fot. Hagi / Legionisci.com
REKLAMA

Statystyki meczu z Zagłębiem

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa - Wiadomość archiwalna

Legioniści zasłużenie zdobyli trzy punkty w meczu z Zagłębiem, choć obraz dobrej gry popsuła końcówka, w której goście mieli okazje do wyrównania. Legia była przy piłce przez 48% czasu gry i oddała więcej strzałów na bramkę rywali. Podopieczni Vukovicia zaliczyli zdecydowanie więcej sprintów, choć przebiegli o 4,5 km mniej od przeciwników. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.

fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

Przebiegnięty dystans

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (7)

+dodaj komentarz
pin48 - 21.08.2019 / 20:50, *.chello.pl

Znowu zachęcam do statystyki fauli - tym razem tylko 15:23. Jak na kulturę ekstraklasy Lubin grał łagodnie, ale... jak wszyscy inni z premedytacją - Luquinhas dostał "swoją porcję" czyli 6 fauli, a pomocnik środka pola czyli Cafu - 8, tzn. normalną meczową porcję Martinsa. Andre oficjalnie oberwał tylko raz, jednak więcej w tym zasługi kompletu sędziowskiego wyłgującego się od odgwizdania nawet ordynarnych wejść, rzekomym "przywilejem korzyści" dla Legii dzięki puszczeniu akcji. Jakoś tych korzyści sobie nie przypominam. Podkreślam za to te statystyki fauli, ponieważ w drużynach przeciwnych nie odnotowujemy takich "kominów" po stronie ofiar. Po stronie Zagłębia dwaj najbardziej skopani - Balic i Sysz - oberwali po trzy razy w ciągu całego meczu, chociaż wchodzili w bardzo agresywne starcia (w tym Balic raz zaliczył jajecznicę ale piłką). To potwierdza moją tezę, że bardzo istotną część przedmeczowych odpraw przeciwników Legii stanowią szczegółowe zalecenia kogo i jak z Legionistów załatwić poza sportowymi metodami. Myślę, że kierownictwo Legii powinno takim zestawem statystycznym zainteresować komisję sędziowską i dyscyplinarną PZPN. Numerów takich jak walenie z półobrotu w wyskoku łokciem w szczękę lub z rozpędu barkiem nie w bark tylko w twarz chyba w niewielu sportach walki są dopuszczalne.

odpowiedz
HUGON - 20.08.2019 / 18:01, *.vectranet.pl

Najszybszy był gdy biegł napić się wody

odpowiedz
Klesk - 19.08.2019 / 10:05, *.84.6

Wreszcie gra zespołowa. Widać progres. Miejmy nadzieje ze się ten rozwój utrzyma.

odpowiedz
miraswarszawa - 19.08.2019 / 09:11, *.t-mobile.pl

Kulenowicz do rezerw

odpowiedz
Kibic - 19.08.2019 / 07:36, *.AWIST.PL

Kulenovic 8 strat i 0 odbiorów a wg trenera jest takim dobrym obrońcą

odpowiedz
Tomek - 19.08.2019 / 07:00, *.113.189

@Szmu(L)ki: Gdy skończyła się pierwsza połowa i spieszył się do szatni

odpowiedz
Szmu(L)ki - 19.08.2019 / 01:45, *.inetia.pl

W którym momencie kulenovic pierdoła był szybszy od któregokolwiek z innych zawodników Legii????

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.