Rozgrzewka przed meczem z Atromitosem - fot. Mishka / Legionisci.com

Wieteska: Prezentujemy się coraz lepiej

Wiśnia i Woytek, źródło: Legionisci.com

- Przyjechaliśmy pewni siebie. Pewni tego, że możemy wygrać i awansować. Cel został zrealizowany i teraz czekamy na czwartą rundę. Atromitos był dobrym zespołem, ale my znaliśmy swoją wartość. Dobrze przeanalizowaliśmy rywali i mieliśmy wszystko pod kontrolą już podczas naszego pierwszego spotkania. Wiedzieliśmy, że teraz będziemy musieli zagrać podobnie jak w Warszawie. Strzeliliśmy dwa gole i teraz walczymy dalej - powiedział Mateusz Wieteska.

- Większość drużyn przy takiej pogodzie opóźnia wyjście na rozgrzewkę. Lepiej można się wówczas dogrzać w krótkim czasie. Trenerzy mieli to na uwadze i to zaprocentowało. Byliśmy dobrze przygotowani fizycznie, co widać było na boisku. Nie możemy jednak patrzeć na to, że to wszystko dzięki temu, że nie graliśmy w weekend w lidze. Z meczu na meczu prezentujemy się coraz lepiej i coraz lepiej rozumiemy się na boisku. Musimy trzymać się drogi, którą sobie założyliśmy, bo widać, że przynosi to efekt.

- Glasgow Rangers to wyższa półka, ale znamy swoją wartość. Jesteśmy silną drużyną i sprawa awansu jest otwarta. Na razie koncentrujemy się na spotkaniu w Ekstraklasie, a dopiero później na Szkotach.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
AntyWieteska - 15.08.2019 / 14:25, *.t-mobile.pl

Napewno nie ty....

odpowiedz
Trzeżwy (jeszcze przez chwile ...) - 15.08.2019 / 19:36, *.tpnet.pl

@AntyWieteska Czym Ci tak bardzo podpadł Mateusz , może tym , że strzelił jedyną bramę dla nas w dwumeczu z Finami ? Weż nie pie...l . Ale pozdro .

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.