Steven Gerrard - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Gerrard: Za tydzień trybuny będą naszym wsparciem

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Steven Gerrard (trener Rangers FC): W pierwszej połowie zagraliśmy bardzo dobrze. Jestem dumy z mojej drużyny, bo kontrolowaliśmy ten mecz. Sprostaliśmy atmosferze trybun i dobrze odpowiedzieliśmy na szybkie tempo gry Legii. Może powinniśmy zagrać bardziej kreatywnie. Po przerwie też nie było źle. Mieliśmy swoje okazje do zdobycia goli. Nie udało się to nam i akceptujemy wynik 0-0. Na stadionie była fantastyczna atmosfera, która sprzyjała Legii. Za tydzień trybuny będą jednak naszym atutem.

Naszym mocnym punktem był dziś bramkarz. Ale to normalne, że na tym poziomie gry musisz mieć bardzo dobrych zawodników. Po prostu to normalne, że jeżeli rywalizujesz dobrymi drużynami, to sam musisz być dobry. Mam jednak nadzieję, że za tydzień bramkarz nie będzie dla nas już tak bardzo ważny.

W rewanżu atut własnego boiska będzie dla nas bardzo ważny. Być może pozwoli to nam na odważniejszą grę i zaatakowanie. Nieco szkoda, że nie zdobyliśmy gola na wyjeździe. Bramkarz Legii grał dobrze. Jest młody i ma potencjał. Ale nie porównujcie go jeszcze z Jerzym Dudkiem, który wygrał Ligę Mistrzów.

Rewanż na własnym stadionie nie będzie dla nas łatwy. Mam jednak nadzieję, że będziemy w stanie kontrolować grę. Zawsze powtarzam piłkarzom, żeby wspierali siebie nawzajem. Przewiduję, że to będzie wyrównany mecz.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.