fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wasze oceny

Oceny legionistów za mecz z Atromitosem

Woytek, źródło: Legionisci.com

Najwyższą notę za czwartkowy mecz w Grecji przyznaliście Cafu. Występ Portugalczyka oceniliście na 5,0 w skali 1-6. Niewiele niższe noty uzyskali Walerian Gwilia i Paweł Stolarski. Na drugim biegunie znalazł się Sandro Kulenović z oceną 2,0.

W sumie oceniało 1398 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,9.

Cafu 5,0
Gwilia 4,8
Stolarski 4,7
Jędrzejczyk 4,3
Lewczuk 4,3
Andre Martins 4,1
Luquinhas 4,0
Majecki 4,0
Vesović 4,0
Luis Rocha 3,6
Wieteska 3,3
Carlitos 3,3
Nagy 3,0
Kulenović 2,0


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
ZGL - 19.08.2019 / 20:28, *.tpnet.pl

Statysta Kulenovic winno byc 1 a Majecki 3 ale srednia ocena druzyny zaczyna sie podobac i oby szla w gore w nadchodzacych meczach !

odpowiedz
tomiacab - 17.08.2019 / 17:08, *.virginm.net

Kulenović i Majecki za wysoko. Pozostałe oceny trafne

odpowiedz
jaeek - 17.08.2019 / 15:37, *.tpnet.pl

dla kulenowicz dalbym 1

odpowiedz
Wojtek (L) - 17.08.2019 / 15:18, *.play-internet.pl

Co takiego Kulenovic niby zrobił, że zasługuje na mniej niż 2? Trochę przesadzacie, nagonka na niego jest zbyt duża

odpowiedz
Miodulski musi odejść!! - 17.08.2019 / 12:13, *.chello.pl

Kulasowicz za wysoko!!!

odpowiedz
Mati - 17.08.2019 / 10:53, *.centertel.pl

Kulenović za wysoko !!! ;)

odpowiedz
Jerry - 17.08.2019 / 08:42, *.47.123

A Majecki to za co dostał 4? Co takiego ponadprzeciętnego zrobił?

odpowiedz
Kipkorir - 16.08.2019 / 22:32, *.chello.pl

Bacznie śledzący nasze forum "sympatycy" z Wronek i K6 pewno dali Kulawodrewnowiczowi szóstkę i w ten sposób wyszła średnia 2,0. No, może kilku zgrywusów od nas też się znalazło.

odpowiedz
Leo - 16.08.2019 / 22:16, *.play-internet.pl

za co Kulenović dostał note 2 on na 1 nie zasługuje tylko to że był na boisku nic więcej nie wniósł

odpowiedz
Balde - 17.08.2019 / 18:53, *.play-internet.pl

@Leo:
2 ładne dogrania niewykorzystane przez kolegów. Kilka sytuacji bramkowych, owszem zmarnowanych ale część sam sobie wypracował i był widoczny. Na 2 w sam raz.

odpowiedz