fot. UEFA
REKLAMA

Terminy meczów z Rangers FC

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Znane są dokładne terminy meczów 4. rundy eliminacyjnej Ligi Europy z zespołem Rangers FC. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 22 sierpnia o godzinie 20:00 w Warszawie, natomiast rewanż 29 sierpnia o godzinie 20:45 czasu polskiego w Glasgow (19:45 czasu lokalnego).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (34)

+dodaj komentarz
PLK - 16.08.2019 / 23:52, *.plus.pl

Katolicy górą!!! Celtic w lidze szkockiej a Legia w lidze europy!!!

odpowiedz
Legionistachz - 16.08.2019 / 21:34, *.plus.pl

Wybiera się ktos transportem kołowym do Glasgow?

odpowiedz
Ediedi - 16.08.2019 / 23:01, *.73.13

@Legionistachz: skąd jedziesz?

odpowiedz
Legionistachz - 17.08.2019 / 20:17, *.plus.pl

@Ediedi: Kujswsko-pomorskie

odpowiedz
(L) Marek - 16.08.2019 / 20:39, *.play-internet.pl

I bardzo mi sie podoba ze mecz o 20.00 u nas. Wreszcie nie bede mial problemów z dojazdem do domu. Bondzien później niestety raniutko do pracy

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 16.08.2019 / 19:06, *.139.151

Bilecik zakupiony, lecę do sklepu, zobaczę, czy jeszcze jakaś maciora została.

odpowiedz
Kibic L - 16.08.2019 / 16:43, *.centertel.pl

Będzie specjal do Glasgow?

odpowiedz
maszynista - 16.08.2019 / 17:23, *.25.51

@Kibic L : tak bedzie...pociag odjezdza z zachodniego o 10.00 dnia poprzedniego.

odpowiedz
Kierownik pociągu - 16.08.2019 / 19:07, *.tpnet.pl

@maszynista: zapomniałeś dodać, że jedziemy przez Sosnowiec

odpowiedz
Miłośnik kolei i Legia Mistrz też!! - 16.08.2019 / 19:27, *.32.241

@maszynista: To by było coś!!! Kuszetki przez całą Europę i promem przez UK!!! Ale k..rwa melanż!!! Cena specjala w obie strony jak za Orient Ekspres. Ale by mieli miny na stacji w Glasgow!! :D:D;D Ciekawe czy jak do Posrania, też nad głowami helikopter czy że dwa F16 buahahhh... Pzdr dla fanatycznych maszynistów :)

odpowiedz
Arek - 16.08.2019 / 15:20, *.tpnet.pl

Takie newsy to ja lubię.

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 16.08.2019 / 14:07, *.play-internet.pl

Wreście klub ustalił normalną porę meczu.

odpowiedz
Ja - 16.08.2019 / 14:18, *.elartnet.pl

@SŁAWEK(L): "Wreście", czy "nareście"? W Porzeczkach, czy w agreście?

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 16.08.2019 / 15:34, *.play-internet.pl

@Ja: Nareszcie i wreszcie, a jak szybko się napisze komentarz to zdarza się każdemu błąd,
a i miłego zbierania owoców...

odpowiedz
MietekS(L)G - 16.08.2019 / 15:59, *.ignumonline.net

Leci ktoś z Berlina?
Szukamy podwózki w środę w nocy dla 3 osób z Wawy do Berlina

odpowiedz
SŁAWEK(L) - 16.08.2019 / 16:44, *.play-internet.pl

@Ja: Nareszcie i wreszcie, jak szybko się pisze komentarz to każdemu przytrafi się błąd,
a i miłego zbierania owoców...

odpowiedz
kolo - 16.08.2019 / 13:43, *.63.18

kiedy bilety w sprzedaży?

odpowiedz
Kacper - 16.08.2019 / 13:03, *.chello.pl

Prezes i tak jest zarobiony :) czy przejdzie Rangers wpada 2.5 miliona euro (za wejscie do grupy, jak nie wejdzie to nic sie nie stanie - sprzeda drewno tez wpada 2-2.5 milona euro

odpowiedz
Pawlo - 16.08.2019 / 14:36, *.t-mobile.pl

@Kacper: geniuszu.... 2,5 mln euro to jest minimum. Do tego dochodzi kasa za bilety , reklamy itp. każdy mecz w fazie grupowej do dodatkowe setki tysięcy euro. Jeżeli dodać do tego sprzedaż Kulenovica za minimum 1,5 mln euro to wtedy można powiedzieć że będą zarobieni.

odpowiedz
Ding - 16.08.2019 / 12:31, *.play-internet.pl

613 minut bez straty gola w europucharach. Czy to nowy klubowy rekord?

odpowiedz
r - 16.08.2019 / 13:12, *.waw.pl

@Ding: nie , brakuje ze 30 min do drużyny Berga

odpowiedz
Kris - 16.08.2019 / 12:26, *.centertel.pl

Jedzie ktoś autem?

odpowiedz
dd16 - 16.08.2019 / 14:34, *.aster.pl

@Kris: nie, ja metrem, potem czymkolwiek na rozbrat

odpowiedz
Wawa (L) - 16.08.2019 / 12:24, *.play-internet.pl

I zrobić im piekło na Ziemi (Ł3)!!!
Tylko LEGIA..III (L)

odpowiedz
Fan - 16.08.2019 / 12:18, *.t-mobile.pl

Mam pytanie. Przyjeżdżając w czwartek do Warszawy ,czy kupię bilet, nie mając karty kibica?

odpowiedz
PawełewaP - 16.08.2019 / 12:50, *.75.34

@Fan: Jeśli wszystkich nie wykupią, to bez problemu dostaniesz bilet ;)

odpowiedz
lucho_83 - 16.08.2019 / 12:58, *.com.pl

@Fan: Jeżeli coś zostanie to kupisz

odpowiedz
Madafaka - 16.08.2019 / 13:49, *.play-internet.pl

@Fan:

Spokojnie, ceny takie że na pewno będą bilety

odpowiedz
:d - 16.08.2019 / 12:10, *.141.154

do pchnięcia na miękko ^.^

odpowiedz
Rado - 16.08.2019 / 11:44, *.play-internet.pl

Taaaa, zobaczysz Carlitosa... na ławeczce. Ten debil A.V. jest niereformowalny niestety.

odpowiedz
Kalbar - 16.08.2019 / 11:40, *.chello.pl

Coś czuję że będzie pełny stadion!!!

odpowiedz
L - 16.08.2019 / 11:35, *.tpnet.pl

Mioduski Vukovicem i tak wstawi do pierwszego składu tego patałacha Kulenovica w meczu z Glasgow.Pudel na gwałt szuka pieniędzy i promuje te drewno w nadziei że jakiś ślepy osioł go kupi.Klub jest zadłużony i to mocno.

odpowiedz
Alan - 16.08.2019 / 11:26, *.t-mobile.pl

Dokładnie obyśmy tylko grali 11 na 11

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 16.08.2019 / 11:20, *.play-internet.pl

Koniec miekkiej gry. Z Carlitosem w 1 sqadzie przechodzimy ich!

odpowiedz