Nasze oceny

Plusy i minusy po meczu z Atromitosem

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

W środę legioniści zwyciężyli w Atenach 2-0, dzięki czemu awansowali do 4. rundy eliminacji Ligi Europy. „Wojskowi” od pierwszej do ostatniej minuty kontrolowali przebieg rywalizacji. Zapraszamy do zapoznania się z ocenami, jakie wystawiliśmy piłkarzom Legii.

Paweł Stolarski - W 29. minucie „Stolar” uderzył celnie w kierunku dłuższego słupka, dzięki czemu dał Legii prowadzenie. W doliczonym czasie gry do pierwszej połowy meczu fantastycznym wślizgiem uprzedził Manousosa, który przed sobą miałby już tylko pustą bramkę. Wielokrotnie pisaliśmy, że Stolarski na stałe powinien zagościć w pierwszej jedenastce, miejmy nadzieję, że tak się stanie po spotkaniu z Atromitosem, bo po prostu zasługuje na to swoją postawą na boisku.

Walerian Gwilia - Chwilę po świetnej okazji Luquinhasa oko w oko z golkiperem stanął Gwilia, który potknął się w polu karnym. W 29. minucie przytomnie dograł piłkę do „Stolara”, który umieścił ją w bramce. W 32. minucie wypracował dogodną okazję Kulenoviciowi, który przestrzelił. W 51. minucie otrzymał świetne dośrodkowanie od Vesovicia, po czym w piękny sposób wpakował piłkę do siatki. W 63. minucie nie dał rady pokonać golkipera, który nie pewnie obronił jego strzał. W środku pola ciężko pracował, bardzo się angażował.

Cafu - W 21. minucie w prosty sposób stracił futbolówkę, na szczęście rywale zgubili piłkę w polu karnym „Wojskowych”. Od niego rozpoczynało się wiele akcji warszawiaków. W 29. minucie fanatycznie przedarł się lewą flanką, po czym dograł piłkę do Gwilii. Gruzin skierował futbolówkę do Stolarskiego, który otworzył wynik. Zostawił kawał serca na boisku, w grę wkładał sporo zaangażowania i walki. W świetnym stylu wrócił po kontuzji.

Marko Vesović - W 43. minucie w niesamowity sposób przedarł się lewą stroną, po czym tuż przed polem karnym sfaulował go piłkarz Atromitosu. W 51. minucie Czarnogórzec ruszył z akcją, a następnie dośrodkował świetną piłkę na nogę do Gwilii. Gruzin podwyższył prowadzenie Legii. W 63. minucie wykreował dobrą okazję, którą zmarnował Gwilia. Zszedł z boiska w 68. minucie.

Artur Jędrzejczyk - W 36. minucie skutecznie zatrzymał Manousosa we własnym polu karnym. Podczas doliczonego czasu gry głową oddalił zagrożenie spod bramki legionistów. Grał pewnie i twardo w obronie. Podobnie jak przy Ł3 nie popełniał poważniejszych błędów.

Igor Lewczuk - W 12. minucie skutecznie przeszkodził Velliosowi w oddaniu strzału głową, niestety stoper ucierpiał przy tej interwencji. Wraz z „Jędzą” ponownie stworzyli parę stoperów nie do przejścia. Walczył o każdą piłkę, pomimo że przez większość meczu grał z rozciętą głową.

Radosław Majecki - W doliczonym czasie gry do pierwszej części meczu dobrze skrócił kąt, po czym futbolówka otarła się o niego nogę, co ułatwiło interwencje Stolarskiemu. W 74. minucie pewnie wyłapał uderzenie Umbidesa. W doliczonym czasie gry Majecki wybronił strzał z bliskiej odległości. Legionista pewnie grał na przedpolu.

Andre Martins - W 7. minucie znalazł dalekim podaniem Luquinhasa, który powinien uderzyć bez przyjęcia. Sporo widział na boisku, starał się kreować akcję swoim kolegom z drużyny. W defensywie radził sobie nieźle, nie popełniał poważniejszych błędów.

Luquinhas - W 7. minucie dostał świetne podanie od Martinsa, niestety Brazylijczyk za długo zwlekał z uderzeniem i stracił okazję na zdobycie gola. W 38. minucie przytomnie odegrał futbolówkę do Luisa Rochy, który przestrzelił. Starał się przeprowadzać przebojowe akcje, jednak zazwyczaj brakowało celności w końcowej fazie. Zszedł z boiska w 77. minucie.

Luis Rocha - W 3. minucie skutecznie wślizgiem skierował piłkę do Majeckiego, dzięki czemu przerwał akcję Atromitosu. W 38. minucie zagrał na jeden kontakt z Luquinhasem, po czym huknął w stronę bramki. Ostatecznie futbolówka znalazła się wysoko nad poprzeczką. W 40. minucie Rocha świetnie zablokował mocne uderzenie Manousosa, które zmierzało do bramki. W defensywie był najmniej pewnym punktem w Legii. Zszedł z boiska w 62. minucie.

Sandro Kulenović - W 32. minucie znalazł się z futbolówką w polu karnym, po czym oddał strzał. Chorwat niestety pomylił się o kilka metrów. W 41. minucie oddał uderzenie z dystansu, ale po raz kolejny przestrzelił. W 49. minucie napastnik strzelił bardzo lekko, przez co nie zaskoczył bramkarza. W 85. minucie dobrym podaniem znalazł Carlitosa, który zmarnował okazję. Niestety był to kolejny mecz Chorwata, w którym był nieskuteczny.

Zmiennicy

Mateusz Wieteska - Wszedł na murawę w 62. minucie. Jego wejście nieco uspokoiło naszą grę w defensywie.

Dominik Nagy - Wszedł na murawę 68. minuta. W 81. minucie uderzył z wolnego w kierunku bramki, jednak Magyeri nie miał problemu z tym strzałem.

Carlitos - Wszedł na murawę w 77. minucie. W 85. minucie huknął w kierunku bliższego słupka niestety grecki defensor wybił futbolówkę poza linię końcową.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
gmb - 17.08.2019 / 09:47, *.centertel.pl

Chryste, czy ten tekst pisał jakiś gimnazjalista? W dodatku marny z polskiego. Czy ktokolwiek czyta i redaguje te teksty przed publikacją?

odpowiedz
PLK - 17.08.2019 / 00:16, *.plus.pl

Cafu!!! Wielki powrót!!! Kontuzja dodała mu jaj!!! Przed kontuzją tylko kółeczka i do tyłu!!! Wcześniej byłem przeciwny jego wykupieniu!!! Jest forma!!! Tak trzymać!!! A Antolić niech sobie odpoczywa jak najdłużej!!! Do sprzedania!!! Tylko kto go wykupi???!!!

odpowiedz
Andrzej - 16.08.2019 / 19:09, *.centertel.pl

Czy jest chociaż jedna osoba która pochwali grę Kulenovica? Szukam osoby z wizja Vukovicia aby napisała dlaczego Kulenovic gra po 90 min

odpowiedz
wikżbik - 16.08.2019 / 18:42, *.195.21

drewnoliciovi można 3 minusy dać?

odpowiedz
bronek49 - 16.08.2019 / 17:31, *.chello.pl

jak czytam takie bzdury że Kulenowic jest lepszy od Niezgody więc chcialbym porównać zalety Niezgody ,to jest szybkość ,szybka noga i w powietrzu też dobrze gra a tego wszystkiego brak u Kulenowica a po drugie niech cudzoziemiec będzie zdecydowanie lepszy od Polaka i dopiero wtedy niech gra .Kulenowic ma jeszcze czas a jakby grał Niezgoda to Legia by zarobiła lepszą kase za niego niż za Chorwata

odpowiedz
DamianChicago - 16.08.2019 / 16:30, *.comcast.net

Do redakcji: to Lewczuk, a nie Stolarski wybil pilke wslizgiem blisko lini bramkowej, co ewidentnie uchronilo przed utrata bramki (w tv rowniez trener Strejlau powiedzial, ze to byl Stolar, ale powtorka pokazala co innego).
Oczywiscie Stolarski swietny mecz, jak rowniez Cafu, ktory zaimponowal technika, zaangazowaniem i madrymi wyborami.
Co do Kulenovicia, to ... Vukovic widzi i wie lepiej co w danym momencie potrzebuje druzyna, z jednym wyjatkiem, ze mentalnosc Carlitosa nie nadaje sie na jokera. Po prostu nie umie wejsc odpowiednio w mecz, po siedzeniu przez wiekszosc spotkania na lawce. W przeciwienstwie do Kulenovicia, ktory gryzie trawe nawet gdy wchodzil na kilka minut.

odpowiedz
Po(L)noc - 16.08.2019 / 15:20, *.mm.pl

Kilka słów ode mnie na temat Kulenovicia.
Zgodzę się, że obecnie jest trochę 'surowy' technicznie i mało skuteczny, ale ma pewne cechy, które mi się u niego podobają. Daje bardzo dużo drużynie w defensywie. Walczy, biega, odbiera piłki, rozbija obrońców. Jak na 19 lat, są to mega atuty, dzięki którym jak zdobędzie trochę techniki, ogrania, wykończenia, zrobią z niego bardzo wartościowego napastnika.
Na pewno wolę jego w składzie niż Niezgodę, który co mecz sprawia wrażenie, jakby mu na niczym nie zależało.
Przychodzi jednak temat Carlitosa, który według mnie powinien grać, bo daje obecnie najwięcej jakości z przodu, ale nie kosztem Kulenovica. Ja bym go widział za napastnikiem, albo na skrzydle. W duecie z Sandro, mogłoby to wyglądać ciekawie.
Ciężko powiedzieć w jakiej formie jest Kante, bo mało szans dostaje, ale mógłby zmieniać , albo być zmieniany częściej przez Kulenovica, aby jednak trochę bardziej rotować na pozycji 9.
Dlatego ode mnie dla Kulenovica oprócz minusa za skuteczność, mały plusik za wkład w idealny mecz jeśli chodzi o defensywę całej drużyny (kompletnie zdominowaliśmy rywala). Razem z Gwilią wykonali kawał roboty, której niektórzy nie dostrzegają!

odpowiedz
Zenek - 16.08.2019 / 16:54, *.centertel.pl

@Po(L)noc: zgadza się, jak na napastnika daje sporo w defensywie. Problem polega na tym, że napastnik ma przede wszystkim strzelać. Zaangażowanie w obronie jest mile widziany dodatkiem. Opcja z dwoma napastnika i raczej nie przejdzie bo na pozycji nr 10 mamy Gwilie. A Martinsa i Cafu też potrzebujemy na boisku także w pierwszym składzie jest w tej chwili miejsce tylko dla jednego napastnika i biorąc pod uwagę wszystkie elementy powinien to być Carlitos

odpowiedz
Po(L)noc - 16.08.2019 / 19:54, *.mm.pl

@Zenek : zgadzam się, że środek mamy obecnie mocny, ale gramy co 3 dni (oby do końca tego roku) i Carlitos mógłby spokojnie rotować jako 10. Z jego stylem gry już nawet na boku byłby wartościowy. Drybling, podania, wykończenie. Mógłby tam częściej grać zamiast Novikovasa na przykład. Jak Carlitos jest wystawiany na 9, to sam schodzi na boki, cofa się po piłkę... taki ma styl. Szkoda go na 9.
Prawda jest taka, że atak jest u nas dzisiaj najsłabszym ogniwem. Szkoda, że klub nie zainwestował pieniędzy z Szymańskiego na jakiegoś snajpera.

odpowiedz
zaba285 - 16.08.2019 / 14:24, *.lukman.pl

kulawy gra, bo mu trzeba podbić statystyki i drogo sprzedać. trener nie ma nic do gadania, prezes kazał i tyle

odpowiedz
Yorick - 16.08.2019 / 14:16, *.tpnet.pl

Mikołaj Vuko spełnia moje życzenia - Stolarski i Veso na prawej stronie, no i teraz Cafu.
W takim razie czekam tylko jeszcze na Niezgodę w ataku.

Carlitos podobno ma zapis w kontrakcie, że sam decyduje, kiedy i ile zagra.
Żartowałem. Ma taki sam kontrakt jak Agra, Rocha, Lewczuk i każdy inny, że gra wtedy i tyle, ile zadecyduje trener.

odpowiedz
Tylko Legia - 16.08.2019 / 14:00, *.skyware.pl

To, że Vuko stawia na Kulawego to znak, że nie ma ochoty być dłużej trenerem bo nie wiem jak inaczej można to tłumaczyć. Zamiast opchnąć gościa za 3 mln € (czyli tyle co za awans do LE!) i wyśmiać angoli ze dali się zrobić to ten na niego stawia, na gościa który marnuje sytuacje hurtem! Carlitos to może trochę jeździec bez głowy ale swoją grą kreuje i coś wnosi przynajmniej

odpowiedz
WWL - 16.08.2019 / 13:42, *.play-internet.pl

Miodek teraz się po czole -"co ja kur.a zrobiłem, trzeba było Kulasa sprzedawać, a teraz taka promocja, że cena spada na łeb na szyję, nikt go nie weźmie!"

Pseudobiznesmen ku.wa

odpowiedz
WWL - 16.08.2019 / 13:38, *.play-internet.pl

Osobiscie Kulawemu dałbym 2 minusy-jeden za niewykorzystane sytuacje a drugi za całokształt.
Ten człowiek nie ma ani techniki ani sily strzału!
Vuko pomogły kontuzje Remego i Antolica bo tak to Cafu i Lewczuk by nie zagrali!

To co kur.a Kulawy ma nogę złamać zeby wyszedł w podstawowym składzie Carlitos???
Vuko kasuje Lopesa jak Berg Orlando Sa.
Dosyć ku.wa tego , dobro drużyny ponad wszystko!

odpowiedz
Karolkk2 - 16.08.2019 / 12:43, *.centertel.pl

Nie rozumiem zachwytów nad Cariliosem. Technicznie na pewno jest najlepszy, ale to jego machanie łapami , wchodzenie w dryblingi między 3 zawodników, straty, pretensje do całego świata i myślenie że jest super star są równie irytujące jak gra drewniaka Kulenovica. Prawa jest taka że Legia nie ma żadnego porządnego napastnika

odpowiedz
bbk - 16.08.2019 / 14:16, *.amazonaws.com

@Karolkk2: co wy macie przeciwko machaniu lapami to gra zespolowa ty nigdy w pracy koledze dla jego dobra i ogolu uwagi nie zwrociles niema w tym nic zlego by zje...a.c kolege w pracy a to machanie lapami wynika z checi wygrania meczu i emocjom jakie temu towarzysza jak ja slysze pd ekspertow w tv o ten machal ten to ten tamto i qwa co z tego ?? to dorosli faceci w najlepszych rodzinach sa awantury i machanie lapami wezcie soe ogarnijcie

odpowiedz
Disko - 16.08.2019 / 19:07, *.tpnet.pl

@bbk: Łapy w góreeeeeę ! I wszyscy głośno : ,, Co to jest za drużyna ... Hehe .

odpowiedz
kibic emeryt - 16.08.2019 / 11:28, *.tpnet.pl

Vucović jest w konflikcie z Carlitosem i to cały powód dlaczego nie gra Hiszpan .Trener w ten sposób chce pokazać swoją wyższość . To samo zrobił z Madeirosem odstawiając go od składu i dzięki temu być może straciliśmy mistrzostwo .

odpowiedz
Prezes Naszego Klubu - 16.08.2019 / 11:25, *.net.pl

Nie twierdzę, że Kulenović zagrał dobry mecz, bo tak nie było. Zdecydowanie bym się jednak powstrzymał przed wylewaniem wiader pomyj na jego ogoloną głowę. Gość pewnie nie zasługuje na dziś na miejsce w podstawie ale zauważcie, że
- często włoży nogę gdzie trzeba i likwiduje zalążki kontrataków przeciwnika (pracuje w obronie już w swojej strefie, to bardzo ważne),
- ma przegląd pola i dobrze asystuje,
- MYŚLI PRZY ROBOCIE - to chyba najważniejsze

Powinien zdecydowanie popracować indywidualnie nad techniką strzału bo widać, że wszystko dobrze, póki piłka stoi albo toczy się powoli, w pełnym biegu jednak albo w tłoku gość nie potrafi czysto uderzyć. Moim zdaniem jest wiele dobrych zespołów, gdzie może trafić w przyszłości za gruby hajs i sprawdzić się tam o ile poprawi choć kilka elementów, które dziś Kuleją ;-)

odpowiedz
Radek - 16.08.2019 / 12:01, *.com.pl

@Prezes Naszego Klubu: Napastnik który nie potrafi strzelać... Tak jakby Majecki był we wszystkim wspaniały, ale wpuszczałby każdy strzał

odpowiedz
Obiektywny - 16.08.2019 / 12:24, *.118.18

@Prezes Naszego Klubu:
... znaczy się taki nasz Milik ?

odpowiedz
eLpolo - 16.08.2019 / 14:50, *.co.uk

@Prezes Naszego Klubu: Zgadzam się z tobą w 100 %. Warto też zauważyć, że wszyscy domorośli znawcy w ogóle nie zwracają uwagi na wiek chłopaka. Chwała dla trenera, że nie boi się na niego stawiać, bo 19 latek potrzebuje minut na boisku w meczach o stawkę. Jeszcze będzie z niego pociecha jak nie z gry to z kasy za sprzedaż.

odpowiedz
Jurek - 16.08.2019 / 16:38, *.versanet.de

@Prezes Naszego Klubu: Kulenivic jest napastnikiem a piłkarza grającego na tej pozycji rozlicza się ze strzelonych bramek. Bardzo dobrze że pomaga w grze obronnej ale to powinna być tylko wartość dodana. Jakoś nikt nie mał pretensji do Nikoliča, że nie angażuje się w defensywie gdy robił to co do niego należy. Strzelał 20 albo więcej bramek w sezonie.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 16.08.2019 / 10:56, *.play-internet.pl

Gdyby Kulenovic wchodzil z lawki na koncowki: 15 - 20, byloby to z korzyscia dla wszystkich. Moj sklad na Rangersow: Majecki Stolarski Jedza Lewczuk Rocha Vesovic Cafu Martins Gwilla Legolas Carlitos. Jezeli Pinokio nie wystawi w tym meczu Carlitosa, osmieszy sie kolejny raz. A w lidze powinien sprobowac grac bardziej ofensywnie (zwlaszcza na Lazienkowskiej) np. Carlitos Kante w ataku (Carlos nieco cofniety). Dlaczego ten duet nie zagral jeszcze razem??? Chyba, ze obydwaj sa na wylocie...Wtedy zostanie Kulo i Niezgoda. Na ta chwile dwie kaleki...

odpowiedz
Miodulski musi odejść!! - 16.08.2019 / 10:17, *.plus.pl

Kto wystawia tego Kulasowicza przecież to jest jakiś sabotaż.

odpowiedz
Radom L - 16.08.2019 / 10:07, *.plus.pl

Oddać za darmo do dolcana Kalekowicia i niezgodę.
Kante i Lopez rozwalą system!

odpowiedz
Darek - 16.08.2019 / 09:42, *.t-ipconnect.de

Pisalem to juz kiedys.Stolarski jest duzo lepszy od Vesovicia i to on powinien grac na prawej obronie.A Vesovic moze grac tylko w przypadku gdy beda grali razem.Na prawej pomocy.Choc mam nadzieje że lepiej zacznie grac Novikovas i to on bedzie gral a nie Vesovic.
Co do Kulenovicia.Rece opadaja.Ja rozumie ze trener go broni,ze daje mu czas i wsparcie.Ale na Boga tu jest Legia.Tu nie ma czasu na to by koles gral sobie 5-6 meczow zanim zdobedzie jednego gola.Odnoszę wrażenie że Kulenovic jest pronowany na sile tylko dlatego ze jest mlody i do tego Chorwat.Przez niego mamy nieskuteczny atak i w dodatku pomocnicy nie maja dzieki niemu asyst.Uwazam ze mamy lepszych napastnikow niz Kulenovic.Carlitos,Niezgoda a nawet Kante wedlog mnie sa lepsi od Kulenovicia.Vuko duzo ryzykuje i oby sie na tym nie przejechal.Moze roboty nie straci ale w meczu z Rengersami nie bedzie kilku okazji do zdobycia gola.Moze byc jedna badz dwie i trzeba je bedzie wykorzystać.A drewniany pilkarz tego nie zrobi.Odbije się to na budzecie Legii.
Na lawce zawsze jest Carlitos zapewne na wypadek niekorzystnego wyniku.Ale nie zawsze to tak dziala ze zawodnik dostanie ostatnie 15 minut i uratuje zespol strzelajac dwa gole.
Dla mnie Kulenovic to czwarty napastnik.Ale to Vuko jest w srodku druzyny i wie lepiej niz ja kto ma grac.Tylko czemu daje tak duzo czasu Kulenoviciowi a Carlitosowi lub Niezgodzie juz tego czasu tyle nie daje?
Wiem gramy jednym napastnikiem i nie ma miejsca na boisku dla wszystkich.Tylko czemu gramy tym najslabszym napastnikiem?Zapewne jest nacisk z "gory"na wypromowanie go i sprzedaz?Tylko czemu kosztem druzyny?
Na obecna chwile jest awans do 4 rundy kwalifikacji do ligi europy i to broni trenera.Ale gdyby nie Kulenovic moglo by byc duzo lepiej.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 16.08.2019 / 09:56, *.play-internet.pl

@Darek :

Nie łapie o co wam wszystkim chodzi z tym promowaniem zawodników z Bałkanów?

Serbowie i Chorwaci serdecznie się nienawidzą i nawet jeśli współpracują ze sobą to na płaszczyźnie zawodowej. Tak samo zresztą Czarnogórcy. Ale bez specjalnej miłości...

Żaden trener ani piłkarz nie będą naciskać na siłę by grał ktoś z dawnej Jugosławii jeśli nie pochodzi z tego samego kraju.

Jeśli chodzi o Carlitosa to nie jest on napastnikiem a raczej skrzydłowym, wzgl.cofnietym. Fajnie wygląda jego gra razem z Kulenovicem ale jeśli ma grać tylko jeden to żaden nie jest w formie.

Nie wierzę, zeby Miodousty Prezes ryzykował odpadnięcie z pucharów by promować Kulenovica...
To raczej gra w fazie grupowej da możliwości wypromowania.
I nie zgodzę się z tobą, w meczach z Rangers też będą okazje. Szkoci się gubią w obronie, poza tym Kulenovic ma warunki fizyczne i jest w stanie powalczyć ze szkockimi obrońcami. Dla mnie powinni zagrać obydwaj ale...

PS. jeśli w 1 jedenastce gra Kulenovic to jaką formę mają Kante i szklany Niezgoda?

odpowiedz
Mike - 16.08.2019 / 10:13, *.telekomunikacjawschod.pl

@Tomek Mokotów : carlitos rzuca się i dlatego na razie poświęca go vukovic dla dobra drużyny bo inaczej zaraz wróci stara legia gdzie to piłkarze rządzą. Podobno jeśli się nie ogarnie to poleci do rezerw lub transfer. Nie patrzcie na umiejętności tylko dobro zespołu. Vukovic nie jest samobójcą i wie co robi.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 16.08.2019 / 11:00, *.play-internet.pl

@Mike: Wie, co robi? On nawet nie wie, co mowi. Gada takie bzdury, ze jest lepszy niz wszystkie polskie kabarety. Badzmy konsekwentni, obiektywni i patrzmy realnie. Nie bede nikomu slodzil, a tym bardziej usmiechal sie, jak konski zad do bata...

odpowiedz
nick - 16.08.2019 / 11:02, *.156.44

Tylko powiedz jeszcze w czym ten Stolarski jest lepszy od Vesovicia, bo chyba nie w graniu w piłke. U Pinto grał Veso mimo dobrego początku Stolara w Legii, u Vuko też, ale forumowi eksperci wiedzą zawsze więcej.

odpowiedz
Wolfik - 16.08.2019 / 11:13, *.mm.pl

@nick: Odpowiedź jest w miarę prosta - umie strzelić z daleka

@Tomek Mokotów: No właśnie.... Jak dla mnie naturalnym napastnikiem nr 1 powinien być Jarek Niezgoda. Niestety ponad rocznej przerwy w graniu nie nadrobi się w miesiąc czy dwa. Zatem duetu Carlitos - Niezgoda pewnie długo nie zobaczymy. Co do Kante, to zawodnik podobny do Kulenovicia pod względem fizyczności, aż prosi się by wyszedł na Szkotów w 1-ej jedenastce. I tutaj Twoje pytanie zawarte w PS jest bardzo zasadne.

odpowiedz
Trampek - 16.08.2019 / 13:19, *.net.pl

@Darek : Tak!!! Ale Stolarski jest Polakiem. A Vesowic .....

odpowiedz
Arek - 16.08.2019 / 15:12, *.tpnet.pl

@Lesny Dziadek: jeszcze jakbyś wiedział sam, co piszesz.

odpowiedz
Lesny Dziadek - 16.08.2019 / 15:44, *.play-internet.pl

@Arek: Ja sie nie znam. Ty wiesz wszystko. Dlatego prosba o odpowiedz na pytanie - Jestes zadowolony z tego, co Legia osiagnela w ostatnich 2 latach? I co takiego osiagnela w Europie?

odpowiedz