Stolarski otworzył w środę wynik meczu - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Atromitos Ateny 0-2 Legia Warszawa

Spacer w upale

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Legia melduje się w 4. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy. W środę polski zespół pokonał na wyjeździe Atromitos Ateny 2-0, czym zapewnił sobie grę w kolejnej fazie. Legioniści w pełni kontrolowali to, co działo się na murawie i nie pozwalali Grekom na wiele. Gospodarze kilkukrotnie stworzyli zagrożenie pod bramką Radosława Majeckiego, ale tego dnia do siatki trafili tylko ich rywale. Najpierw po ładnej akcji Cafu uczynił to Paweł Stolarski, a w drugiej połowie rezultat ustalił Walerian Gwilia.

Pierwsze minuty spotkania to nieznaczna przewaga legionistów. Kilkukrotnie graczy formacji ofensywnej dostali dobre prostopadle piłki, lecz niestety będąc w polu karnym nie potrafili ich opanować. Z biegiem czasu gospodarze zaczynali atakować coraz śmielej. Grecy starali się atakować skrzydłami, lecz defensywa gości potrafiła sobie z tym poradzić. Kwadrans po pierwszym gwizdku Atromitos mógł objąć prowadzenie. Z rzutu wolnego ładnie strzelił jeden z piłkarzy Ioannisa Anastasiou i tym razem Radosława Majeckiego uratowała poprzeczka. Potem przez długie minuty na boisku nie działo się nic ciekawego. Dopiero w 29. minucie ponownie zaatakowała, co zakończyła się strzelonym golem. Świetną akcję lewą stroną poprowadził Cafu, który ograł tam dwóch przeciwników. Portugalczyk dograł do Wleriana Gwilii, ten wypatrzył niepokrytego Stolarskiego, który mocnym strzałem pokonał bramkarza Atromitosu. Legioniści mogli odetchnąć z ulgą, ponieważ w tym momencie Grecy do awansu potrzebowali już przynajmniej dwóch bramek.

W końcówce pierwszej połowy raz jeszcze zagrozili gospodarze. George Manoussos mocno kopnął piłkę lewą nogą i ta po odbiciu się od nogi jednego z legionistów przeleciała ponad poprzeczką. Kilka minut potem było jeszcze bardziej niebezpiecznie. Prostopadłe podanie dostał Apostolos Vellios będąc przed bramką Majeckiego odegrał na środek pola karnego, gdzie w ostatniej chwili niebezpieczeństwo zdołał zażegnać Igor Lewczuk.

Kilka minut po zmianie stron z dobrą akcją ruszył Luquinhas, który podał w porę do Sandro Kulenovicia, lecz strzał Chorwata można pozostawić bez komentarza. Napastnik niemal podał piłkę do bramkarza Atromitosu. Chwilę potem polska drużyna dopięła wreszcie swego. Z prawej strony dokładnie zacentrował Vesović, a akcję znakomicie w ekwilibrystyczny sposób zamknął Gwilia, który do asysty dołożył tym samym gola. Od tej pory stało się już niemal jasne, że to Legia zagra w 4. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy. Po podwyższeniu wyniku Legia nieco spuściła z tonu, jednak nadal lepiej prezentowała się na boisku. Po godzinie gry z dobrej strony ponownie pokazał się Gwilia. Gruzin mocno kopnął piłkę z kilkunastu metrów, lecz dobrze na linii zachował się Balazs Megyeri.

W 66. minucie z dystansu huknął Farley i piłka nieznacznie minęła poprzeczkę Radosława Majeckiego. Bramkarz Legii dobrze zachował się za niespełna dziesięć minut, kiedy pewnie złapał uderzenie wprowadzonego Umidesa. Atromitos chyba pogodził się z porażką i atakował już ze zdecydowanie mniejszą werwą niż na początku. W końcówce szczęścia z rzutu wolnego spróbował Dominik Nagy. Węgier chciał zaskoczyć swojego rodaka sprytną próbą z rzutu wolnego, lecz golkiper Atromitosu był czujny i nie dał się zaskoczyć. W 85. minucie bliski swojego gola był Carlitos. Hiszpan dostał podanie od Kulenovicia i w ostatniej chwili został zablokowany przez obrońców. W doliczonym czasie gry jeszcze swój zespół uratował Majecki, który popisał się instynktowną obroną.

Liga Europy
3. runda eliminacyjna
#ATRLEG
2019
Ateny
14.08.2019
18:00
Atromitos Ateny
Legia Warszawa
Atromitos Ateny
0-2
Legia Warszawa
(0-1)
Stolarski 29'
Gwilia 51'
16 Balazs Megyeri
28 Spyros Natsos
44 Spyros Risvanis
4 Dimitris Goutas
3 Alexandros Katranis
15 Madson 69'
5 Tal Khila 58'
7 Farley
6 Charis Charisis
9 George Manoussos
39 Apostolos Vellios 83'
33 Christos Theodorakis
8 Javier Umbides 69'
10 Clarck Nsikulu 83'
17 Roland Ugrai 58'
20 Petros Giakoumakis
29 Stefanos Stroungis
55 Joao Talocha
Radosław Majecki 1
Paweł Stolarski 41
Igor Lewczuk 5
Artur Jędrzejczyk 55
62' Luis Rocha 16
68' Marko Vesović 29
Andre Martins 24
Walerian Gwilia 8
Cafu 26
78' Luquinhas 82
Sandro Kulenović 99
Radosław Cierzniak 33
62' Mateusz Wieteska 4
78' Carlitos 9
Jarosław Niezgoda 11
68' Dominik Nagy 21
Jose Kante 20
Tomasz Jodłowiec 3
Trener: Ioannis Anastasiou
Asystent trenera: Steve Rutter
Lekarz: Nikolaos Piskopakis
Masażyści: Panagiotis Ampeliotis
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Marcin Bator, Michał Trzaskoma
Sędziowie
Główny: Bas Nijhuis (Holandia)
Asystent: Bas van Dongen (Holandia)
Asystent: Rogier Honiga (Holandia)
Techniczny: Siemen Mulder (Holandia)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (182)

+dodaj komentarz
Adam - 17.08.2019 / 05:50, *.chello.pl

Po dotychczasowych meczach miałem spore obawy przred meczami z Atromitosem. Cieszę się, że myliłem się w swoich przewidywaniach.

odpowiedz
aaa - 16.08.2019 / 09:30, *.orange.pl

no fachowcy internetowi po kolei przepraszać Vuko :):)

odpowiedz
Salvador GCW - 16.08.2019 / 10:55, *.play-internet.pl

@aaa: dopiero jak przejdą kolejna rundę czyli ograją szkotów. Więc luzuj gumę w gaciach

odpowiedz
Lukas - 15.08.2019 / 21:57, *.chello.pl

Najważniejsze 3 ptk i to że gramy dalej! Jeszcze jeden krok i mamy grupę!

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 15.08.2019 / 21:54, *.185.81

Po tym co widzę w grze Rengersów, to daje nam 10%, no chyba, że zagramy 50% lepiej a Kulawy strzeli 3 brameczki;)

odpowiedz
Do zorientowanych - 15.08.2019 / 21:34, *.mm.pl

Waszym zdaniem Rangersi tacy mocni, czy duńczycy słabi?

odpowiedz
Keczup - 16.08.2019 / 01:44, *.tpnet.pl

@Do zorientowanych: Chyba Rangersi mocni są . Oglądałem rewanż - i trzeba im szybko strzelić ze dwa gole , żeby sie nie nakręcili za bardzo . Gerard ich teraz już ładnie ustawił ( bo na początku , jak przyszedł to coś u nich szwankowało ) . Wuko też działa , coraz więcej widzi . Byle ich za długo nie '' badać '', lepiej ostro zacząć , a potem można zwolnić . Duńczycy słabi nie są , a jednak Rendżersi ich rozpracowali . Będzie dobrze , hej (L) .

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 15.08.2019 / 21:03, *.play-internet.pl

Oceniać grę Legionistów,a przede wszystkim widzieć "pozytywy",to tak samo jak wyciągać wnioski po sparingu z chociażby z Dolcanem Ząbki.Po prostu w meczach z tak mało wymagającymi rywalami nie można było ich nie przejść,bo naprawdę-w co ciężko uwierzyć,byli słabsi od nas.Jednocześnie mam nadzieję,że w meczu z Rangersami wzniosą się na wyżyny swoich umiejętności,bo to co prezentują do tej pory,to jest DRAMAT.Obawiam się tylko jednego,że Sandro K.dalej będzie wystawiany w pierwszym składzie,bo Dariusz M.uparł się,że trzeba go sprzedać i ma grać,aż coś ustrzeli.AVE LEGIA.

odpowiedz
Jimmy L - 15.08.2019 / 18:39, *.t-ipconnect.de

Legia Warszawa to najlepszy Klub kto nie wierzy to ,,,,,,,,,,,



odpowiedz
LGZ - 15.08.2019 / 17:24, *.tpnet.pl

W dwumeczu nie ma watpiliwosci kto byl lepszy a wygralismy awans w '10' bo co dal Kulenovic w obu meczach to widzielismy ! BRAWO LEGIA !!!

odpowiedz
John - 15.08.2019 / 17:11, *.vectranet.pl

Jeszcze jest czas,ale proszę o info.Ile miejsc otrzymamy w Glasgow i czy będzie więcej niż jeden charter.

odpowiedz
spacer - 15.08.2019 / 16:45, *.chello.pl

ktos kto dal tytul powiniuen sie ostro p... w czoło

odpowiedz
moguai - 15.08.2019 / 15:48, *.vtelecom.pl

Zgubiłem portfel, a w nim karte kibica Legii z karnetem, orientuje sie ktos, czy mozna wyrobic nowa karte a karnet przepisać ze starej?

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 15.08.2019 / 21:47, *.185.81

@moguai: tak, napisz maila do POK, to dadzą ci wskazówki co dalej robić

odpowiedz
Paweł - 15.08.2019 / 15:02, *.artexim.pl-81-219-240-2

Legia chyba jedyna drużyna która nie straciła bramki w pucharach

odpowiedz
Vuko - 15.08.2019 / 15:10, *.plus.pl

@Paweł:

Bo nikt inny nie grał tylu meczy z takimi
słabiakami.

odpowiedz
ZGL - 15.08.2019 / 14:48, *.tpnet.pl

Kto reprezentuje nas w Europie ? - "TYLKO LEGIA" !!!

odpowiedz
hawryl74 - 15.08.2019 / 14:11, *.242.69

Dużo lepiej Legia wyglądała w dwóch ostatnich meczach i to my byliślmy poza zasięgiem greków.
Vuko na siłę pcha tego Kulenovicia, a ten jak na złość nie może zatrybić. Potrafi się znaleść w polu karnym, lub w dogodnej pozycji ale za wuja nic nie potrafi ustrzelić. Więc może się to zemścić na Vuko jak dalej będzie stawiał na niego, no chyba że w końcu odpali. Za bardzo się napala i dlatego wszystko pali, nie ma chłopak chłodnej głowy. To takie moje zdanie. Ale tam jest progres i będzie jeszcze lepiej. Pozdro bracia po sza(L)u.

odpowiedz
Wolfik - 15.08.2019 / 13:40, *.mm.pl

Kiedy po losowaniu napisałem, że zespół Atromitosu prezentuje poziom fińskiego Kups, kilku Kolegów pisało, że jestem w błędzie. Nie negowałem, gdyż opierałem się głownie na relacjach ich meczu ze Słowakami. A tam nawet Grecy przyznawali iz mieli masę szczęścia. Okazało się, że rywal był jednak bezzębny...

Awans całkowicie zasłużony. Widoczny jest również progres w grze - dobre zawody rozegrali nasi pomocnicy. Obrona bezbłędna. Zwraca uwagę bardzo dobra postawa Stolarskiego, nie od dziś powtarzam że to on powinien być pierwszym wyborem na tą pozycję. I nie boi się strzelać z daleka.

Przed nami ostatnia przeszkoda, prawdopodobnie szkockie Rangersy. Nie znam tej ligi i nie wiem jaką obecnie jakość prezentują. Z pewnością musimy zagrać lepiej, ale wierzę że podołamy.

odpowiedz
Zlb. - 17.08.2019 / 05:01, *.centertel.pl

@Wolfik: Mordo ślepy widzi że powinien grac Carlos !!!Na siłę go pcha bo prezesina mu każe!

odpowiedz
Kucik - 15.08.2019 / 13:25, *.novaia.pl

az chce sie patrzec na taka Legie! bylo kilka sytuacji gdzie trzeba bylo strzelac z pierwszej pily a nie przyjmowac w polu karnym! ale niektorzy kupa w pampersie bo presja wyniku takze rozumiem:) Rangersi cudow nie graja , trzeba u nas wygrac bo tam bedzie ciezko przy ponad 50tys publicznosci...trzeba zagrac oba mecze jak ten wczoraj i awansujemy!

odpowiedz
Dedi - 15.08.2019 / 14:00, *.plus.pl

@Kucik:

Jak wczoraj? Trzeba zagrać jeszcze lepiej
Rangers są dwa poziomy wyżej niż ten
Dramatitos, Mają z przodu Morelosa
z kadry Kolumbii którego chce Milan.

odpowiedz
Vuko - 15.08.2019 / 15:09, *.plus.pl

@Kucik:

Cudów nie grają??

Wygrali w Lidze 6-1 z czołową ekipą
Duńczyków ograli na wyjeździe 4-2
i co grają twoim zdaniem?

60:40 dla nich, nie mów że Legia po
pokonaniu Greckich słabiaków taka
mocna już jest..

odpowiedz
Tomek Mokotów - 15.08.2019 / 17:36, *.chello.pl

@Vuko:

Nie, oczywiście, że wygrana z Duńczykami to cud. Grają cudnie a od lat wiadomo, że Rangersi są nie do pokonania. Nie tam co Celtic...który miał z nami wygrać bez wiekszych problemów...

Jak widać niektórzy mają już pełne majtki ze strachu. Faworytem nie będziemy ale podobno mieliśmy już odpaść z Atromitosem?

odpowiedz
wawerr - 15.08.2019 / 13:18, *.tpnet.pl

Kulenović to taki teraz nowy Kucharczyk , gra fatalnie a mimo to pierwszy skład co mecz chociaż na jego fatalną grę nie da się patrzeć i jest najsłabszym ogniwem w drużynie co mecz

odpowiedz
LGBT - 15.08.2019 / 13:07, *.centertel.pl

Koniec przygody

odpowiedz
Salvador GCW - 15.08.2019 / 13:02, *.play-internet.pl

Chwała Vuko że posadził na ławce novikowasa. A przesunął na skrzydło vasovicia. Od razu skrzydła chodziły prawidłowo A sam vasovic się marnuje na prawej obronie. Więcej daje drużynie na skrzydle. O dziwo kulanović dobrze zagrał w koncu. Zgrywal piłkę do kolegów i abserwował greckich obrońców. Trudno się do czegoś przyczepić. Oby nas czekały teraz tylko jeszcze lepsze mecze w wykonaniu naszej Ukochanej Legii!!!

odpowiedz
Lefa - 15.08.2019 / 11:15, *.t-mobile.pl

Chociaż nie podoba się to ,że Vuković wstawia ciągle Kulenovicia. To jednak uważam że Kulenović spełnia bardzo ważne ogniwo w układance Vukovicia , odrożnieniu od Carlitosa. Myślę że to taki "Przyczajony tygrys, ukryty smok " Jak odpali będziemy szmokać z podziłu i piać zachwytu. Albo dalej krytykować Jego i Vukovicia

odpowiedz
Tomek Mokotów - 15.08.2019 / 12:10, *.play-internet.pl

@Lefa :
Uważam, że Kulenovic spełnia inne zadania. Patrząc na kalekie dośrodkowania piłkarzy Legii nie ma on nawet szansy wykorzystać swojego wzrostu. Ale za to absorbuje obronę, walczy i rozpycha się.
Potrafi ściągnąć obrońcę, zastawić się...

Większość komentujących niekoniecznie patrzy na całość ale tykko na brak bramek...

Najbardziej pasowałaby mi gra Kulenovicem i Carlitosem jednocześnie, ten drugi jako cofnięty bądź skrzydłowy.

A jeszcze bardziej gdyby pozostali nasi napastnicy, Kante, Niezgoda i Sanogo reprezentowali cokolwiek co pozwoliłoby ich wystawić w 1 jedenastce. Bo nie wierzę w naciski prezesa na promowanie Kulenovica kosztem ew.odpadniecia z pucharów.

odpowiedz
Bloo - 15.08.2019 / 16:46, *.t-mobile.pl

@Lefa : W końcu ktoś rozsądny! Mam wrażenie że jakiś zbiorowy negatywny amok opętał ludzi tu piszących. Wszyscy tak bardzo życzą wtopy Vuko że jak zaczyna coś trybić to się przypie… o cokolwiek. Zawsze źle, jak stereotypowe karyny. Zamiast szukać pozytywów w grze to nie - " to nie (L) grała dobrze to grecy byli słabi", pamiętam jak dwa tygodnie temu wszyscy mieli bekę że Atromitos pojedzie (L) … Komu kibicujecie?

odpowiedz
WWL - 15.08.2019 / 10:51, *.play-internet.pl

Zawsze!
Uważałem że Kulawy to drewniak pierwszej wody.Jak była oferta to trzeba go było wysłać ekspresem i dziekowac Bogu że się trafił jeleń.

Ta usilna promocja jest strasznie wkur.iająca.
Jak można przedkladać promocję złotego jaja który jest zbukiem nad dobro drużyny?!

odpowiedz
Kipkorir - 15.08.2019 / 10:20, *.chello.pl

Nie chwaląc dnia przed zachodem słońca, to ze Stolara zrobił się nam bardzo przyzwoity obrońca. Dzięki temu Veso może grać na prawej pomocy zamiast Novikovasa. Cieszy powrót Cafu - oddala od składu Jodłowców czy Antoliczów. Został jeszcze tylko jeden drewniany element do wymiany - Kulenović! Przy nim Włodar to był wirtuoz futbolu. No chyba, że jest jak napisał Farme(L) - ćwiczymy grę w 10 ;)

odpowiedz
AAA - 15.08.2019 / 10:19, *.chello.pl

Vuković taki z Ciebie niby charakterny typ z L w sercu a nie masz odwagi dać do zrozumumienia że Pudel wymusza wystawianie tego paralityka Kulfonovića?
Jesteś lamusem i rozmieniasz się na drobne.
Wygoogluj sobie utwór Perfect Idź precz...

odpowiedz
Tomek Mokotów - 15.08.2019 / 13:08, *.play-internet.pl

@AAA:

Tylko piz.y z Konwiktorskiej piszą o piłkarzach i trenerach Legii "lamusy".

Wiesz co masz zrobić sąsiadko?

odpowiedz
Adam - 17.08.2019 / 05:53, *.chello.pl

@Tomek Mokotów : a jak inaczej nazwać np. Radovica? Ciężko będzie. Z drugiej strony zawsze jest 'hipokryta', 'szmata zamiast mordy' czy też po prostu 'oszust i kłamca'.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 17.08.2019 / 09:41, *.play-internet.pl

@Adam:

A po co nazywać? Boli Cię, że odszedł do znienawidzonych Chinoli z którymi mamy kosę, że hej? Lech byłby lepszy?
Źle zrobił ale za serducho jakie zostawił pomagając nam w wywalczeniu MP jestem w stanie to strawić.

Kłamca czy hipokryta są normalnymi określeniami jakich używa się w cywilizowanej dyskusji.

Za określenie "lamus" można oberwać.

Nie przeszkadza mi krytyka ale jeśli ktoś jest kibicem Legii to niech zważa na słowa.

Ciekawe, czy na meczu też taki odważny był i od lamusów krzyczał do Vuko?

odpowiedz
Farme(L) - 15.08.2019 / 09:14, *.bridgefibre.net

Vuko wystawia Kulfona, aby przygotować drużyne do gry w 10-tkę na wypadek, gdyby któryś dostał czerwoną kartkę.
Mecz poprawny, nie bedę się czepiał.
Najważniejszy jest awans!

odpowiedz
Ewelina - 15.08.2019 / 08:47, *.play-internet.pl

Nie podoba mi się hejt na Kulenovicia. Owszem jest kompletnie drewniany ale czy to jego wina, że Vukovic go wystawia zamiast Carlitosa? I druga rzecz. Pojawia się opinia, że Grecy byli mega słabi. A może po prostu to Legia zagrała dobre mecze z nimi? Więcej optymizmy gdyż idziemy w dobrą stronę.

odpowiedz
Kosa - 15.08.2019 / 08:30, *.proneteus.pl

Gdzie są teraz te pajace (nie kibice) którzy wrozyli Legii duże porażki z grekami. Pytam się gdzie k u ...a . Na konwiktorskiej pewnie.

odpowiedz
Bubu - 15.08.2019 / 09:03, *.vectranet.pl

Masz racje oni z tamtad sa ,PO,,,ya:

odpowiedz
wwy - 15.08.2019 / 02:33, *.it4polska.com

mamy 4 rundę! zajefanie ku...a
... jedziemy dalej

odpowiedz
wujek Legia - 15.08.2019 / 01:29, *.chello.pl

fajnie chlopaki grali, tyle sie nawsciekalem w meczu z kups a tu prosze, można? można.

odpowiedz
Maore - 15.08.2019 / 01:16, *.tpnet.pl

Jedenastka się klaruje czego nie było od dawna. Obtona Stolar- Jędza- Lewczuk- Rocha. Pomoc Cafu, Martins i Gwilia. Na LS musowo Luquinhas, a w tej sytuacji na PS Vešović. Byle Carlitos za Kulenivicia, mam nadzieję że Dariuszo sprowadzi jeszcze napadziora bo to najsłabsza formacja

odpowiedz
kkk - 15.08.2019 / 01:22, *.207.129

@Maore: tak się klaruje że w następnym meczu będzie 7 mian,zobaczysz

odpowiedz
kkk - 15.08.2019 / 01:45, *.207.129

@kkk: na razie 3 jest wyklarowanych,Jędrzejczyk,Majecki i kaleka

odpowiedz
kkk - 15.08.2019 / 01:49, *.207.129

@kkk: a i Gliwa to 4

odpowiedz
Kosa - 15.08.2019 / 08:27, *.proneteus.pl

@kkk: haha

odpowiedz
Maciej - 15.08.2019 / 01:09, *.supermedia.pl

Czy ktoś wyliczył jaki nowy współczynnik ma na ten moment Legia? Przed meczem z Grekami wynosił 16 500

odpowiedz
Kucik - 15.08.2019 / 02:22, *.novaia.pl

@Maciej: 17000

odpowiedz
Do narzekaczy - 15.08.2019 / 00:53, *.149.130

Zmieńcie sobie klub, proponuje amice albo lechię

odpowiedz
kkk - 15.08.2019 / 01:16, *.207.129

@Do narzekaczy: tez mi się dużo rzeczy nie podoba jak ktoś piszę ale nigdy w życiu nie napisałbym takich słów do innych Legionistów bo dla mnie to frajerstwo,zreflektuj się kolego

odpowiedz
dejne3 - 15.08.2019 / 02:30, *.plus.pl

@Do narzekaczy: 110%procent racji Do wiecznych malkontententów

odpowiedz
I w pi...u wylądował - 15.08.2019 / 07:31, *.tpnet.pl

@Do narzekaczy: idź w pi...u. Nie ma tutaj dla Ciebie miejsca. Takich ludzi jak Ty nam tu nie potrzeba. Idź sobie może kibicować Slaskowi bo są na pierwszym miejscu.

odpowiedz
Andy - 15.08.2019 / 00:36, *.timplus.net

Od paru miesięcy doping u siebie jak i na wyjazdach to po prostu kompromitacja. Non stop do znudzenia "nie poddawaj się" na przemian z jesteśmy zawsze tam gdzie nasza Legia i tak przez cały mecz a na dodatek co mecz hymn Polski. Rozumiem że na meczach reprezentacji ale na meczu ligowym lub pucharowym to już lekka przesada i kompromitacja.

odpowiedz
tbag - 15.08.2019 / 02:25, *.novaia.pl

@Andy: no spiewanie ,,nie poddawaj sie,,przy calkowitej dominacji i prowadzeniu 2:0 to chyba nie na miejscu:)

odpowiedz
skrzat - 15.08.2019 / 08:21, *.play-internet.pl

@Andy: Legia Nie Poddawać Się ma zawsze więc jak dla mnie pieśń zawsze na miejscu. Czepiasz się i tyle..

odpowiedz
Kibic - 15.08.2019 / 00:24, *.84.166

Nie rozumiem co robił Kulenovic w pierwszym składzie, po tym jak grał w pierwszym meczu. Mam nadzieję, że nie wystawianie Carlitosa to nie jest efekt rozgrywek na linii trener - Carlitos - klub!

odpowiedz
Gepetto - 15.08.2019 / 01:00, *.play-internet.pl

@Kibic: niestety nadzieja matką...

odpowiedz
Pogromca głupców - 15.08.2019 / 02:30, *.play-internet.pl

@Gepetto: ...Gepetta?

odpowiedz
Jimi70 - 15.08.2019 / 00:18, *.timplus.net

Wreszcie jakieś pozytywy w grze Legii tylko mam jedno pytanie: dlaczego do k... Carlitos nie grał od 1 minuty ?

odpowiedz
Bie (L)any - 15.08.2019 / 00:17, *.vectranet.pl

Cieszy.... zwycięstwo, ktore dało awans
Martwi.... Kulfonowić w pierwszym składzie, jeśli ktoś taki jest pierwszym napastnikiem spośród czterech to strach pomyśleć co prezentuje pozostała trojka tzn. Niezgoda, Carlitos, Kante ???

odpowiedz
Kalbar - 15.08.2019 / 00:08, *.chello.pl

Jest zwycięstwo jest zabawa teraz czkamy na rywala w 4 rundzie.

odpowiedz
kermit - 15.08.2019 / 00:01, *.chello.pl

Wszystkie czarne płaczki pewnie zaskoczeni?

odpowiedz
Tbag - 14.08.2019 / 23:59, *.novaia.pl

ale by sie nam przydal jakis kot z przodu...

odpowiedz
Darek - 14.08.2019 / 23:57, *.t-ipconnect.de

Brawo.Gratulacje za mecz i awans do następnej rundy.Teraz przelozyc kolejna kolejke w naszej dupoklasie.A jak sie nie zgodza to zagrac takim skladem ktory nie bedzie gral w 4 rundzie kwalifikacji do ligi europy.Warto poświęcić jeden mecz ligowy by awansowac do fazy grupowej ligi europy.

odpowiedz
Heniek - 14.08.2019 / 23:20, *.chello.pl

Marzy mi się zgoda z Rangersami i wspólna akcja przeciwko Cwelitkowi ale tak po bandzie.

odpowiedz
Halina - 15.08.2019 / 00:08, *.centertel.pl

@ Heniek: je..c ten celtic i rengersow

odpowiedz
Kibo(L) - 15.08.2019 / 00:34, *.vectranet.pl

@Halina : radzę troszeczkę ważyć słowa... swego czasu jedna z grup Kibiców Legii lubiąca wyzwania i dreszczyk emocji miała układ z kibicami Glasgow Rangers ...

odpowiedz
Gepetto - 15.08.2019 / 01:02, *.play-internet.pl

@Kibo(L): na szczęście już nic nie ma z protestantami

odpowiedz
kkk - 14.08.2019 / 23:13, *.207.129

Przestańcie już z tym Carlitosem koleś żeby strzelić bramkę tez musi mieć z 10 setek,za kalekę powinien grać jakiś napastnik jak Niezgoda,Kante czy Sango a Carlitos powinien grać za napastnikiem bo jest w tym najlepszy

odpowiedz
Xyz - 15.08.2019 / 11:53, *.centertel.pl

@kkk: Carlitos potrzebuje 10, Kuleunogi potrzebuje 100, Carlitos z tych 10 sam sobie stworzy 7, Kulaunogi żadnej, mało tego potrafi spier...lić karnego w ostatnich minutach meczu

odpowiedz
Jozz-men - 14.08.2019 / 23:00, *.centertel.pl

Wyniki dobry trenerze niech grają najlepsi. Zostawmy pupilków w szafie.

odpowiedz
Zlb82 - 14.08.2019 / 22:51, *.centertel.pl

Gdzie jest Carlos ????Na siłę pchają Kulawego !!!

odpowiedz
kermit - 15.08.2019 / 00:03, *.chello.pl

@Zlb82: bo chcą go opchnąć za dobrą kasę, jak swojego czasu Lech Kownackiego. Carlitos to stary dziad i nie ma go co promować. Proste

odpowiedz
Bie(L)any - 15.08.2019 / 00:51, *.vectranet.pl

@kermit:
Jak chce kulfonovića Legia sprzedać za dobre pieniądze to powinien jego vuko wystawiać
Z każdym meczem tego paralityka jego cena leci na łeb na szyję....

odpowiedz
Bie(L)any - 15.08.2019 / 06:23, *.vectranet.pl

@Bie(L)any :
Sroki zgubiłem w zdaniu wyraz "NIE"..
Miało być oczywiście ... vuko powinien jego nie wystawiać...

odpowiedz
News⚽️Legia and Friends Forever - 14.08.2019 / 22:48, *.135.42

✨⚽️⚽️✨

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 14.08.2019 / 22:02, *.play-internet.pl

Oby Cafu grał tak w każdym meczu i Antolic był poza kadrą meczowa to będzie dobrze. Obrona i pomoc dziś solidnie zagrała. Napad niestety na swoim drewnianym poziomie.

odpowiedz
Andrzejjj - 14.08.2019 / 22:00, *.154.179

Rywal dziś słaby a nie (L)EGIA mocna.

odpowiedz
Gepetto - 14.08.2019 / 21:48, *.play-internet.pl

Stolarski zawsze dobry, a dziś rewelka. Słabego ma agenta, że nie gra w pierwszym składzie. Myśl Vuko plus Rangersi i pograne niestety. Chyba, że Kulenović z Antoliciem zrobią robotę ;)

odpowiedz
Arek - 15.08.2019 / 00:26, *.tpnet.pl

@Gepetto: to może przestań myśleć, bo nie służy Ci najwidoczniej. Już pieprzysz tak od I rundy, a gówno Ci się sprawdza.

odpowiedz
AliMario - 14.08.2019 / 21:46, *.tpnet.pl

Do tej pory broniłem Vuko ale to że uparcie w wyjściowym składzie zamiast Carlitosa widzimy Paralitosa, to już jest chore. G...o mnie obchodzi jaki jest tam problem ma grać lepszy !!! Gratulacje za bardzo udany powrot dla Cafu.

odpowiedz
Truskawki z cebulą - 14.08.2019 / 22:07, *.play-internet.pl

@AliMario: Mylisz się, ma grać bardziej opłacalny i nieważne jak się prezentuje. Historia transferów piłkarskich w Europie parę razy już pokazała, że ślepych nie brakuje. Może ktoś wyłoży za tą kłodę parę baniek, kto wie?

odpowiedz
Grzegorz Źentyca - Grzegorzewski - 14.08.2019 / 21:37, *.inetia.pl

Cieszę się z awansu i mądrej gry Legii. To szósty mecz w eliminacjach LE bez straconej bramki. Apeluję o więcej wyrozumiałości dla Kulenovicia. Wierzę, że chłopiec się przełamie i będzie świetnym napastnikiem Legii Warszawa,

odpowiedz
Klakier - 14.08.2019 / 21:50, *.plus.pl

@Grzegorz Źentyca - Grzegorzewski: a z kim mieli stracić tą bramkę? piszesz jakby grali z jakimiś typowymi zespołami, a w rzeczywistości póki co to rywale byli na poziomie ligii okręgowej, takie mecze Legia powinna grać drugim składem i kończyć wynikiem dwucyfrowym.

odpowiedz
Jack L - 14.08.2019 / 22:17, *.207.201

@Grzegorz Źentyca - Grzegorzewski: W czym ma się przełamać to nie Pcim tylko Legia albo zapier...la albo Won. Drewna u nas mnogo.

odpowiedz
ZGL - 14.08.2019 / 21:32, *.tpnet.pl

Pozdrowienia i gratulacje LEGIO !!!

odpowiedz
Cykucyk7 - 14.08.2019 / 21:26, *.51.129

Jak ktos sie pyta gdzie jest ta Legia to Legia gra dalej w europejskich pucharach, a te wspaniale inne kluby juz graja o europuchary.

odpowiedz
RobL - 14.08.2019 / 21:22, *.chello.pl

Re dziękuję może się zagotowalem ale tak pragnę sukcesu ...Cała Legia zawsze Razem!

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 14.08.2019 / 21:15, *.247.185

Gra niezła, ale na tle bardzo słabego rywala. Najbardziej cieszy wynik i awans. Co tak naprawdę potrafi Legia zweryfikują najprawdopodobniej Rangersi.

odpowiedz
Pierogi z gwoździami - 14.08.2019 / 21:43, *.play-internet.pl

@vadisodjidjiaofoe: No właśnie to jest o tyle dziwne, że to jest 4 drużyna ligi greckiej, znacznie mocniejszej od polskiej. Z taką grą jaką zaprezentowali w dwumeczu to by się w naszej extrakupie mogli nie utrzymać. Czy jedynym wytłumaczeniem ich beznadziejnej postawy może być nie zaczęty sezon? Wątpię.

odpowiedz
(L)eo - 14.08.2019 / 22:49, *.t-mobile.pl

@Pierogi z gwoździami: Liga grecka jest mocniejsza od Polskiej? Poza top 3 to poziom arki gdynia,więc nie wiem czym się jarasz.

odpowiedz
kucik - 14.08.2019 / 23:56, *.novaia.pl

@Pierogi z gwoździami: jesli chodzi o sredniakow i slabszych europejskie puchary to inna bajka...

odpowiedz
Wolfik - 15.08.2019 / 13:46, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Słabego powiadasz? A wydawało mi się, że tydzień, dwa temu opowiadałeś jaki to łomot nam spuszczą....

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 15.08.2019 / 21:20, *.247.184

@Wolfik: pier...lisz

odpowiedz
Wolfik - 16.08.2019 / 00:33, *.mm.pl

@vadisodjidjiaofoe: Masz rację. Pomyliłem Ciebie z kimś innym. Zwracam honor i przepraszam :)

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 16.08.2019 / 05:45, *.247.184

@Wolfik: nie ma sprawy

odpowiedz
word!up - 14.08.2019 / 21:06, *.inetia.pl

Dwie bramki w dwumeczu z takimi leszczami to wstyd. Gdyby Vuko potrafił grać w bierki..............

odpowiedz
Wot - 14.08.2019 / 22:26, *.play-internet.pl

@word!up: zjadasz czy roztrząsasz ?

odpowiedz
word!up - 14.08.2019 / 22:43, *.inetia.pl

@Wot: Oddawaj bierki !!!

odpowiedz
Zenek - 14.08.2019 / 21:02, *.centertel.pl

za dziś brawa dla drużyny. Wystarczyło podmienić Cafu za Antolica i jest gra do przodu. Z całą sympatią dla Kulenovicia ale nie nadaje się na Legię. Zajmuje miejsce w składzie i osłabia drużynę

odpowiedz
gruby - 14.08.2019 / 21:10, *.tpnet.pl

@Zenek: Jestem takiego samego zdania!

odpowiedz
WAWA Orbitek - 14.08.2019 / 21:01, *.vectranet.pl

Skoro to był spacer to Kalekowić leżał!

odpowiedz
tomiacab - 14.08.2019 / 20:59, *.virginm.net

Bez Novikovasa(samoluba) i Antolicia(hamulcowego), gra wyglądała od razu inaczej. Jeszcze tylko jedna zmiana w pierwszej jedenastce. Ktokolwiek za Kulavegoicia

odpowiedz
Pacho - 15.08.2019 / 07:25, *.2.19

@tomiacab: no i tu jest problem bo w Carlitosie jest też za dużo egoizmu. Mi się podoba to że Kulenovic potrafi piłkę zastawić, wygrać górna piłkę, włączyć się do akcji kombinacyjnej. Carlitos z kolei za długo holuje piłkę i decydujących momentach nie podaje. Wydaje się że to wina trenerów lub agentów co robią w drobnym móżdżku piłkarza jeszcze większą papkę.

odpowiedz
tomiacab - 15.08.2019 / 07:40, *.233.91

@Pacho: trzymam cały czas kciuki za Jarka Niezgodę, żeby wrócił do formy jaką prezentował przed problemami zdrowotnymi. Z tamtą skutecznością byłby nr.1

odpowiedz
Monika - 15.08.2019 / 13:36, *.ilabs.pl

@Pacho: Uważasz, że ma mniejszy od Ciebie?

odpowiedz
Pacho - 15.08.2019 / 22:03, *.cyfrowypolsat.pl

@tomiacab: zgadzam się i też trzymam ale to może nigdy nie nadejść. Poczekamy zobaczymy.

odpowiedz
Ły ar de czempions - 14.08.2019 / 20:56, *.play-internet.pl

Atromitos to przeciętna drużyna, nawet powiedziałbym słaba. U siebie zagrali faktycznie trochę inaczej ale nadal defensywnie, ustawienie 4-5-1 mówi wiele. Stworzyli tylko jedną groźną sytuację w 93 minucie. Śmiem zaryzykować, że zagrali gorzej u siebie niż Finowie, a nawet Gibraltar. Każdy następny przeciwnik coraz słabszy, to co pokaże Rangers? Do momentu strzelenia drugiego gola Legia zdecydowanie lepsza, mecz pod kontrolą. Później albo opadli z sił albo się oszczędzali na ligę. Znowu na zero z tyłu co już staje się normą, prawie bezbłednie w 1 połowie. W drugej wkradło się trochę nonszalancji i chyba zmęczenie. Jędrzejczyk profesor, rozwija się nam Stolarski, będą z niego ludzie, bo widać, że jest ambitny i nie podpala się. Nie jestem przekonany co do Rochy, trochę mi tu poziomem nie pasuje. Dobrze gramy w środku pola ale niewiele z tego wynika. Moglibyśmy grać bardziej kombinacyjnie, mamy zawodników do takiej gry. Za mało wykorzystujemy skrzydła, a potencjał tam jest. Luiquinhas ma duże możliwości, w drugiej połowie tak zakręcił Grekiem, że ten aż upadł. Vesović w 1 połowie zrobił rajd w stylu Messiego i gdyby nie faul to wyszedłby sam na sam. W drugiej połowie osłabł. Niestety gramy bez ataku. Kulenović cały mecz, to już nawet nie jest śmieszne, gramy w 10,5 zawodnika. Wstyd to pisać ale zaczynam mu życzyć kontuzji, bo chciałbym aby Legia w końcu zagrała w pełnym składzie. Oprócz jednej sytuacji z 75 minuty kiedy urwał się obrońcy i ładnie wyłożył piłkę nie zapamiętałem go z niczego pozytywnego. Nie ma on nic, ani mobilności, ani techniki, ani szybkości, ani podania, a jedyny ponoć jego walor, wzrost jest chyba bardziej wadą. Nie wygrywa żadnych pojedynków główkowych. Teraz trochę o czym innym. Bardzo mi się podobało zachowanie Vukovica względem zawodników, latał do nich z butelką wody niczym chłopiec do podawania piłek. Teraz sobie wyobraźcie tak zachowującego się tłustego Czerczesowa, elegancika pozera Jozaka czy bufoniastego Sa Pinto. Nie ma szans, bo przecież trener musi trzymać fason, mieć klasę, pokazać styl. Nie może schodzić poniżej pewnego poziomu. Jest trenerem ale gdy trzeba jest dla piłkarzy kolegą, a czasami ich pomocnikiem gdy zajdzie taka potrzeba. Między innymi właśnie tak buduje atmosferę w szatni o której tak często wspominał. Teraz prośba do tych co tak krytykują Vuko za ubiór szczególnie w dniu 1 sierpnia. Trzeba umieć oddzielić uroczystości od powszednich zajęć, on mecz traktuje po prostu jak pracę dlatego jest w dresie. Czy wy też do roboty przychodzicie w garniturze? Ogólnie jest poprawa co napawa optymizmem na przyszłość tylko ten atak... Vuković zakochał się w drewnie?

odpowiedz
Władeczek - 14.08.2019 / 20:56, *.play-internet.pl

Vuko wont z Legii za Kulenovicia. Nie wiem czy on ci laske obrabia codziennie czy co ale faken nie wiem faken czego go wystawiasz. Na twoje szczescie pije maciore i oblewam awans bo jak nie to faken byloby kiepawo z wami na lotnisku faken.

odpowiedz
Ja - 14.08.2019 / 21:10, *.vectranet.pl

@Władeczek: tylko uważaj przy tym oblewaniu na swoje LG OLED 90 CALI faken, bys mógł elegancko następne mecze obserwować

odpowiedz
Kibic - 14.08.2019 / 20:49, *.239.105

Przejść kolejnego rywala będzie bardzo ciężko.....

odpowiedz
Jacek - 14.08.2019 / 20:46, *.tpnet.pl

Stawialem 3-0 lub 3-1 dla Legii. Zwyciestwa bylem pewny bo cos w grze Legii zmienia sie na lepsze. Dzisiejszy wynik jak najbardziej zasluzony. Bardzo dobra taktyka i dobra jej realizacja. Oczywiscie jest jeszcze sporo do poprawy ale swiatelko w tunelu swieci sie coraz jasniej. (L)

odpowiedz
Aleximuss - 14.08.2019 / 20:46, *.chello.pl

Choc jestem kibicem Pogoni Szczecin to wyrazam slowa uznania dla Legii ktora wyeliminowala kolejnego trzeciego rywala i to nie tracac nawet bramki Legia ratuje hohor polskiej pilki klubowej Mistrz polski Piast oraz Cracovia i Lechia nie potrafily przejsc nikogo !!!! Bede trzymal kciuki za Legie w dwumeczu prawdopodobnie z Glasgow Rangers Powodzenia !!!

odpowiedz
L - 14.08.2019 / 21:04, *.centertel.pl

@Aleximuss: Ja trzymam zawsze kciuki za Pogoń mimo ze drogi sie rozeszły.

odpowiedz
Ortopeda - 14.08.2019 / 20:45, *.net.pl

Kulavy do senatorium. Na następnym meczu na jego wejście i wyjście. Kulavy out...

odpowiedz
AAA - 14.08.2019 / 20:40, *.chello.pl

Ty sabotażysto Vuko, zabieraj lamusa Kulenovica i won z Legii..

odpowiedz
stary - 14.08.2019 / 20:40, *.com.pl

Mi się wydaje, że VUKO musi go wystawiać w pierwszym składzie bo prezes tak każe.

odpowiedz
Krzeszczu - 14.08.2019 / 20:43, *.bredband2.com

@stary: Jest chyba taki prikaz z gory od szopena w ramach toczacej sie akcji pod kryptonimem "Dear Friends". Carramba...

odpowiedz
Mr - 14.08.2019 / 20:39, *.orange.pl

Zamiast się cieszyć z meczu,wygranej, awansu, to 90% komentarzy to kulenovic.

odpowiedz
Janusz Nosacz - 14.08.2019 / 20:33, *.chello.pl

I cyk jedyneczka... dla Kulenovicia :)

odpowiedz
okoiczny - 14.08.2019 / 22:06, *.centertel.pl

ja też :)

odpowiedz
mizeria Miodu(L)skiego - 14.08.2019 / 20:30, *.chello.pl

Wywalić Kulanowicza przecież to jest jakiś sabotaż.

odpowiedz
Zdzicho - 14.08.2019 / 20:29, *.tpnet.pl

Organizujcie dwa czartery do glasgow

odpowiedz
Kulen - 14.08.2019 / 20:28, *.centertel.pl

Kulen musi placic zeby grac na bank

odpowiedz
taki tam - 14.08.2019 / 21:01, *.btcentralplus.com

@Kulen:
coś wybitnie tu śmierdzi ...Kulen robi wszystko żeby nie strzelić bramki...i to widać gołym okiem....wystawiany jest do składu przez trenera bo mu prezes karze..i wszyscy zadowoleni...bukmacherka leci na całego...pytanie kiedy to się skończy ???

odpowiedz
Remington - 14.08.2019 / 20:27, *.t-mobile.pl

Odrzucenie oferty Barnsley (2,7 mln Euro + bonusy) za Kulenovicia będzie Nam się śniło latami... :/

odpowiedz
Heniek - 14.08.2019 / 23:07, *.play-internet.pl

@Remington: kiedy była taka oferta?

odpowiedz
VUKOOO - 14.08.2019 / 20:27, *.axaubezpieczenia.pl

Aco nie opieraj gry na tym dzieciaku. On ma czas a tu liczy się skuteczność!Carlitos!

odpowiedz
Munez (L) - 14.08.2019 / 20:23, *.virginm.net

Mega fajny wynik , szkoda tylko ze Legia gra ktorys mecz z rzedu w 10...... kulenovicia moglbym nawet zastapic Cierzniak w ataku i by wyszlo na to samo.... i ktos chcial dac za niego kase? zal.pl......ze prezesik go nie sprzedal... teraz to go nie wezmie nawet radomiak....

odpowiedz
Mr - 14.08.2019 / 20:31, *.orange.pl

@Munez (L) : daj spokój, po co te złośliwości, chłopak ma 19 lat, i kiedyś odpali dzisiaj grał całkiem ok. A te komentarze napewno mu pomagają

odpowiedz
Rafix - 14.08.2019 / 21:00, *.chello.pl

@Mr: nie pomaga to mu Vuko wystawiając go w 1 składzie

odpowiedz
Afro - 14.08.2019 / 22:25, *.chello.pl

@Mr:

odpowiedz
Lechia Gdańsk - 14.08.2019 / 20:22, *.t-mobile.pl

Gratulacje za awans i niezły mecz. Jeszcze jedna runda i mam nadzieję faza grupowa, czego Wam życzę.

odpowiedz
Mamut - 14.08.2019 / 20:30, *.t-mobile.pl

@Lechia Gdańsk: dzięki

odpowiedz
Rafix - 14.08.2019 / 20:22, *.chello.pl

Jak się gra w 10 odrazu widać że idzie lepiej niż w 9

odpowiedz
Po(L)ubiony - 14.08.2019 / 20:19, *.chello.pl

Cafu, Martins, Gwilia, Luquinhas zrobili grę. Brawo! Z Rangersami powinno być jeszcze lepiej, bo grają otwarty futbol.

odpowiedz
Rorl - 14.08.2019 / 20:22, *.plus.pl

@Po(L)ubiony:

Chyba nie widziałeś jeszcze jak grają
Rangersi i jakie mają wyniki, Morelowa
To kot.

odpowiedz
meter - 14.08.2019 / 20:18, *.t-mobile.pl

Magiera-Kopczyński
Pinto-Agra
Vuko-Kulenović
Czy w spadku po poprzedniku,każdy trener musi mieć swojego padawana?

Może trochę przesadzę ale Cafu dziś zagrał jak kiedyś Voo...Oby to utrzymał!
Brawo!

odpowiedz
Int - 14.08.2019 / 21:02, *.chello.pl

@meter: Zgadzam się! Cafu dzisiaj rewelacyjny

odpowiedz
MaLec - 14.08.2019 / 20:15, *.play-internet.pl

W tym meczu kulenovic potwierdził że pochodzi od dłuta Geppetto

odpowiedz
M - 14.08.2019 / 20:19, *.chello.pl

@MaLec: Tylko biedny Gepptto zapomniał mu zrobić ruchmomych - zginanych nóg w kolanach, bo na prostych nogach i to jeszcze z wystającymi sękami grać się nie da

odpowiedz
:D - 14.08.2019 / 20:21, *.axaubezpieczenia.pl

@MaLec: To jest małolat profesjonalny komentatorze.

odpowiedz
Afro - 15.08.2019 / 08:44, *.chello.pl

@:D: a czy Legia gra w europejskich pucharach czy w jakiejś B - klasie by czekać, aż się zawodnik nauczy, bo innego nie ma. Powinien grać Niezgoda. Ma szybkość i ciąg na bramkę - udowodnił, ze potrafi grać! Co wiecej jak gra to widać, ze chce a nie jak Kulenovič - ten jakby dla zabawy tam był. No i Niezgoda jest Polakiem!

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 14.08.2019 / 20:14, *.centertel.pl

Trener może zostać jak nie wejdą do LE zwolnić

odpowiedz
lol - 14.08.2019 / 20:13, *.amazonaws.com

oczy bola patrzec na Legie

odpowiedz
mrsn - 14.08.2019 / 20:23, *.axaubezpieczenia.pl

@lol: Ciebie jedynie dupa może boleć że wygrali :D

odpowiedz
lol - 15.08.2019 / 10:12, *.amazonaws.com

@mrsn: tobie sie to podobalo?

odpowiedz
RobL - 14.08.2019 / 20:13, *.chello.pl

BRAWO...Już nie mogę się doczekać meczu z rangersami ,to będzie ogień na miarę spartaka ps.nie pozdrawiam lewaków!

odpowiedz
Re - 14.08.2019 / 20:16, *.t-mobile.pl

@RobL: lewacy pozdrawiają prawicowego chrześcijanina.

odpowiedz
Czarny76 - 14.08.2019 / 20:12, *.amazonaws.com

K...a Vukovic jak długo jeszcze będziesz wystawiał Drewnovicia w pierwszym składzie? Pajacu ogarnij sie

odpowiedz
Pierre Dolish - 14.08.2019 / 20:10, *.multacom.com

Wynik wprost wymarzony, jeśli weźmie się pod uwagę, że graliśmy w dziesięciu, bo ten Kulaunogović daje w ofensywie tyle, co moja teściowa, chyba nawet na rezerwy za słaby, bez dynamiki, siła strzału trampkarza, reakcje wolne i bardzo wolne, szybkość to samo.

odpowiedz
Jacek L. - 14.08.2019 / 20:10, *.207.201

KulavyNović antyfutbol. Jak można posadzić na ławie Carlitosa a tego Kulavego wystawiać? Ten niby piłkarzy to nawet nie spacerował On się Ku...a czołgał!! Ale cóż Jaki Właściciel taki Trener a jaki Trener taki KulavyNović. Piach piach i jeszcze raz Piach w wykonaniu Legii bo o Atromitosie to szkoda cokolwiek pisać tu toj uż Bagno. Ale mam nadzieję że następna runda prawdę nam powie. Przykro mi to pisać ale takiego futbolu pod wodzą trenera Vuko to nawet w Pcimu nie widzieli.

odpowiedz
FWK - 14.08.2019 / 20:10, *.play-internet.pl

Vuko dzięki i oby tak dalej!!!

odpowiedz
M - 14.08.2019 / 20:08, *.chello.pl

Brawo Legia! Najważniejszy jest awans. Szkoda tylko że trener jak osioł uparł się na Kulawego i marne rzuty rożne Gwilli.

odpowiedz
MARIO - 14.08.2019 / 20:07, *.152.131

z rangersami wje...

odpowiedz
Hg - 15.08.2019 / 01:56, *.chello.pl

@MARIO: Co tam gamoniu sapiesz?

odpowiedz
ff - 14.08.2019 / 20:06, *.plus.pl

Majecki 4
Stolarski 6
Lewczuk 4
Jędza 4
Rocha 3
Vesovic 5
Martins 6
Gwillia 6
Cafu 6
Luquinhas 5
Kulenovic 1
Wieteska 3
Nagy 3
Carlitos 2

odpowiedz
Krzeszczu - 14.08.2019 / 20:14, *.bredband2.com

@ff: zagrali poprawny mecz, a ty piatki i szostki? Carlitos 2?
No ja pier...e co za poziom....

odpowiedz
Sutener adwersarza - 14.08.2019 / 21:09, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: On pisał na chybił-trafił.

odpowiedz
Krzeszczu - 14.08.2019 / 21:14, *.bredband2.com

@Sutener adwersarza: Masz w zupelnosci racje. Wiecej chybil niz trafil :-)

odpowiedz
Trampek - 14.08.2019 / 20:04, *.net.pl

Gratulacje dla LEGII grającej w 10 / + 1 statysta / przeciwko 11 Grekom za zwycięstwo i awans do kolejnej rundy. Zapewne gdyby grała w pełnym składzie 11 piłkarzy zwycięstwo byłoby bardziej okazałe , bo sam "statysta "zmarnował 2 jeżeli nie 3 sytuacje do zdobycia bramki. Być może kibice / w tym piszący/ nie wiedzą ,że szykuje się zmiana w piłce nożnej , gdzie będzie występować tylko 10 a nie jak dotychczas 11 zawodników.Dlatego LEGIA gra w ustawieniu 10 zawodników.

odpowiedz
Krzeszczu - 14.08.2019 / 20:04, *.bredband2.com

Fajnie ze jest zwyciestwo i ze jest awans. Zawsze pare groszy wpadnie do skarbonki a i punkty rankingowe chyba sie jakies uciulaja.
Jestem totalnie zaskoczony slaba gra grekow. Tak kiepskiej druzyny mozna sie chyba spodziewac w pierwszej rundzie ale juz nie w trzeciej?
A swoja droga naprawde fajny mecz. Gol Gvilii fenomenalny. Obrona solidna, srodek pola tez, nawet kondycyjnie w tym upale wytrzymalismy. Generalnie na duzy plus. Poza kaleka Koslavovicem, ktory poza jednym podaniem do Carlitosa nie pokazal zupelnie nic. Cofne. Pokazal. Durnote, straty i generalny brak techniki.
Niech juz go szopen wkoncu opchnie zeby nam wiecej oczy nie krwawily.

Ps: Moja stara druzyna ograla lotyszy 6-0. Dobrze ze na nich nie trafimy :-)

odpowiedz
Wolfik - 15.08.2019 / 13:51, *.mm.pl

@Krzeszczu: A ja zaskoczony szczególnie nie jestem. Po losowaniu pisałem, że to poziom Finów z Kups, opierając się na relacjach (w tym grackich) po ich meczu ze Sredą. Oczywiście większość pisała, jaki to łomot nam skroją...

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 14.08.2019 / 20:04, *.amazonaws.com

Rangers w 4ej rundzie. Oj bedzie ciekawie kibicowsko w Warszawie i w Glasgow. F**k cweltic !!!!!!

odpowiedz
Mamut - 14.08.2019 / 20:24, *.t-mobile.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Mhh, f**k cweltic, to tak jak będziemy grać z ŁKS-em, i będziesz śpiewać, Widzew Widzew, Łódzki Widzew, ja tej k**wy nienawidzę

odpowiedz
Korwin Mikke, ale nie Janusz - 14.08.2019 / 21:05, *.t-mobile.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: Człowieku celtik i Rangers to wrogowie, to tak samo jak byśmy bluzgali na widzew w meczu z łks

odpowiedz
kucik - 14.08.2019 / 20:03, *.novaia.pl

az mnie gotuje jak widze tego drewniaka kulenovicia...!!!

odpowiedz
szczery - 14.08.2019 / 20:02, *.net.pl

Brawo Legia, ale z Rangersami to juz będzie 50/50. W każdym razie jest progres w porównaniu z Dudelange.

odpowiedz
KIBIC SL - 14.08.2019 / 20:00, *.plus.pl

Cafu najlepszy piłkarz meczu ,dobry mecz Vesović ,Gwilia i wszyscy obrońcy .

odpowiedz
Chicken1916L - 14.08.2019 / 19:59, *.play-internet.pl

Tego się nie spodziewałem. Brawo

odpowiedz
kkk - 14.08.2019 / 19:58, *.207.129

Jest minimalny progres ale jestem pewien że ten atromitos nie utrzymał by się w naszej dupoklasie,ten zespół był na tragicznym poziomie,zmiany Vuko jak zwykle złe i nietrafione a po tym się podobno poznaje dobrego trenera,jednak dziś już sobie daruje ocenę trenera bo nie chce sobie psuć humoru

odpowiedz
Mateusz z Gór - 14.08.2019 / 19:57, *.inetia.pl

Majecki 4
Stolarski 6
Lewczuk 4
Jędrzejczyk 4
Luis Rocha 3
Vesović 4,5
Andre Martins 4
Gwilia 5
Cafu 5,5
Luquinhas 4
Kulenović 2
Wieteska 3
Nagy 2
Carlitos 2

Ten mecz pokazał jak ogromną różnicę w ustawieniu Legii robi wpuszczenie pomocnika box to box za cofniętego rozgrywającego. Znakomity mecz Cafu. Genialna absencja Antolicia. I wspaniały mecz Stolarskiego. Fajnie, że w końcu trafił mu się taki mecz. Zawsze gra dobrze, a mimo to mało go na boisku. Mam nadzieję, że po dzisiejszym spotkaniu to się zmieni.

odpowiedz
Trampek - 14.08.2019 / 20:10, *.net.pl

@Mateusz z Gór: Kulenowić nawet na 1 nie zasługuje. Przy innej skali to max "0"

odpowiedz
Mateusz z Gór - 14.08.2019 / 20:22, *.inetia.pl

@Trampek:

Zebrał jakieś faule i dał piłkę na gola, której Lopez nie wykorzystał. Stąd 2.

odpowiedz
Kipkorir - 14.08.2019 / 20:23, *.chello.pl

@Mateusz z Gór:
Kulenović - 2?! Poniosła Cię fantazja :)

odpowiedz
majusL@legionista.com - 14.08.2019 / 19:56, *.214.250

dziekuje za awans. dziś gra dużo lepsza !! kulenovic - … bez komentarza. gwilia - I polowa - slabosc …

odpowiedz
lucho_83 - 14.08.2019 / 19:55, *.chello.pl

Nie spodziewałem się, że ci Grecy będą tak słabi ;-) Za tydzień Rangers!!!

odpowiedz
Kulenavuć i wszystko jasne - 14.08.2019 / 18:03, *.as9105.com

odpowiedz
Kulano - 14.08.2019 / 20:41, *.tom-net.pl

Wszyscy widzą gre tego drewniaka a carlitos marnuje się na ławce

odpowiedz