Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: Wygraliśmy będąc faworytem

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Bardzo ważne trzy punkty. Przed meczem wiedzieliśmy, że nie możemy już tracić oczek. O wygraną nie było jednak łatwo. Jak zawsze w meczu z Zagłębiem u siebie jesteśmy wielkim faworytem, a wygrać nam trudno. Dziś, poza końcówką meczu, dominowaliśmy. Cieszę się tym bardziej, że w poprzednich sezonach nie zawsze wygrywaliśmy, gdy byliśmy faworytem

Zagłębie w końcówce meczu zaryzykowało, bo nie miało nic do stracenia. Walczyć mogli zaś o remis. My zaś chyba myśleliśmy, że mamy już wygraną w kieszeni. Dużo pracy miał w końcówce meczu Radosław Majecki. Pamiętajmy jednak, że zadaniem bramkarza jest właśnie bronienie.

Dlaczego w pierwszym składzie gra Sandro Kulenović? Zasługuje na to swoją pracą. W przekroju tego, co przeżyłem z tą drużyną, i mając wiedzę, co jest potrzebne do wygranej, postawiłem na Kulenovicia. Do Carlitosa nie mam uwag. Jest w grupie zawodników, którzy muszą pracować, żeby przebić się do wyjściowej jedenastki. Przykre, niezrozumiałe a wręcz obrzydliwe jest zachowanie trybuny naprzeciw mnie wobec 20-letniego zawodnika. Kulenović zostawia na boisku serce i niektórym przydałoby się wyczucie, jak traktować zawodnika swojej drużyny.

Nie rotuję już tak bardzo składem, bo nie ma już teraz takiej konieczności. Jeśli mnie ktoś uważnie słuchał na początku sezonu, to mówiłem, że po przygotowaniach do sezonu piłkarze nie mogą grać co trzy dni. Minął miesiąc gry o stawkę i teraz zawodnicy mogą już grać częściej. Jestem pewien, że w czwartek z naszą kondycją też nie będzie problemów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (184)

+dodaj komentarz
Zbycho(L) - 20.08.2019 / 11:14, *.chello.pl

Ci co piszą że Carlitos jest leniwy albo obrażony i dla tego Vuko go pomija są w wielkim błędzie. Niech przyjdą na trening i zobaczą z jakim zaangażowaniem trenuje Hiszpan. Tu są inne przyczyny. Zapewniam Was, że Carlitos nie jest obrażony na kolegów z drużyny, a koledzy woleliby z nim grać niż z Kulenovićem. Hiszpan nie potrafi jednak zrozumieć dlaczego stał się niewygodnym narzędziem w rękach serbskiego trenera. Rozmawiałem na temat tej sytuacji z kilkoma trenerami, którzy znają się na piłce lepiej od Vuko, bo mają wieloletnie doświadczenie (nawet z dwoma z obecnej Legii, którzy pracują w Klubie) i też są zaskoczeni postępowaniem Vukovića. Jeden z nich powiedział, że gdyby był trenerem I drużyny to Carlitos grałby u niego non stop, a pozostali mieliby za zadanie go wspierać, a wierzcie mi takiego trenera z takim nazwiskiem wszyscy by zaakceptowali. Są dwa wytłumaczenia tego co się dzieje obecnie z napastnikami, albo układ Prezes-Trener, albo chora wizja trenera gdyż napatrzył się na to co działo się gdy trenerem był Sa Pinto i wszystko neguje co robił poprzednik nawet to co było dobre.
Brawo kibice. Super sprawa z tym transparentem wspierającym Carlitosa. Zobaczycie Vuko odejdzie, a Carlitos zacznie grać w pierwszym składzie, chyba że wcześniej odejdzie za granicę bo już nie będzie mógł wytrzymać upokorzenia ze strony Vukovića.

odpowiedz
Kowal65 - 20.08.2019 / 07:06, *.chello.pl

Ignorant czy wizjonet??????

odpowiedz
LGZ - 19.08.2019 / 22:42, *.tpnet.pl

Efektow pracy Kulenovica nie widzimy P.Trenerze !!!

odpowiedz
Erni - 21.08.2019 / 12:25, *.tpnet.pl

@LGZ: Słabo się znasz na piłce. Kulenovic jest pierwszym obrońcą. Biega jak zły. Niestety Carlitos nie udziela się prawie wcale w grze obronnej i tu jest pies pogrzebany.

odpowiedz
GDL - 19.08.2019 / 21:51, *.tpnet.pl

Do Trenera: Jaka praca zasluguje ?Prosimy o dokladne wyjasnienie !

odpowiedz
WIERNY LEGII - 19.08.2019 / 21:28, *.chello.pl

Vuko, a może byś tego chłopaka Kulenovića postawił troche z tyłu w pomocy a jednak nie robił zamieszania i w napadzie ustawił tych co potrafią kopać piłkę do bramki. Nie wiem czy ktoś z zespołu to przeczyta, lecz przydałoby się troche uspokoić sytuacje. Kulenović zapewne zapierdziela na treningach i się stara na 110% dlatego Vuko daje mu szanse ale boisko weryfikuje jego grę i daje wyraźny sygnał że to JESZCZE nie jest odpowiedni moment, owszem powinien zostać na boisku, grać z drużyną aby stworzyć z nią jedność.. lecz jeżeli teraz zazna zawodu to może być niestety po ambitnym chłopaku, który bądźmy szczerzy z próżni się na tym boisku nie znalazł ZAPRACOWAŁ SOBIE NA TO.... VUKO JESTEŚ CZĘŚCIĄ LEGII NIE OD WCZORAJ. I jak każdy przed tobą i każdy po tobie ostatnią swoją bitwę stoczysz z kibicami.. A Ja osobiście uważam że TY jesteś POTRZEBNY a wręcz NIEZBĘDNY do tego aby LEGIA okryła się CHWAŁĄ i była DUMĄ. Nie podejmuj decyzji. którymi sam siebie skreślisz bo efekt tego będzie oczywisty: Vuko odejdzie, pozostanie zgrzyt i nie smak, za sezon lub dwa już temat odejdzie w zapomnienie. Z resztą ku...a chłopie wiesz jak to jest bo siedzisz w tym nie od wczoraj....

odpowiedz
Danie(L) - 19.08.2019 / 19:35, *.centertel.pl

Kibic według mnie ma prawo "podziękować" za grę tak jak chce, wczoraj podziękowali tak jak on gra od początku sezonu, i niech trenerzyna mówi że to obrzydliwe, ale to dla nas grają i to nam ma się podobać, a my ich rozliczamy uważam że sprawiedliwie.
Brawo kibice (L) .

P.S. niedługo trenerzyna będzie pluł i będzie mówił że to deszcz pada!!!

odpowiedz
hajdukL - 19.08.2019 / 19:18, *.com.pl

Nie mam problemu z tym, że Vuko woli wystawić dość przeciętnego Kulenovicia niż obrażonego i leniwego Carlitosa, czy też bez formy Niezgodę. Jest najbliżej zespołu więc niech rządzi.
Problem zaczyna się dla mnie wtedy gdy jeden z obecnie kontuzjowanych zawodników przychodzi na mecz mocno wczorajszy i jeszcze na domiar złego godzi się na to żeby zaprezentować swoje zmęczenie szerszej publiczności.
Vuko obiecał pewne standardy i ja osobiście głównie pod tym kątem w swoim czasie go zweryfikuję.

odpowiedz
Adam1940 - 19.08.2019 / 19:06, *.vodafone-ip.de

z tym Kulenovicem to dajesz do pieca,Vuko

odpowiedz
hajdukL - 19.08.2019 / 19:04, *.com.pl

@Marcin
Dobre hehe

odpowiedz
Vuko zjedz snicersa! - 19.08.2019 / 18:55, *.204.101

Kulawy i jego błazen drugi trenero Legii sá skończeni ,szkoda młodego bo wali głowá w mur ktòry zbudował paradoksalnie jego papa Vuko ,razem ich kibice wygwizdujâ a właściciel nabrał piany w usta....

odpowiedz
bronek49 - 19.08.2019 / 18:27, *.chello.pl

to nie powinien być wygwizdany Kulenowic bo to nie jego wina że wystawia go ten cymbal Vukowic i to on powinien być wygwizdany bo jest miernym trenerem i ma za bardzo wysokie EGO

odpowiedz
bronek49 - 19.08.2019 / 18:22, *.chello.pl

Vukowic te mierny trenerzyno robisz krzywde Kulenowicowi wystawiając go do składu my nie widzimy jak jest na treningu ale widzimy jaki to słaby napastnik mając takich napastników jak Niezgoda i Carlitos to żaden trener nie pozwolił by sobie na takie buńczuczne zachowanie się Vukowica ,kibice już nie mogą tego oglądać dlatego domagamy się żeby grali najlepsi napastnicy ,po za tym ledwie zremisowałeś miałeś pełne gacie zdejmując napastnika i wpuszczając dwóch defensywnych zawodników grając z z taką drużyną jak zagłębie

odpowiedz
Legi Fan - 19.08.2019 / 17:48, *.t-mobile.pl

Moim zdaniem to taka sama zagrywka jak z Jędzą i rozkaz jest od Miodka, aby Carlitosa zgnębić żeby odszedł, bo była za niego oferta i nie odszedł a kontrakt spory.

odpowiedz
go(L)op - 19.08.2019 / 17:17, *.shlnet.pl

kolejny mecz gramy w 10, a Carlitos siedzi na ławie, nie rozumie tego...

odpowiedz
tekken (L) - 19.08.2019 / 16:37, *.chello.pl

Postawiłeś na Kulenovicia. Ok twoje prawo, ale korzystaj też z innych napastników. Masz Niezgodę, Carlitosa, Kante.Musisz dawać też szanse innym. Rozumiem, że będą z niego ludzie.

odpowiedz
Jam - 19.08.2019 / 16:16, *.t-mobile.pl

Sam mówisz, że bramkarz jest od bronienia, a napastnik to od czego jest? Podpowiem ci, od strzelania bramek. Rozliczamy go po golach. Nie widziałem żadnego innego klubu w którym napastnik tylko biega i przeszkadza przecienikom... Tak się nie da osiągnąć sukcesu. To chyba logiczne. Już całkiem niezrozumiałe dla mnie jest wpuszczenie Wieteski za Kulenovicia, gdzie mamy dwóch dobrych napadziorow na ławce. Niewiele brakowało a byłby remis, a przy wpuszczeniu choćby carlitosa, chociaż jedną kontrę byśmy wykorzystali. Vuko, wyciagaj wnioski.

odpowiedz
olo - 19.08.2019 / 15:04, *.centertel.pl

Podobno nasz trener ma gen Legii, chyba jednak coś się jemu pomyliło. Cały czas zastanawiamy się na trybunach, czy gra tego młodzieńca od pierwszej minuty jest następstwem polecenia wydanego przez prezesa, czy też głupoty trenera. Rozumiem, ze taki chłopach wchodzi na 20-25 minut jako zmiennik dla ogrania, lub strzela 2 bramki w prawie każdym meczu i wychodzi w składzie wyjściowym,ale tak nie jest. Może i w nim potencjał drzemie, tylko czy będzie chłopak potrafił to pokazać......jak na razie chyba nie.
Mam nadzieję......jak chyba większość, że Vuko pójdzie po rozum do głowy i będzie wstawiał w pierwszym składzie Carlitosa, który posiada dużo większe umiejętności przydatne do obecnego stylu gry Legii

odpowiedz
mantis - 19.08.2019 / 14:33, *.t-mobile.pl

Carlitos jest cienki i na dodatek samolubny. Niech spada.

odpowiedz
ja - 19.08.2019 / 13:49, *.plus.pl

jak to się dzieje, że 650tys eur. spaceruje po murawie zamiast 2.5mln eur?
Przecież gołym okiem widać, że te 650tys eur. nie potrafi nic grać i na jesieni zostanie już tylko 300tys eur.

odpowiedz
Marcin - 19.08.2019 / 13:07, *.centertel.pl

Też uważam, że te gwizdy były nie na miejscu... ale co zrobić jak ochrona z jajkami nie przepuści...

odpowiedz
K - 19.08.2019 / 18:24, *.236.191

@Marcin: jak nie przepusci....czlowieku ja pol litra wnosze co mecz..serio

odpowiedz
Marcin - 19.08.2019 / 12:59, *.polskieradio.pl

Te gwizdy to nie były skierowane do Kulenovica, ale do sytuacji gdzie jakościowy zawodnik siedzi na ławce a młody, który jest bez formy gra. Może tak Carlitos do pierwszej 11 a Kulenovic na ostatnie 10 minut?

odpowiedz
Simon - 19.08.2019 / 12:57, *.telnaptelecom.pl

Vuko, palisz psychicznie dzieciaka, który mógłby wprowadzać się powoli jako zmiennik, a kibiców oskarżasz o wywieranie presji jakby to były rozgrywki trampkarzy.

odpowiedz
abracadabrra - 19.08.2019 / 12:41, *.centertel.pl

Pajac mieniacy sie trenerem i jego drewniany giermek Konarovicz znów pokazali drewniane show

odpowiedz
Kibic L od 40 lat - 19.08.2019 / 12:02, *.centertel.pl

vukovicu - niszczysz Kulenovica swoimi debilnym decyzjami. A te gwizdy dotyczy ciebie idioto. Chłopak na obecnym poziomie max na ostatnie 20 minut. Druzyna w ogóle z nim nie gra . Co ty palancie odpier...lasz ? - LEGIA nie jest Twoja !! To tak jakby Lewego posadzili na ławę a grał jakiś młokos 19 letni. Panie Mioduski - traci Pan ogromne pieniądze przez spadającą frekwencje na każdym meczu - niech Pan go poprosi na rozmowę dopóki nie bedzie po pucharach i lidze !!!

odpowiedz
Juri - 19.08.2019 / 11:34, *.centertel.pl

Ja tam wierzę w Kulenovicia.
Jest częścią drużyny i kiedyś odpali.
Carlos Lopez na Szkotów.

odpowiedz
Micha - 19.08.2019 / 10:28, *.com.pl

Vuko, wypraszam sobie, dlaczego boisz się powiedzieć, że cały stadion gwizdał? Boisz się Żylety? Przecież oni gwizdali najgłośniej. Tak słabo niesie z boku?
Anyway, to ty jesteś trenerem i ufam, że wiesz co robisz stawiając na Kulenovica.

odpowiedz
Warszawiak1234 - 19.08.2019 / 09:48, *.chello.pl

Vuko. Po tylu latach trudno nie miec szacunku do Ciebie. Jedna tylko sprawa psuje nasze relacje. Czy mozesz Kulenovicia wyslac do rezerw w koncu?!

odpowiedz
WWL - 19.08.2019 / 09:44, *.play-internet.pl

Cafu, Stolarski i Lewczuk (jedni z najlepszych)grają bo kontuzjowani byli Wieteska, Remy i Nowikowas.

Ku.wa czy żeby Carlitos zagrał to Kulas musi złamać nogę?!

odpowiedz
PedroSc - 19.08.2019 / 09:42, *.chello.pl

Vuko tą wypowiedzią przekresliłeś całkowicie swoją osobę w oczach wielu. Człowieku - ludzie NIE GWIZDALI na Sandro tylko na CIEBIE!!! Bo to TY robisz krzywdę chłopakowi...

odpowiedz
Kris - 19.08.2019 / 08:21, *.orange.pl

Trenerze ;) - czy ty nie widzisz ze nawet twoje grajki nie maja do Kulejovica zaufania - nic do niego nie grają - bo po co skoro spie..doli - oni tez to czuja i widza a Ty nie

odpowiedz
PedroSc - 19.08.2019 / 09:49, *.chello.pl

@Kris: cytując klasyka "trafiłeś w sedno tarczy". Najlepszy komentarz do tego to sytuacja na linii Kulenović - Gwilia z 2 połowy

odpowiedz
Katol - 20.08.2019 / 00:22, *.tpnet.pl

@PedroSc: Nic nie mówię , ale w tej sytuacji akurat Walerian zagrał niedokładnie i Kula nie miał dobrej sytuacji . Chyba , że chodzi o inną sytuację ...

odpowiedz
Echhh - 19.08.2019 / 07:45, *.t-mobile.pl

Najgorsze ze te gwizdy to twoja zasluga Vuko. To ty przez swoje niezrozumiale i uporczywe wystawianie tego chlopaka, ktory ewidentnie jest bez formy spowodawales, ze trybuny sie do niego zrazily. Jakos kilka miesiecy temu nikt nie gwizdal. Szkoda Kulenovica. Brawo Vuko.

odpowiedz
Kraken - 19.08.2019 / 07:09, *.istraturist.hr

Pakuj mandżur. Nikt już nie wierzy w to pucowanie rzeczywistosci. Szczesliwe zwyciestwa z ogorkami. Jak przejedzie po was jakis lepszy walec to vuko zacznie znow rzucac jakimis bluzgami i bredzic o DNA na konferencji zeby przykryc swoje dziadostwo, ale wtedy taczka do Kielc albo Belgradu bedzie gotowa.

odpowiedz
DNO DNA - 19.08.2019 / 08:39, *.vectranet.pl

@Kraken: im dalej, tm lepiej

odpowiedz
Mario - 19.08.2019 / 07:05, *.timplus.net

Przykaz z góry, że trzeba tego drewnianego napastnika wystawiać. Dobrze wiedzą, że jest słaby, ale jest z Dinama. Nawet taka kaleka z tej stajni jest więcej warta niż bardzo dobry polski napastnik. Potrzebna jest bardzo kasa, więc jest wystawiany na siłę. Obawiam się jednak, że przez to może się Legia przejechać z Rangersami. Rok temu na siłę chcieli wypchnąć Jędzę i odpadli z pucharów. A może chcą koniecznie sprzedać Carlitosa ? A ten nie chce odejść i jest przykaz z góry żeby go przycisnąć. Wiadomo, że Dinamo nie sprzedałoby dobrego zawodnika za grosze. Trafił do Legii, poznali się na nim, ale chcą zarobić. Polak o takich umiejętnościach, to nawet w rezerwach Legii by się nie łapał na ławkę.

odpowiedz
fredix - 19.08.2019 / 06:49, *.mm.pl

(Pamiętajmy jednak, że zadaniem bramkarza jest właśnie bronienie.) Vuko pamiętaj że zadaniem napastnika jest strzelanie, i o ile bramkarz choć równie młody jak napastnik robi co do niego należy o tyle napastnik już nie. Właśnie dlatego na Majeckiego nikt nie gwiżdże jak na Kulenowicia

odpowiedz
Mirek - 19.08.2019 / 06:38, *.t-mobile.pl

Zgadzam się że na trybunach przy zejściu Kuleno...
było 16 tyś trenerów.
Wygrywamy jako drużyna i przegrywamy jako drużyna!
Dlatego gwizdy są niedpuszczalne jeżeli nie krytykujemy całej drużyny.
Co całej sytuacji do pretensje można mieć tylko do trenera. Osłabia on bowiem zespół, ponieważ z tym napastnikiem nikt nie chce już grać. Mamy zatem 10 na placu a nie 11.
GWIZDAC trzeba na kolegów którzy nie ruszają dupy na mecze.
Ciekawi mnie ile osob bedzie na Glasgow. Jeżeli będzie pełna Zyleta to znaczy że na naszej trybunie jest 40% bananowej młodzieży zamiast prawdziwych kibiców ( co pewnie nie jest za bardzo odkrywcze)

odpowiedz
znajca - 19.08.2019 / 06:37, *.unitelmedia.pl

Cyt.:
"Do Carlitosa nie mam uwag. Jest w grupie zawodników, którzy muszą pracować, żeby przebić się do wyjściowej jedenastki".

Hmmm... Gdybym był na miejscu trenera, mając do dyspozycji króla strzelców sezonu 2017/18 oraz najskuteczniejszego zawodnika Legii sezonu 2018/19, to budowałbym drużynę wokół niego. Reszta piłkarzy "musiałaby pracować, żeby przebić się" i grać z Carlitosem.

Co nie zmienia faktu, że gwizdy na dzieciaka wypchniętego na głęboką wodę przez widzimisię trenera były po prostu słabe.

odpowiedz
Obiektywny jak Vuko - 19.08.2019 / 06:16, *.chello.pl

Ok. Moja ocena Kulawego.
1. Faktycznie wygląda jakby był lekko kulawy, jego styl biegania i poruszania sie jest sam w sobie irytujący
2. Jest wolny, nie ma stratu do piłki i strasznie wolno orientuje się, ze dostał podanie. Widocznie sie nie spodziewa. Tylko kuffa czego innego sie spodziewa w polu karnym? Vukovica na czworakach?
3. Do tej pory nie mam zdania na temat jego umiejętności uderzenia piłki. Być może ma dobry, mocny i celny strzał. Ale do tej pory tego nie pokazał, bo nie potrafi przyjąć piłki.
4. Jest pasywny, co być może komuś sie podoba, ale nie na boisku! Skoro trener nie potrafi mu wytłumaczyć jak na sie poruszać, to niech ktoś mu pokaże mecze LM lub Premiership, wtedy zobaczy jak powinien grać napastnik.
5. Dryblingu tez nie ma, niestety przez to ze jest kulawy
6. Pisanie, ze jest młody to trochę na wyrost, ma juz 20...
7. Moim zdaniem zamiast z L-ką w kółeczku powinien mieć ja w kwadracie, jako oznaczenie nauki biegania. Zielony listek tez nie zaszkodzi;)

Mimo wszystko ciągle jest szansa, ze cos z niego będzie. Stanko Svitlica tez nie był wirtuozem ale kilka bramek strzelił;)

odpowiedz
Jacek L. - 19.08.2019 / 05:46, *.207.189

Jeżeli ten twój Kulawy jest nr. 1 to zabieraj go i Dziękujemy Panu!!!

odpowiedz
Darek - 19.08.2019 / 01:59, *.t-ipconnect.de

Vuko rotowal skladem na poczatku sezonu.Wybieral najlepszych na kazda pozycje.A w ataku postawil na goscia ktory nic nie strzela.I mimo kolejnych meczow bez gola Kulenovic dalej gra.A mamy przecież jeszcze trzech napastnikow,ktorzy nie dostaja w ogole szansy.O co tu chodzi?Czemu trener swiadomie oslabia druzyne?

odpowiedz
Mario - 19.08.2019 / 06:52, *.timplus.net

@Darek : Chyba okienko otwarte do końca sierpnia. Potrzebna kasa, a mimo kalectwa tego zawodnika jest nim zainteresowanie. Wywodzi się z Dinama, a tam nawet koślawy jest więcej wart niż zdrowy dobry polski napastnik.

odpowiedz
Darek - 19.08.2019 / 01:31, *.t-ipconnect.de

Ciekawe kiedy trener zda sobie sprawe ze grajac Kulenoviciem gramy w 10.Kolejny mecz i kolejny raz bez gola.Po prostu nie mamy ataku.

odpowiedz
Wiadomości⚽️Legia - 19.08.2019 / 01:04, *.155.224

Kulawy i jego błazen drugi trenero Legii sá skończeni ,szkoda młodego bo wali głowá w mur ktòry zbudował paradoksalnie jego papa Vuko ,razem ich kibice wygwizdujâ a właściciel nabrał piany w usta

odpowiedz
Adam - 19.08.2019 / 00:55, *.chello.pl

" nie zawsze wygrywaliśmy, gdy byliśmy faworytem"

W ekstraklapie Legia jest faworytem właściwie w każdym meczu. W których meczach niby nie była?

odpowiedz
Author - 19.08.2019 / 22:12, *.tpnet.pl

@Adam: A gdzie on powiedział, że Legia nie jest faworytem? Może kurs czytania ze zrozumieniem?

odpowiedz
słuchaj Vuko!!! - 19.08.2019 / 00:29, *.centertel.pl

dziwne, że 99% kibiców myli się wg ciebie w ocenie tej łazęgi Kulenovicia...
nie zastanawia cię ta zgodność trybun??
cóż, prorokiem i zbawcą Legii w takim razie nie będziesz!


a na pocieszenie dodam, że zbliża się jesień i zaczną spadać liście...

odpowiedz
Adam - 19.08.2019 / 00:44, *.chello.pl

@słuchaj Vuko!!!: Może na treningach jest zajebisty? (to nadal nie usprawiedliwia ciągłego wrzucania go do pierwszego składu)

odpowiedz
Książę Nocy - 19.08.2019 / 00:10, *.inetia.pl

Troszeczkę ,,awruk'' szacunku koleżkowie! Pamiętajcie że tylko ludzie. Wiemy jak jest, zgadzamy się co do pewnych spraw, ale nie odbierajcie komuś godności ludzkiej. Opamiętajcie się...

odpowiedz
Lesny Dziadek - 19.08.2019 / 00:42, *.play-internet.pl

@Książę Nocy: Powiedz to wlascicielowi klubu i jego wystruganemu pajacowi, ktory obraza jakakolwiek inteligencje swoimi bredniami.

odpowiedz
Krzysztof Grabski z Warszawy - 19.08.2019 / 00:04, *.centertel.pl

Kibice mają prawo wygwizdać pracownika klubu, który nie chce,nie umie,nie może eksplodować jakimkolwiek "talentem".
Rezerwy dla niego to dobre przetarcie,choć nie wiem czy w rezerwach chłopaki nie mają większego talentu.
Ktoś na siłę próbuje udowodnić,że on jest dobrym piłkarzem.

odpowiedz
AntyWladeczek - 18.08.2019 / 23:55, *.t-mobile.pl

Ale je..ze śmiechu faken jak kulenowic czy jak mu tam jebnie 3 bramki rangerson co pokaże mi moje LCD 95 cali i wszyscy będą przepraszać Vuko i maciorę mu proponować bo to faken najlepszy trener się okaże . Tymczasem idę faken zmrozić moja maciorę i czekam aż vuko faken jaja pokaże

odpowiedz
Omg - 19.08.2019 / 00:32, *.vectranet.pl

@AntyWladeczek: czy jest gdzieś psychiatra?

odpowiedz
Bartul - 19.08.2019 / 06:01, *.tpnet.pl

@AntyWladeczek: ku... wa skad sie biora tacy debile...

odpowiedz
atmosferic - 18.08.2019 / 23:50, *.orange.pl

Ale to jest irytujacy gosc...

odpowiedz
Kamil M - 18.08.2019 / 23:44, *.plus.pl

Wystawianie Sandro Kulenovicia to osłabianie Legii Warszawa... Jeżeli zagra z Rangersami, to wyjdziemy po prostu w 10! Obrzydliwie jest to, że tak słaby piłkarz jest w ogóle zawodnikiem Legii. Nie nadaje się nie tylko do pierwszej jedenastki, ale nawet na ławkę rezerwowych. Może kiedyś strzeli bramkę, ale nawet Europie FC nie potrafił... Poziom Gibraltaru? Chyba nawet nie to!

odpowiedz
Sympatyk Legii - 18.08.2019 / 23:43, *.tpnet.pl

,,POPROSIĆ,, Kulavego żeby udał kontuzję na treningu w środę i będzie ok dla wszystkich ;) Inaczej burak Vuko znów go wpuści i naszą Legię z pucharów już w czwartek spuści ..... Żyleta widzi i nie grzmi ..... Jak żyć loczek jak żyć ;)

odpowiedz
Kibic-Marzyciel - 18.08.2019 / 23:32, *.tpnet.pl

Dlaczego Kulavy nie dostał czerwonej kartki w ostatnich 5 minutach z Grekami :((((

odpowiedz
IceMan - 18.08.2019 / 23:32, *.chello.pl

Dla mnie Vuko robi to co kaze mu Zarzad, a ten chce opchnac Kulenovica (tu zgoda)
Szkoda, ze w opinii wiekszosci jest to kosztem wynikow.

odpowiedz
Weteran L3 - 18.08.2019 / 23:28, *.tpnet.pl

Vuko do domu !!!!

odpowiedz
Leśny Dziadek - 18.08.2019 / 23:26, *.orange.pl

Właśnie posłuchałem konferencji po meczu. Pytania konkretne - odpowiedzi można określić jako - BREDNIE i MAJACZENIE, bez żadnej POKORY. Dżepetto łapie się za głowę, kogo wystrugał...

odpowiedz
Andrzej - 18.08.2019 / 23:18, *.plus.pl

Obrzydliwe zachowania Vukovica

odpowiedz
Hugon - 18.08.2019 / 23:16, *.vectranet.pl

wy z kondycją zawsze będziecie mieć problemy dopóki Majecki nie nauczy się podawać do obrońców.W meczu z Zagłębiem w końcówce zabrakło wam siły bo wykopy Majeckiego zmuszają piłkarzy ofensywnych do biegania i odbierania jej .O ile by mieli lżej gdyby nie musieli robić tych dodatkowych km.

odpowiedz
karolkk2 - 18.08.2019 / 23:14, *.centertel.pl

Vuko robi krzywdę Kulenovicowi, a równocześnie szkodzi Legii. Chłopak nie ma szybkości to jak może dojść do podanej na dobieg piłki. Ma kłopot z przyjęciem, piłka mu odskakuje, gra głową też ostatnio nie wygląda najlepiej - ma braki techniczne ale przede wszystkim ewidentnie nie wytrzymuje rosnącej presji przez co jego "gra" wygląda coraz gorzej. Jedyne co widać to to że biega i niby się stara, ale efekt żałosny. Powinien dać mu odpocząć, a nie na siłę dążyć do "przełamania" i udowodnienia, że pan trener ma rację. Każdy z obecnych napastników ma określone wady, ale też każdy z nich nie wypadłby gorzej niż Sandro w ostatnich meczach. Ciężko pracuje ale efektów nie widać. Dostaje coraz mnie podań, widać że koledzy przestają grać do niego, żeby nie tracić piłki. Z Rangersami nie można grać w 10 a okazji do strzelenia gola też nie będzie tyle żeby ulubieniec trenera się przełamał. Może najwyższy czas dać szanse innym i wzmocnić drużynę w bardzo ważnym meczu. Jako zmiennik wchodzący w końcówkach wyglądał w zeszłym sezonie dużo lepiej. Jak się inny napastnik nie sprawdzi zawsze można w meczu dokonać zmiany.

odpowiedz
Xyz - 18.08.2019 / 23:31, *.centertel.pl

@karolkk2: Kulenovic biega, dobry żart, on człapie nie biega

odpowiedz
Ja@ja.ja - 18.08.2019 / 22:48, *.plus.pl

Vuko z legionisty stał się popychlem loczka. Gratulacje.

odpowiedz
kdarek - 18.08.2019 / 22:46, *.amazonaws.com

Vuko, szacun za postępy drużyny. Trzymam za ciebie kciuki. Mam nadzieję, że nauczysz się wprowadzać młodych chłopaków do gry. Kulenowicz machający łapami za podanie? Wschodnia ogląda mecz i widzi. Może nie masz innego napadziora ale daj mlodemu czas. Nikt do niego nie podaje nawet go nie kryja już. Nigdy nie bylem fanem Carlitosa. Legia potrzebuje napastnika, Zniszczysz mlodego o ile już nie zniszczyles na L3.

odpowiedz
wwwojtecky (L) - 18.08.2019 / 23:15, *.2.33

@kdarek: zgadzam się z Tobą

odpowiedz
kos - 18.08.2019 / 22:42, *.tpnet.pl

Vukovic z drewnem to do lasu

odpowiedz
kos - 18.08.2019 / 22:40, *.tpnet.pl

Vukovic uważaj na słowa ,pofruniesz do Serbii szybko i zabierz bałkańca z drewna

odpowiedz
Andrzej - 18.08.2019 / 22:31, *.plus.pl

Obrzydliwy jesteś Vukovic.
Byłem i jestem za tym aby dawać szansę zawodnikom, ale jako trener musisz być obiektywny i sprawiedliwy.
Praszelik gra bardzo dobry mecz z Pogonią a w następnym tygodniu mówisz że w następnym meczu na pewno nie zagra.
Drewno Kulenovic jest na boisko( ciężko nazwać to gra) i w następnych meczach jest nadal.

Pytam się poraz kolejny czy jest jakiś kibic który jest za Kulenovic iem i może uzasadnić jego grę. Gość ma statystyki 9 spotkań i 2 bramki,0 asyst, jest krytykowany przez wszystkich, kibiców,dziennikarzy czy komentatorów, dziś jak podal dokładnie to nawet komentator pokusił się że to jest najlepsze zagranie od kilku spotkań.

Jesteś Vukovic frajerem który niszczy zawodników, niszczysz Kulenovica co pokazują gwiazdy, niszczysz innych napastników w klubie, nie lubisz Carlitosa ok., ale jest jeszcze Niezgoda i Kante którzy równiez widzą parodię w wykonaniu Kulenovica

odpowiedz
BOLEK - 18.08.2019 / 22:26, *.chello.pl

Nawet Mączyński nie był tak potraktowany. A to stary koń i przychodził jako reprezentant Polski. Nie wspomnę już o innych piłkarzach którzy irytowali np. Włodarczyk. Gwizdanie na młodego chłopaka który może na tym etapie mieć wahania formy to szczyt debilizmu.

odpowiedz
@immigrant - 18.08.2019 / 22:39, *.rr.com

@BOLEK : Wahania? My polish must be really rusty, does word "Wahania" implies good and bad form? Was there good?

odpowiedz
Wawrzyniec Pruski - 18.08.2019 / 22:42, *.play-internet.pl

@@immigrant: czy to kółko językoznaców czy forum kibiców Legii?

odpowiedz
Jerry - 18.08.2019 / 23:08, *.t-mobile.pl

@Wawrzyniec Pruski: Polskojęzycze forum kibiców Legii.

odpowiedz
Abcd - 18.08.2019 / 23:29, *.t-mobile.pl

@Wawrzyniec Pruski: posiedział z dwa lata w Londynie i języka zapomniał

odpowiedz
Adam - 19.08.2019 / 00:52, *.chello.pl

@Abcd: Ziomek chciał sobie zażartować, ale nieuki, które z języków obcych znają tylko 'fuck' od razu muszą się napinać i cisnąć. Brawo panowie, brawo.

odpowiedz
Jerry - 19.08.2019 / 01:00, *.t-mobile.pl

@Adam: Też nie skumałeś. Moja uwaga była do gościa, który pisze " wahania " przez samo "h".

odpowiedz
lhm - 19.08.2019 / 01:20, *.t-mobile.pl

@Jerry:
:-O
A jak niby się powinno pisać???

odpowiedz
PedroSc - 19.08.2019 / 09:16, *.chello.pl

@@immigrant: kretyn

odpowiedz
Jerry - 19.08.2019 / 10:01, *.netfala.pl

@lhm: Następny kumaty. Znasz słowo "Sarkazm"

odpowiedz
Tylko legia w sercu - 18.08.2019 / 22:22, *.t-mobile.pl

Ten głupek będzie nam dyktował,na kogo możemy gwizdac i kiedy,A na kogo nie?!Niby legionista A chyba coś mu się jednak porąbało pod kopułą.

odpowiedz
Majkello - 18.08.2019 / 22:26, *.mgk.pl

@Tylko legia w sercu: prawdziwy Legionista nie gwiżdże na swoich piłkarzy... i Ty masz czelność pisać, że Legię masz w sercu?

odpowiedz
system - 18.08.2019 / 22:26, *.virginm.net

@Tylko legia w sercu: 100%prawda

odpowiedz
Tylko legia w sercu - 18.08.2019 / 22:40, *.t-mobile.pl

@Majkello: ok Stary czyli dzisiaj było 12500 nieprawdziwych legionistów, a Ty za to jesteś tym prawdziwym

odpowiedz
Władeczek - 18.08.2019 / 22:11, *.vectranet.pl

Jak przegracie z Rangerami to wont z Legii paralityku faken.

odpowiedz
Matt - 18.08.2019 / 22:11, *.tpnet.pl

Też uważam, że Kulenovic jest najsłabszym z napastników, ale na pewno nie zasłużył na żegnanie go gwizdami. To nie kibice ustalają skład tylko trener, jak ktoś nie widzi poza czubek swego nosa, to niech robi licencję i trenuje.

odpowiedz
Tomek - 18.08.2019 / 23:15, *.vectranet.pl

@Matt: to vuko jest winny bo robi z nas idiotów nie można grać w dziesięciu

odpowiedz
Iceman73 - 18.08.2019 / 22:02, *.t-mobile.pl

Akcja jak na wybory kilka lat temu Tylko zamiast "schowaj babci dowód" akcja "schowaj Kulfonowi paszport/dowód". W przeciwnym razie Vuko go będzie wstawiał nawet jak ten będzie miał obie nogi połamane.

odpowiedz
Gregor56 - 18.08.2019 / 22:01, *.plus.pl

Przykre i obrzydliwe jest źe wciãź gra najgorszy piłkarz na boisku od kilku meczy a na siłe niby treneiro chce zniszczyć najlepszego napastnika Legii.Wszystko kosztem wynikow i przeciwko druźynie oraz kibicom.Trener ktory jeszvxe nic nie osiãgnoł a jùź pozjadał wszystkie rozumy i obraźa kibicŏw

odpowiedz
R - 18.08.2019 / 21:52, *.virginm.net

Niech ktos tego Kulfonovicia zlapie w srode i przetrzyma w szopie do piatku zeby nie zagral z Rangersami, wtedy serb nie ma wyboru i musi wstawic do skladu Carlitosa ktory pozamiata szkotow hahahaha no nie ma innego wyjscia z tego sabotazu vukowycza

odpowiedz
Kader - 19.08.2019 / 03:00, *.ip-point.pl

@R: hahaha:D zeby pisali ze go UFO porwało ? :D nawet jeśli Marnovicia zamkną w szopie to Vuko wystawi skład w 10, po meczu pewnie w wywiadzie powie ze utknął w korku w drodze na mecz :D albo ze to taka taktyka była, że Marnovic to piłkarz widmo, niewidzialny napastnik najlepszym zagrozeniem.

odpowiedz
Marcin - 18.08.2019 / 21:52, *.chello.pl

Baranie chore i obrzydliwe to jest to co Ty robisz z Carlitosem. Jak możesz wystawiać kule kolejny mecz jak chłopak nic nie gra. I te Gwizdy były i na jego grę a przede wszystkim na Twoje decyzję. 6 obrońców. Szkoda, że nie 10! No baran! Z Glesgow pewnie odpadnie y i Ty też polecisz.

odpowiedz
Zolw - 18.08.2019 / 21:48, *.play-internet.pl

To były gwiazdy na trenera na pewno !!!te jego zmiany szkoda młodego bo musiał słuchać gwizdow

odpowiedz
Cch - 18.08.2019 / 21:59, *.cyfrowypolsat.pl

@Zolw: za to co te drewno pokazuje to też mu się gwiazdy należą

odpowiedz
Szymy - 18.08.2019 / 21:48, *.play-internet.pl

Tak to wiedziałem

odpowiedz
Sasza - 18.08.2019 / 21:48, *.chello.pl

Vuković wmawiając wszystkim naokoło, że Kulenović jest lepszy od Carlitosa pokazuje że na ma nas za durniów. Do tego robi to celowo w perfidny sposób: mam takie widzimisię i g... mi zrobicie. Miałem go za kogoś dużo lepszego a okazuje się małym mściwym typkiem.

odpowiedz
Mitko - 18.08.2019 / 21:46, *.tpnet.pl

Z tym Vuko Legia daleko nie zajedzie. Jeśli dla faceta wartością piłkarza jest jego praca, a nie umiejętności, no to powodzenia. Carlitos tego Kulena bez treningu owinie 3 razy wokół małego palca u nogi. Wystawiając tego nieudacznika (Kulenovica) robi mu tylko krzywdę. Powinien zdobywać umiejętności w rezerwach i dopiero gdy tam zaistnieje, powinien dostać szansę. A w ogóle to co dzieje się w Legii z trenerami, to jakaś parodia. Co jeden kolejny, to Legia o piętro w dół. Chyba powinno być referendum kibiców na wybór trenera, bo ten Mioduski to też jakiś dziwak ........

odpowiedz
Bemowo - 18.08.2019 / 21:39, *.chello.pl

Przy Kulenoviciu Chukwu i Sadiku to wirtuozi futbolu.

odpowiedz
Kibic(L) - 18.08.2019 / 21:38, *.icpnet.pl

Vuko. Zinterpretuj gwizdy trochę inaczej. One tak naprawdę są dla Ciebie! Wystawiasz młodego chłopaka do gry mimo, że na to nie zasługuje bo w kadrze są lepsi napastnicy od niego! Widzi to zdecydowana większość kibiców a Ty cały czas swoje. To Ty mu robisz krzywdę wystawiając go cały czas w pierwszym składzie! Do tego nie tylko nastawiasz trybuny przeciw chłopakowi, ale dodatkowo niszczysz atmosferę w drużynie bo zawodnicy też wiedzą kto jest lepszy i kto powinien grać. Tak więc przestań się upierac jak osiol, wystawiaj Carlitos, Kulenovica jak zamiennika i wszystko wróci na właściwe tory. I zobaczysz, że wreszcie strzelanie bramek nie będzie w Legii graniczylo z cudem!

odpowiedz
mark - 18.08.2019 / 22:37, *.tpnet.pl

@Kibic(L) : popieram w 100 procentach , właśnie taka jest prawda

odpowiedz
Trampek - 18.08.2019 / 21:36, *.net.pl

Jedynym jasnym momentem było zachowanie publiczności GWIZDAMI żegnającymi schodzącego Kulenović-a.Natomiast przykre, niezrozumiałe wręcz obrzydliwe jest zachowanie Aleksandra Vukowica wobec KIBICÓW,który traktuje ich jak stado baranów , którzy nie mają zielonego pojęcia o piłce nożnej. Trzeba być chorym umysłowo i w dodatku ślepym i głuchym aby promować na siłę człowieka, którego strach zostawić ZA BRAMKĄ, a nie w składzie wyjściowym . Za co KARANA jest LEGIA ,że musi grać w 10 zawodników / + statysta , który nie liczy się/ przeciwko 11 zawodnikom drużyny przeciwnej? Niech publicznie odpowie na to pytanie.

odpowiedz
Mar(L)cin - 18.08.2019 / 21:36, *.181.62

Założę się ze nasz Wielki trener w następnych meczach nie zdejmie ulubieńca z murawy przed końcem meczu;)

odpowiedz
kibic emeryt - 18.08.2019 / 21:36, *.tpnet.pl

Nigdy nie popierałem gwizdania na swoich zawodników ale dzisiaj sam gwizdałem nie przeciwko Kulenovicowi bo to po prostu słaby grajek ale przeciwko trenerowi który jest w konflikcie z Carlitosem i w sposób najbardziej prymitywny niszczy tego chłopaka który jako nieliczny zrezygnował z większych pieniędzy aby grać u nas .To jest zwykły sabotaż i szkodzenie drużynie i klubowi .Jeden z najlepszych o ile nie najlepszy napastnik grający w naszej lidze siedzi upokorzony na ławie, zespół okrutnie się męczy coraz więcej kibiców nie może pogodzić się z poczynaniami tego pseudo trenera i na znak protestu nie przychodzi na mecze .Najpewniej Carlitos w przerwie zimowej opuści klub jak kiedyś SA który był gnębiony przez Berga a my znowu przez lata będziemy szukali napastnika .Dziwie się tylko że na to patrzy Prezes który dobrze wie że to zwykła perfidna zemsta małego człowieka .

odpowiedz
Hans696 - 18.08.2019 / 21:30, *.play-internet.pl

Nie mogą grać co 3 dni

odpowiedz
boner - 18.08.2019 / 21:30, *.chello.pl

Chłop odleciał i to bardzo daleko....

odpowiedz
xyz - 18.08.2019 / 21:30, *.mm.pl

Co sie bede rozpisywal.Psełdo wielki legionista czytaj Vukovic to miernota i pozer.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 18.08.2019 / 21:29, *.inetia.pl

Vuko pewny siebie, to dobrze.

Wiadomo, gwizdy powinny być skierowane niekoniecznie do Kulenovicia, ale może do trenera, który go wystawia. Nie on pierwszy i nie ostatni został wygwizdany. Natomiast jego reakcja pokazuje jak bardzo go to zabolało. Zazwyczaj piłkarze uciekali na ławkę ze spuszczoną głową, a on bił kibicom brawo. Ironicznie. Nie wytrzymał presji schodząc z boiska w taki sam sposób jak nie trzyma jej kiedy ma piłkę przy nodze. Ale myślę, że w czwartek strzeli dwa gole. A potem w końcu wyląduje na ławie.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 18.08.2019 / 21:54, *.chello.pl

@Mateusz z Gór:
Jak dla mnie wytrzymał presję. I tym januszom z
trybuny wschodniej pokazał gdzie ich ma.
Zamiast ze spuszczoną gląwą zszedł normalnie.

Jak gwizdać to na zakonczenie meczu janusze. Taka porada.

odpowiedz
eduardo - 18.08.2019 / 22:07, *.tpnet.pl

@Tomek Mokotów: skoro ma gdzies kibicow Legii, chocby jak ty to ujales sa januszami to chyba nie rozumie kim jest Legia

odpowiedz
Tomek Mokotów - 18.08.2019 / 22:15, *.chello.pl

@eduardo:
Gościu, odmówisz mu chęci? Widziałeś żeby odstawiał nogę? Odpuszczał?

To co, ma im się kłaniać? Nie zasłużył na gwizdy.

Vuko tak. Ale nke Kulenovic

odpowiedz
eduardo - 18.08.2019 / 22:24, *.tpnet.pl

@Tomek Mokotów: w druzynie o charakterystyce Legii to za mało. Pamietaj ze to są ludzie ktorzy zarabiaja krocie w porownaniu do Kowalskiego. Carlitos, Niezgoda i Kante dadzą to samo, a jestem pewien ze i wiecej, ale sie tego nie mozemy dowiedziec bo Vuko uparł sie tylko na Sandro, ktory gra po prostu słabo. Nie twierdze ze jest słaby, ale trener zachowuje sie jakby w klubie mial tylko 1 opcje z napastnikiem. A samo zachowanie Kulenovicia przy zejsciu ironiczne i niepotrzebne.

odpowiedz
tylko - 18.08.2019 / 22:38, *.virginm.net

@eduardo:100% racji. Na pewno mu to nie pomoże przy odbudowaniu zaufania kibiców.

odpowiedz
... - 18.08.2019 / 21:29, *.t-ipconnect.de

Przykre i niezrozumiałe jest to, że wpuszczasz go od pierwszej minuty, przyczyniając się do owych gwizdów. Podziękuj sobie a nie czepiaj się kibiców. Grasz cały mecz bez napastnika i to jest patologia za którą wcześniej czy pózniej zapłacisz uparty ośle.

odpowiedz
Mar(L)cin - 18.08.2019 / 21:28, *.181.62

Vuko dlaczego na własne życzenie tracisz nasz szacunek????? A Legia dla przypomnienia w każdym meczu ligowym jest faworytem. Zadko takiej jednomyślności kibiców nie widziałem na tym forum. Myśle ze Mioduski tez to widzi na razie Vuko broni się wynikami oby w porę się ogarnął bo szkoda następnego zmarnowanego sezonu. PoZdro

odpowiedz
Akse(L) - 18.08.2019 / 21:43, *.inetia.pl

@Mar(L)cin: Bardzo dobrze kibice się zachowali, ale Vuko w następnym meczu znów zrobi to samo. Jest zawzięty i uparty. Carlitos trzymaj się i tak jesteś naj(L)epszy z napastników Legii

odpowiedz
Won - 18.08.2019 / 21:26, *.virginm.net

Co on pie....li?Obrzydliwe to jest twoje nieudacznictwo,boisz się Carlitosa bo by pokazał co warte są twoje decyzje i wystawianie tego kulasa,w jakim aspekcie jest on lepszy od Carlitosa,Kante czy Niezgody .

odpowiedz
Do Starucha - 18.08.2019 / 21:25, *.virginm.net

Staruch nie wiem czy to czytasz, ale wez cos zrob zeby Zyleta zaczela cisnac po tym serbie,czy Wy na trybunach nie widzicie jak on sabotuje i niszczy ta druzyne?? Zareagujcie jakos!! Najlepszy napastnik grzeje lawe bo pan serb ma cos do niego, ewidentnie nie kieruje sie dobrem klubu i nie chce awansowac do LE. Staruch zrob cos!@!!

odpowiedz
Adson 78 - 18.08.2019 / 21:24, *.plus.pl

z całym szacunkiem do Vuko ale chyba on jest ślepy ,Niezgoda bądż Carlitos wnieśli by więcej do gry niż te drewno , Vuko Mioduski ci obiecał podwyżkę za to że drewno gra aby go opylić jak naj drożej , każdy widzi że to h ... do szczania ten Kulenovic !!! ( L ) egia to my !!!

odpowiedz
NowaWladza - 18.08.2019 / 21:22, *.centertel.pl

Czego.

odpowiedz
Kibic L od 40 lat - 18.08.2019 / 21:20, *.t-mobile.pl

CARLTOS ! trzymaj się - jesteśmy z Tobą !!!! Niedługo tego debila serbskiego nie bedzie . Wystarczy na trybunach okrzyk : vuko ! co ? wypier ........ i mam nadzieje ze bedzie mial za grosz ambicji i poda się do dymisji blazen. TYLKO LEGIA !!!!!

odpowiedz
Timo. - 18.08.2019 / 21:30, *.vectranet.pl

@Kibic L od 40 lat: piszesz że kibicujesz L od 40 lat? A ile meczy obejrzałes z trybyn? 10? Czy może 15?

odpowiedz
Kibic L od 40 lat - 18.08.2019 / 21:41, *.t-mobile.pl

@Timo.: około 300 - a TY dzieciaku ?

odpowiedz
Timo. - 19.08.2019 / 11:36, *.vectranet.pl

@Kibic L od 40 lat: już jestem. Ja przez swoje lata lazienkowska odwiedziłem ponad 400 razy. Dodam do tego ponad 100 wyjazdów. I jak moje wyniki "Emerycie"?

odpowiedz
Mati - 18.08.2019 / 21:19, *.chello.pl

Mioduski skład ustala, Kulenovic to może być nr 4 Carlitos nr 1 potem Niezgoda i Kante walczą o nr 2

odpowiedz
Zawisza - 18.08.2019 / 21:17, *.centertel.pl

Ważne 3 punkty, hejterzy będą hejtować.

odpowiedz
Z nie kumatych - 18.08.2019 / 21:14, *.206.104

Może dostał prykaz aby wystawiać Kulo aby nabyć dobrą cenę za niego . Innego wytłumaczenia nie widzę . Czemu nie grają obydwaj Kulo mógłby zastawiać się robić miejsce szybkiemu Carlitosowi . Kulo przy Carlitosie pewnie i lepiej by wyglądał . Ale jestem ino cienkim nie kumatym , nie to co Zawodowy nasz trener pewnie wie lepiej .

odpowiedz
Kuba - 18.08.2019 / 21:32, *.telenet.be

@Z nie kumatych : Grać we dwóch nie mogą bo :
a. teraz gramy w 10 cały mecz (obrona i atak)
b. przy Carlitosie w ataku dalej było by 10 zawodników ale w obronie już tylko 9 zaangażowanych.
Ja uważam że jest potrzebny klasowy napastnik, jeden transfer, kogoś wybitnie na szpice.
Carlitosowi natomiast siedzenie na ławce może wyjść na dobrę. Zacznie grać bardziej z zespołem, nie dla siebie, szczerze nie irytują Ciebie i Was wszystkich te jego "dryblingi" ja sam na was wszystkich ? 90% kończy się stratami, później jest rozkładanie rąk i przygłupawy uśmieszek.
Prawda jest taka że w ataku mamy krater po bombie.
Niezgoda, kruchy jak paluszek, bez zaangażowania w obronie, w ataku tylko jak ma patelnię, dostawić nogę.
Kante kompletnie bez szans na pokazanie się, niezweryfikowany.
Kulenovic - przemilczę, dla mnie to nie napastnik, nawet nie piłkarz, raczej parodysta.
Carlitos w formie jestem na TAK, jeśli ma być na boisku tylko dla siebie, nie dla drużyny to dla mnie może nawet wrócić na Reymonta.
Potrzebny transfer 9tki na już.

odpowiedz
Cch - 18.08.2019 / 21:33, *.cyfrowypolsat.pl

@Z nie kumatych : tylko że z taką grą to tego drewniaka nawet do B - klasy nie wezmą

odpowiedz
Tenorio - 18.08.2019 / 21:14, *.tpnet.pl

Dramat i tyle jest drużyna, ale trenera brak. Oczyszczenie drużyny to powinno dotyczyć też trenera który powinien odejść wraz piłkarzami którzy mieszali w szatni kosztem wyników! Carlitos najlepszy napastnik siedzący na ławce tylko po to by Vuko udowodnił że on jest najważniejszy!?Zachowuje się tak samo jak to by on był najstarszy starzem w tej drużynie! I mógł wszystko!

odpowiedz
Vukovic out! - 18.08.2019 / 21:13, *.centertel.pl

Pajacyku a nam jest przykro ze wystawiasz to drewno do ataku a najlepszy napastnik który go nakrywa czapka siedzi na ławce bo takie jest twoje widzimisie i humorki. Won z Legii i zamiaraj tego kulenovicia ze sobą partaczu!

odpowiedz
krys008 - 18.08.2019 / 21:08, *.serv-net.pl

Wieteska, poważnie?!
Gramy u siebie z Zagłębiem, a za jedynego napastnika wchodzi obrońca. Tego nie da się wytłumaczyć. Wtf Vuko?

odpowiedz
Kibic L od 40 lat - 18.08.2019 / 21:08, *.t-mobile.pl

czy mozesz wreszcie blaznie vukovicu umotywowac jaką konkretnie role pelni Kulenovic w tym zespole ? Robisz mu krzywdę i nam kibicom LEGII
Do momentu kiedy bedziesz treneżyną nie pojawie się na LEGII i chyba sporo kibiców tak zrobi. Wyp....... z LEGII Brawo za gwizdy jak Kulenovic schodził. Marnie skonczysz swoją przygodę z LEGIA przez promowanie drewniaka i niewystawianie najlepszego pilkarza ekstraklasy 2 lata temu i najlpszego strzelca LEGII w ostatnim sezonie
CARLITOS - nie poddawaj się - tego debila niedługo tam nie bedzie

odpowiedz
Tomi - 18.08.2019 / 21:26, *.vectranet.pl

@Kibic L od 40 lat: A ja pseudo kibicu jestem z L 26 lat. Na dobre i na źle.
Cieszę się że więcej nie pojawisz się na trybunie.

odpowiedz
młodszy_brat - 18.08.2019 / 21:05, *.chello.pl

Vuko, wprowadzając Kulfona sabotujesz atak... jeśli duma nie pozwala wystawić Carlitosa, to jest jeszcze Niezgoda do cholery...

odpowiedz
Kuba - 18.08.2019 / 21:01, *.chello.pl

Przykre, niezrozumiałe a wręcz obrzydliwe jest zachowanie trenera, który kosztem drużyny wystawia 20-letniego zawodnika, który ewidentnie nie wytrzymuje presji. Kulenović zostawia na boisku serce, co powinno być normą a nie powodem do zachwytów. Vuko przydałoby się wyczucie, kiedy lepiej milczeć.

odpowiedz
Kibol - 18.08.2019 / 21:19, *.cyfrowypolsat.pl

@Kuba: Idealnie napisane

odpowiedz
Cch - 18.08.2019 / 21:38, *.cyfrowypolsat.pl

@Kuba: a w którym meczu on zostawił te serce? Ja takiego meczu nie pamiętam

odpowiedz
Jlm - 18.08.2019 / 20:58, *.t-mobile.pl

Te gwizdy były dla Ciebie... pinokio

odpowiedz
Antyberg - 18.08.2019 / 21:08, *.centertel.pl

@Jlm: dokładnie tak!

odpowiedz
Hiszpan - 18.08.2019 / 20:49, *.t-mobile.pl

To nie wina Kulenovica że jest cienki jak dupa węża. To wina Vuko że go promuje wystawiając na strzał.

odpowiedz
zaba285 - 18.08.2019 / 20:48, *.lukman.pl

zmiany porażka. za Kulenovica 5 obrońca, za Cafu kolejny defensywny zawodnik. efekt taki, że drużyna która atakowała zaczęła się rozpaczliwie bronić i mało brakowało aby padło wyrównanie... Vuko zmianami zabił nam dobrze grającą drużynę

odpowiedz
Jimmy L - 18.08.2019 / 20:47, *.t-ipconnect.de

Trenejro zbierasz smietane po tym co zostawil Sa Pinto miales czas zeby sie czegos nauczyc od prawdziwego trenera. A ty co ?

odpowiedz
AAA - 18.08.2019 / 20:46, *.chello.pl

A jednak słyszałeś jak podziękowaliśmy Sandrze za grę.A będzie coraz głośniej....

odpowiedz
Stanislaw - 18.08.2019 / 20:41, *.centertel.pl

Plakalbym ,a przez łzy rozpaczy pojawiłby się szyderczy uśmiech jakby Carlitos grając od pierwszej minuty wpakował samobója i przyczynił się do karnego dzięki któremu przegramy bardzo ważny mecz. Może to zamknęło by malkontentów. Piszę to n,malując o 180 stopni beczenie wiekszosci

odpowiedz
Novacco - 18.08.2019 / 22:33, *.139.30

@Stanislaw: weź ty Było nie wymyślaj Stanisława tylko podpisz się imieniem i nazwiskiem

odpowiedz
Alan - 18.08.2019 / 20:33, *.t-mobile.pl

Trenerze Vukovic ja bardzo proszę o zaprzestanie tych głupot z wystawianiem tego zawodnika o którym tu wszyscy piszą na prawdę bądźmy poważni.
PS. Pouczać to będzie Pan trybuny jak zdobędzie kilka pucharów i stanie się Pan autorytetem jak na razie nie osiągnął Pan z Legią kompletnie nic prócz przegranego MP.

odpowiedz
kibic Legii od zawsze - 18.08.2019 / 20:31, *.chello.pl

Chciałbym wiedzieć,dlaczego trener Vuko -na początku swojej drogi zawodowej - chce udowodnić swoją rację,nie mając jej absolutnie?
Wszyscy widzimy - my kibice,ale także dziennikarze -że Kulenowc nie powinien grać w wyjściowym składzie.Tylko pan trener Aco Vukovic się upiera! W obecnej Legii jest Carlitos,Niezgoda,Kante ale gra tylko najsłabszy z napastników....Dziwne!Bo argument o pracy na treningach jest banałem-przecież żaden z pozostałych prawdopodobnie się nie op....la na treningu - a jeżeli tak jest,to trener powinien to powiedzieć,a nie robić idiotów z nas,kibiców!Bo od kilku meczów wygląda tak,jakby drużyna grała w 10 !
Wierzyć mi się nie chce,że ktoś dawał za niego 3 mln euro a klub odrzucił tę propozycję bo nie wierzę w cuda!
Poprzednio - po meczu z Grekami-myślałem,że Kulenovic może być przydatny w meczu z twardo grającymi Szkotami ale po dzisiejszym meczu już zrozumiałem,że to utopia - ten chłopak nie ma siły,szybkości ,refleksu ani agresji w sobie!

odpowiedz
zdegustowany - 18.08.2019 / 20:52, *.t-mobile.pl

@kibic Legii od zawsze: zadales pytanie ale odpowiedzi nie uzyskasz.
Dodal bym do Twojego wpisu jeszcze to,ze poczatkujacy trener bez zadnych sukcesow NIE MA PRAWA pouczac kibicow!

odpowiedz
kibic emeryt - 19.08.2019 / 06:05, *.tpnet.pl

@kibic Legii od zawsze: Mnie też wydaje się że ta wiadomość o sprzedaży Kulenovica za 3 mln to blef wymyślony aby potwierdzić jego wartość i usprawiedliwić jego grę . Wiem że to jest takie mało realne ale czy w obliczu wystawiania gościa który w każdym meczu jest najsłabszym ogniwem mając na ławce Carlitosa jest to bajka !!no nie wiem ?Zobaczcie że już po meczu sparingowym w którym Hiszpan zdobył dwie efektowne bramki i był najlepszym zawodnikiem na boisku pojawiła się jakaś niezrozumiała krytyka tego zawodnika przez trenera która już wtedy była zupełnie nie zrozumiała o czym pisali niemal wszyscy dziennikarze .Jest jakiś konflikt a Vuko najnormalniej chce uwalić Carlitosa załatwiając swoją prywatne sprawy .

odpowiedz
Afro - 19.08.2019 / 12:23, *.chello.pl

@kibic Legii od zawsze: Ma agresję w stronę Gwili bo mu nie podał.

odpowiedz
Hiszpan - 18.08.2019 / 20:31, *.play-internet.pl

Ciekawe jaka pracę wykonuje boski Sandro,??

odpowiedz
Rysiek z Otwocka - 18.08.2019 / 20:30, *.play-internet.pl

Kule o ich Dzidostwo

odpowiedz
zipsklad - 18.08.2019 / 20:28, *.prest.pl

pseudotrenerkowi nalezy sie kubeł zimnej wody za swoją pewność bo nigdy nie był ważna posacia naszego zespołu ani jako pilkarz ani teraz a krytykuję kibiców ktorzy słusznie krytykuja wystawianie tego drewniaka zamiast najlepszego piłkarza ligi Carlitosa...to jawny sabotaż,,,pinokio wypie....z Legii!!!

odpowiedz
rob bandit - 18.08.2019 / 20:27, *.com.pl

Vuković: Wygraliśmy będąc faworytem,Aco naprawdę , gratuluję...FORZA LEGIA!!!

odpowiedz
Damian - 18.08.2019 / 20:25, *.net.pl

Wolę Carlitos bez 'serca' który strzela niż tego chorwackiego paralityka który maści każda patelnię. Dramat vuko dramat. Życzę wypowiedzenia. Dobrwnoc

odpowiedz
R - 18.08.2019 / 20:20, *.plus.pl

Ja tam wolę żeby zamiast serca strzelał bramki.

odpowiedz
Wielki Stach - 18.08.2019 / 20:16, *.mgk.pl

Vuko tatusiu Sandro, jesteś do dupy trenerem, to chociaż nie przeszkadzaj grać chłopakom. Parodysto jeden, zmiany które przeprowadziłeś to czysta amatorka. Rozwaliłeś grę zespołu i cudem udało się dowieźć to zwycięstwo. Masz łeb jak sklep, tylko półek w nim brak.

odpowiedz
CBR - 18.08.2019 / 20:14, *.mm.pl

Ludzie Vuko załatwi nam LE w tym sezonie

odpowiedz
Sobo(L)ew - 18.08.2019 / 20:24, *.centertel.pl

@CBR: Zesra się prędzej w portki niż to zrobi. Taki Gerard więcej ma pojęcie o trenerce niż ten amator.

odpowiedz
Krzeszczu - 18.08.2019 / 20:32, *.bredband2.com

@Sobo(L)ew: Kolego, Gerrard to wiecej zapomnial o pilce niz ten pajac vukovina bedzie w stanie kiedykolwiek sie nauczyc.

odpowiedz
Cch - 18.08.2019 / 22:06, *.cyfrowypolsat.pl

@CBR: nie tylko odpadniemy w eliminacjach ale nie zdziwienie się jak w tym sezonie nic nie zdobędziemy

odpowiedz
Krzeszczu - 18.08.2019 / 20:14, *.bredband2.com

Vuko tak samo totalnie i arogancko zaklamuje zeczywistosc co do Kutafonovica jak szwedzcy politycy co do imigrantow islamskich.
To juz nie sa nawet teczowe czy tam rozowe okulary.
To jest jakas odj...ana jazda na srodkach chemicznych z bialego gatunku.
Tutaj juz chyba tylko kaftan i pokoj bez okien z drzwiami bez klamki pomoze.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 18.08.2019 / 20:13, *.orange.pl

Człowieku, ty się sfajdoliłeś jeszcze dzień przed meczem. Nie wiem, co będzie w czwartek, ale wystawienie w kolejnym meczu, od pierwszej minuty Kulenovicia to już nie jest żart, to ROZPACZ...Z tego wynika, że Carlitos został definitywnie odstrzelony, Kante zresztą również...Ale widocznie właściciel szykuje transfery last minute, które sprawią, że mi szczęka (sztuczna) wypadnie na podłogę...I jeszcze jedno - zmiany...po co kupować graczy ofensywnych, skoro my trzęsiemy porami przed Zagłębiem, i wprowadzamy 5 obrońcę za napastnika i kolejnego defensywnego pomocnika, który pamięta czasy Starożytnej Grecji i któremu się wyraźnie nie chce już grać W Legii...Ok, wygrana - fajnie, ale nie widać tu ręki trenera, tylko umiejętności piłkarzy. I jeszcze te zmiany...A idź pan w diabły z taką trenerką...Ps. Może to jeszcze wygląda tak, że pogodzono się z odpadnięciem z pucharów, przed fazą grupową. I na siłę promuje się Kulawego, żeby go sprzedać. Ale to pogrąża tego zawodnika i cały w klub w ciemnej...w jeszcze ciemniejszej...

odpowiedz
Sobo(L)ew - 18.08.2019 / 20:29, *.centertel.pl

@Leśny Dziadek: Jedyne co,szopen robi to kupę w kiblu i próbuje kase liczyć, ale nie długo to już potrwa bo zaraz zakończymy grę w LE.

odpowiedz
Michal - 18.08.2019 / 20:31, *.plus.pl

@Leśny Dziadek: Jestem też tego zdania!!!!Brawo Leśny Dziadek!Co racja to racja.Pozdrawiam

odpowiedz
Kristof - 18.08.2019 / 20:11, *.ziggo.nl

Po meczu z Glasgow Legia powinna przelozyc przynajmniej nastepne 3 mecze ligowe i ewentualnie rozegrac je w nowym sezonie.Przeciez oni nie moga grac co trzy dni.Tak sie nigdzie nie gra.Mecz i 7 dni minimum odpoczynku.

odpowiedz
Obcy - 18.08.2019 / 20:15, *.t-mobile.pl

@Kristof: Co ty bredzisz.

odpowiedz
Krzeszczu - 18.08.2019 / 20:17, *.bredband2.com

@Obcy: nie skumales ironii?

odpowiedz
przega - 18.08.2019 / 20:11, *.play-internet.pl

Brawo trenerze... Świetna robota... Legia wygrywa, a Kulenovic schodzący z boiska jest wygwizdywany przez kibiców. Brawo za wygraną, ale to co wyprawiasz z Carlitosem, brak słów...

odpowiedz
Bln - 18.08.2019 / 20:11, *.play-internet.pl

Nie tylko Wschodnia gwizdała, swoją grą nic nie wnosi, a na dodatek psuje dobrze zapowiadającą się akcje swym złym ustawiamiem się.

odpowiedz
RMFC - 18.08.2019 / 20:09, *.tpnet.pl

Ty ku.wa je..ny kretynie!!! Co niby to drewno daje drużynie? Śmieją się z nas wszyscy że gramy w 10-ciu ale Ty tego nie widzisz!!!

odpowiedz
FiroZS - 18.08.2019 / 20:07, *.as13285.net

vuko odlecial. Stal sie wielkim egocentrykiem. Zachowuje sie jakby to byl JEGO klub. Jesli w w meczu z Rangers w pierwszej 11'stce wystawi Kulenovica i antolica zamiast Cafu to bedzie sabotaz bo jak to inaczej nazwac. Nie mam nic do zawodnika, okej dobrze ze oddaje serce jak mowi vuko ale grajac z Kulenovicem Legia gra w 10-ciu.

odpowiedz
Vuco Won!! - 18.08.2019 / 20:06, *.t-mobile.pl

Kojarzy mi się to z kabaretem Neo-Nówka - Teleexpres ( od 4:40 do 5:32)

odpowiedz
Marcinwawa77 - 18.08.2019 / 21:50, *.236.67

@Vuco Won!!:
Dobre :)

odpowiedz
Ropa(L) - 18.08.2019 / 20:06, *.digiweb.ie

Czekam aż Ciebie trybuny pozdrowia.. białymi chusteczkami. Jak mawia klasyk..Spieprzaj dziadu!

odpowiedz
Rafix - 18.08.2019 / 20:06, *.chello.pl

"Zasługuje na to swoją pracą.“
To że ktoś przerzuci najwięcej drewna nie znaczy że potrafi grać.
Vuko sam go wrzucasz na minę. Daj mu odpocząć i wpuszczaj na końcówki.
Poza tym napastnik ma strzelać gole w meczach a nie pracować na treningach. Może całą swój talent i siły wkłada w trening, a na mecz juznic nie zostaje.

odpowiedz
SEBO(L) - 18.08.2019 / 20:05, *.chello.pl

...więc nie krytykujmy defensywnego napastnika, bo swoją pracą w tartaku (oraz dorywczo w składzie węgla i papy) zasługuje na miejsce w składzie...

odpowiedz
Pepe - 18.08.2019 / 20:04, *.t-mobile.pl

Brak wyczucia to na trener stawiając na tego drewniaka.

odpowiedz
Obiektyenie - 18.08.2019 / 20:03, *.chello.pl

Kulenovic jedna dobra akcja czyli 1. Szkoda że młody czuje się już tak pewnie ze drze się na Gwilie. Widać że tato Vuko wyraźnie pokazał w szatni kto jest tam faworytem i będzie grał.

odpowiedz