fot. Woytek / Legionisci.com

Legia Warszawa 1-0 Zagłębie Lubin

Przełamanie przy Ł3!

Kamil, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa przełamała się w ligowym meczu na swoim terenie. Spotkanie z Zagłębiem było dość wyrównane, a o końcowym wyniku zdecydowały detale. Komplet punktów zapewnił gospodarzom Marko Vesović, wykorzystując podanie Waleriana Gwilii w pierwszej połowie.

Mecz rozpoczął się spokojnie. Lekką przewagę osiągnęli gospodarze, lecz gra toczyła się głównie od pola karnego do pola karnego, a bramkarze obu ekip nie zostali zmuszeni do pokazania swoich umiejętności. Tak minął pierwszy kwadrans meczu, kiedy to nadeszła 19. minuta. Piłkę w narożniku boiska ustawił Walerian Gwilia. Gruzin posłał piłkę w pole karne, a tam najsprytniej zachował się Marko Vesović i mimo pilnującego go Macieja Dąbrowskiego strzałem głową skierował futbolówkę do siatki. W tym pojedynku spryt legionisty był górą nad warunkami fizycznymi, dzielącymi obu zawodników. Po stracie gola goście ruszyli odważniej do ataku, w związku z czym zostawili więcej przestrzeni legionistom. Taki stan rzeczy prawie zakończył się drugim trafieniem gospodarzy. W 34. minucie Gwilia wypuścił w pole karnego Sandro Kulenovicia. Chorwat zbiegł z piłką do linii końcowej, po czym wycofał ją do stojącego na piątym metrze od bramki Luquinhasa. Niestety futbolówka po strzale skrzydłowego Legii zatrzymała się na słupku bramki strzeżonej przez Konrada Forenca. Ofensywnie usposobiony tego dnia Marko Vesović był bliski drugiego trafienia pięć minut przed końcem pierwszej połowy. Piłkę zmierzająca pod poprzeczkę z najwyższym trudem na rzut rożny sparował golkiper przyjezdnych. W 45. minucie swoją szansę miał dotychczas asystujący Walerian Gwilia. Niestety bezpośredni strzał z rzutu wolnego wylądował na górnej siatce bramki Zagłębia.

Drugą połowę goście zaczęli z dwiema ofensywnymi zmianami, ale to Legia stworzyła pierwszą i kolejne groźne sytuacje. Martins podał na lewą stronę do Gwilii. Bardzo aktywny tego dnia pomocnik „Wojskowych” dośrodkował w pole karne do Kulenovicia. Czujny w bramce był jednak Konrad Forenc i wykorzystując zasięg swoich rąk wypiąstkował piłkę przed pole karne. Gospodarze nie zamierzali na tym poprzestać i coraz mocniej nacisnęli lubinian. W 55. minucie po faulu na Luquinhasie do ustawionej na dwudziestym metrze piłki podszedł Andre Martins. Strzał Portugalczyka podobnie jak to miało miejsce w przypadku Gwilii powędrował nad poprzeczką. Chwilę później legionista miał szansę na poprawkę, ale jego strzał z dystansu został zablokowany i szczęśliwie dla zdezorientowanego Forenca skończyło się tylko na rzucie rożnym. Okres przewagi i niewykorzystanych szans o mały włos a zemściłby się na legionistach w 71. minucie. Patryk Szysz stanął oko w oko z Radosławem Majeckim i pewnie trafił do siatki. Radość gości była jednak przedwczesna. Arbiter spotkania długo i spokojnie słuchał podpowiedzi z wozu VAR i ostatecznie anulował gola odgwizdując pozycję spaloną. Kwadrans przed końcem meczu swoją szansę miał Walerian Gwilia. Niestety piłkę zagraną przez Vesovicia Gruzin tylko odbił i opuściła ona plac gry tuż obok słupka. Szczęścia uderzeniem z dystansu spróbował Cafu. Piłkę po drodze odbił jeszcze jeden z defensorów, ale na wysokości zdania stanął Forenc, wybijając na rzut rożny. W 89. minucie trójkowa akcja Luquinhas – Nagy – Gwilia powinna zakończyć się golem. Niestety ten ostatni uderzając z 16 metrów minimalnie spudłował. Druga połowa przedłużona została o 6 minut. W tym czasie goście stworzyli sobie najlepszą okazję do wyrównania. Niepilnowany przed bramką Majeckiego znalazł się Patryk Tuszyński, ale fantastyczną interwencją po strzale głową popisał się młody golkiper Legii i uratował zespół przed stratą gola. Niedługo potem arbiter zagwizdał po raz ostatni i komplet punktów w końcu został w Warszawie!

Ekstraklasa
5. kolejka
#LEGZAG
13017
Warszawa
18.08.2019
17:30
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Legia Warszawa
1-0
Zagłębie Lubin
19' Vesović
(1-0)
1 Radosław Majecki
41 Paweł Stolarski
5 Igor Lewczuk
55 Artur Jędrzejczyk
16 Luis Rocha
29 Marko Vesović 75'
24 Andre Martins
26 Cafu 90'
8 Walerian Gwilia
82 Luquinhas
99 Sandro Kulenović 82'
33 Radosław Cierzniak
3 Tomasz Jodłowiec 90'
4 Mateusz Wieteska 82'
21 Dominik Nagy 75'
77 Mateusz Praszelik
9 Carlitos
11 Jarosław Niezgoda
Konrad Forenc 12
Bartosz Kopacz 2
Maciej Dąbrowski 5
Lubomir Guldan 33
Sasa Balić 3
80' Jakub Tosik 24
46' Łukasz Poręba 8
Filip Starzyński 18
Alan Czerwiński 44
46' Sasa Zivec 7
Patryk Szysz 17
Dominik Hładun 30
Kacper Bieszczad 22
Damian Oko 55
Dominik Jończy 27
46' Bartosz Slisz 99
Patryk Mucha 15
80' Damjan Bohar 39
46' Patryk Tuszyński 89
Rok Sirk 9
Trener: Aleksandar Vuković
Asystent trenera: Aleksandar Radunović, Marek Saganowski
Kierownik drużyny: Konrad Paśniewski
Lekarz: Mateusz Dawidziuk
Masażyści: Paweł Bamber, Marcin Bator, Michał Trzaskoma
Trener: Ben van Dael
Asystent trenera: Paweł Karmelita
Kierownik drużyny: Karol Sitarski
Lekarz: Stanisław Michalski
Masażyści: Dariusz Puchalski, Tomasz Pełech
Sędziowie
Główny: Piotr Lasyk
Asystent: Konrad Sapela
Asystent: Bartłomiej Lekki
Techniczny: Tomasz Wajda
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (178)

+dodaj komentarz
piłka zatrzymała sie na słupku bramki... - 23.08.2019 / 01:43, *.cyta.gr

ciekawe:-D

a swoją drogą jak wielkim idiotą trzeba być żeby gwizdac na zawodnika SWOJEGO KLUBU?

odpowiedz
Kaprykos - 20.08.2019 / 08:43, *.vectranet.pl

Fala krytyki wylała się na sztab trenerski, a co powiecie na taką teorię, „ lansują go, aby opchnąć gdzieś indziej za lepszą kasę”. Wydaje mi się, że jak nie wiadomo, o co chodzi to zawsze chodzi o pieniądze...

odpowiedz
tomiacab - 20.08.2019 / 08:04, *.236.234

Co do gwizdów, to na pewno chłopakowi nie gra się lżej, ale on sam się z kolei nie broni. Myślę jednak, że to Vuković go krzywdzi, bo tak naprawdę, to te gwizdy są dla pseudotrenera. Przecież nikt nie gwiżdże, gdy kulawy jest przy piłce, tylko wygwizdywana jest zmiana typu wietes za kule.

odpowiedz
Jimmy L - 20.08.2019 / 07:05, *.t-ipconnect.de

Vuko nie jestes trenerem ty dopiero Sie uczysz trenerki .Najlepszym przykladem byly te zmiany ,,,co to bylo? Ten mecz jest taki wazny dla Klubu a my bez trenera. Kulenowicza mi szkoda bo to mlody chlopak a trenejro go niszczy Vuko dobry trener musi miec umietnosci i szczescie co to bedzie jak u ciebie to drugie sie skonczy?

odpowiedz
gazza - 19.08.2019 / 21:36, *.inetia.pl

Napastnika rozlicza się ze strzelonych goli - nie ma goli - Nie ma oklasków a są gwizdy.
Całkiem prawidłowa reakcja widzów.

odpowiedz
Grzegorz - 19.08.2019 / 20:42, *.play-internet.pl

Drewno kulenowic bije na glowę Rasiaka

odpowiedz
L - 19.08.2019 / 20:20, *.centertel.pl

Witam, te gwizdy może i nie potrzebne bo jak ma grać coś kulenovic jak od początku meczu wszyscy się kur...a potykali o piłkę, do tego po strzeleniu gola tak kontrolowali sytuację że o mało nie był remis lub przegrana, takim ustawieniem daleko nie zajdziemy

odpowiedz
Krzysztof Grabski z Warszawy - 19.08.2019 / 20:01, *.centertel.pl

W Wiśle Kraków Brożek strzela bramki...
Może u nas Marek Saganowski by wszedł?
Nie żartuję,Sagan z pewnością nie byłby najgorszym zawodnikiem na boisku.
A tak mamy 10 piłkarzy i jedną maskotkę klubową...
Jedni piszą żeby nie drwić z Kuli u nogi warszawskiej Legii.
A ja będę drwić z piłkarza który zarabia dobre pieniądze w profesjonalnym klubie.
W zamian oferuje złą pracę.
Pan Vukowić powinien zaczynać trenerkę od niższej ligi,zdobywać doświadczenie zanim obejmie drużynę z wyższej półki.
No tak,nie znam się na piłce,przecież oceniam samych profesjonalistów...
Nawet gwizdać mi zabraniają na piłkarza który jest Kulą u nogi mojej kochanej Legii Warszawa.
Ale czy kibic to bezrozumna istota, która musi zaakceptować wszystko co przekaże na konferencji prasowej trener Vukowić?
Zbyt łatwo można zrobić papiery trenerskie.
Wiecie ile jest wart trener Vukowić?
On będzie wart tyle,ile następna drużyna którą poprowadzi po zwolnieniu z Legii.
On ma zwyczajnie ogromnego farta,że będzie mógł sobie wpisać w trenerskie papiery prowadzenie naszej Legii.
Następne kluby które być może kiedyś poprowadzi będą sklasyfikowane znacznie niżej niż Legia.
Jestem ateistą ,ale miejcie wszyscy Bogowie świata w opiece moją kochaną Legię i chrońcie ją przed hordą amatorów którzy sami siebie nazywają zawodowcami.

odpowiedz
Markus Merk - 21.08.2019 / 00:04, *.play-internet.pl

@Krzysztof Grabski z Warszawy: Co za pierdoły

odpowiedz
bronek49 - 19.08.2019 / 18:09, *.chello.pl

szkoda Kulenowica bo to Vukowic robi mu krzywde wystawiając go od pierwszej minuty to powinien być zawodnik który wchodzi na ostatnie 30-20 minut i niestety jego wartość drastycznie spada nie wiem czy on w tej chwili wart jest więcej jak 500,tyś,euro .od pierwszej minuty to powinni grać Carlitos lub Niezgoda oni w tej chwili są nr 1i 2

odpowiedz
Paweł - 19.08.2019 / 16:13, *.centertel.pl

Legia nie ma mocnych bocznych pomocników i dlatego żaden napastnik nie będzie miał wielu okazji do zdobycia gola. Pastwienie sie nad 1 napastnikiem niezależnie od jego predyspozycji czy firmy jest niesprawiedliwe. Zachowanie przy zmianie piłkarza poniżej krytyki

odpowiedz
Vuko WON - 19.08.2019 / 15:33, *.vectranet.pl

Dla pana K. wprowadzić ocenę "-1"

odpowiedz
Kibic - 19.08.2019 / 14:28, *.84.166

Rozkręćmy akcję Carlitos do jedenastki!

odpowiedz
Oleksy - 19.08.2019 / 21:20, *.chello.pl

@Kibic:
Świetny pomysł! Tylko czy gawiedź chwyci? Pora najwyższa strugać Pinokia i jego miodowego protektora...

odpowiedz
Uważny.... - 19.08.2019 / 13:22, *.plus.pl

Albo Loczek, Loczek, będzie kosa jak nie wstawisz Carlitosa !!!

odpowiedz
Uważny.... - 19.08.2019 / 13:19, *.plus.pl

Panie Vuko będzie kosa jak nie wstawisz Carlitosa !!!

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 19.08.2019 / 12:45, *.centertel.pl

A w czwartek po meczu będzie nagłówek KOMPROMITACJA

odpowiedz
DoPrezesa - 19.08.2019 / 11:17, *.centertel.pl

Kulenović powinien zostać sprzedany bo wygląda na to, że jest już "spalony" wśród kibiców Legii.
Został drugim Kucharczykiem. Gość nie ma ani techniki, ani szybkości, ani strzału.
3 miliony euro oferowane za niego to był bardzo dobry deal dla Legii.
Zespół na tym strasznie traci bo atak to aktualnie nasza najsłabsza pozycja.

odpowiedz
L Kibic L - 19.08.2019 / 18:18, *.t-mobile.pl

@DoPrezesa: odwal się od Kucharczyka.

odpowiedz
Legia Fan Club NYC - 19.08.2019 / 11:16, *.71.218

Czy nasi Legionisci moga oddawac wiecej strzalow z dystansu❗

odpowiedz
Po(L)ubiony - 19.08.2019 / 13:33, *.chello.pl

@Legia Fan Club NYC: Mogliby, gdyby zagrał Leszek Pisz. Ci co teraz grają, nie umieją tego robić.

odpowiedz
Karo(L) 1981 - 19.08.2019 / 11:03, *.play-internet.pl

A co się dzieje z Panem Obradoviciem, dojdzie do siebie do końca sezonu czy będzie brał hajs za free??

odpowiedz
ddd - 19.08.2019 / 10:32, *.gov.pl

Zamiast wesprzeć zawodnika (Kulenovica) to gwiżdżecie. Czemu w Polsce zawsze muszą sobie znaleźć ktoś do zgnojenia? Nie ma Kucharczyka to znalazł się kolejny obiekt. Myślę, że to jest też jeden z powodów, że młodzi nie wypływają. Jak mają takich "kibiców" to wolą zająć się czymś innym.

odpowiedz
Maciek - 19.08.2019 / 11:03, *.chello.pl

@ddd: Wspierać to można teraz raczej Carlitosa,bo Kulenovic ma już wystarczająco duże plecy.

odpowiedz
ABC - 19.08.2019 / 12:08, *.amazonaws.com

@ddd: Akurat dobrze by było, gdyby Kulenović zajął się czymś innym.

odpowiedz
Kipkorir - 19.08.2019 / 12:54, *.chello.pl

@ddd:
Bo to ogór, w dodatku na siłę upychany do pierwszego składu.

odpowiedz
jimi - 19.08.2019 / 10:30, *.play-internet.pl

Gdzie jest najlepszy piłkarz ubiegłego sezonu ? Już 3 mecz z rzędu na ławce, o co tu chodzi ?

odpowiedz
aaa - 19.08.2019 / 10:23, *.orange.pl

spokojnie , ważne że wygrali przed meczem ze szkotami , teraz nastąpi pokaz umiejętności trenerskich i zobaczymy co wart jest Vuko .

odpowiedz
aaa - 19.08.2019 / 10:23, *.orange.pl

spokojnie , ważne że wygrali przed meczem ze szkotami , teraz nastąpi pokaz umiejętności trenerskich i zobaczymy co wart jest Vuko .

odpowiedz
seba - 19.08.2019 / 10:11, *.orange.pl

Glosy wysłane. Sandro 1 :)

odpowiedz
Hi(L)io - 19.08.2019 / 10:09, *.plus.pl

W głosowaniu wprowadźcie ocenę 0. A nawet jakaś opcje minus bo tak chciałbym wyróżnić jednego zawodnika

odpowiedz
HuL)io - 19.08.2019 / 10:04, *.plus.pl

Z Kulenovicem sprawa jest idiotyczna: z jednej strony, ktoś go kiedyś kupił i się pomylił. W reprezentacji Cro do 21 lat Sandro nie strzelił żadnego gola. W zasadzie należy go oddać za darmo do takiego Wichru Kobyłka lub Huraganu Wołomin. Z drugiej strony Loczek upiera się że chce na nim zarobić kasę więc każe go wystawiać do 1 składu. A z trzeciej strony to jazda po Sandro może wpłynąć na jego psychikę i będzie po chłopie. On ma dopiero 20 lat. Stacy gracze którzy w tym wieku zasilają największe kluby w świecie ale są też tacy którzy psychikę mogą mieć słaba i krytyka nic nie pomoże a nawet zaszkodzi. Sprawa jest trudna bo sam Prezes musi podjąć decyzję by go nie wystawiać...

odpowiedz
Romek - 19.08.2019 / 09:57, *.netfala.pl

Kulfonowicz zagrał na swoim poziomie... Nic już z niego nie będzie. W ataku powinien grać Carlitos albo Kante, a za Kulfona powinni brać te 3 mln euro z pocałowaniem w rękę i dołożyć jeszcze Antolovicia na drogę.

odpowiedz
Ja bym go.... - 19.08.2019 / 13:14, *.plus.pl

@Romek: ....za darmo oddał żeby tylko ktoś chciał wziąć

odpowiedz
Janusz Nosacz - 19.08.2019 / 09:14, *.chello.pl

I cyk jedyneczka... dla tego kulawego "napastnika". Nie potrafi nic, a jeszcze miał pretensje do Walerego!

odpowiedz
Wacek - 19.08.2019 / 08:51, *.netfala.pl

Słabe przełamanie. Już nie pamiętam kiedy Legia rozegrała mecz pod pełną kontrolą od pierwszej do ostatniej minuty.

odpowiedz
Krzysiek - 19.08.2019 / 08:49, *.tpnet.pl

Niestety zgadzam się z większością .
Kulenovic - TRAGEDIA
Carlitos - do wyjściowej jedenastki.
Cafu - rewelacja
Zwycięstwo z Zagłębiem bardzo , bardzo szczęśliwe.
Nie wiem z czego Vuko taki zadowolony ( wynik OK. gra kiepska )
Boję się że na czwartek taka gra to za mało i z Kulenovicem w ataku.

odpowiedz
Jaro - 19.08.2019 / 08:27, *.t-mobile.pl

@Czarny76: inteligentni zrozumieją. Adam nie

odpowiedz
Adam - 20.08.2019 / 04:35, *.chello.pl

@Jaro: Śmiesznie definiujesz słowo inteligencja. No ale czego spodziewać się po frajerze.

odpowiedz
Miodulski musi odejść!! - 19.08.2019 / 08:01, *.plus.pl

Dlaczego gra Kulasowicz?

odpowiedz
Sputnik 44 - 19.08.2019 / 09:28, *.t-mobile.pl

@Miodulski musi odejść!! : nie wiem dlaczego, ale wiem, że gwizdy na niego były mega słabe... Chłopak się stara, ale niewiele na razie umie... A KRZYWDĘ robi mu Vuko na siłę wpychając go na boisko i narażając na drwiny czy gwizdy... Wypisz wymaluj jak Orlando Sa i Marek Saganowski kilka lat temu...

odpowiedz
CałaPrawdaoLegii - 19.08.2019 / 05:40, *.t-mobile.pl

Niestety, ale bez napastnika będzie bardzo ciężko z Rangers... oni mają takiego co strzela w każdym meczu w tym sezonie.
A My ? Takiego który wogole nie strzela...
Żeby później nie okazało się, że przegralismy przez to awans do Ligi Europy.

odpowiedz
Darek - 19.08.2019 / 01:45, *.t-ipconnect.de

Dla mnie szalu nie bylo.Zwyciestwo szczesliwe.Spalony zaglebia minimalny.Z Kulenoviciem gramy w 10.Ciekawe kiedy Vuko zareaguje i zacznie grac napastnikiem ktory strzela gole?

odpowiedz
TenHakCukrowy - 19.08.2019 / 00:51, *.centertel.pl

Kulenovic to straszna porażka .Kante byłby o wiele lepszy,mogę się założyć o dobrą flachę.

odpowiedz
WAWA Orbitek - 18.08.2019 / 23:52, *.plus.pl

Brawo kibice za reakcję przy zejściu Kalekowicia!!!

odpowiedz
Bie(L)any - 18.08.2019 / 23:40, *.vectranet.pl

Q...vuko myślenia nie zmienisz ....
Zmień chociaż wygląd, bo w tym stroju kojarzysz się z magazynierem a nie trenerem.
Gajer nie pasuje.... to załóż czarne spodnie dresowe i jakąś koszulkę klubową typu polo
Nie ma umiejętności to chociaż wygląd niech będzie jakikolwiek

odpowiedz
L Kibic L - 19.08.2019 / 07:25, *.centertel.pl

@Bie(L)any : Raczej wygląda jak Jarząbek z klubu Tęcza. Pewnie robi też ..."Łubu dubu...."

odpowiedz
LogiC - 18.08.2019 / 23:14, *.rogers.com

Kulenovic jest tylko -chyba -wpuszczany aby jego opchnac w tym okienku transferowym. Byc moze przykaz" ojca dyrektoea" aby go wypchac. Chlopak jest drewniany,choc jeszcze młody. Swietna gra Cafu i Gwili . Coś zaczyna sie zazebiac. Vuko z całym szacunkiem ale napastnik powinien byc rozliczany ze skutecznosci (gole,asysty,walka o pilke,itd) ,p.Kulenovic przedrebtuje cale spotkania. Nawet wrocic mu sie nie chce z pozycji spalonej za drużyną-62min. Daj szanse Niezgodzie lub Kante.

odpowiedz
Cult⚽️Legia - 18.08.2019 / 23:06, *.155.224

Kulawynowić zchodzàc z boiska nie wiedział co robić płakać czy śmiać sie...żegnały go gwizdy I nie tylko do niego....

odpowiedz
Rafal - 18.08.2019 / 22:33, *.play-internet.pl

Brakuje skutecznego napastnika oraz w środkowej strefie człowieka robiacego grę. Niestety, ale we czwartek Rangersi nas zdemoluja z taką skutecznością.

odpowiedz
Krzeszczu - 18.08.2019 / 22:40, *.bredband2.com

@Rafal : Brakuje prawdziwego i znajacego sie na fachu/pilce trenera. A jest pajac. I to w dodatku przyglup, zadufany w sobie, wszystko wiedzacy uparty jak osiol jelop.

odpowiedz
Markus Merk - 19.08.2019 / 10:22, *.amazonaws.com

@Rafal : Nie zdemolują, płaczku, będzie 0:0.

odpowiedz
Ibor - 18.08.2019 / 22:16, *.209.252

Ci co gwiżdżą na swojego zawodnika Wam głowa z d...pa się chyba pomieszała - znaleźliście sobie "znawcy" następnego do hejtu ? Żałosne jak można tak się zachowywać wobec własnego zawodnika .

odpowiedz
Czarny76 - 18.08.2019 / 22:20, *.amazonaws.com

@Ibor: to go przytul i powiedz kilka miłych slow

odpowiedz
Novacco - 18.08.2019 / 22:39, *.139.30

@Ibor: gwizdy raczej dla było były, że za napadziora wpuścił obrońcę

odpowiedz
Kurak(L) - 18.08.2019 / 23:34, *.32.241

@Czarny76: Zgodzę się z Iborem. Po co te gwizdy. Trzeba było sobie odpuścić. Tu nie chodzi o to że ktoś ma go pocieszać, bo na oklaski też nie zasłużył. Jest młody (19Lat!!!), powinni go oddelegowac do jakiegoś klubu na wypożyczenie niech się ogra, nie wiem, nawet do Zagłębia Sosnowiec, bo gra w 3cio ligowych rezerwach mu na pewno nie pomoże. Vuko mu robi koło dupy i z mózgu galarete. Ma napastników z większym doświadczeniem i lepszymi warunkami fizycznymi (bo nie powiesz mi że Kante czy Carlitos nimi nie są), a trzyma go cały mecz choj wie po co. Nie widzi niestety nasz treneiro że nie przynosi to żadnych efektów. Nie chce się wymadrzac bo nie jestem trenerem i gowno się na tym znam. Zrozumiał bym gdyby nie miał wyboru. Przy czym Carlitos nie pokazuje niczego rewelacyjnego, a przynajmniej tego co potrafił w skisłej, a przychodził do nas po dobrym sezonie, a nie jako ogór. A przy tym wszystkim My, kibice, którzy chcemy tu i teraz, wysokich osiągów, sadzimy mu joby na głowę(mowa o Kulenoviciu), bo w Legii wchodząc do 1go składu musisz prezentować jakiś poziom. A na tą chwilę Kule nie ma jeszcze tego "czegoś". W naszej drużynie nie jeden miał być talentem, a wiadomo jak to się wszystko kończyło...

odpowiedz
Gienek - 18.08.2019 / 21:56, *.vectranet.pl

Przełamanie było ale styl gryc po 70. minucie meczu katastrofalny. Wcześniej spora przewaga Legii, która tradycyjnie nie została udokumentowana żadną bramką. Gra Kulenovicia jak zwykle fatalna, ale Vuko chyba tego nie widzi i pewnie znowu wystawi go od pierwszej minuty w meczu z Glasgołem. Podsumowując: Vuko wont z Legii zanim jeszcze coś skaftanisz.

odpowiedz
xavi - 18.08.2019 / 22:51, *.com.pl

@Gienek: Nie zgodzę się,
W mojej opinii Kulenović zagrał bardzo dobry mecz w odróżnieniu od poprzednich. Dzięki temu, że non stop dręczył obrońców, którzy mieli piłkę, ci nie potrafili jej dłużej utrzymać i legia w środku pola mogła ją przejąć. Przyjrzyjcie się co się działo po tym jak kulenović zszedł z boiska, automatycznie zaglębie nas zdominowało i o mały włos nie zremisowali. Pozdrawiam znawców. Liczę że Rangersi nas zlekceważą i 1:0 wygramy w Warszawie. To my jesteśmy fizycznie przygotowani.

odpowiedz
eLpolo - 19.08.2019 / 20:25, *.co.uk

@xavi: Zgadzam się z tobą, chłopak zasuwał jak trzeba. Poza tym jakoś nikt nie widzi tego, że celowniki to wszyscy mają rozregulowane jak na razie, albo bramkarze przeciwnych mają dni konia, bo przy tylu celnych strzałach aż dziw bierze, że tak mało w sieci. Gdyby koledzy Sandro lepiej sfinalizowali jego zajebiste podania z linii końcowej w bardzo trudnych sytuacjach w dwóch ostatnich meczach to chłopak miałby na koncie dwie bardzo ładne asysty. Tego akurat znafcy nie zauważyli.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 18.08.2019 / 21:50, *.play-internet.pl

Widać,że coś się zaczęło klarować,przede wszystkim w miarę sprawne rozgrywanie piłki na małej przestrzeni,gdzie prym wiódł (nie pierwszy raz zresztą) Luquinhas.Irytuje natomiast bezmyślne rozrzucanie piłek do boków,przede wszystkim w sytuacjach,gdy można z powodzeniem oddać strzał na bramkę z troszkę dalszej odległości,niż 5-10 m.Reasumując,jest postęp-mam nadzieję,że nie chwilowy,natomiast po pierwsze w tym tempie,to tzw forma przyjdzie,jak już będzie po pucharach,a w lidze znowu będziemy walczyć o miejsce na podium,a po drugie zanim drużyna się zgra,to nadejdzie okno transferowe i cały misterny plan budowania chociażby zrębów drużyny tzw h...j strzeli.

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 18.08.2019 / 21:40, *.tpnet.pl

Jak dla mnie Cafu najlepszy na boisku. Chłop bije o klasę Antolicia a i tak Vuko na Rangersow wystawi tego drugiego. Meczyk fajny. Szkoda Carlitosa. Kulenovic powinien iść gdzies jeszcze na wypożyczenie. Nie radzi sobie totalnie.

odpowiedz
Adam - 18.08.2019 / 21:34, *.chello.pl

Nie jestem za tym, żeby od razu sprzedawać Kulfonovica (jest w takim wieku, że teoretycznie nadal może się choć trochę rozwinąć - wtedy klub więcej na nim zarobi), ale to co odstawia Vuko jest... każdy wie, wielu nazwało to po imieniu. Trzyma na ławce Carlitosa, czym może mu zaszkodzić (forma, potencjalnie psychika) przy okazji szkodząc całemu klubowi.
Kulfon na grę w pierwszym składzie nie zasługuje, a za to piłowanie mordy na Waleriana chyba straciłem resztki sympatii jakie do niego miałem.

odpowiedz
Mr.Kanister - 18.08.2019 / 21:31, *.play-internet.pl

Ten Patryk Szysz z Zagłębia ma zadatki na dobrego grajka. Brać go do Legii zamiast tego Kurdenovica.

odpowiedz
Jozz-men - 18.08.2019 / 21:22, *.centertel.pl

Ważne trzy punkty,Vuko jak każdy trener swoich ulubieńców,oby nie skończyło się jak Orlando SA.

odpowiedz
(L)Sandomierz - 18.08.2019 / 21:21, *.jerzostrada.pl

Szkoda mi Vuko robi z siebie idiote trzymając Carlosa na ławie a przy okazji robi straszna krzywde Sandro.Winny jest Mioduski kretyn straszliwy....

odpowiedz
Adam - 18.08.2019 / 21:37, *.chello.pl

@(L)Sandomierz: Też myślę, że naciski Pudla mogą być, ale z drugiej strony nie wiemy co faktycznie dzieje się w klubie. Może to faktycznie jakiś odpał Vuko.

odpowiedz
Kipkorir - 18.08.2019 / 21:20, *.chello.pl

Cieszy zwycięstwo nad niełatwym rywalem. Plus, to wystawienie optymalnego składu i koniec z bezmyślnymi rotacjami. Duży minus natomiast, że kolejny raz ten optymalny skład to nie jedenastu, a dziesięciu piłkarzy. Kuledrevnović schodzi żegnany (jak najbardziej słusznie) burzą gwizdów i co robi? Jak dzieciak w Smyku - skacze, klaszcze i kręci się wokół własnej osi.

odpowiedz
HUgon - 18.08.2019 / 22:36, *.vectranet.pl

@Kipkorir: I jeszcze Vucović go przytula,żeby go pocałował to bym wiedział o co mu chodzi.

odpowiedz
Afro - 18.08.2019 / 21:19, *.chello.pl

Jak plują w twarz powiedz, że deszcz pada. Czy serio Vuko nie rozumie dlaczego gwizdaliśmy na Kulenoviča?

odpowiedz
gazza - 18.08.2019 / 21:17, *.inetia.pl

Na Rangersów proponuje wystawić 10 obrońców - Taktykę można przenieść z dzisiejszego meczu gdzie pan trener zdjął napastnika a wprowadził obrońce...
Jak piłkarze usiedli jeden drugiemu na barana to zamurujemy bramkę i będzie 0:0
Taktyka przejdzie do annałów piłki nożnej - znowu o Legii będą pisali w zagranicznych gazetach...:)

odpowiedz
Wiktor największy Legionista - 18.08.2019 / 21:13, *.centertel.pl

Wreszcie wygrali. A bramkarz Realu Betisu dostał czerwoną kartkę.

odpowiedz
Czarny76 - 18.08.2019 / 21:07, *.amazonaws.com

Trenerzyo Ty masz celność mówić o szacunku? A jaki Ty masz szacunek do nas pajacu? Zapraszam na wizytę do okologa.Moze wtedy zauwazysz co robi Twój mega napastnik. Chłopie miej jaja i poczuj się do bledu

odpowiedz
Adam - 18.08.2019 / 21:22, *.chello.pl

@Czarny76: Okologa? Ty jesteś jakimś przygłupem?

odpowiedz
Masakra - 18.08.2019 / 22:15, *.t-mobile.pl

@Adam: hahaha

odpowiedz
Czarny76 - 18.08.2019 / 22:34, *.amazonaws.com

@Adam: przyglupem to Ty chyba jesteś skoro nie widzisz w tym komentarzu podtekstu

odpowiedz
Adam - 19.08.2019 / 00:39, *.chello.pl

@Czarny76: xD

odpowiedz
Markus Merk - 19.08.2019 / 10:31, *.amazonaws.com

@Czarny76: To może, lepiej do dermatologa, do onkologa to byłby, wyrok.

odpowiedz
piterek - 18.08.2019 / 21:05, *.inetia.pl

Już nawet Agra by odpalił gdyby dostał tyle szans co ten drewniany Kulenović. Ktoś chce coś komuś udowodnić, szkoda że kosztem klubu.

odpowiedz
Krzeszczu - 18.08.2019 / 20:47, *.bredband2.com

Chyba sam Einstein (ale moge sie mylic) powiedzial ze najwyzszym objawem Obledu Umyslowego jest robic raz po raz to samo i spodziewac sie innych/roznych rezultatow (czy winikow).

Hmmm, Vukovina i Kulavonovic, cos jak...

odpowiedz
Pacho - 18.08.2019 / 20:56, *.2.25

@Krzeszczu: dlatego nie dziwmy się że wygraliśmy. Pozdrawiam.

odpowiedz
Tomek Mokotów - 18.08.2019 / 21:00, *.chello.pl

@Krzeszczu:
Powtarzalność jest dowodem na prawidłowość rozumowania.
Ale czekaj, czekaj...
Gruby, powolny, z permanentnie spóźnionym podaniem... i ciągle w 1 składzie przez co najmniej5 spotkań...
Ofoe, zwany Dzidzią.

Gdyby się wtedy na niego Magiera nie uparł...
Może nie czytał cytatów innych ludzi?

Tak tylko piszę, nie żebym wierzył w Kulenovica...

odpowiedz
Krzeszczu - 18.08.2019 / 21:15, *.bredband2.com

@Tomek Mokotów: Nie za bardzo wiem jak odebrac twoj post.
To powiem tak. Porownanie do Odzidzi jest zupelnie nie na miejscu.
Gruby byl. Ale, i to jest konkretne ale. Jak przychodzil to mial za soba gre w Championship, lidze ktora stoi na o wiele wyzszym poziomie niz nasza Ekstraklapa. Czy gral w PL nie pamietam. Natomiast pamietam ze rozegral kilka spotkan w reprezentacji Belgii, a to nie jest druzyna ogorkow. I nie wazne ze byly to 3 czy tylko 4. Bo zeby te 3-4 rozegrac to trzeba do tej repry sie przebic (konkurencja jest w miare wysoka, chyba sam przyznasz). A zeby wogole miec do tego jakies namiary, tzn do gry w reprezentacji Belgii, to trzeba soba reprezentowac jakis odpowiedni, wysoki poziom. Dzidzia to mial. I dlatego gral.
A co ma ten Kaleka-novic? Co osiagnal? Kilka treningow z mlodzierzowka Juventusu? No sorry, ale parafrazujac stare polskie przyslowie, co ma piernik do wiatraka?

odpowiedz
Tomek Mokotów - 18.08.2019 / 21:21, *.chello.pl

@Krzeszczu:

Ofoe to był nikt. W reprezentacji zagrał dawno, ogony i tyle. A mial u nas odzyskać formę. Jakby nie odzyskał to nazywalibyście go piłlarzem z odzysku, odpadem itd...

I nie grał przez pierwsze minimum 5 meczów nic. Kompletnke nic a i potem nie zachwycał.

Ale się Magiera uparł choć podstaw nie miał.
A tu po dzieciaku jedziecie jak po k.rwie z bramy, wyzywając go i przekręcając nazwisko.

Ot, wielcy kibice. Prawdziwi fani, nie tam jakieś janusze...

odpowiedz
Krzeszczu - 18.08.2019 / 21:31, *.bredband2.com

@Tomek Mokotów: To nie dzieciak tylko profesjonalny sportowiec i wiek tutaj nie gra zadnej roli. Za uprawianie sportu dostaje gruba kase.
Jak sie spisuje, sa oklaski. Jak daje przyslowiowej dupy, sa gwizdy. Nic dziwnego ani nic nowego.
W sumie najwiekszym winowajcom jest pajac trenerzyna ktory tegoz to "dzieciaka" (jak to ty ujales) wystawia.

A jak mu nie odpowiada presja, czy denerwuja gwizdy, to prosze bardzo, niech pogra w warcaby w parku.
Zamiast uprawiac sport na wysokim poziomie i pobierac z tego solidna kase.

A ze Odzidzia byl nikim? I nie gral nic?
Czyli znasz sie na sporcie jak Angela Merkel na filmach porno. Albo Kiepski na szukaniu roboty.
Jakakolwiek z toba dyskusja, po raz kolejny, nie ma kompletnie zadnego sensu.

odpowiedz
Polo - 18.08.2019 / 21:44, *.virginm.net

@Krzeszczu: Brawo czytam i nie wierzę ,ten Tomek Mokotów i jego ograniczony światopogląd nie pozwala na logiczną konwersacje Tomaszu odstaw dopalacze

odpowiedz
Tomek Mokotów - 18.08.2019 / 21:49, *.chello.pl

@Krzeszczu:

Nie pajacuj za bardzo bo w twoich tekstach widać prostotę i chamstwo.

Ofoe nie grał nic przez pierwsze spptkania, sprawdz to sobie. Od dzisiaj jesteś kibicem?
To po co przekręcasz moje słowa?

A kibicem jesteś ale w kapciach bo Kulenovič nie zagrał aż tak zle zeby na niego gwizdać.

Było paru w Legii, ktorzy nie powinni w niej zagrać. Ale po meczach w ktorych się choćby starali nie gwizdało się.
Tylko na trybunach nie było takich januszy jak ty.

odpowiedz
Won - 18.08.2019 / 22:04, *.virginm.net

@Tomek Mokotów : tylko że gwizdy były już na poprzednim meczu jak schodził nr.99 i podejrzewam że z meczu na mecz będzie gorzej jeżeli nic się nie zmieni

odpowiedz
Tomek Mokotów - 18.08.2019 / 22:09, *.chello.pl

@Won:

Bez znaczenia. Vukovic robi krzywdę klubowi i zawodnikowi, coś tam jest na rzeczy.

Ale to nie powód do bluzgania na własny klub, trenera i zawodników w taki sposób jak tu, na forum niby kibiców Legii.

Tacy jak niejaki Krzeszcu zaginęliby w niepamięci gdyby Legia stoczyla się do 4 ligi jak łódzkie kluby, jak Rangersi choćby.. wróciłby dopiero na sukcesy po awansie do Ekstraklapy.

odpowiedz
Won - 18.08.2019 / 22:25, *.virginm.net

@Tomek Mokotów: To wszystko do jednego się sprowadza.Dlaczego Vuko po każdym meczu twierdzi że jest pięknie i kolorowo?Przecież wszyscy normalni widzą że jak to napisałeś coś tam jest na rzeczy.Dobrze wiesz (mam taką nadzieję) że kibice to lud niepokorny i nie lubią jak się z nich robi idiotów,a Vuko cały czas stara się udowodnić że tak jest.Stąd te gwizdy bluzgi etc.

odpowiedz
Adam - 18.08.2019 / 23:34, *.chello.pl

@Tomek Mokotów : Sam nie pajacuj Tomuś. Zaczyna brakować rzeczowych argumentów więc wjeżdżają 'argumenty' ad personam. Powstrzymaj się z tekstami o prostocie i chamstwie bo w twoich komentarzach też można się tego doszukać.

odpowiedz
eLpolo - 19.08.2019 / 00:04, *.192.103

@Tomek Mokotów: W końcu ktoś napisał coś , co chciałem zobaczyć na tym forum. Skąd te gnoje to piszą z Poznania ? Pamiętam doskonale pierwsze mecze Vadisa i nie widziałem dawno a może i nigdy w L gościa który wyglądał tak tragicznie i ciagle dostawał szanse . Gwizdać na swojego zawodnika ? Owszem jakby coś gębą natrzaskał na klub czy inna obyczajówka , ale za grę ?!!! Skąd wy jesteście pajace ? Po h.j przychodzisz łachudro jeden z drugim ? Pamiętam tylko jeden taki przypadek - z K. Deyną , ale to było u hanysów, a nie na Ł3 .

odpowiedz
eLpolo - 19.08.2019 / 00:16, *.192.103

@Krzeszczu: Spróbuj się stary rozpędzić i pochyl głowę, nawet nie proponuję wyboru ściany bo na taki pusty czerep to i karton gips wystarczy . Sandro gra w reprezentacji, na razie młodzieżowej z powodu .... wieku :)))) . A tacy jak ty Panie Kibicu to pewnie już kibicowali by innej drużynie jak by tak trzeba było na mistrza poczekać jak to kiedyś nie raz bywało .

odpowiedz
Adam - 19.08.2019 / 00:41, *.chello.pl

@Tomek Mokotów : Kończą się argumenty, zaczynają osobiste wycieczki. W Twoich komentarzach też widać prostotę i chamstwo więc nie napinaj się na innych.

odpowiedz
znajca - 19.08.2019 / 06:59, *.unitelmedia.pl

@Tomek Mokotów:

A czy przypadkiem nie było tak, że Magiera po prostu zamienił pozycjami Vadisa i Moulina względem ustawienia preferowanego przez Besnika Hasiego? Moulin został wycofany na typowego przecinaka, a Ofoe przesunięty do zadań ofensywnych, co dało mu więcej swobody w operowaniu piłką. Mając świadomość, że za plecami jest ktoś jeszcze do naprawy ewentualnych błędów lub strat, Vadis zaczął grać z większą lekkością, trochę "bezkarnie". A że facet miał technikę wręcz bajeczną jak na polskie warunki, to pomysł jak najbardziej odpalił.

PS. Widziałem Ofoe w którymś z meczów Olympiakosu tuż po odejściu z Legii, gdzie Hasi znowu zrobił z niego defensywnego pomocnika. Oczy bolały na widok takiego marnotrawstwa potencjału...

odpowiedz
Pacho - 19.08.2019 / 10:13, *.tkchopin.pl

@eLpolo: to było rzeczowe. Brawo. Wydaje mi się również, że to jest zmieniająca się kultura wokół Legii. Zmiany zaczęły zachodzić wraz ze zmianą na nowy stadion. Mecze Legii zaczęły się bardziej atrakcją turystyczną. A też coraz więcej kibiców to zwykle słoiki, żądające LM za swoje ciężko zarobione 50 PLN w Wawie. Przepraszam wszystkie Słoiki z góry ale trudno mi inaczej wytłumaczyć co tu się dzieje.

odpowiedz
Munez(L) - 18.08.2019 / 20:46, *.virginm.net

Vuko dlaczego wystawiasz nasza drużynę w 10-ciu od pierwszej minuty ??

odpowiedz
Tylko Legia - 18.08.2019 / 20:40, *.centertel.pl

Info z klubu(pracownik), Vuko nie po drodze z Carlitosem i dlatego nie gra, a najlepsze jest to że i Loczek jest wkur...ony na to, że gra kaleka bo przez te jego popisy na boisku opcja transferu przycichła
Ps podobno ma być rozmowa prezes vs Vuko vs Carlitos

odpowiedz
Ja - 18.08.2019 / 20:39, *.vectranet.pl

Pewnie zaraz zostanę pojechany przez wszechwiedzących narzekaczy, ale czuję obrzydzenie do tego, co się stało. Przy świadomości wszystkich wad, jakie ma Sandro Kulenović (nie Kalekonović, Kulawy, czy jak tam go nazywacie) wygwizdanie tego chłopaka dzisiaj to kryminał. Rozumiem gwizdy na grajkow, kiedy wynik w plecy i gramy jak kompletnie uposledzeni, ale ciśniecie ich w momencie, gdy się starają i widać jakąś poprawę (włącznie z wspomnianym zawodnikiem) jest totalnie nie do zaakceptowania. Legia w ostatnich 2 latach stała się miejscem dla frustratów, którym się nic nie podoba i zawsze gdzieś muszą wylać pomyje, a komentarze na Legijnych stronach zeszły na poziom Onetu i WP. Dobrze was dzisiaj Staruch podsumował. Żenada.

odpowiedz
Won - 18.08.2019 / 20:49, *.virginm.net

@Ja: Uwież że jakby strzelał bramki co powinien robić napastnik i gryzł trawę to nikt normalny by nie gwizdał na niego,a

odpowiedz
Sad - 18.08.2019 / 20:54, *.chello.pl

@Ja: poprawa łącznie z nim? A gdzie Ty widzisz u niego poprawę? Może coś bierzesz?

odpowiedz
Sebo(L) - 18.08.2019 / 20:57, *.vectranet.pl

@Ja: zgadzam się z Tobą w 100%.Dzisiaj naprawdę Legia zagrała najlepszy mecz od dawien dawna.Widać było zaangażowanie,chęć do gry,przemyślane akcje. Dzisiaj oglądało to się naprawdę dobrze.Najeżdżanie na Gvilię to już jakiś absurd.Ja wiem,że to jeszcze nie jest optimum tego co chcielibyśmy widzieć ale coś się ruszyło.Niektórzy narzekają chyba już z przyzwyczajenia.

odpowiedz
Pacho - 18.08.2019 / 21:07, *.2.25

@Ja: zgadzam się. Żenada. Wygwizdać młodego gracza. Teraz będzie problem ze ściągnięciem jakiegokolwiek perspektywicznego młodego zawodnika. Ci co tak się zachowują pozamieniali coś z czymś. Z drugiej strony ktoś powinien się zastanowić czemu w Legii od bardzo dawna nie ma z prawdziwego zdarzenia wychowanka napastnika. Są bramkarze, są obrońcy, zdarzają się pomocnicy. A od czasu Kowalczyka nic. Kto nie przyjdzie i zatrybi musi mieć przynajmniej 23 lub 24 lata jak trafia do Legii. Teraz kibice zaczynają się dostosowywać do poziomu szkolenia napastników. Jak dla mnie Kulenovic to talent ale kto ma go oszlifować w Legii? O kibicach już nie wspominam. Mówi się że Vuko czy loczek osiągnęli dno. Myślę że co po niektórzy kibice się nigdy nie poddają i kopia dno głębiej i głębiej.

odpowiedz
Xyz - 18.08.2019 / 21:19, *.centertel.pl

@Pacho: gdzie Ty widzisz talent u gościa ktory nie ma szybkości, nie ma przyjęcia, nie ma strzału. Ciągle tu slysze teksty o talencie Kulenovicia? Kto to wymyślił i non stop to powtarza, chyba jego menager

odpowiedz
Ja - 18.08.2019 / 21:39, *.play-internet.pl

@Won: a w którym momencie gość nie gryzł trawy? Nie kompromituj się.

@ips: wuj Ci do tego, kto jest moim autorytetem lub nie. Staruch był dzisiaj, że tak powiem, najbardziej gorącym krytykiem tego zje*anego gwizdania. Użyłbym tego argumentu nawet, gdyby na jego miejscu był Janek z Pierdziszewa.

@Sad: tak, biorę. Leki na przeziębienie. Ale patrząc na te brednie, wypisywane przez kasztanow twojego pokroju, mam ochotę wziąć jakąś piksę na uspokojenie.

Propsującym mógł głos dziękuję. Paru normalnych jeszcze nas zostalo.

odpowiedz
Won - 18.08.2019 / 21:56, *.virginm.net

@Ja: Jednak żałosny jesteś ten Twój idol nr99 grał tak zaj..ie że ludzie z radości gwizdali.Ile bramek strzelił na tyle meczy ile dał mu vuko?

odpowiedz
sed - 18.08.2019 / 22:36, *.251.198

@Ja: Kibice gwiżdżą na Kulenovica nie dlatego, że nie strzela bramek, ale dlatego, że sabotuje grę drużyny. W tym meczu zagrał najgorzej do tej pory (chociaż nie miał podania na kontry dla przeciwnika jak z Atromitosem). Był bezproduktywny, źle przyjmował (same straty), źle podawał, faulował niepotrzebnie... Dlatego został wygwizdany!!!

odpowiedz
Ja - 18.08.2019 / 23:18, *.play-internet.pl

@Won: mój idol? Jeżeli opanowałes w minimalnym stopniu sztukę czytania ze zrozumieniem, to przeczytaj jeszcze raz mój komentarz i swoją odpowiedź. A potem się zastanów, czy to co piszesz ma jakikolwiek sens. Chyba, że w twoim świecie istnieją tylko dwa kolory i zawodnicy dzielą się na idoli i wygwizdywanych, to już nic na taki tok rozumowania poradzić nie mogę. A kto jest żałosny, ja czy wieczni narzekacze twojego pokroju, to każdy mający trochę oleju w głowie widzi.

odpowiedz
Won - 19.08.2019 / 01:09, *.virginm.net

@Ja: Nie narzekam tylko szlag mnie trafia że gramy kapiszonem mając armaty na ławie które są pomijane .Pisałem już wcześniej że jakby dobrze grał i strzelał bramki to nikt normalny by nie gwizdał.Też chyba do końca nie ogarniasz tekstu pisanego ale mimo wszystko pozdrawiam

odpowiedz
Pacho - 19.08.2019 / 10:25, *.55.76

@Xyz: myślę że nie tylko ja widzę talent. Wypożyczenia do Juventusu, gra w młodzieżowej Chorwacji. Mi najbardziej jego gra podobała się osobiście właśnie na młodzieżowych MŚ mimo że był rezerwowym.

odpowiedz
Ja - 19.08.2019 / 12:05, *.vectranet.pl

@Won: armaty na ławce? Chyba wodne. Co niby takiego pokazali Kante, Niezgoda? Jeden apatyczny, drugi po sezonie w plery. Carlitos to jeszcze inna para kaloszy, bo chyba naprawdę coś iskrzy między nim a Vuko, ale też nie rozwinął w pełni skrzydeł podczas pobytu u nas, nawet jak dostawał szanse. Tak czy siak, grałbym raczej Carlitosem. Bo jak już pisałem, nie mówię o niesamowitych umiejętnościach Sandro a o gwizdaniu na niego, kiedy wraz z całą drużyną się stara, wynik jest do przodu a puchary dalej na wyciągnięcie ręki. Tyle.

odpowiedz
eLpolo - 19.08.2019 / 12:25, *.192.103

@Xyz: Taaa, w repreze Croa też pewnie Mioduski kazał powołać chłopaka . Tam pewnie co widać po ostatnich MŚ brak talentów i się na piłce nie znają , nie to co znawcy z forum .

odpowiedz
Won - 19.08.2019 / 13:26, *.virginm.net

@Ja: Jak mają coś pokazać skoro nawet w końcówce wpuszczany jest obrońca? po za tym cały czas gramy tylko jednym napadziorem.Osobiście uważam że skoro już tak bardzo zależy sztabowi na promowaniu nr.99 to nie lepiej wpuszczać go na końcówki.Podejrzewam że osiągnął by więcej niż grając całe 90min na sztywnych nogach jednak presja robi swoje.PZDR

odpowiedz
yogi - 18.08.2019 / 20:30, *.plus.pl

Ja zabiorę tu głos jako taki starszy kibic ( rocznik 1978 ciągle obecny na L3 ) obserwuje te wasze komentarze od dawna, i mi się wydaje że wy jesteście jakieś Trole A nie kibice. Ciągle wam coś nie pasuje, zawsze znajdziecie sobie jakaś ofiarę , byl Kucharczyk jak go nie ma jest Kulenowic. Berg był h...jowy to teraz Vuko jest h...jowy . Drużyna jest jaką jest, realia są jakie są ale trzeba być sercem zawsze z Legią. LM nie wygramy , LE też nie, trzeba się cieszyć że gramy z Glasgow i mamy 50 % szans na awans do grupy. A do was wszystkich co piszecie że Vuko czy Sandro to sabotazysci mam pytanie ? Co robicie w życiu ? I czy wszystko wam tak super się uklada ? Pozdro .

odpowiedz
PiekarzUrsus - 18.08.2019 / 20:40, *.246.68

@yogi: już ci odpowiadam... Jestem brygadzistą w piekarni za marne 3,200 zł
Dają mi co chwilę ludzi których nie znam, ukrainców itd... Wiem jedno! Jak postawią mi człowieka na nocną zmianę który będzie nierobotny, niewydajny to muszę z nim zrobić porządek bo ja jestem odpowiedzialny za dobór ocenę pracowników i za całą zmiane. Kumasz? Jeśli jest zle to mnie wypie.... i tyle. Dlatego upartośc Vuko może wszystkich szokować. 15 tys ludzi widzi co się dzieje na boisku on nie!!! Wstawia Kule do składu dalej, ile jeszcze będzie to robił??

odpowiedz
Polo - 18.08.2019 / 20:41, *.virginm.net

@yogi: Faktycznie jesteś stary,i krótko widzacy na dodatek,w tej drużynie gra nie tylko Kulenovic akurat z przodu jest jeszcze kilku bramkostrzelnych zawodników.Odpowiadajac na Twoje pytanie ,jeżeli mi coś nie wychodzi lub idzie nie tak szukam innego rozwiązania.W wykonaniu Vuko jest walenie głową w ścianie bo z krótką s0p

odpowiedz
Polo - 18.08.2019 / 20:44, *.virginm.net

@Polo: dokończę swoją myśl z knota żarówki nie zrobisz.Pozdro Yogi

odpowiedz
Tomek Mokotów - 18.08.2019 / 22:02, *.chello.pl

@Polo:

Magiera też mógł po paru słabych meczach grubasa zwanego Ofoe zrezygnować z niego...
Dał mu naprawdę sporo czasu.

Co nie znaczy, że Vuko ma rację. Ale gwizdy i wasze wyzwiska są nie na miejscu.

odpowiedz
Polo - 18.08.2019 / 22:33, *.virginm.net

@Tomek Mokotów: Ok tylko kogo wtedy mieliśmy na jego miejsce tzn.Ofoe.Napastników mamy kilku w czym są gorsi od Kulenovica,a z czasem sam wiesz jak jest koniec sezonu i każdy mecz z nożęm na gardle.

odpowiedz
rob bandit - 18.08.2019 / 20:24, *.com.pl

stawiam 100 ziko że Kulenović nie wyjdzie na the Gers ,jest za cienki i Vuko leczy go ekstrsraką,ktoś coś pryknie nt ....

odpowiedz
Mi(L)osz - 18.08.2019 / 20:21, *.play-internet.pl

I wszyscy razem kulenovic out

odpowiedz
Dedi - 18.08.2019 / 20:28, *.plus.pl

@Mi(L)osz:

Carlitos też nie grał ostatnio jakoś
Fenomenalnie, w ekstraklasie bramki
jeszcze nie ma, z Finami był nieporadny
To nie jest ten sam zawodnik co z Wisły
Strzelał ładne bramki już dla L ale
dziwnie czemu nie wiedzieć, stał się
bardzo słaby w dryblingu , Za to
KULENOVIĆ TO TECHNICZNIE
RONALDINHO GAUCHO, MEGA
TECHNIKA..

odpowiedz
Swojak(L) - 18.08.2019 / 21:53, *.centertel.pl

@Dedi: Ja prdl.Brak słów.

odpowiedz
Kapa - 18.08.2019 / 20:17, *.solarcom.ch

Ten Vuko, to chyba chce za wszelką cenę wyczyścić so zera trybuny na stadionie, bo wystawiając non-stop defensywnego napastnika raczej tłumów na stadion nie ściągnie, nie mówiąc już o jakimś przyzwoitym wyniku w Europie na miarę ambicji zawodników, możliwości klubu i oczekiwań kibiców. Niestety obawiam się, że w czwartek dostanie niezłą zagrychę, która boleśnie zweryfikuje jego bojaźliwe podejście do rozgrywania meczu od strony taktyki, którą tak uparcie stara się wdrożyć.

odpowiedz
boner - 18.08.2019 / 20:14, *.chello.pl

Kolejny mecz w 10-tke. Kulenovic to jawny sabotazysta. Niezgoda i Carlitos na ławce, Kante na trybunach - to jest dywersja. Wątpie ze ten zarozumiały trenerzyna trzyma Carlitosa na szkotów. Coś mi sie wydaje ze w czwartek zobaczymy taki sam skład jak dzis, czyli jednym slowem po raz kolejny zaczniemy mecz w oslabieniu od 1 minuty. Jesli Kulenovic znowu bedzie w 11 meczowej,a vuko nie wpuści zadnego napastnika to bedzie znaczyło ze vuko jest skonczonym idiota i porazka z Rangersami bedzie tylko i wyłacznie jego głupotą.

odpowiedz
Czarny76 - 18.08.2019 / 20:10, *.play-internet.pl

Vuko nawiązując do Twojej wypowiedzi odnośnie naszego złego zachowania w stosunku do Drewnovicia to mam dla Ciebie propozycje...wez chłopie koło i pier....j się w czoło.

odpowiedz
Abudabi - 18.08.2019 / 20:07, *.amazonaws.com

K-U-...-W-A!!!!!!!!!!

To do Vuko, w wiadomym temacie...

odpowiedz
pol - 18.08.2019 / 20:07, *.chello.pl

Pinokio i Kalekonović..........wyp..........razem ze swoim loczkiem

odpowiedz
:O - 18.08.2019 / 20:05, *.axaubezpieczenia.pl

Ja pier..... jak można wygwizdać 19 letniego chłopaka. Jest bez formy ale za to odpowiada Aco a nie On.

odpowiedz
M - 18.08.2019 / 20:17, *.virginm.net

@:O: Ty tak na serio

odpowiedz
Krzeszczu - 18.08.2019 / 20:20, *.bredband2.com

@:O:
- jest bez formy
- jest bez talentu
-jest bez umiejetnosci
- i jest arogant, bo te pyskowki z kolegami, starszymi, ktorzy nota bene graja jako tako w pilke (w przeciwienstwie do tego beznadziejneko Kutafonovica), sa/byly delikutasnie ujmujac zupelnie nie na miejscu.
-sam jestes bydlo

odpowiedz
Mi(L)osz - 18.08.2019 / 20:23, *.play-internet.pl

@:O: Jak bez formy to niech nie gra w pierwszej 11

odpowiedz
Robl - 18.08.2019 / 20:05, *.plus.pl

To co dziś pokazali ale niestety za mało
Na Rangers, za mało by było nawet
na Mityland.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 18.08.2019 / 20:02, *.amazonaws.com

3 pkt grajac caly mecz w dziesiatke. Jestem pewien ze Nieudacznik Vukovic boji sie wprowadzic Carlitosa bo ten strzeli hat trick I potwierdzi na oczach wszystkich ze Vukovic jest nieudacznikiem

odpowiedz
Daniel - 18.08.2019 / 20:00, *.tpnet.pl

Najlepsi Gwilla,Vesovic,Cafi i Luquihnas .Obrona grała dobrze. To co robił Vukovic to są piłkarskie jaja! Zmiany kabaretowe! Zamiast wprowadzić napastnika .................to wprowadził Wieteske............Zdjął najlepszego Vesovicia i wprowadził słabego Nagy a na końcu zdjął dobrego Cafu i gra kompletnie siadła a Zagłębie szanse miało na remis........Nierozumiem Vukovicia .

odpowiedz
Maro - 18.08.2019 / 20:00, *.195.208

Panowie i Panie spokojnie w czwartek Carlitos pierwsze skrzypce. Kulanovic sie wyszalal i udowodnil swoja wartosc :/ Luquinhas jak tak bedzie dalej gral to bedzie musial grac ze śrubokretem, zeby pozniej rywali powykrecac z murawy

odpowiedz
Przybor - 18.08.2019 / 20:00, *.centertel.pl

Co na boisku rovil Kulafonovic. Chyba chorwacka 5 kolumna

odpowiedz
Mv Andi - 18.08.2019 / 19:59, *.play-internet.pl

Tragedii dalszy ciąg , ale jak gra się bez napastników to mizeria szczególnie w końcówce się idealnie uwidacznia bo skończyło się na farcie i punkty niby się liczą ale kibic nie k..r.a nie płaci za nieudolne pokazy paralityczne . Pytanie po co w ogóle w Legii są napastnicy bo i tak nie grają a w dotychczasowych meczach liczba strzelonych goli w lidze przeraża , Vuko tworzy pewnie nowy system 1 ,5,5,0 , więc póki co okno transferowe jeszcze otwarte to jest szansa by trochę kasy wpadło do klubowej skarbony i tych co nie grają tak jak , Niezgoda , Carlitos czy Kante trzeba opchnąć bo są nieprzydatni . Może się mylę ale FC Rangers może spać spokojnie a i tak samo w lidze jeszcze parę meczyków i jak Jędza nie daj boże wypadnie ze składu to efekty in minus murowane.

odpowiedz
Hubert z miasta Gniezna - 18.08.2019 / 19:58, *.serv-net.pl

Czy Carlitos nie zagra już w pierwszej jedenastce?

odpowiedz
okoiczny - 18.08.2019 / 19:57, *.centertel.pl

kurna parodia ze zmianami aż .... emocje emocjami ale wybory Vuko to jakaś prowokacja... na nastepnym meczu u siebie bede gwizdał od początku na Kulawicia ... jakaś parodia . Loczek zwolnij wreszcie tego błazna ze stanowiska trenera!!!

odpowiedz
Mateusz z Gór - 18.08.2019 / 19:51, *.inetia.pl

W wywiadzie nc+ Vuko znowu dał do zrozumienia, że ludzie są głupi, bo oczekują głośnych transferów, kiedy można wziąć do zespołu takiego Gwilię. No fantastyczne rozumowanie, trenerze.

odpowiedz
Jacek - 18.08.2019 / 19:51, *.tpnet.pl

Kuzwa zmiany to czysty sabotaz. Mozna przyjąc, ze przy 6 obroncach przeciwnik stworzyl najlepsze dla siebie okazje do strzelenia gola. Carlitos to chyba poszedl do domu i dlatego nie wszedl na boisko za Kulenovicia. Minimalizm pana trenera szczypie w oczy. Gra momentami wygladala niezle ale decyzje pajaca na lawce a wlasciwie przed lawką odebraly Legii jakosc i wyzszą wygraną.

odpowiedz
Booooo - 18.08.2019 / 19:50, *.plus.pl

KULENOVIC O JA PIER....

odpowiedz
Sebo(L) - 18.08.2019 / 19:48, *.vectranet.pl

Tak na gorąco pomeczowe przemyślenia.Zdecydowanie oglądało się grę Legii o wiele wiele lepiej niż to co było jeszcze 2-3 tygodnie temu.Zwłaszcza mogły się podobać 10-15 minut 2 połowy gdy Legia zagrała wysokim pressingiem i Zagłębie miało za przeproszeniem gówno do powiedzenia.Taką grę Legii chce się oglądać zawsze.Bardzo aktywny Luquinhas,który był motorem napętowym,mogli się podobać Gvilia ,Vesovi i Cafu.W końcu widoczny progres.Jest jakiś pomysł na grę,w końcu widzimy krótkie i szybkie podania z pierwszej piłki z wyjściem z kontą. Troszkę irytujące są opóżniające grę wyprowadzenia piłka z bramki prezez Majeckiego.

odpowiedz
Won - 18.08.2019 / 19:47, *.virginm.net

To już chyba oczywiste że jest jakis konflikt na linii Carlitos vuko,który myśli że jesteśmy idiotami i nie widzimy co się dzieje.
Brawo za te gwizdy jak kutasovic schodził z boiska. Ciekawe tylko kiedy te dwie cioty zrozumieją że nie są tu mile widziane

odpowiedz
Tomek Mokotów - 18.08.2019 / 19:46, *.play-internet.pl

Do 70 minuty Zagłębia prawie nie było... A potem był dramat.
Zmiany zrobione przez Vukovica - całkowicie nietrafione. Graliśmy bez napastnika cały mecz...
Gwilia - wypad z 1 składu. Tak fatalnych podań, wyjść na pozycję czy strzałów to już dawno nie widziałem a twoje zejście na skrzydło zamiast biec w kierunku bramki podczas kontry było sabotażem większym niż Kuternović z nr 99

odpowiedz
Mateusz z Gór - 18.08.2019 / 19:46, *.inetia.pl

Widzę nowa taktyka. Od teraz kiedy Kulenović będzie grał słabo będzie go zmieniał obrońca. Dzięki temu trener nie będzie musiał wpuszczać tego złego Carlitosa na boisko.

Wejście Wieteski zburzyło porządek taktyczny, który mógł kosztować punkty. Aż się prosiło o Lopeza na kontrę w końcówce.

odpowiedz
Różowe okulary Vuko - 18.08.2019 / 19:45, *.246.174

Zmiany koszmarne! Czekanie do 75 minuty?
Kulenovic ocena 0-10 mniej niż zerooooooooooo

odpowiedz
Afro - 18.08.2019 / 19:44, *.chello.pl

Wieteska za Kulenoviča - taka zmiana nie powinna mieć nigdy miejsca, chyba że, tfu tfu, któryś z obrońców dostałby czerwoną kartkę. Podjejrzewam - choć nie jestem ekspertem - że Niezgoda w 70 - 75 minucie za Kulenovića i byłoby 3:0.

Życzę każdemu takiej pobłażliwosci od szefa (albo takich pleców) jak ma Kulenovič u Vuko. Nie mam pojęcia o co chodzi, ale zgadzam się z Wami, że nie powinien grać.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 18.08.2019 / 19:44, *.inetia.pl

Kulenović tak słaby, że trener go zdjął i graliśmy bez napastnika, przez co nie udało się dołożyć drugiego gola, a i w obronie po roszadach zrobiło się bardzo nerwowo. Zawsze to lepiej niż wpuścić Carlitosa co by pozamiatał i by się nudno zrobiło, a tak było ciekawie aż do końca.

odpowiedz
Mamy oczy - 18.08.2019 / 19:42, *.chello.pl

No nie mogę. Sandro vel Kula u nogi-pierwszy skład a Cante nie mieści się w 18-tce??
GRUBY WAŁ!! Kpiny z kibica którego nie da się oszukać.

odpowiedz
kibic z sanoka - 18.08.2019 / 19:41, *.sanok.biz

to co ten serb robi z Carlitosem to kryminał i sabotaż. Won z Legii razem z tym drewnianym orczykiem . Loczek albo coś zrobi albo będzie kompromitacja.

odpowiedz
Ropa(L) - 18.08.2019 / 19:41, *.digiweb.ie

Powiem tak... Vuko out!! Nie ważne czy będzie awans do LE czy nie ten człowiek powinien zakończyć przygodę trenerską na Legii. Jakim k.wa trzeba być nietrybem żeby robić takie zmiany. Przecież ten imbecyl w ten sposób działa na szkodę klubu. Co on chciał pokazać nam kibicom wypuszczając Wieteske za Kalekovica? Co chciał powiedzieć ta zmianą? Nie będzie Carlitosa i h...j!?bo o ja tu rządzę i nikt nie będzie mi mówić co mam robić!? Ten tluk nie dość że nie zna się w ogóle na trenerskim fachu ( Legia gra piach

odpowiedz
Ropa(L) - 18.08.2019 / 19:51, *.digiweb.ie

@Ropa(L): taki jaki grała ,to przeciwnicy pozwalają nam na więcej) . Z tym człowiekiem i jego pupilkiem mistrzostwa nie zdobędziemy i będziemy patrzeć z bólem serca na tą padake. To moje zdanie nie trzeba się z nim zgadzać bo każdy to widzi jak chcę, ale ja osobiście uważam że z tym trenerem osiągniemy dno. Zmiany w sztabie są potrzebne na już póki jeszcze nie jest za późno.

odpowiedz
M - 18.08.2019 / 19:41, *.chello.pl

Brawo za zwycięstwo i cenne 3 punkty i to w dziesięciu. Szkoda nerwowej końcówki bo przy grze od początku z dobrym napastnikiem byłoby już wcześniej pozamiatane, dobrze że znów pomocnik strzela bramkę.
Wystawianie Kulawego przez Vuko jest chyba robieniem na złość wszystkim jego przeciwnikom

odpowiedz
Mr T - 18.08.2019 / 19:41, *.mm.pl

Co u Pana, panie Vukovic? Bez zmian...

odpowiedz
Kieł - 18.08.2019 / 19:40, *.t-mobile.pl

Było parę minut niezłej gry. No, ale to za mało. Myślałem, że teraz będzie już wyraźniejszy progres. Zmiany koszmarne. Fuks.

odpowiedz
Krzeszczu - 18.08.2019 / 19:39, *.bredband2.com

Kazdy kto sie zastanawia dlaczego ten nasz pseudo trenerzyna wystawia Kalekanovica i wogole jaka on ma wiedze, filozifie, jakie pomysly, polecam ninejszy wywiad.
Mnie osobiscie te wypociny pajaca pseudotrenera wyprowadzaja totalnie z rownowagi.
Jak taki uparty jak osiol wszystkowiedzacy sabotazysta dyktator moze prowadzic tak wielki klub, z tak ogromnymi tradycjami i ambicjami jakim jest Legia Warszawa.

https://www.youtube.com/watch?v=F7yt8NqWStA

odpowiedz
Ropa(L) - 18.08.2019 / 20:01, *.digiweb.ie

@Krzeszczu: Temu serbskiemu tumanowi wydaje się że złapał Boga za nogi i nic już nie jest w stanie go ruszyć . Myśli że może wszystko bo to on jest tutaj panem w tym momencie. Mam nadzieję że wyniki zwerufikuja tego pana niebawem. Wróci z powrotem na orbitę i będzie trenował jakiś mały denny klubik z 2 ligi. Pozdrawiam

odpowiedz
Krzeszczu - 18.08.2019 / 20:09, *.bredband2.com

@Ropa(L): Zgadzam sie z Toba. Najgorsze jednak to ze, podobnie jak w szwedzkiej polityce, tak dlugo jak on bedzie przy sterach, tak duzo c*ujni sie porobi w klubie. I tak bylo sporo syfu do momentu kiedy ten pajac przejal stery. A teraz to gnojowka totalna sprokurowana przez wszystkowiedzacego majstra od zapier...lania.
Kto i ile bedzie to szambo pozniej sprzatal?

Najlepsze jest wiesz co? i nie mowie tego z napinka czy szyderczo, ale zobacz, niby druzyna wygrywa mecz, sa nowe 2 punkty, a na forum wqrwienie totalne :-))
Czujemy czacze kolego?
Pozdrawiam

odpowiedz
Krzeszczu - 18.08.2019 / 20:21, *.bredband2.com

@Krzeszczu: mialobyc oczywiscie "3 punkty". To tez przez tego Kalekonovica :-)

odpowiedz
Broendby er bedst - 18.08.2019 / 20:57, *.play-internet.pl

@Krzeszczu: Witam kibica Broendby. Ludzie nie są ślepi, są wk...ni postawą i zachowaniem Vukovica, który ma chyba wszystkich za głupków. Wszem i wobec oznajmia, że u niego szanse są równe i wszyscy mają taki sam start, a Kuternović swoją pozycję ciężko wywalczył na treningach. Drewno jest u niego nr 1, a reszta musi walczyć w składzie. To już nawet nie jest śmieszne. Od początku sezonu szansę w ataku dostaje tylko jeden zawodnik i w każdym meczu jest najgorszy w naszej drużynie. Nawet ślepy i głuchy by się domyślił, że Kuternović ma wielkie fory u trenera ale na Boga, ile jeszcze? Każdy trener w Europie ma jakiegoś tam pupilka ale tutaj to już jest chore. Co Kuternović musi zrobić by usiadł na ławce, strzelić samobója? Podejrzewam, że i to by nie pomogło, a Vuko by twierdził, że to efekt ofiarnej pomocy w obronie. Wstyd przyznać ale zaczynam życzyć mu kontuzji, bo chciałbym żeby Legia w końcu zagrała w pełnym składzie. A Vuković się nie przejmuje krytyką, on ma plecy u Mioduskiego. Sumiennie wykonuje jego polecenia. Ciekawe tylko co na to piłkarze, bo w szatni widzą, że są "lepsi i gorsi", a to raczej nie buduje atmosfery na której ponoć Vukovicowi tak zależy.

odpowiedz
kiki - 18.08.2019 / 19:39, *.chello.pl

Kulenovic znow na minusie wyladuje, trzeba liczyc na kontuzje bo widze ze vuko ma problemy ze wzrokiem, legia nie ma stylu gra od farta do farta a to minimalny spalony a to strzal prosto w bramkarza, gramy u siebie a goscie kolejny raz lepsi

odpowiedz
Jan - 18.08.2019 / 19:38, *.chello.pl

Panie NIE-trenerze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wystawienie Kuenovića to składu to jak plucie w twarz, tym którzy płacą za karnety czy bilety.

odpowiedz
Kris - 18.08.2019 / 19:38, *.centertel.pl

Oj Vuko Vuko. Słaby z Ciebie trener. Co to za zmiany i bronienie wyniku? Ledwo się udało.. Twój faworyt z 99 to piąte koło u wozu..

odpowiedz
BRL - 18.08.2019 / 19:36, *.chello.pl

Za tę końcówkę zimny prysznic się należy.

PS Sandro na ławę!

odpowiedz
Zbyszek - 18.08.2019 / 19:35, *.plus.pl

Musiałem w czasie meczu trochę posiedzieć przy kompie nad robotą, więc meczu bardziej słuchałem niż oglądałem. Nazwa Kulenovic padła 4 razy w relacji: 2x jak komentatorzy mówili że jest nie widoczny, potem błysnął przy spalonym i na koniec jak schodził. ..
Co On robi Vuko że wciąż gra... k.. m..

odpowiedz
Panie Vuko amatorze - 18.08.2019 / 19:34, *.plus.pl

Po co było do gry puszczać Kulenovica? Przed nami ważny mecz w czwartek, można było wybiec w 10 na ten mecz. Różnica żadna.

odpowiedz
Wolfik - 18.08.2019 / 19:34, *.mm.pl

Mecz pod kontrolą a wynik skromny i szczęśliwy. Ważne 3 oczka. Teraz o wszystkim zapominamy, przed nami najważniejsze dwa spotkania tego lata.

odpowiedz
kibic - 18.08.2019 / 19:32, *.tpnet.pl

Man nadzieję ,że to są ostatnie chwile Vukovicia jako trenera w Legii.
Granie na siłę Kulenovic-em z przodu to jest jakaś paranoja. Carlitos siedzi na ławie a on wystawia młokosa .Szkoda,szkoda.Var znów uratował punkty bardzo wątpliwy ,wręcz powiedziałbym naciągnięty spalony.

odpowiedz
99drewno99 - 18.08.2019 / 19:32, *.centertel.pl

Vuko i drewnowicz99 out. Ile można na farcie grać. W końcu ktoś opyka nas 4:0 I się skończy dzień dziecka

odpowiedz
WO(L)A - 18.08.2019 / 19:30, *.chello.pl

Zwycięzców się nie sądzi ale Kulenovic w 1 składzie to jest jawny sabotaż! Czy ten Vuko to jest jedynym ślepcem na Ł3? Trzymanie gościa do 80 minuty? Niech mi to ktoś wytłumaczy?

odpowiedz
przemek - 18.08.2019 / 19:30, *.play-internet.pl

Ile jeszcze ten trener specjalnie z malej będzie nas robił w chu.. z tym ze każdy napastnik gra po tyle samo minut gdzie Carlitos a i przed meczem jak mowil że Kante zagra w pierwszym a 18 nawet go nie było

odpowiedz
Cch - 18.08.2019 / 19:29, *.cyfrowypolsat.pl

Mecz beznadziejny w wykonaniu tych amatorów. Zastanawiam się czy Vuko ma pojęcie w ogóle o piłce. Jak można grać takim drewnem jako napastnik a pod koniec meczu ściągnąć jedynego napastnika i wpuścić.... obrońcę. Vuko jest chyba niepełnosprawny umysłowo

odpowiedz
M3 - 18.08.2019 / 19:29, *.jmdi.pl

Dwóch napadziorow na ławce, a gra to drewno. Robimy późne zmiany i w dodatku defensywie.

odpowiedz
Vuko Won - 18.08.2019 / 19:26, *.246.174

Czemu ten PSEUDO TRENER VUKOVIC celowo, podkreślam CELOWO osłabia zespół wstawiając do składu Kulenovica?????????????

odpowiedz
............................................... - 18.08.2019 / 19:25, *.chello.pl

TYLKO DWIE SPRAWY !!!

1. Jakim prawem Kulenovic ten paralita dalej gra w pierwszej 11-ce??
To jest aż niewiarygodne!!!!!!!!!!!! Dzisiaj znowu graliśmy w 10 -kę
Ten człowiek nie powinien wybiec w podstawowym składzie, a jak wybiegł bo Vuko dostał udaru to powinien być zmieniony po przerwie!!

2. Mam nadzieję że Antolic który się wykuruje nie wróci do gry, Cafu go zjada...To samo Vesović który góruje nad Novikovasem!

odpowiedz