Drużyna przed meczem z Atromitosem - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Lewczuk: Stanęliśmy na wysokości zadania

Woytek, Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

- Piłka nożna jest nieprzewidywalna. Atromitos miał stały fragment gry, po którym było blisko, aby piłka trafiła do siatki. Na szczęście stanęliśmy na wysokości zadania i zrobiliśmy swoje. Kiedy nie strzelasz goli w którymś meczu z rzędu to nosisz pewien plecak, my dzisiaj go zrzuciliśmy. Od meczu z Koroną Kielce nie mogliśmy się przemóc i był to dla nas ciężar – powiedział po rewanżu z Atromitosem Igor Lewczuk.

- Mamy szeroką kadrę, kto by nie wskoczył do składu to na pewno nie będzie jego osłabieniem. Jest spora rywalizacja, dzięki czemu trener ma duże pole do manewru. Każdy chce grać, dlatego jak tylko dostanie się szansę to chce się pokazać z jak najlepszej strony.

- Mecz z Rengersami zwiększy bicie serca? Oczywiście. Na ławce trenerskiej siedzi nie najgorszy trener. Każdy chciałby zagrać przed taką publicznością, jaka jest w Glasgow. Atmosfera na ich stadionie jest magiczna. Na Legii jest podobnie, jednak chodzi mi o ilość osób trybunach. Niekoniecznie będziemy faworytem tego dwumeczu, jednak możemy zrobić coś fajnego.

- Kulenović ma zaledwie 19-lat, wiele pracy przed nim. Dajmy mu czas na rozwój.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

+dodaj komentarz
@ Tommy - 15.08.2019 / 17:41, *.play-internet.pl

.. w dwie minuty;)

odpowiedz
zenek - 15.08.2019 / 12:13, *.mmc.com

Brawo Igor! z Jędzą w środku wreszcie to jakoś wygląda

odpowiedz
Raf - 15.08.2019 / 08:31, *.mm.pl

Dajmy czas Kulenoviciowi. Niech ambitnie i ciężko trenuje, wchodzi stopniowo z ławki na kwadrans, a jak zasłuży to nawet pół godziny. ALE NIE W JEDYNCE!!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 15.08.2019 / 07:57, *.inetia.pl

Lewczuk to cichy bohater ostatnich meczów. Jego powrót to także cichy, ale wielki powrót, bo w końcu ta obrona wygląda jak należy. W Legii nie ma obecnie drugiego tak inteligentnego piłkarza w obronie i mam tu na myśli nie tylko ustawianie się, ale również wyprowadzenie piłki. Astiz kiedyś posiadał to pierwsze, ale nigdy nie miał szybkości. Teraz piłkę próbuję wyprowadzać Remy, choć zupełnie tego nie potrafi. Pomysł z polską obroną jest trafiony i mam nadzieję, że układ Stolarski + Lewczuk + Jędrzejczyk + ktoś do towarzystwa będzie pojawiał się jak najczęściej.

odpowiedz
Kajtus Czarodziej - 15.08.2019 / 02:11, *.co.uk

..dokladnie dajmy mu szanse na rozwoj .. ale nie ryzykujmy awansu kosztem jego gry za wszelka cene, jeszcze bedzie czas zeby grac!!!

odpowiedz
Tommy83 - 15.08.2019 / 17:04, *.chello.pl

@Kajtus Czarodziej: Z Rangersami Kulenovic sieknie 2 bramki i będzie szok:)

odpowiedz