Ioannis Anastasiou - fot. Mishka / Legionisci.com

Konferencja pomeczowa

Anastasiou: Chcieliśmy osiągnąć więcej

Mishka, źródło: Legionisci.com

Ioannis Anastasiou (trener Atromitosu): To oczywiście nie był dla nas dobry rezultat. Chcieliśmy osiągnąć więcej, ale to było wszystko, na co nas było stać. Chcieliśmy stwarzać sobie sytuacje i strzelić bramki, ale to nasz rywal je strzelał. W drugiej połowie dostaliśmy drugą bramkę i byliśmy już w trudnej sytuacji. Mieliśmy swoje sytuacje, kilka bardzo dobrych. Chcieliśmy grać zespołowo, ale nie zagraliśmy na takim poziomie, na jakim byśmy oczekiwali. Najważniejsze jest dla nas stwarzanie sytuacji. Po drugiej bramce dokonaliśmy wiec zmiany systemu gry, chcieliśmy zagrać skuteczniej, bardziej ofensywnie. Popełniliśmy dziś bardzo poważny błąd przy drugiej bramce, ale oczywiście rywal też pokazał jakość.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
Mateusz z Gór - 15.08.2019 / 07:39, *.inetia.pl

O patrzcie, można z klasą się wypowiedzieć po porażce.

odpowiedz
doktormazi - 14.08.2019 / 22:26, *.vectranet.pl

Uśmiech po meczu !

odpowiedz
Rafa(L) - 14.08.2019 / 21:23, *.telefonica.de

Przecież trener zachwycony jego postawa!

odpowiedz
Bemowo L - 14.08.2019 / 21:00, *.vectranet.pl

Oddać Grekom w ramach rekompensaty Kalekowicia!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.