chleb pracuj dalej a owoce beda nie ciesz sie za wczasu bo odpadniesz w kolejnej rundzie i cie zje polska rzeczywistosc
BRAWO oby porazka w lidze nie podciela skrzydel

odpowiedz
Marianek - 14.08.2019 / 20:44, *.centertel.pl

Nie rozumiem. Dlaczego nie gra Carlitos, przeciec ten culenovic(specjalnie z malej litery) to totalna porazka.
Przecierz kazdy to widzi tylko nie Vuko.

odpowiedz
Kris - 14.08.2019 / 20:49, *.plus.pl

@Marianek: legia chce zarobić na nim kasę jako rezerwowy niezarobi

odpowiedz
Kibic - 14.08.2019 / 22:16, *.AWIST.PL

@Kris: ale on im więcej nieudolnie gra tym jest mniej warty

odpowiedz
Hiszpan - 14.08.2019 / 20:42, *.play-internet.pl

To po prostu miłość. Szok.

odpowiedz
Vuko WON - 14.08.2019 / 20:38, *.vectranet.pl

Dla Kalekowicia powinna być ujemna punktacja!

odpowiedz
magoo - 14.08.2019 / 20:42, *.chello.pl

@Vuko WON:
Może nie Won, ale Kulenović na boisku w drugiej połowie to pomyłka.

odpowiedz
Koniu - 16.08.2019 / 17:03, *.play-internet.pl

Kulenovic kapa

odpowiedz