© besthqwallpapers.com
REKLAMA

Lecimy do Szkocji

Rangers FC rywalem Legii w 4. rundzie el. LE

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Drużyna Rangers FC będzie przeciwnikiem Legii w decydującej 4. rundzie eliminacyjnej Ligi Europy. Szkoci pokonali w czwartek FC Midtjylland 3-1 i ostatecznie okazali się od nich lepsi w dwumeczu (7-3).

Rangers FC 3-1 FC Midtjylland
1-0 14' Morelos
2-0 39' Ojo
3-0 49' Morelos
3-1 71' Evander

Rangers: 1. Allan McGregor - 2. James Tavernier, 6. Connor Goldson, 19. Nikola Katić, 15. Jon Flanagan - 37. Scott Arfield, 8. Ryan Jack (68, 23. Greg Docherty), 18. Glen Kamara, 10. Steven Davis, 11. Sheyi Ojo (69, 22. Jordan Jones) - 20. Alfredo Morelos (81, 9. Jermain Defoe).

Midtjylland: 1. Jesper Hansen - 40. Jens-Lys Cajuste (46, 11. Awer Mabil), 14. Alexander Scholz, 28. Erik Sviatchenko, 20. Rasmus Nicolaisen, 6. Joel Andersson - 38. Frank Onyeka, 10. Evander, 34. Mikael Anderson (69, 3. Tim Sparv) - 9. Sory Kaba (82, 56. Artem Dowbyk), 88. Gustav Wikheim.

Spotkania ze Szkotami odbędą się 22 (Warszawa) oraz 29 sierpnia (Glasgow). Niebawem UEFA opublikuje szczegółowy terminarz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (117)

+dodaj komentarz
Bartek - 17.08.2019 / 12:09, *.chello.pl

Szanse oceniam tak 65% do 35% na rzecz Rangersów. Plus jest taki, że my zawsze równamy poziomem do rywala. Co oczywiście w przypadku słabego przeciwnika wygląda żałośnie, to jednak z rywalami z wyższej półki już robi wrażenie. Było tak z Realem, Spartakiem, Trabzonsporem, Ajaxem, Celtikiem, Sportingiem, Steaua,- chodzi mi oczywiście o poziom jaki prezentowaliśmy a nie tylko o wyniki. Walka była nawet przy batach z Napoli czy BvB. Będą dobre dwa mecze, oby z awansem ;)

odpowiedz
Markus Merk - 17.08.2019 / 10:20, *.amazonaws.com

Będzie taki sam pogrom, jaki był w meczu Bayernu z Hertą i Atleticu z Barceloną. Co za płaczące baby tu piszą.
Wiadomo, że Rangersi są faworytem dwumeczu, co nie oznacza, że zawsze faworyt okazuje się lepszy. Wszystko w głowach i w nogach naszych piłkarzy. Ja tam wierzę, że po ciężkich bojach, ale, jednak uda się awansować.

odpowiedz
Bartek - 17.08.2019 / 09:22, *.chello.pl

Czasem mam wrażenie, że forum powinno być odłączone. Przecież tego się nie da czytać, panowie! Jaka zemsta za Celtic? Przecież tam jest wojna na meczach pomiędzy Celtic a Rangers. Celtic jest gotów odstąpić nam swoje boiska na treningi, żeby tylko Rangersom zagrać na nosie. No i tak swoją drogą to mam nadzieję, że z tej "wątpliwej grzeczności" nie skorzystamy i pojedziemy trenować gdzieś, np. do Edynburga gdzie miejscowe drużyny nie cierpią zarówno Celticu jak i Rangersów :D

odpowiedz
Marcin 7 - 17.08.2019 / 06:56, *.com.pl

Przecież Celtic a Rangers to dwie różne poglądowo drużyny więc jaka zemsta?
Trzeba z nimi wygrać i już

odpowiedz
E78 - 16.08.2019 / 19:10, *.ip-point.pl

Odwdzięczyć dla za Celtic ...przypomnieć UEFA że karma wraca...

odpowiedz
Mocne klapsy - 16.08.2019 / 20:02, *.play-internet.pl

@E78: Chcesz się zrewanżować na Rangersach za Celtic? To jak rozgromić Cracovie za klęskę z Wisłą 0-4. Na pewno Cweltic to zaboli, nieźle jesteś poj...ny.

odpowiedz
autor - 16.08.2019 / 19:06, *.vectranet.pl

no i po graniu - zrobią nam z dupska autostradę

odpowiedz
Wuja - 16.08.2019 / 22:40, *.168.23

@autor: To smaruj swoje cztery litery.

odpowiedz
autor - 17.08.2019 / 13:37, *.vectranet.pl

@Wuja: posmaruje twoje

odpowiedz
wuja - 18.08.2019 / 11:20, *.centertel.pl

@autor: Swoja geba ahaahaha

odpowiedz
Kibic - 16.08.2019 / 17:36, *.plus.pl

Przecież to będzie pogrom Legii....z calym szacunkiem dla drużyny ale trzeba realnie patrzeć.

odpowiedz
Kieł - 16.08.2019 / 18:48, *.play-internet.pl

@Kibic: bredzisz. Podobny poziom, wyrównane szansę. Śmiem nawet twierdzić, że my mamy większe. Jak wszystko zagra prawidłowo to ich pojedziemy. Nie ma co srać przed przeciętna europejską drużyną. To żadna potęga.

odpowiedz
Inteligent - 17.08.2019 / 13:14, *.t-mobile.pl

@Kieł: Durniu, zobacz chociaż jeden ich mecz przeciwko duńczykom to ochłoniesz!

odpowiedz
autor - 17.08.2019 / 13:37, *.vectranet.pl

@Kieł: ma rację, rozjadą nas jak cholera - 10-0 jak nie lepiej

odpowiedz
Kieł - 17.08.2019 / 16:57, *.play-internet.pl

@Inteligent: durniu, rozumiem że widziałeś oba mecze i po nich wnioskujesz, że Rangersi to mega potęga i w ogóle wygraliby nawet Premier League? To może po meczach Legii z kelnerami wnioskujesz że spadniemy z ligi? Co to qrwa w ogóle za rozumowanie? Mecz meczowi nie równy. Przed Realem w Warszawie też srałeś w gacie? Kibicujesz Legii po to żeby przewidywać pogromy na naszej drużynie? I srać w gacie? Jesteś testerem papieru toaletowego czy co?

odpowiedz
antek - 16.08.2019 / 17:25, *.chello.pl

LEGIA TO MY PANOWIE OGĄDAŁEM SZKOTÓW I GERARD TRENIRO co będzie ...............................................

odpowiedz
OEPRZEMAS - 16.08.2019 / 17:15, *.as13285.net

Witam ja ze szkocji jak z biletami zeby razem siedziec na sektorze

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 16.08.2019 / 21:36, *.centertel.pl

@OEPRZEMAS: jak jesteś ze Szkocji to nie będziesz z nami siedział

odpowiedz
Krzysztof Grabski z Warszawy - 16.08.2019 / 16:59, *.centertel.pl

Legia Warszawa.

odpowiedz
(L) - 16.08.2019 / 16:28, *.chello.pl

Z Celticem tak samo miało być, mieli nas rozjechać i co? DO BOJU LEGIO !!!!

odpowiedz
Michał Pol - 16.08.2019 / 19:23, *.inetia.pl

@(L): Oby tym razem wszyscy byli zarejestrowani.

odpowiedz
Lecą - 16.08.2019 / 16:24, *.chello.pl

Spore zainteresowanie Szkotow, dwie firmy organizują czartery w tej samej cenie 499 funtów plus cena biletu. Ponoć w jednej firmie zarejestrowało sie już 900 osób: https://www.followfollow.com/forum/threads/travel-club-day-trip-to-warsaw.85854/page-2.

Zainteresowanie meczem duże, czasu mało więc firmy umówily się na wysoką cenę, wiedząc ze i tak znajdą się chętni.

Mam nadzieję ze SKLW myśli o kilku czarterach i cena będzie normalna... Rejsowymi można polecieć za ok. 700 PLN, tylko trzeba poszukać;)

odpowiedz
Kurak(L)PruszkolandiaZK - 16.08.2019 / 19:06, *.32.241

@Lecą: 700 zł mówisz... Podaj mi tego przewoźnika, biorę od razu 5 sztuk. Odnoszę wrażenie że gadasz jak typowy Kowalski. Wszędzie ceny z kosmosu w jedną stronę, a Ty masz 100 procent taniej, "z gazem z kuchenką i z kobitą jeszcze" że zacytuję. Oświeć mnie że tak nie jest, a jak nie jest to z góry przepraszam, zwracam honor!!!

odpowiedz
Można znaleźć tanie loty - 16.08.2019 / 23:12, *.chello.pl

@Kurak(L)PruszkolandiaZK: Nie musisz lecieć do Glasgow, EDI jest godzinę jazdy obok. W Polsce też są inne lotniska niż w Warszawie. Wystarczy pokombinować i jeszcze dziś widziałem takie połączenia. Nie podam szczegółów, kto jest ogarnięty ten poleci;) Problemem są nieco wysokie ceny noclegów w Szkocji, ale i tak kilka dni pobytu z przelotem można ogarnąć za jakieś 1000-1500 zł (w zależności od tego czy śpisz w hostelu czy w hotelu).

odpowiedz
Kurak(L)PruszkolandiaZK - 17.08.2019 / 09:58, *.32.241

@Można znaleźć tanie loty: Mi bardziej chodzi o bezpośrednie połączenie. Bo dojechać z Wawy do Katowic. Z Katowic lecieć do Berlina, potem z Berlina do Edynburga, z Edynburga do Glasgow pociąg czy jak. Wyjdzie na to że to jeden wuj... Dla mnie bez sensu.

odpowiedz
Kurak(L)PruszkolandiaZK - 17.08.2019 / 10:06, *.32.241

@Można znaleźć tanie loty: A nie zadałem Ci najważniejszego pytania. Czy te 700 zł to w obie strony???

odpowiedz
Ciekawski - 16.08.2019 / 15:05, *.t-mobile.pl

Ciekawe jaki Rangers ma budżet w porównaniu do naszego ? Wydaje mi się, że niewiele wiekszy od naszego ? A może się mylę ?

odpowiedz
Korol - 16.08.2019 / 20:35, *.kompex.pl

@Ciekawski: taki sam ale w prawdziwych pieniądzach.

odpowiedz
(L)eve(L)64 - 16.08.2019 / 14:45, *.cyfrowypolsat.pl

Vuko dostał przykaz od Mioduskiego żeby wypromować Kulawego (chcą go na siłę sprzedać). Kulawy nie chce się promować bo gdzie będzie mu lepiej? I tak kółko się zamyka.

odpowiedz
Kriss - 17.08.2019 / 00:25, *.inetia.pl

@(L)eve(L)64: He he he . Szczera prawda :):):)

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 16.08.2019 / 14:34, *.135.95

To bédzie przełom w grze Legii,I mega wyjazd do Glasgow !

odpowiedz
vadisodjidjiaofoe - 16.08.2019 / 16:05, *.247.184

@Cult⚽️Legia: Oby.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 16.08.2019 / 21:49, *.217.203

@vadisodjidjiaofoe: Bêdzie dobrze!

odpowiedz
AlexBielany - 16.08.2019 / 14:32, *.centertel.pl

Idealny przeciwnik , nikt nam nie dawal szans E spartakiem, celticiem, sportingiem a dalismy im rade, za to meczarnie o ogorkami,
Bedzie dobrze!

odpowiedz
haha - 16.08.2019 / 14:28, *.t-mobile.pl

2mecze i koniec marzeń o LE

odpowiedz
hajdukL - 16.08.2019 / 14:11, *.com.pl

@Sebo(L)
Dobra robota.

odpowiedz
donsimone77 - 16.08.2019 / 13:18, *.255.162

To będzie przełomowy mecz- ostatnia szansa pokazania prawdziwych możliwości naszych grajków- jeśli wejdą na najwyższy poziom (i niech nikt nie pisze że jakości w nich nie ma- bądź co bądź nie są to przypadkowe nazwiska- jedynie Kulenovic, któremu już sodówka uderzyła do głowy, a jeszcze mnóstwo pracy przed nim żeby wejść na poziom przyzwoity) to wtedy może dobrze pokarzą się w fazie grupowej i przekonująco zdobędą kolejne MP.
Tak czy siak- awans Legii to będzie duża niespodzianka. A jeśli się nie uda.... to i tak NS'i znów pokażą klasę, będzie petarda na Żylecie!

odpowiedz
Dedi - 16.08.2019 / 13:02, *.plus.pl

Ojo to zawodnik z Liverpoolu
zdarzało mu się tam zagrać parę razy u Kloppa, sorry ale w Legii nie ma nikogo z Liverpoolu, tylko z Metz Cafu, który prawię tam nie grał, Cafu nie jest tak dobry , to Polska Liga jest fatalna, a Atromitos prezentował poziom Górnika, Rangers spokojnie byli by w środku tabeli premier league a nawet w górnej części. Szykujmy się bo będzie ciężko, i nie piszcie że Martins jest lepszy niż Morelos
bo to zalatuje sory fanem niedzielnym.

odpowiedz
Balde - 16.08.2019 / 14:03, *.110.64

@Dedi:
Kolorować każdy może. Tylko nie pisz, że Rangersi byliby w górnej połówce ligi angielskiej bo to zalatuje silnymi używkami. Ok Szkoci to dobry zespół, ale ani Celtic ani Rangersi nie są mocarzami jak dawniej.

odpowiedz
Hillman - 16.08.2019 / 14:13, *.chello.pl

Szkockie zespoły to byłyby od 12 miejsca do 16/17 miejsca

odpowiedz
Sebo(L) - 16.08.2019 / 12:58, *.vectranet.pl

"Papierowa charakterystyka i statystyka" piłkarzy Rangers z wczorajszego meczu: bramka :
Allan McGregor -ogromne doświadczenie,grał w Dunfermline,Besiktasie,Hull City i Cardiff.Wiele sezonów w barwach Rangers.
obrona: James Tavernier - 2 występy w Premier League w barwach Newcastle,występy w klubach League One min. Rotherham,Bristol City,Milton Keynes.Zaliczył 11 występów w Wigan na poziomie Championhip. W Rangers od 2015
Connor Goldson - w Rangers od zeszłego roku. 3 występy w Premier League w barwach Brighton.Wcześniej występy w drużynach młodzieżowych i 30 meczów na poziomie Championship w zespole z Brighton.6 sezonów w barwach Shrewsbury na poziomie League Two i One.
Nikola Katic - w Rangers od zeszłego roku,zaliczył 18 występów w barwach Rangers.Wcześniej w Slaven Belupo.
Jon Flanagan - doświadczenie z gier w barwach Liverpoolu w Premier League (40 występów) oraz w Burnley 6 występów.
pomoc: Glen Kamara - 54 występy w barwach Dundee FC w szkockiej Premiership.W rangers od zeszłego roku.13 występów w tamytym sezonie.
Steven Davis - ogromne doświadczenie z angielskiej Premier League w której grał w barwach Southampton,Fulham i Aston Villi.od 2004 roku 469 występów na najwyższym szczeblu rozgrywek w Anglii i Szkocji.
Ryan Jack - doświadczony zawodnik szkockiej ligi.239 występów w barwach Aberdeen i Rangers
atak : Sheyi Ojo - ostatni sezon 15 występów barwach francuskiego Reims. Bez gola i asysty.Wcześniej w młodzieżowych zespołach Liverpoolu.8 występów w jego barwach w Premier League. 50 meczów na poziomie Championship w zespołach Fulham,Wolves i Wigan
Alfredo Morelos - od 2 lat w Glasgow.Wcześniej 2 sezony w HJK Helsinki do którego przyszedł z Indepediende Medellin.
Scott Arfield - 86 występów i 5 goli na boiskach Premier League w barwach Burnley.Występował również w Huddersfield na poziomie Champioship.Wcześniej w drużynie Falkirk w lidze szkockiej.
zmiennicy : Jermain Defoe - ogromne doświadczenie z występów w takich klubach jak Tottenham Hotspur,West Ham,Sunderland czy Bornemouth. W 2014 roku epizod w lidze MLS w barwach Toronto.
Greg Docherty - 23 lata,mimo to w szkockiej Premiership zadebiutował już 5 sezonów temu w barwach Hamilton.Grał w Glasgow wcześniej 11 spotkań i został wypożyczony na ostatni sezon do zespołu z angielskie League One ,Shrewsbury .
Jordan Jones - w lidze szkockiej zadebiutował w 2016 roku w zespole Kilmarnock.W tym roku przeszedł do Rangersów.Wcześniej występy na poziomie League Two i w Premier League U23.

odpowiedz
Haha - 16.08.2019 / 12:44, *.chello.pl

Nie wierze co czytam, wszyscy trzęśli portami i lamentowali przed finami, gibraltarem, grekami, a teraz wiekszosc jest pewna awansu z rangersami. Wyjasni to ktos ?

odpowiedz
wrt - 16.08.2019 / 13:03, *.play-internet.pl

@Haha: zaczęli grać, wcześniej były męczarnie dla widzów , ostatnio dla przeciwników

odpowiedz
ja - 16.08.2019 / 11:33, *.chello.pl

Łatwy dwumecz?
Sorry, ale widziałem wczorajszy mecz i jak Rangers musiałoby wygrać ten mecz 5:0 to by go pewnie i wygrali te 5:0.
Pełna kontrola, wysokie tempo gry, szybka wymiana piłki, krótkie podania + wyjście z szybkimi kontrami, a do tego próby prostopadłych zagrań.
Wiadomo, że to nie jest niewiadomo jak dobra drużyna, a wycena piłkarzy na wyspach jest wyższa niż u nas, więc to się bezpośrednio nie przekłada, ale nie mówcie, że to będzie łatwy dwumecz, zwłaszcza że widać po Rangersach, że wychodzą z okresu przygotowawczego i idą w górę z formą.

Całe szczęście my też.
Szanse awansu 50/50, ale myślę, że będzie dobrze i wierzę w awans. :)

odpowiedz
Sebo(L) - 16.08.2019 / 12:07, *.vectranet.pl

@ja: w 2 kolejce Ekstraklasy Lech rozgromił u siebie Wisłę Płock 4:0 i gdyby chciał wygrać 6:0 to pewnie też by wygrał bo pomocnicy Lecha wjeżdżali w pole karne Wisły jak w masło.Tyle,że tenże sam Lech w 4 kolejce przed własną publicznością przegrał 1:3 ze Śląskiem. Mecz meczowi nie jest równy. Wczoraj Rangers mógł rozjechać Duńczyków ale nie koniecznie za tydzień zaprezentuje się tak samo w Warszawie.Co prawda nie mamy takiego zespołu jak to było w meczach z Celtikiem ale uważam,że nie stoimy na straconej pozycji.Rangers to nie żaden tam "Galacticos" a i liga szkocka to jednak nie angielska Premier League.

odpowiedz
Sebo(L) - 16.08.2019 / 10:37, *.vectranet.pl

Wbrew pozorom może to być najłatwiejszy dwumecz. Może się okazać,że Rangers jest o wiele wygodniejszym rywalem niż trzy poprzednie teamy,które preferowały defensywny i siermiężny styl gry.Rangers na pewno nie postawi autobusu w polu karnym tylko będzie grało zdecydowanie ofensywniej.Z takimi rywalami Legii gra się łatwiej. Na boisku na pewno będzie więcej miejsca bo Rangers nie będzie się bronił na własnej połówie całą drużyną. Co prawda nazwa Rangers wzbudza ogromny szacunek ale nie oszukujmy się,to już nie są Rangersi sprzed kilkunastu lat. Po karnej degradacji do 4 ligi Rangers co prawda co roku awansował o szczebel wyżej,ale nie stał się już magnezem przyciągającym znanych piłkarzy.Jest to solidna drużyna i tyle.

odpowiedz
scvv - 16.08.2019 / 11:01, *.centertel.pl

@Sebo(L): i obyś się nie mylił Docent.

odpowiedz
wrt - 16.08.2019 / 10:35, *.play-internet.pl

brak wiary widzę , jak i przed Celticiem, no i dobrze ,przy pojedziemy z nimi jak z furą gnoju jak każdy zagra na maksa i nie zawiedzie skuteczność , to leszcze, nie ma się co ich bać , już bardziej jakiejś nieczystej gry pozaboiskowej i nie chodzi mi tylko o casus Ostrowskiej ( jak Leśny mógł ją zatrudnić ) ale też o prowokacje na trybunach , oni nie mają honoru , a jeśli uda im się awansować po przerwaniu meczu przez coś takiego będą się śmiać , na boisku też spodziewam się prowokacji, trzeba uważać i nie tracić głowy

odpowiedz
Stevie - 16.08.2019 / 09:53, *.tpnet.pl

Steve Gerard Gerard
He slipped on his fcking arse
He gave it to demba ba
Steve Gerard Gerard

Łatwy dwumecz dla nas

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 16.08.2019 / 12:05, *.btcentralplus.com

@Stevie: 'Gerrard' a nie 'Gerard' idioto !! Je**c Chelsea !!!!

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 16.08.2019 / 09:04, *.btcentralplus.com

Mam nadzieje ze Ostrowskiej juz w klubie nie ma. Kulenovic strzeli zwycieskiego gola !!

odpowiedz
Realista - 16.08.2019 / 09:00, *.83.28

Ch...ja grają, opie.dolimy ich!

odpowiedz
Cafe - 16.08.2019 / 08:36, *.play-internet.pl

Cafu, Martins to wiele lepsze grajki niż te piczki że Szkocji. Żeby zagrał Obradovic. No i z przodu Sagan. Fajnie to wyglądało z grekami. Cafu klasa światowa.

odpowiedz
Wolfik - 16.08.2019 / 10:56, *.mm.pl

@Cafe: Sagan pewnie już nie zagra. Raczej zgłoszony nie jest....

odpowiedz
D - 16.08.2019 / 08:29, *.plus.pl

Już był taki wieszcz polskiej piłki który zwie się Kowal który przepowiedział że Celtic rozpie....ooli Legię, a sami wiemy jak to się skończyło.
Pokonamy Gerarda i jego Rangersow

odpowiedz
K(L)AKIER - 16.08.2019 / 09:03, *.inetia.pl

@D: dokładnie, Rengersi to nie drużyna pokroju chociaż Borussii Dortmund czy Ajaxu którego można by się obawiać .Legia tez inaczej podejdzie do tego meczu, na plus,że w ostatnich kilku meczach jest na zero z tylu, i oglądając ich mecz z Duńczykami, rangersi rozjeżdżali ich bo Duńczycy wysoko grali,próbowali wysoki pressing ale kompletnie im to nie wychodziło, my na pewno nie będziemy tak wysoko atakować.

odpowiedz
ooon - 16.08.2019 / 08:18, *.co.uk

Jak bedzie mozna zakupić bilet na trybunę Legii jeśli mieszkam w Glasgow?

odpowiedz
Pesymiści z Was - 16.08.2019 / 08:07, *.play-internet.pl

czy dobrze pamiętam że Lechia w meczu towarzyskim wbiła dwa gole Duńczykom?Dopiero mecz Legią pokaże czy rywal tagi mocny.

odpowiedz
Będzie dobrze - 16.08.2019 / 07:55, *.chello.pl

Jesli w pierwszym meczu uzyskamy dobry wynik to jest szansa, ze Rangersi odpuszcza trochę rewanż, bo kilka dni później grają derby z Celticiem. Gracze świadomie lub podświadomie mogą się oszczędzać na najważniejszy mecz w sezonie. Dla Rangers pierwsze mistrzostwo po wielu latach jest ważniejsze niż ewentualna gra w LE. A nawet jesli pierwszy mecz nam się nie bardzo uda, to będzie szansa powalczyć w rewanżu.

A tak na marginesie. Ponoć ich przydomek to "Teddy Bears". Ciekawe czy nazwa naszych Tedkow ma coś wspólnego z Glasgow?

odpowiedz
X54 - 16.08.2019 / 08:59, *.plus.pl

@Będzie dobrze:
Ma. Też są protestantami.

odpowiedz
Ltm - 16.08.2019 / 15:47, *.chello.pl

@X54: dobre!!!

odpowiedz
PoradyDlaVuko - 16.08.2019 / 07:24, *.t-mobile.pl

Trzeba wyłączyć z gry ich najlepszych ofensywnych graczy Morelosa i Ojo.
Grać agresywnie. Odciąć od podań i nie dać im pograć, a ich ofensywa przestanie istnieć bo reszta to ogórki. Poza dziadkiem Defoe który wchodzi z ławki.

odpowiedz
gazza - 16.08.2019 / 06:59, *.inetia.pl

Musimy pokonać protestantów ! To pojedynek nie tylko na boisku !

odpowiedz
Olo - 16.08.2019 / 10:36, *.centertel.pl

@Normalny : Tak. A później na Arabów

odpowiedz
Wolfik - 16.08.2019 / 10:53, *.mm.pl

@Olo : I na cyklistów :)

odpowiedz
Djdyfgs - 16.08.2019 / 11:42, *.centertel.pl

@Wolfik: a potem ekologów, pielęgniarki, nauczycieli, sprawnych inaczej i wykrztalciuchów!

odpowiedz
bartikos - 16.08.2019 / 18:16, *.inetia.pl


Przecież on ma rację - Tu chodzi o pokonanie kibicowskie czyli doping na trybunach - Aż wstyd że nie skumaliście o co chodzi.Kiepsko coś z wami...

odpowiedz
Zdzicho - 16.08.2019 / 06:55, *.tpnet.pl

Ile im trzeba bramek strzelic do awansu? Z celtikiem bylo w dwumeczu 6-1 i nie wystarczylo? Co teraz robi nasza byla pani kierownik? Kogo krzywdzi?

odpowiedz
Jacek - 16.08.2019 / 05:17, *.tpnet.pl

Proponuje zachowac spokoj i miec wiecej wiary w Legie. To bedą inne mecze niz z Grekami i Rangarsow z dunczykami. Vuko napewno dobierze odpowiednią taktyke i tylko kwestia jej realizacji. Sądze, ze w dwumeczu o awansie moze decydowac jedna bramka. Forma Legii rosnie i szanse na awans rowniez. Ja wierze w awans do grupy LE.

odpowiedz
Tylko Legia - 16.08.2019 / 02:47, *.co.nz

Według rankingu UEFA, Legia jest na 61 miejscu, Rangers na 206..

odpowiedz
tomek - 16.08.2019 / 08:43, *.warszawa.pl

@Tylko Legia: a ty w ogołe interesujesz się piłką czy tylko rankingami? Rangersi dopiero się odradzają. Poczytaj

odpowiedz
Jimmy L - 16.08.2019 / 01:06, *.t-ipconnect.de

Legia nie jest faworytem i to jest na plus zagrac na calego a co do nas kibicow ma byc komplet i drzec ryja dopingowac Ma byc komplet na trybunach. Legia Warszawa to i tak najlepszy Klub a kto nie wierzy to ,,,,,,,,,dziub.

odpowiedz
Kucik - 16.08.2019 / 00:26, *.novaia.pl

sadzac po niektorych komentarzach to chcialbym aby nastał 2 wrzesien...:)

odpowiedz
D - 16.08.2019 / 08:23, *.145.115

@Kucik: no chyba dla Ciebie....mowi sie drugi (dzien) wrzesnia a nie drugi wrzesien, wiec czas wrocic do szkoly;)

odpowiedz
Kucik - 16.08.2019 / 09:29, *.novaia.pl

@D: a ciebie pisze sie z malej literki:)

odpowiedz
Eduardo - 16.08.2019 / 10:21, *.t-com.hr

@Kucik: Ciebie pisze się z wielkiej litery. To jest okazanie szacunku dla drugiej osoby

odpowiedz
Kurak(L)PruszkolandiaZK - 16.08.2019 / 00:25, *.32.241

Wreszcie jakiś konkret. Wreszcie nerwówka i wyczekiwanie do czwartkowego meczu. Kij z ekstrasraką. Chociaż i tak nie można bez niej żyć ;) Wiem że może być pięknie albo i cieniutko. Ale jestem optymistą. Muszą być puchary w tym sezonie. Pokażmy tym lamusom co nam tak "dobrze" w kraju życzą i się mądralują iż: oni to by zagrali, chyba do kotleta. (L) "... będziemy wspierać, a wrogów je...ć, tylko CEWUUUKAAAEES!!!!"

odpowiedz
aaa - 16.08.2019 / 00:21, *.chello.pl

Atromitosto byly ogory przy tym co prezentują obecnie Rangersi. NIE MAMY SZANS,niestety z taką grą jak obecnie to nie ta Legia która ogrywała Celtic. To nie ta Legia która była za ,,Leśnego"...

odpowiedz
Wolfik - 16.08.2019 / 00:39, *.mm.pl

@aaa: Przed meczami z Grekami też nie mieliśmy szans. I wcześniej przed wyjazdem do Kups też. To może w ogóle poprośmy o walkower i nie grajmy tych meczów???

A Legia obecnie to rzeczywiście nie ta za Leśnego. Uroczej Pani Kierownik już w klubie nie ma, a obecny "szef" pewnie nikogo nieuprawnionego na boisko nie wpuści. Zatem wyluzuj :).

odpowiedz
wrt - 16.08.2019 / 10:23, *.play-internet.pl

@aaa: za Leśnego było dużo gorzej na tym etapie eliminacji, awans po męczarniach , a właściwie po horrorze i na farcie z Trencinem i dzięki Malarzowi

odpowiedz
Patataj - 16.08.2019 / 00:13, *.lyse.net

No i fajnie, kolejny hat-trick Kulenovicia do kolekcji, tak trzymać, yes boys Glasgow!

odpowiedz
Heniek - 16.08.2019 / 00:12, *.chello.pl

U nas 0:0 w Szkocji wygrywamy 0:2 i jedziemy dalej. Spokojne babci obsrane majtki.
Minus jest taki, że nie wypier...lą Vuko. Plus jest taki, że nie wypier...lą Vuko.

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 16.08.2019 / 04:09, *.centertel.pl

@ Heniek: kiedy byłeś u lekarza

odpowiedz
Kuba - 15.08.2019 / 23:36, *.t-mobile.pl

W lidze szkockiej Rangers są zawsze gorsi od Celtics, zarówno w derbach jak i na koniec sezonu. Dodatkowo z Celtic'em wygraliśmy kiedyś walkę (gdyby nie pewien błąd administracyjny). Ponadto Celtics przegrało wczoraj w eliminacjach LM z rumuńskim Cluj, co pokazuje marność szkockich drużyn. Jazda z nimi!

odpowiedz
Magdalena - 15.08.2019 / 23:50, *.tellas.gr

@Kuba: o marności polskich drużyn już nie wspomniałeś ;) Legia to Legia, na takie ekipy jak Rangers potrafi się spiąć jak Termalica na Legię. Kadrowo jesteśmy mocni, jest potencjał w tej drużynie na wyrównany dwumecz. Awans z pewnością jest w zasięgu.

odpowiedz
PPU - 16.08.2019 / 00:01, *.t-mobile.pl

@Magdalena: Ta L to nie ten Celtic ani Rangers. Będzie ciekawie. Mam wiarę ale boję się że drugi mecz nas pogrąży. Legia Mistrz nas Mistrzami i nad Jeżyną że Szczecina.

odpowiedz
tomiacab - 16.08.2019 / 06:07, *.virginm.net

@Kuba: Rangersi prowadzenie przez Stevena Gerarda, są w gazie na poczatku sezonu. W weekend zbili Hibsów 6;1. W każdym meczu walą po minimum 3 gole. Oby Nas zlekceważyli.

odpowiedz
wrt - 16.08.2019 / 10:28, *.play-internet.pl

@Kuba: wreszcie głos rozsądku, oby tylko pamiętali o procedurach, a kibice o nie przerywaniu meczu itp nawet sprowokowani

odpowiedz
Mdread - 16.08.2019 / 11:47, *.virginm.net

@Kuba: w tym roku prawdopodobna zmiana na szkockim tronie rangers wygladaja jak na razie o wiele lepiej niz celtic

odpowiedz
zsh - 15.08.2019 / 23:36, *.55.76

jeśli będzie grał Kulenovic w ataku to nie widzę szans na awans

odpowiedz
Adamsson - 15.08.2019 / 23:15, *.chello.pl

Niechaj wydaży się cud!!!!

odpowiedz
ginpasterz - 15.08.2019 / 23:13, *.202.172

Po losowaniu nie byłem pewny ale cieszyłem się że Szkocji ale 7:3 robi wrażenia. Będzie mega ciężko.

odpowiedz
(L)eming - 15.08.2019 / 23:12, *.ip-point.pl

To będzie ciężki mecz.

odpowiedz
Artur L - 15.08.2019 / 23:07, *.plus.pl

Ciekawe o ktorej bedzie mecz w Warszawie oby o 21.00 to zdąże dojechac 300km po pracy :) Spodziewam się kompletu na stadionie.. klasowy jak na Polskie realia przeciwnik ze slynnym trenerem, mecz o awans!!!!!! Ratujemy honor Polskiej pilki klubowej :)

odpowiedz
Ryj - 15.08.2019 / 23:01, *.t-mobile.pl

Ciekawy dwumecz będzie. Wierzę, że wywalczymy awans po dwóch wyrównanych bitwach. (L)

odpowiedz
Groch - 15.08.2019 / 22:56, *.inetia.pl

Ten mecz pokaże czy mamy w drużynie mężczyzn czy dziewczynki z trenerem na czele

odpowiedz
wókowicz - 15.08.2019 / 22:51, *.centertel.pl

szanse sa 50-50 , ale ile na farcie mozna grac (nie mowie o grekach)

odpowiedz
Kolo - 15.08.2019 / 22:44, *.t-mobile.pl

Kto oglądał mecz widział że rywal o klasę lepszy.. No ale może jakoś meczeniem buly damy radę.. Zagrać na zero z tyłu jedyna nadzieja. I liczyć że coś wpadnie. Ale będzie mega ciężko.. Walczyć!

odpowiedz
atmosferic - 15.08.2019 / 22:43, *.orange.pl

Wreszcie ciekawy rywal ale cholernie ciezki - fizycznie wybiegany i szybko grajacy - szanse oceniam 40-60 dla szkotow - oby Legia sprawila niespodzianke

odpowiedz
Mikesz - 15.08.2019 / 22:43, *.as13285.net

My tu już na was czekamy :)

odpowiedz
Dedi - 15.08.2019 / 22:42, *.plus.pl

Wieteska nie da Moralesowi pograć ;)
Pewne jest jedno są klase,dwie lepsi
I agresywniejsze aniżeli Dramatitos.

odpowiedz
(L) - 15.08.2019 / 23:21, *.chello.pl

@Dedi: bo sam zasadzie swojaka

odpowiedz
Jacor1916 - 15.08.2019 / 22:42, *.plus.pl

Będzie czarter?

odpowiedz
Pio - 15.08.2019 / 23:59, *.chello.pl

@Jacor1916: special z zachodniej

odpowiedz
seba - 16.08.2019 / 00:16, *.orange.pl

@Pio: he he

odpowiedz
Obserwator - 15.08.2019 / 22:41, *.tpnet.pl

Lekko nie będzie, Rangers to nie Atromitos, grają szybko, wysokim pressingiem, na dużej intensywności, bardzo grożny atak Morelos-Oyo, jednak w obronie jak się ich przyciśnie potrafią się gubić i na pewno można ich ukłuć tylko... No właśnie, Kulenovic...

odpowiedz
Tbag - 16.08.2019 / 00:24, *.novaia.pl

@Obserwator: śledzisz szkocka lige?

odpowiedz
Obcy - 16.08.2019 / 05:53, *.t-mobile.pl

@Obserwator: Mecz w telewizji obejrzałeś i już mądrości głosisz. Wcześniej nawet nie wiedziałeś kto tam gra.

odpowiedz
c(l)od - 15.08.2019 / 22:40, *.play-internet.pl

Jedziemy z nimi...

odpowiedz
lol - 15.08.2019 / 22:39, *.amazonaws.com

i to tyle jesli chodzi o LE w tym roku

odpowiedz
RafaL - 15.08.2019 / 22:38, *.play-internet.pl

Jazda z qwami hej Legio jazda z qwami.

odpowiedz
Zawisza - 15.08.2019 / 22:38, *.centertel.pl

No i fajnie.

odpowiedz
anty vuko - 15.08.2019 / 22:37, *.vectranet.pl

coś mi się wydaje, że Legia - rangers 0:3, rangers - Legia 6:0

odpowiedz
Zaniepokojony - 15.08.2019 / 23:27, *.tpnet.pl

@anty vuko: a mi się zdaję że masz coś z głową...

odpowiedz
Dude - 15.08.2019 / 23:33, *.t-mobile.pl

@anty vuko: a Rangers vs Glasgow jak byś ocenił, albo Legia kontra Warszawa, powiedz, powiedz nasz autorytecie!

odpowiedz
Optymista - 15.08.2019 / 23:56, *.chello.pl

@anty vuko: idź już spać dzieciaku

odpowiedz