REKLAMA

Zbiórka art. szkolnych dla szkół na Wileńszczyźnie

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Legii prowadzą zbiórkę artykułów szkolnych dla polskich szkół na Wileńszczyźnie, do których całość zostanie przekazana przed rozpoczęciem roku szkolnego. Zbierane są m.in. zeszyty (wszelakie), ołówki, gumki, długopisy, kredki, flamastry, ekierki, linijki, cyrkle, plastelina, kolorowy papier, nożyczki do jego cięcia, piórniki, plecaki i wszystko czego używa się w szkolnej ławie.

"Wasze dary można przynosić codziennie do nieśmiertelnego legijnego pubu Źródełko, który jest czynny praktycznie od rana do późnego wieczora. Prosimy o zostawienie w opakowaniach kartek z nazwą/imieniem/nazwiskiem darczyńców, cobyśmy mogli potem podziękować Wam na tutejszych łamach" - informują organizatorzy akcji.

Zbiórka potrwa do wtorku, 20 sierpnia.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Ding - 17.08.2019 / 18:18, *.play-internet.pl

Czy zapotrzebowanie zostało wcześniej skonsultowane z beneficjentami? Według mojej wiedzy polskie szkoły na Litwie nie mają co robić z artykułami szkolnymi podarowanymi przez wspaniałomyślnych rodaków z ojczyzny.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.