fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Martins: Mogliśmy wygrać wyżej

Wiśnia i Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- To był bardzo dobry mecz, myślę że nasz najlepszy w tym sezonie. Przez zdecydowaną większość czasu kontrolowaliśmy spotkanie. Stworzyliśmy sobie wiele sytuacji do strzelenia gola. Myślę, że zasłużyliśmy aby wygrać nawet wyżej - powiedział po meczu Andre Martins.

- W pierwszym meczu również zagraliśmy dobrze, ale nie udało nam się zdobyć żadnej bramki. Dzisiaj wiedzieliśmy, że wystarczy nam jedynie strzelić gola, ponieważ w defensywie graliśmy bardzo dobrze. Mamy mocnych zawodników w linii obrony. We wszystkich poprzednich zespołach, w których grałem odczuwałem presję, więc to, że pojawiła się ona ostatnio przy Legii mnie nie zaskoczyło.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z awansu, ale teraz musimy skupić się na odpoczynku, ponieważ w niedzielę czeka nas kolejny mecz. Fizycznie czuliśmy się bardzo dobrze. Ja jestem typem zawodnika, który lubi grać często. Gdy grasz co 3 dni, to tylko świadczy o twojej sile. O tym, że rywalizujesz w europejskich pucharach. Ostatnio było na nas trochę presji, ale to normalne, ponieważ gramy w najlepszym klubie w Polsce. Presja więc będzie nam towarzyszyć zawsze.

- Prawdopodobnie zagramy teraz z Glasgow Rangers, ale wszystko się jeszcze może zdarzyć. To dobry zespół, lecz musimy skupić się na sobie i na tym, jak my możemy zagrać. Na razie myślimy tylko o najbliższym meczu w lidze.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Szaro-szary - 17.08.2019 / 08:24, *.orange.pl

musimy skupić się na odpoczynku haha

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.