Paweł Stolarski - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Stolarski: Brakowało wykończenia

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Dominowaliśmy przez większość spotkania, ale pod koniec Zagłębie stworzyło sobie kilka groźnych sytuacji. Brakowało nam wykończenia kontrataków, bo stworzyliśmy sobie sporo sytuacji. Nie udało się strzelić drugiej bramki i Zagłębie jeszcze wierzyło, że uda im się wyrównać - powiedział Paweł Stolarski.

- Coraz bardziej się adaptujemy do gry co 3-4 dni. Organizm daje radę. Myślę, że dzisiaj było widać po nas, że wyglądamy dobrze pod względem fizycznym. Teraz musimy się zregenerować i szykować na czwartkowy mecz.

- Żaden z nas nie czuje się graczem podstawowej 11, bo mamy bardzo szeroką kadrę. Każdy z nas ciężko pracuje na treningach i pokazuje trenerowi, że chce występować w pierwszej 11. Jeden błąd, jeden słabszy mecz i już ktoś czeka na twoje miejsce.

- Cały nasz zespół pracuje w defensywie. Cieszy, że w kolejnym meczu nie tracimy bramki i życzyłbym sobie, żeby ta passa trwała jak najdłużej.

- Steven Gerrard to na pewno wielka postać, legenda. Za dzieciaka oglądałem jego mecze. Co do spotkania z Rangers, boisko wszystko zweryfikuje. To piłka nożna, nie ma przeciwnika, z którym nie można wygrać. Dobrze się przygotowujemy do meczu i patrzymy tylko na siebie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

+dodaj komentarz
Pacho - 20.08.2019 / 18:41, *.55.26

@Ali: popatrz na to z drugiej strony. Jak już pomocnicy nauczą się wbijać od drewna a pojawi się napadzior, co to będzie...

odpowiedz
Ali - 19.08.2019 / 10:40, *.249.78

brakuje wykończenia bo brakuje napastnika. od drewna to sie może co najwyżej piłka odbić.

odpowiedz
atmosferic - 18.08.2019 / 23:50, *.orange.pl

brakuje go od jakis 3 lat.

odpowiedz
kdarek - 18.08.2019 / 22:58, *.amazonaws.com

Kolejny dobry mecz. Fajnie wam idzie gra z Veso po prawej stronie.

odpowiedz
Jerry - 18.08.2019 / 22:57, *.t-mobile.pl

Stolar najlepszy na boisku. Nie do przejścia.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.