fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Cashback World sponsorem na kolejne dwa lata

Wiśnia, źródło: Legia.com

Na mocy podpisanej umowy pomiędzy Legią a myWorld Poland, operator międzynarodowego programu partnerskiego Cashback World, będzie sponsorem klubu do końca sezonu 2020/21. Dotychczasowa współpraca trwa od 2016 roku - czytamy na oficjalnej stronie stołecznego klubu.

- Grupa myWorld to globalna firma, która rozumie i docenia rolę sponsoringu sportowego jako skutecznej formy marketingu i budowania marki. Bardzo się cieszę, że przedłużyliśmy naszą umowę o następne dwa lata i jestem pewien, że nasza długoterminowa współpraca przełoży się na kolejne wspólne sukcesy, biznesowe i sportowe - powiedział Dariusz Mioduski, prezes i właściciel Legii Warszawa.

Przystąpienie do programu Cashback Legii Warszawa, które jest bezpłatne, (z usług oferowanych przez sponsora można korzystać mając Kartę Kibica Legii) pozwala na uzyskanie cashbacku, czyli częściowego zwrotu za zakupy w wybranych sklepach na terenie całej Polski i w 47 krajach. To ponad 130 000 Partnerów Handlowych na całym świecie i kluczowe kategorie zakupowe W Polsce program Cashback World dostępny jest w ponad 20 000 placówek handlowych i obejmuje współpracę z prawie 5 000 partnerów handlowych. Są to m.in. Allegro, Biedronka, Żabka, KFC, booking.com, Tesco, Empik, Carrefour, Orlen, BP, Shell, Circle K, Zalando, OBI, Leroy Merlin, Vistula, Euro RTV AGD.

Logotyp marki Cashback World nadal będzie znajdował się na rękawie koszulki meczowej Legii Warszawa oraz ekspozycjach sponsorskich. Nowa umowa zakłada wiele wspólnych inicjatyw, których przykładem był organizowany wspólnie mecz otwarcia sezonu 2019/2020.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
zz - 15.08.2019 / 08:24, *.chello.pl

a nazwa stadionu jak była nie sprzedana, tak jest od lat i jest to dla mnie całkowicie niezrozumiałe. Lepiej nie mieć nic, niż kilka milionów złotych rocznie z tego tytułu? Bo co, bo oferty są niższe niż oczekiwane? Przez lata braku sprzedanej nazwy te "niższe" oferty dałyby więćej niż oczekiwane wysokie...

odpowiedz
Darek - 15.08.2019 / 00:11, *.t-ipconnect.de

A sponsora ktory zaplacil by za nazwe stadionu szukaja juz 7 lat.

odpowiedz
S(L)AVKO - 14.08.2019 / 21:53, *.play-internet.pl

s(L)@vo!!!!
0 / 0
No no...ciekawy sponsor....Layoness i inne tego typu piramidy finansowe!! Uj mam nadzieje ze kasa dla Legii jest ale trzymajcie sie bracia daleko od tych naciagaczy..
"zwracamy pieniadze przy zakupach"
"dajemy Ci pieniadze!"
"Ostry biznes tylko trzeba przy tym pobiegac i za pare lat mozna sporo wyjąć bez wychodzenia z domu!!"
Ble ble ble..tylko wplac 10tys

odpowiedz
Kibic - 16.08.2019 / 07:41, *.tpnet.pl

@S(L)AVKO: o czym ty gadasz? Każdy kibic wpłaca 10k żeby dostać kartę która zwraca do 5% od obrotu? Gdzie sens? Nie jest to piramida, piramidy są nielegalne. Legia nie podpisalaby współpracy z piramidą, mają za dobrych prawników i ludzi od marketingu. Moje zdanie na ten temat

odpowiedz
PawełewaP - 14.08.2019 / 14:29, *.75.34

Mógłby mi ktoś w dosłownie dwóch zdaniach opisać jak wygląda ten cały cashback ? Tak z ciekawości chciałbym wiedzieć jak to działa, bo że to jest naciąganie ludzi to wiem bez większej wiedzy - nikt za darmo hajsu nie rozdaje, tudzież oddaje ;)

odpowiedz
Lu-Dr - 15.08.2019 / 09:43, *.vectranet.pl

@PawełewaP: normalnie instalujesz sobie aplikacje i korzystasz... Nie wiem co w tym skaplikowanego... nie nazwałbym tego rozdawaniem hajsu bo są to grosze ale coś się uzbiera na pewno lepsze to niż punkty... A wszystko masz na stronie cashbackworld lub Legii

odpowiedz
Piotr - 14.08.2019 / 13:02, *.t-mobile.pl

Wydymali troszeczkę ludzi taka współpraca pomoże im odbudować autorytet powodzenia

odpowiedz
Ding - 14.08.2019 / 12:41, *.play-internet.pl

Zabrakło najważniejszej informacji, wartości umowy.

odpowiedz
Norbi - 14.08.2019 / 15:54, *.tpnet.pl

@Ding: 90%Miodek 10% Legia ale ciiii.... Tajemnica handlowa

odpowiedz