fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Antolić: Remis nie jest złym wynikiem

Fumen i Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Oczywiście, chcieliśmy wygrać, ale remis nie jest dla nas złym wynikiem. To było trudne spotkanie. Mamy teraz trochę czasu, aby przygotować się do rewanżu, aby w Glasgow zdobyć bramkę. Drużyna Rangers nas nie zaskoczyła. Oglądaliśmy ich mecze na wideo. Spodziewaliśmy się tego, jak zagrają. Mają w składzie sporo jakości, lecz my staraliśmy się wykorzystać ich wady - mówi po meczu Domagoj Antolić.

- Dla nas remis bezbramkowy jest lepszy niż bramkowy. Stawia nas to w dobrej sytuacji przed rewanżem. Myślę, że jesteśmy na dobrej drodze do awansu. Uważam, że w przekroju całego spotkania byliśmy nieco lepszą drużyną, ale ogółem remis jest jednak sprawiedliwy. W rewanżu pewnie będzie nam trudniej, ale będziemy dobrze przygotowani i postaramy się strzelić przynajmniej jednego gola. Za tydzień Szkoci zagrają pewnie nieco zachowawczo, aby przede wszystkim nie stracić bramki.

- Atmosfera na meczu była fantastyczna. Nie jest to jednak dla nas nic dziwnego, ponieważ wiemy, jaki fantastyczny doping potrafią prowadzić. Chciałbym im za to podziękować.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.