fot. Mishka / Legionisci.com

Antolić: Remis nie jest złym wynikiem

Fumen i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Oczywiście, chcieliśmy wygrać, ale remis nie jest dla nas złym wynikiem. To było trudne spotkanie. Mamy teraz trochę czasu, aby przygotować się do rewanżu, aby w Glasgow zdobyć bramkę. Drużyna Rangers nas nie zaskoczyła. Oglądaliśmy ich mecze na wideo. Spodziewaliśmy się tego, jak zagrają. Mają w składzie sporo jakości, lecz my staraliśmy się wykorzystać ich wady - mówi po meczu Domagoj Antolić.

- Dla nas remis bezbramkowy jest lepszy niż bramkowy. Stawia nas to w dobrej sytuacji przed rewanżem. Myślę, że jesteśmy na dobrej drodze do awansu. Uważam, że w przekroju całego spotkania byliśmy nieco lepszą drużyną, ale ogółem remis jest jednak sprawiedliwy. W rewanżu pewnie będzie nam trudniej, ale będziemy dobrze przygotowani i postaramy się strzelić przynajmniej jednego gola. Za tydzień Szkoci zagrają pewnie nieco zachowawczo, aby przede wszystkim nie stracić bramki.

- Atmosfera na meczu była fantastyczna. Nie jest to jednak dla nas nic dziwnego, ponieważ wiemy, jaki fantastyczny doping potrafią prowadzić. Chciałbym im za to podziękować.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Szaro-szary - 24.08.2019 / 10:24, *.centertel.pl

wszystko polega na tym że Vukovic bierze do skladu ludzi z dużym potencjałem walecznosci a olewaczy omija.. Wg mnie to słuszne posunięcie, bo nawet mimo gorszej jakości piłkarskiej mamy skład walczakow.. To wszytsko wychodzi na trenigach...

.. I teraz : Polacy w składzie.. dlaczego jest ich tak mało i dlaczego wielu miecieluje?

odpowiedz
jarekk - 23.08.2019 / 07:56, *.metrointernet.pl

Trzeba wykurzyć tą cygańską mafię z klubu. Działają na szkodę Legii.

odpowiedz
Wolfik - 23.08.2019 / 09:22, *.mm.pl

@jarekk: A jak nagle awansują do LE.... To też będzie szkoda dla Legii???

odpowiedz
SEBO(L) - 23.08.2019 / 07:46, *.chello.pl

To jest Antygolić...

odpowiedz
znajca - 23.08.2019 / 06:41, *.unitelmedia.pl

Domagoj Antolić to dla mnie jedno z największych rozczarowań ostatnich kilku lat. Niby gra poprawnie, ale od byłego kapitana Dinama i kilkukrotnego reprezentanta Chorwacji oczekiwałbym nieco wartości dodanej. Liczyłem na zdecydowanie więcej. Ivica Vrdoljak w porównaniu z Antoliciem, to był Pan piłkarz. Pomijam te 2 feralne karne z Celtikiem...

odpowiedz
SEBO(L) - 23.08.2019 / 11:44, *.centertel.pl

@znajca: Już kilka razy zadawałem pytanie,czy za te,lub mniejsze pieniądze (ok. 300 tys. € rocznie) ,nie znajdziemy ze dwóch zawodników w Polsce, o tych samych lub podobnych "umiejętnościach"...

odpowiedz
znajca - 23.08.2019 / 13:20, *.unitelmedia.pl

@SEBO(L):
Chciałbym widzieć w środku kogoś, kto nie tylko odbierze piłkę lub przerwie atak, ale również wygra pojedynek główkowy i zbije piłkę na skrzydło po wykopie bramkarza Legii. Ktoś w typie Tarasa Romanczuka albo Jodłowca z czasów gdy jeszcze chciało mu się chcieć.

odpowiedz
sm - 23.08.2019 / 05:10, *.234.221

może i remis nie jest złym wynikiem, ale Antolić jest złym zawodnikiem, w sensie słabym. I wprowadzanie jego na boisko kosztem Carlitosa oznaczało, że zamiast walczyć o zwycięstwo broniliśmy remisu.

odpowiedz
Jark - 23.08.2019 / 02:52, *.metrointernet.pl

Jak gra 10 na 11 to nawet bardzo dobry wynik.

odpowiedz
FiroZS - 23.08.2019 / 02:10, *.02.net

Why kulenovic and why antolic. Nie moge zrozumiec tego malego czlowieka na stanowisku trenera. Sabotaz?

odpowiedz
p10 - 23.08.2019 / 05:19, *.chello.pl

@FiroZS: Bałkanskie układy

odpowiedz
Groch - 23.08.2019 / 10:08, *.inetia.pl

@FiroZS: Vuko ma dostać prowizję od transferu kulavego

odpowiedz