REKLAMA

Srebro Bartnika w Pucharze Europy Lapua

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Zawodnik sekcji strzeleckiej Legii, z bardzo dobrej strony pokazał się podczas międzynarodowych zawodów Pucharu Europy "Lapua" 2019 w strzelaniu z 300 metrów, rozegranych w szwajcarskim Thun. Tomasz Bartnik w konkurencji 3x40 strzałów wywalczył srebrny medal, a uzyskany wynik 1165 pkt. to nowy rekord Polski (lepszy od dotychczasowego o 9 pkt.). Wygrał Węgier, Peni Istvan z wynikiem 1187 pkt. Dodatkowo drużyna 3x40 w składzie Tomasz Bartnik, Robert Kraskowski (obaj Legia) i Rafał Łukaszyk ustanowiła nowy rekord Polski, poprawiając stary aż o 25 punktów.

Bartnik zdobył także srebro w konkurencji karabin Standard 3x20 (uzyskując 586 pkt.), ale został zdyskwalifikowany za przekroczenie wagi spustu 1500g (wada urządzenia).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.