Rozgrzewka przed meczem z Atromitosem - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Wieteska: Prezentujemy się coraz lepiej

Wiśnia i Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Przyjechaliśmy pewni siebie. Pewni tego, że możemy wygrać i awansować. Cel został zrealizowany i teraz czekamy na czwartą rundę. Atromitos był dobrym zespołem, ale my znaliśmy swoją wartość. Dobrze przeanalizowaliśmy rywali i mieliśmy wszystko pod kontrolą już podczas naszego pierwszego spotkania. Wiedzieliśmy, że teraz będziemy musieli zagrać podobnie jak w Warszawie. Strzeliliśmy dwa gole i teraz walczymy dalej - powiedział Mateusz Wieteska.

- Większość drużyn przy takiej pogodzie opóźnia wyjście na rozgrzewkę. Lepiej można się wówczas dogrzać w krótkim czasie. Trenerzy mieli to na uwadze i to zaprocentowało. Byliśmy dobrze przygotowani fizycznie, co widać było na boisku. Nie możemy jednak patrzeć na to, że to wszystko dzięki temu, że nie graliśmy w weekend w lidze. Z meczu na meczu prezentujemy się coraz lepiej i coraz lepiej rozumiemy się na boisku. Musimy trzymać się drogi, którą sobie założyliśmy, bo widać, że przynosi to efekt.

- Glasgow Rangers to wyższa półka, ale znamy swoją wartość. Jesteśmy silną drużyną i sprawa awansu jest otwarta. Na razie koncentrujemy się na spotkaniu w Ekstraklasie, a dopiero później na Szkotach.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.