Steven Gerrard - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Gerrard: Za tydzień trybuny będą naszym wsparciem

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com

Steven Gerrard (trener Rangers FC): W pierwszej połowie zagraliśmy bardzo dobrze. Jestem dumy z mojej drużyny, bo kontrolowaliśmy ten mecz. Sprostaliśmy atmosferze trybun i dobrze odpowiedzieliśmy na szybkie tempo gry Legii. Może powinniśmy zagrać bardziej kreatywnie. Po przerwie też nie było źle. Mieliśmy swoje okazje do zdobycia goli. Nie udało się to nam i akceptujemy wynik 0-0. Na stadionie była fantastyczna atmosfera, która sprzyjała Legii. Za tydzień trybuny będą jednak naszym atutem.

Naszym mocnym punktem był dziś bramkarz. Ale to normalne, że na tym poziomie gry musisz mieć bardzo dobrych zawodników. Po prostu to normalne, że jeżeli rywalizujesz dobrymi drużynami, to sam musisz być dobry. Mam jednak nadzieję, że za tydzień bramkarz nie będzie dla nas już tak bardzo ważny.

W rewanżu atut własnego boiska będzie dla nas bardzo ważny. Być może pozwoli to nam na odważniejszą grę i zaatakowanie. Nieco szkoda, że nie zdobyliśmy gola na wyjeździe. Bramkarz Legii grał dobrze. Jest młody i ma potencjał. Ale nie porównujcie go jeszcze z Jerzym Dudkiem, który wygrał Ligę Mistrzów.

Rewanż na własnym stadionie nie będzie dla nas łatwy. Mam jednak nadzieję, że będziemy w stanie kontrolować grę. Zawsze powtarzam piłkarzom, żeby wspierali siebie nawzajem. Przewiduję, że to będzie wyrównany mecz.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (23)

+dodaj komentarz
poly soprano - 23.08.2019 / 15:42, *.chello.pl

dopoki drewno z przodu bramki to problem vuko kup sobie lupe b

odpowiedz
Sasza - 23.08.2019 / 13:26, *.net.pl

Steven, zawsze byłeś jednym z moich ulubionych piłkarzy. Powodzenia w walce z Celtami ale w meczu z nami nie życzę sukcesu :)

odpowiedz
BRL - 23.08.2019 / 08:58, *.tktelekom.pl

Wnioskuję, że jakiś pan z kompleksem prowincji zapytał Gerrarda o Majeckiego, bo ten z Dudkiem grał w jednej drużynie, więc chciał usłyszeć pean pochwalny na temat polskich bramkarzy. Niektórzy nasi dziennikarze to pajace jakich mało...

odpowiedz
Wolfik - 23.08.2019 / 09:16, *.mm.pl

@BRL: Bo brakuje im rzeczy podstawowej - normalnej sportowej wiedzy. Wystarczyło poczytać jakie rzeczy wypisywali o Rangersach przed meczem z Legią (chociażby Weszło, które niemal dostało orgazmu po ich meczu z Dunczykami). A tu taka słaba, wyśmiewana Legia z idiotą na stanowisku trenera nie pękła. Taki zonk....

odpowiedz
Dexter - 23.08.2019 / 06:29, *.centertel.pl

Skoro przewiduje ze to bedzie wyrownany mecz to 1:1 :-) (L)

odpowiedz
vuko won!!! - 23.08.2019 / 06:22, *.elartnet.pl

Carlitos ratuj!!!

odpowiedz
Ufa - 23.08.2019 / 06:12, *.plus.pl

Dlaczego caly mecz Legia grala w 10? Nie widziałem czerwonej kartki tak samo jak i napastnika

odpowiedz
Zkps - 23.08.2019 / 01:19, *.centertel.pl

"What a home support stay till the end and never shut up oh for us to be like that"

"All we've heard about is how loud their fans are but just wait till Legia get a taste of Ibrox on a European night!"

"They’re fans got them the draw. Best atmosphere I’ve been in away from Ibrox. They were sensational."

Z ich forum. Jest tego więcej. Daliśmy radę. Było pięknie. Dzięki Legia!!!

odpowiedz
Miro - 22.08.2019 / 23:59, *.play-internet.pl

Szkoda że zagraliśmy bez napastnika, bo można było spokojnie to wygrać.

odpowiedz
Legia - 22.08.2019 / 22:58, *.tpnet.pl

Grajcie na 3 obrońców bo my gramy bez napastnika

odpowiedz
DzyndzeL - 22.08.2019 / 22:43, *.chello.pl

Kupcie lepiej od nas Kulenovica, panie Gerard!

odpowiedz
Hugon - 22.08.2019 / 22:39, *.vectranet.pl

Jak wam bramkarz w rewanżu nie potrzebny to grajcie w 10.To i Kulenović odpali'

odpowiedz
Macko - 22.08.2019 / 22:34, *.t-mobile.pl

Dramat to Vuko bo zaparl sie o nie wpuszcza Carlitosa

odpowiedz
Jago(L) - 22.08.2019 / 22:32, *.virginm.net

Witam mieszkam w Glasgow, czy jest może ktoś kto wybiera się na mecz rewanżowy? Chciałbym zakupić bilety na trybunę razem z Legionistami. Będę wdzięczny jeśli ktoś by mógł pomoc. Mogę w zamian zaoferować nocleg no i pieniążki za bilety oczywiście. Proszę o kontakt pod gjcltd@icloud.com

odpowiedz
Blitz - 22.08.2019 / 22:30, *.centertel.pl

Szanuje Pana Stevena, ale jak słyszę, że kontrolowali gre to mam wrażenie, że chyba inny mecz oglądał. Remis głównie przez naszą nieskuteczność. Mam nadzieje, że dwumecz skończy się jak z Atromitosem. Tam też w pierwszym meczu zabrakło skuteczności.

odpowiedz
Kulasović out! - 22.08.2019 / 22:30, *.chello.pl

Już wiem na pewno, kulenović to drewno!

odpowiedz
Lok - 22.08.2019 / 22:27, *.231.252

Kulenovic dramat, ale Antolić po wejściu to już masakra, toż to amator

odpowiedz
(L)egia - 22.08.2019 / 22:24, *.243.107

No Stevie, lubię Cię, ale to Legia awansuje. Za tydzień tylko zwycięstwo!

odpowiedz
Kulasowicz OUT - 22.08.2019 / 22:23, *.chello.pl

Gerard, zamknij pi.de, za tydzień was dojedziemy, TYLKO WIELKA LEGIA!!!

odpowiedz
Kamil - 22.08.2019 / 22:31, *.play-internet.pl

@Kulasowicz OUT: szanuj piłkarza bo mógłbyś mu buty czyścić. Gerrard to bardzo pozytywny chłop. Ikona piłki nożnej ;)

odpowiedz
ahh - 22.08.2019 / 22:16, *.vectranet.pl

fajnie bylo cie zobaczyc na zywo z bliska, Panie Legendo.

odpowiedz
Antyberg - 22.08.2019 / 22:21, *.centertel.pl

@ahh: to prawda, a jeszcze lepiej jest oglądać naszego Legionistę pana Vukovicia który sra do własnego gniazda i na siłę pozbywa się najlepszego napastnika jakiego mamy!

odpowiedz