Nasze oceny

Plusy i minusy po meczu z Rangers FC

Maciej Frydrych, źródło: Legionisci.com

W czwartek legioniści bezbramkowo zremisowali z Rangersami. Było to jedno z lepszych spotkań w wykonaniu Legii w tym sezonie. "Wojskowi" na boisku byli lepszym zespołem od „The Gers”, ale nie udokumentowali tego golem. Zapraszamy do zapoznania się z ocenami jakie wystawiliśmy podopiecznym Aleksandara Vukovicia.

Igor Lewczuk – W 15. minucie popisał się skuteczną interwencją, wybijając piłkę spod nóg rozpędzającego się Morelosa. Od początku grał pewnie i twardo w defensywie. Dwukrotnie uderzał głową w kierunku bramki, niestety za każdym razem niewiele brakowało, aby futbolówka znalazła się w siatce. Przez cały mecz świetnie sobie radził z kolumbijską gwiazdą Rangersów. Kolejny mecz Lewczuka, w którym prezentuje bardzo wysoką formę, wyglądał jak profesor. Brawo!

Paweł Stolarski – Mecz zaczął od nieudanego wyjścia z kontrą i był to jeden z niewielu błędów „Stolara”. Świetnie współpracował z „Veso”, często podłączał się do ofensywy. Kilkakrotnie skutecznie zawężał pole gry i przerwał prostopadłe podania rywali. Wielokrotnie zatrzymywał groźne rajdy Ojo - można powiedzieć, że schował angielskiego piłkarza do kieszeni.

Radosław Majecki – W 63. minucie zwycięsko wyszedł z pojedynku z Moralesem, była to najgroźniejsza akcja Szkotów. W 78. minucie pewnie wyłapał mocny strzał Kolumbijskiego snajpera. Majecki bardzo dobrze i pewnie grał na przedpolu. W europejskich pucharach jest już niepokonany od 630 minut.

Luquinhas – W 9. minucie skutecznie wymanewrował obronę rywala, po czym uderzył w kierunku dalszego słupka, ale bramkarz skutecznie interweniował. W 47. minucie znalazł dośrodkowaniem Gwilię, który przestrzelił nad bramką. W 63. minucie Luquinhas bardzo skutecznie przedarł się lewą flanką, po czym dograł do Kulenovicia. Uderzenie Chorwata zostało zablokowane przez defensywę „The Gers”. W 73. minucie wpadł z piłką w pole karne po świetnym dograniu Kulenovicia, jednak przestrzelił w ostrego kąta. Z tej akcji Luquinhas powinien wyciągnąć znacznie więcej.

Marko Vesović – W 9. minucie nie pokrył Ojo, przez co ten oddał strzał głową. W 49. minucie zachował się bardzo mądrze, nabijając rywali przy linii końcowej, dzięki czemu legioniści mieli rzut rożny. W 74. minucie mocno huknął w kierunku bramki, ale świetną paradą popisał się bramkarz. Przez cały mecz dobrze współpracował ze Stolarskim oraz środkiem pomocy „Wojskowych”. Zszedł z murawy w 84. minucie.

Artur Jędrzejczyk – W 42. minucie głową wybił bardzo mocne dośrodkowanie. Kilkakrotnie skutecznie ciałem zatrzymywał Morelosa, niestety zgubił go w 63. minucie kiedy ten wyszedł sam na sam z Majeckim. Wraz z Lewczukiem dobrze radzili sobie z atakami Szkotów. Takie występy "Jędzy" od dłuższego czasu to już standard.

Luis Rocha – W 10. minucie był bliski zaliczenia świetnej asysty, gdyby tylko lepiej zachował się Kulenović. W pierwszej części meczu ataki Portugalczyka często przerywał kapitan naszego rywala. W drugiej połowie Rocha był bardzo skoncentrowany w obronie, a momentami decydował się na wypady pod pole karne „The Gers”.

Walerian Gwilia – W pierwszej części meczu był dość niewidoczny, a z jego centr w pole karne nie wynikało za wiele. W drugiej odsłonie spotkania był o wiele bardziej aktywny. W 47. minucie Gwilia stanął przed dogodną szansą, niestety trafił bardzo nieczysto. Po zmianie stron jego dośrodkowania były znacznie lepsze, dzięki czemu legioniści stwarzali zagrożenie pod bramką rywali.

Cafu – W 29. minucie mocno uderzył w kierunku bramki, jednak McGregor skutecznie wybił futbolówkę. Zaprezentował się gorzej niż w spotkaniu z Atromitosem - z pewnością był mniej widoczny. W defensywie grał o wiele lepiej niż z przodu. Portugalczyk pewnie zatrzymywał ataki „The Gers”. Zszedł w 71. minucie.

Andre Martins – Miał problem, aby walczyć z silnymi piłkarzami Rangersów, często się przewracał. Był za mało kreatywny, niewiele z jego strony widzieliśmy prostopadłych zagrań. Świetnym górnym podaniem napędził akcję, po której dogodną sytuację miał Vesović.

Sandro Kulenović – Na początku meczu fatalnie skiksował po świetnym dograniu Rochy. W 73. minucie dobrze się ustawił i świetnie prostopadle zagrał do Luquinhasa, który przestrzelił. Była to jedyna udana akcja przy jakiej uczestniczył napastnik. Ponadto sporo pracował tyłem do bramki - wygrał kilka główek, często stosował pressing na rywalu. Standardowo jednak brakuje tego, czego kibice oczekują od napastnika, czyli stwarzania sytuacji bramkowych i strzałów. Szkoda, że przy sporej liczbie napastników szansę na grę dostaje tylko Chorwat.

Zmiennicy

Domagoj Antolić – Wszedł na boisko w 71. minucie. Występ bez historii, jego wejście za wiele do naszej gry nie wniosło.

Dominik Nagy - Wszedł w 83. minucie. Grał za krótko, aby ocenić.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (50)

+dodaj komentarz
gazza - 24.08.2019 / 17:51, *.inetia.pl

Myślę że Legia powinna jak najszybciej sprzedać Kulenowica i Nagy by w końcu kupić dobrego napastnika !!!

odpowiedz
Hugon - 23.08.2019 / 23:11, *.vectranet.pl

Jaki Ty mecz oglądałeś skoro twierdzisz że Majecki grał na przedpolu ,piłka leciała lobem 3 metry od bramki a on jak zwykle przyspawany do lini .szczęście że bramka nie padła.

odpowiedz
Bruno - 23.08.2019 / 23:05, *.chello.pl

Kulenovic, żadnej nie widzę jego na boisku. Można powiedzieć, cały mecz otrzymał piłkę do prowadzenie chyba 2-5 razy.... Masakra.

Reszta zawodnicy super pracowali oby do przodu i ciężka praca! I będzie dobrze. Mam prośbę do trenera, aby przemyśleć co z atakiem.... Bo inaczej możemy stracić najlepszego atak. Albo atak nie będzie strzelał tylko z pomocników strzela do bramki....

odpowiedz
floyd - 23.08.2019 / 22:35, *.chello.pl

Martins bez plusa...? dla mnie świetny występ, oprócz Jędzy i Lewczuka najlepszy w Legii.

odpowiedz
benio - 23.08.2019 / 20:42, *.inetia.pl

Jeżeli trener mówi że Kulenović najlepiej pracuje na treningach to co robią w takim razie Niezgoda i Carlitos. Dlaczego widząc że mamy lekką przewagę w meczu on wpuszcza obrońcę a nie jednego z napastników aby dać rade coś strzelić. Carlitos jest samolubem na boisku i każdy o tym wie ale wejście jego zawsze daje jakąś pozytywną moc. Kulenović jest słaby i nigdy piłkarzem nie będzie .

odpowiedz
lol - 24.08.2019 / 00:35, *.chello.pl

@benio: Nagy to obrońca? Czy Antolić?

odpowiedz
Bk - 23.08.2019 / 18:24, *.centertel.pl

Plus jest taki ,że podczas meczu z ogórami z glasgow, Carlitos mógł odpocząć przed ciężkim bojem z ŁKS.

odpowiedz
sebo(L)... - 23.08.2019 / 18:09, *.17.95

https://www.youtube.com/watch?v=zNSdRxV8SY0

Sorki że drugi raz daję ten sam link ale chcę polecić ciekawą rozmowę z Kulenovićem. Trochę ciekawostek o nim i o jego tacie a Michał Pazdan ( jak mówi sam Kulenović ) nazwał go najlepszym defensywnym napastnikiem :) Resztę sami posłuchajcie :)

odpowiedz
Mi(L)osz - 23.08.2019 / 17:41, *.play-internet.pl

Wszystko ładnie ładnie tylko kulenovic jak zawsze wstyd podstawowej 11 robi

odpowiedz
eMGie - 23.08.2019 / 16:04, *.157.66

Jak dla mnie tłumaczenie Vuko, że na treningach Kulenovic pracuje na granie w meczu to tak to właśnie wygląda, że gra tak jak na treningu, ale trening to nie mecz, mało doświadczenia, zero skuteczności, jak już coś ma to kopie się w głowę albo w ziemie i kiwa się sam ze sobą, ja rozumiem że pracuje w defensywie, jak to tłumaczy Vuko ale to nie jest obrońca, zresztą w ostatnich meczach widać jak się kiepsko ustawia, truchta w miejsca gdzie nic się nie dzieje, piłka obok niego przelatuje a on mając swój wzrost powinien wszystkie główki wygrywać ale co się dzieje, najpierw odepchnie bo niższy o głowę wyżej skacze i proszę faul, a Kulenovic łapie się za głowę jaki faul, może i coś z niego będzie za pare lat, choć nie wydaje mi się, dla mnie nie ma w nim potencjału i czas aby Vuko to zrozumiał, jak nie chce Carlitosa to jest jeszcze Niezgoda i Kante, ale wczorajszy cały mecz Kulenovica to już była dla mnie przesada i wręcz postępowanie nie fair wobec pozostałych napastników, co sam wspominał, że pracują mocno na treningach, a Kulenovic przedreptał i łapał tylko spalone, a jedno dobre podanie do Luquinhasa to zdecydowanie za mało a jak kolega wcześniej pisał ponad 550 minut bez gola czy asysty to już wielka przesada, czas Panie trenerze coś z tym zrobić, bo co z tego jak z przodu 0.

odpowiedz
Ja - 23.08.2019 / 19:21, *.t-mobile.pl

@eMGie: A zauważyłeś jak on się potwornie garbi, pewnie od patrzenia pod nogi. Przy takiej postawie ciężko dobrze grać głową, co najwyżej może tylko zbić piłkę, ale o silnym uderzeniu głową nie ma mowy.

odpowiedz
Antydrewno - 23.08.2019 / 15:52, *.plus.pl

Kulenwic drewniak wypad z Legii

odpowiedz
Kibic ekstraklasy - 23.08.2019 / 15:21, *.centertel.pl

Myślę że Kulenovic jest tutaj spalony i nawet jeśli w Glasgow ustrzelić hattricka, to i tak go zminusujecie :) Jako normalny kibic innej drużyny życzę powodzenia w rewanżu.

odpowiedz
Franco - 23.08.2019 / 17:28, *.139.31

@Kibic ekstraklasy: niestety pali go Vuko.

odpowiedz
Mamut - 23.08.2019 / 17:31, *.t-mobile.pl

@Kibic ekstraklasy: dzięki

odpowiedz
geds - 24.08.2019 / 10:13, *.centertel.pl

@Kibic ekstraklasy:
Nieprawda, jak Kulenović zacznie coś grać to pierwszy mu tu wystawię super recenzję. I wcale nie będzie to "odszczekiwanie" jak to się zwykło tu pisać, bo to co gra do tej pory się już nie zmieni. W pełni zasłużył na takie negatywne oceny. Zmieni się gra, zmienią się oceny. Tylko kto w to wierzy. On nie istnieje w walce o piłkę przy rożnych pomimo swoich warunków. Nieskuteczność? Jasne spieprzy jedną sytuację na mecz jeśli już ja ma, ale najczęściej on wcale nie dochodzi do pozycji. Ile on strzałow oddaje w ciagu meczu? Jeden częściej zero. Może dlatego ze ma tyle dograń... hmmm... no ja pamietam z ostatniego meczu jedno, zreszta bardzo dobre, z poprzedniego też jedno, przy słupku Luqiniasa. Co on ku.. wnosi, bo ta walka defensywna tez coś nie taka jak u Szymańskiego który biegał jak szatan za obrońcami.

odpowiedz
Po(L)noc - 23.08.2019 / 15:07, *.73.156

Jak po takim meczu czytam, że graliśmy w 10, albo teksty typu Vuko out, to już jestem przekonany, że piszą to osoby które nie mają pojęcia o piłce !!!
Zagraliśmy w pucharach kolejny niemal idealny mecz w defensywie i tym z drużyną naszpikowaną zawodnikami, którzy na angielskich boiskach 'zęby zjedli'. Do tego stworzyliśmy o wiele więcej dogodnych sytuacji od rywala.
Gdybyśmy grali w 10 to byśmy przegrali 3-0.
To, że drużyna tak dobrze gra w defensywie, to nie zasługa 4 zawodników w obronie i jednego w bramce. To CAŁA drużyna broni, łącznie z napastnikami.
Co do tekstów, że napastnik jest od strzelania bramek. To myśl szkoleniowa lat 90-tych. Obrona ma bronić, pomoc pomagać, a atak atakować. Widzę że wielu tutaj komentujących chyba się zatrzymała w tych latach...
Potwierdzenie? Hiszpania, która jeszcze niedawno nie miała sobie równych grała bez nominalnych napastników. W Liverpoolu najwięcej bramek mają skrzydłowi. Firminho zasówa w defensywie i robi miejsce innym.
Co to za różnica, czy u nas bramkę strzeli napastnik, obrońca czy pomocnik? Grunt aby DRUŻYNA stwarzała akcje i strzelała gole. Co to za różnica czy gola strzeli Carlitos, Vesović, Gvilia czy Kulenovic? Żadna !!!
Jeszcze minus dla Kulenovica od redakcji nakręca niepotrzebnie negatywną atmosferę!!!
Toć to, że nasi skrzydłowi, albo środkowi pomocnicy dochodzą do sytuacji strzeleckich jest dużą zasługą Kulenovica, który ściągał na siebie zawsze dwójkę stoperów. Kilka razy fajnie zgrywał piłki mając na plecach stoperów.
Carlitos jest lepszy od Kulenovica piłkarsko, ale nie pasowałby do tej taktyki jako klasyczna 9. Schodziłby w inne miejsca, przez co naszym pomocnikom ciężej byłoby wejść w wolne strefy!
Jeśli wy krytykujecie trenera za wybory i taktykę po takim meczu jak wczoraj, to najpierw spójrzcie na siebie.
Taki Widzew w 2 lidze ma lepszą frekwencję od nas. Glasgow spadł do 4 ligi i chodziło po 40 tysi na mecze.
U nas obecnie aby wypełnić sensownie stadion musi przyjechać taki Glasgow...
Chyba wielu za bardzo rozpieścił niedawny awans do LM i zapomnieliśmy gdzie byliśmy 5-10 lat temu...
Krytykujmy po słabych meczach, ale po dobrych bądźmy w stanie pogratulować !!!

odpowiedz
Lefa - 23.08.2019 / 15:34, *.t-mobile.pl

@Po(L)noc: wreszcie ktoś rozsądny i dobrze napisane. Popieram w 100%

odpowiedz
Mj - 23.08.2019 / 15:49, *.tmodns.net

Najlepiej przestac czytac komentarz, chociaz sam wiem ze to trudne. Dobrze ze ci debile co pisza kto out nie rzadza w klubie bo po kazdym meczu by kogos wurzucali i pod koniec sezonu bysmy nie mieli pilkarzy.niestety, niektorzy umieja tylko hejtowac i maja bol dupy jak Legia zagra dobrze bo sami w zyciu gowno osiagneli

odpowiedz
Eduardo - 23.08.2019 / 16:47, *.centertel.pl

@Po(L)noc: rozumiem i zgadzam się, ale pomijając fakt że Kulenovic nie strzela bramek, to on po prostu gra słabo

odpowiedz
Kibic emeryt - 23.08.2019 / 17:12, *.centertel.pl

@Po(L)noc: Kolego tu prawie nikt nie krytykuje całego zespołu a trenera który zupełnie nie wiadomo dlaczego świadomie osłabia zespół niszczonc bardzo dobrego jak na naszą lige napastnika .Ja osobiście nie krytykuje Kulenovica bo to słaby piłkarz ale sam się nie wystawia a gra jak może a jak wystarczy poczytać oceny naszych po kolejnych meczach w każdym meczu minus i najsłabszy w drużynie a na ławie bodaj najlepszy napastnik grający w naszej lidze

odpowiedz
Rudi - 23.08.2019 / 17:20, *.solarcom.ch

@Po(L)noc: Przesadzasz kolego, Legia to nie Hiszpania, która dominuje i wjeżdża w pole karne przeciwnika jak walec całą drużyną obojętnie z kim gra, w takiej ekipie jest de facto dziesięciu kreatywnych zawodników najwyższej kalay zdolnych rozklepać nawet najbardziej szczelną defensywę wymieniając się pozycjami przez większą część spotkania, nie ma słabych punktów, jednak tam, gdzie każdy gra na tej pozycji, na którą najbardziej się nadaje danego gracza rozlicza się z wykonanego zadania, a zawodników kreatywnych i napastników rozlicza się z bramek, bo futbol to akurat taka gra na gole i to jest przede wszystkim premiowane. Wyobraź sobie na przykład Lewandowskiego w Bayernie, który przez szereg spotkań nie tylko nie strzela bramki, ale nie jest w stanie nawet poważnie zagrozić bramce rywala. Na Piątka wylali wiadro pomyj, tylko dlatego, że nie strzelał bramek w meczach towarzyskich o nic, więc o czym my tutaj mówimy, a wyżej wymienieni gracze to jednak zawodnicy o ustalonej klasie i renomie w przeciwieństwie do dwóch dziewiątek w Legii, która tak naprawdę dopiero powąchała przedsionek poważnej piłki.

odpowiedz
eLpolo - 23.08.2019 / 18:19, *.137.74

@Po(L)noc: Fajnie to kolego napisałeś widzę, że coraz więcej osób zaczyna odzywać się na forum w kontrze do gówniarskiego hejtu. Bardzo dobrze bo odechciewało się już tu zaglądać.

odpowiedz
Martens - 23.08.2019 / 18:35, *.tpnet.pl

@Po(L)noc: Nie trzeba być znawcą by wyciągnąć odpowiednie wnioski. Kulenovic jest za słaby na I zespół i tyle w temacie a Aleksandar "Europa FC to nie jest słaby zespół" Vukovic swym chorym uporem niszczy nie tylko jego ale też Lopeza. To wręcz zakrawa na sabotaż. Nie wiem jak Vuko radził sobie w szkole ale sprawia wrażenie jakby był ciągnięty za uszy aby zdać do następnej klasy. Szkołę trenerów pojęcia nie mam jak skończył ale nie sądzę by egzaminy zdawał na zachodzie Europy.

odpowiedz
Pacho - 23.08.2019 / 20:01, *.cyfrowypolsat.pl

@Rudi: wcale nie przesadza. Przesadzają tacy jak ty. Podał przykład Firminho który zatracił skuteczność w zeszłym sezonie. Nominalny napastnik a harował w defensywie i miał wiele ważnych odbiorów, ściągał na siebie obrońców żeby Mane czy Salah mieli więcej miejsca. Nie słyszałem, żeby ktokolwiek mówił że Klopp robi krzywdę Firminho wystawiając go po 10 meczach posuchy. Przykład Lewego też nie najlepszy, wiadomo jak traktuje się Polaków w niemczech. Albo bronisz się bramkami albo tracisz miejsce. Ci co krytykują Kulenivica mają część racji bo rzeczywiście czasami mógłby zachować się lepiej, wejść w linie podania, trochę sprytu. Ale mimo wszystko jest mlody, uczy się i robi postęp. Oczywiście też uważam że powinien conajmnaiej co drugi, trzeci mecz zacząć z ławki jako joker, odpocząć. Teraz przeżyjmy się Carlitosowi. Często nie dogrywa kiedy powinien i marnuje sytuację. Takich podań jak Kulenovic do Luquinhasa z około 70 min u Carlitosa nie pamiętam. Co osiągnął Carlitos, czy zdobył z kimkolwiek nawet jako rezerwowy mistrzostwo? Co dały jego tytuły króla strzelców? Czy dały Legii w poprzednim sezonie tytuł? Odpowiedz sobie na te proste pytania. Wg mnie Vuko uczy się na błędach. Carlitos został ściągnięty za drobne i bez żalu się go pozbyli. Niezgoda, też perspektywiczny ale ile meczów wytrzyma na pełnym obciążeniu zanim jego organizm przyzwyczajony do 3 treningów tygodniowo wytrzyma sezon? Liczę jeszcze na Kante ale on ... no cóż... kontuzja. Tak, mieliśmy ogromne szczęście że dostaliśmy się do LM. Trochę nas to rozpuściło. Tak zmarnowaliśmy wiele szans w ostatnich 2 latach. Ale co zrobić jak tylko nasz klub ciuła punkty w europucharkach? Cieszmy, się z remisu z perspektywą awansu po następnym meczu. Cieszmy się że jesteśmy faworytem do mistrzostwa kraju a nie jak jeszcze dekadę temu gdzie mistrzostwo zdobywaliśmy raz na 5 lat a faworytem był Kraków albo Poznań.

odpowiedz
Po(L)noc - 23.08.2019 / 20:41, *.mm.pl

@Rudi: fajnie. że podałeś przykład Lewego. Ale jest to przykłady światowej klasy napastnik, których obecnie już prawie nie ma i aby mieć takiego w drużynie trzeba wydać pewnie ponad 100 mln euro i zapłacić mu drugie tyle za 4 lata kontraktu! Wtedy jak całą taktykę opierasz na jego bramkach, a on przestaje strzelać, to można krytykować.
Ale kto to robi? W większości dziennikarze i zazwyczaj sympatyzujący za innymi klubami, tylko po to, aby osłabić swojego rywala mentalnie.
Czy na Piątka ktoś gwizdał jak przestał strzelać bramki??? Oczywiście że nie, kibice są zawsze za swoimi zawodnikami. Karius zaj...ał Liverpoolowi finał LM, a kibice bili mu brawo.
Ale tutaj już jakiś czas temu pisałem, że pewnie duża część wchodzi na nasze forum, bo bardziej ich jarają sprawy Legii niż swoich drużyn. jak ktoś fajnie zauważył nawet Legia piszą z małej litery.
Toć w Gdańsku tak bardzo się cieszyli że to Piast wygrał ligę a nie my, że nawet nie zauważyli, że sami mogli spokojnie być mistrzami.
Mam nadzieję, że Vuko awansuje z tą drużyną do grup LE i część udzielających sie tutaj wróci z podkulonym ogonem na swoje fora.

odpowiedz
Szymon - 24.08.2019 / 06:21, *.chello.pl

@Pacho: Obudź się. Jakie masz perspektywy na AWANS? Z mega drewniakiem na szpicy który robi jedne podanie udane na cały mecz. I tylko truchta. To jest ta złota myśl szkoleniowa pinokia. Żyj dalej w matrxie

odpowiedz
(L) - 23.08.2019 / 14:47, *.tpnet.pl

Czy ktoś z Was orientuje się czy są jeszcze miejsca w samolocie do Glasgow? Gdzie można zapisać się na wyjazd/?

odpowiedz
Mark Manssor - 23.08.2019 / 14:03, *.plus.pl

Na Ibrox będzie 49 tysięcy fanów z Glasgow z Legii z 1000 nie będzie was słychać, tak samo jak wczoraj Rangersów, jeszcze gorzej.

odpowiedz
Rudi - 23.08.2019 / 13:53, *.solarcom.ch

556 to obecna liczba minut bez gola albo nawet asysty ofensywnego zawodnika z dwoma dziewiątkami na plecach. Ciekawe jak długo jeszcze ten czarodziej pola karnego będzie czarował wszystkich swoją nieporadnością, brakiem pewności i skuterczności pod wodzą swojego ulubionego trenera, jako człowiek nie do zastąpienia.

odpowiedz
Marek - 23.08.2019 / 13:51, *.chello.pl

Gdy by carlitos było by 2:0

odpowiedz
Rafa(L) - 23.08.2019 / 13:15, *.telefonica.de

Wszyscy piszą o tej sytuacji z 10 min..a tam był SPALONY! to że się kula i tak nie wykazal to tylko dowód na to że chłopak pod formą

odpowiedz
Markus Merk - 23.08.2019 / 18:27, *.play-internet.pl

@Rafa(L): Był na spalonym Kule, ale nie było spalonego, bo sędzia nie zauważył.

odpowiedz
nordin - 23.08.2019 / 13:14, *.tpnet.pl

Wukowicz jest slepy.Szkoci juz w koncowce umierali i nalezalo wpuscic druieo napastnika np. wprowadzic Carlitosa,lub Niezgode,ale ze Wukowicz woli denne 0;0 niz poszukac szansy na 1:0 to wolał ując sie duma i Carlitos nie dostal szansy ani minuty.Wukowicz poza defensywna taktyka nic nie ma do zaproponowania,a Legia tym stylem gry przypomina grekow z czasow Rehagela.Polscy trenerzy ligowi to jednak sa zbyt tchorzliwi,by zwyciezac i wolą katowac kibicow tym topornym i nudnym 0;0.

odpowiedz
Rafix - 23.08.2019 / 13:14, *.chello.pl

Antolic zdecydowanie na minus. Przez 20 min albo strata, albo gra do tyłu. Nie włączał się w akcje ofensywne. Cafu przed zejsciem miał rajd przy naszej kontrze, a Antolic na świeżości truchtał po boisku.

Ogolnie wszyscy w naszym klubie z końcówką "ić" w nazwisku są do wymiany.

odpowiedz
numer 99 - 23.08.2019 / 13:14, *.101.235

ile musial zaplacic jednej bałkaniec drugiemu żeby grać? Szkoda Carlitosa... chłopak i jego kiwka zrobiłaby robote wczoraj :/

odpowiedz
WojtasBB - 23.08.2019 / 13:08, *.centertel.pl

Teraz na ŁKS trener powinien dac odpoczac calej pomocy i "napastnikowi". Widac juz po nich zmeczenie. Mysle ze rezerwowi nie obniza poziomu i moze beda chcieli wskoczyc do skladu. Jak nie teraz, to kiedy? W pomocy dalbym Novikowasa, Nagy'a na bokach, w srodku Antolic i Jodla, w ataku Jarek i Carlitos. Jesli zagraja na poziomie, to moze choc jeden otrzyma szanse w rewanzu z Glasgow. Licze na Niezgode. Wszyscy tylko o Carlitosie a tak naprawde to powinno sie lobbowac za Polakiem, ktory mozliwosciami przerasta reszte napastnikow. Tylko trzeba na niego postawic.

odpowiedz
Jasko240 - 23.08.2019 / 13:03, *.centertel.pl

Proszę - pomóżcie Kulenovicovi i dajcie mu odpocząć! Chłop nie ma czasu przemyśleć i zachlystnal się byciem na boisku... Bo napastnikiem nie jest na pewno, a słowo gra raczej jest mu obce ...

odpowiedz
sawros - 23.08.2019 / 12:57, *.chello.pl

Wiecie co Kulenovic ma wspólnego z napastnikiem ?
Szatnię !

odpowiedz
xxx - 23.08.2019 / 12:53, *.com.pl

Przy tym "kiksie" Kulenovicia był spalony :))))

odpowiedz
Franz Zmuda - 23.08.2019 / 12:49, *.plus.pl

Kto ma strzelać bramki jak napastnik siedzi na ławce ?!?

odpowiedz
jak carlitos odejdzie z legii to vukowicz tez musi odejsc w przeciwnym przypadku stadion bedzie pusty to pana prezesa zapewniamy - 23.08.2019 / 12:29, *.tpnet.pl

carlieos ma grac albo bedzie stadon pusty

odpowiedz
Kibic - 23.08.2019 / 13:14, *.t-mobile.pl

@jak carlitos odejdzie z legii to vukowicz tez musi odejsc w przeciwnym przypadku stadion bedzie pusty to pana prezesa zapewniamy:
Gorzej? Jak masz zamiar płakać za jednym grajkiem to leć do Hiszpanii na 3 ligę. Tam masz takich na pęczki. Wstyd że tacy ludzie uważają się za kibiców Legii.

odpowiedz
A. K. O. C. - 23.08.2019 / 14:02, *.t-mobile.pl

@Kibic: 100/100 racji .
Widać że ta strona powinna nazywać się "Klubem Obrońców Carlitosa " A prawda jest taka że Vuković się zaciął na Carlitosa i nie chcę się przyznać do błędu, uparta gadzina

odpowiedz
Kle - 23.08.2019 / 14:58, *.play-internet.pl

@Kibic: dobrze mówisz. Też nie zgadzam się z polityką Vuko w wyborze napastników, ale wyzywać własnych piłkarzy, obrażać trenera i grozić bojkotem na trybunach z tego powodu? Nie godne kibica Legii. Szanujmy naszych ludzi, możemy się nie zgadzać, ale się szanujmy. W domu też wyzywacie i gwizdzecie na rodzinę jak ktoś ma inne zdanie, niż wy? Mówić głośno, że Carlitos (a moim zdaniem również Niezgoda) są lepsi od Kule każdy ma prawo, ale pluć na własny klub? Niepoważne.

odpowiedz
Plw - 23.08.2019 / 15:30, *.t-mobile.pl

@Kibic: czy kibic Legii napisał by "legii"?

odpowiedz
Andrzej - 23.08.2019 / 15:43, *.plus.pl

@A. K. O. C. :
Vukovic jest frajerem który niszczy piłkarzy. Nie chodzi tylko o Carlitosa ale jest też Niezgoda. Niszczy również Kulenovica. Napastnik który gra 10 spotkań i strzela 2 bramki i ma 0 asyst, nie ważne jakie by miał zdolności defensywne i dawno powinien dla usiąść na ławce. Gość ani nie oddaje strzałów, nie trzyma linii, nie umie się ustawić itd. warto obejrzeć pierwsze 10 min drugiej połowy w jego wykonaniu. Wczoraj czy z Zagłębiem powinien być zmieniony w 60 min i wejść inny napastnik. Nawet wczoraj w Rangers został zmieniony bramkostrzelny napastnik.

odpowiedz
Kfiatek - 23.08.2019 / 12:26, *.vectranet.pl

Z tym minusem dla Kulo przesadzacie.
Poza tym nie jedyna - na początku meczu świetnie zgrał głową do Luqi na wolne pole - ten wszedł w pole karne i po zwodzie oddał najgroźniejszy strzał pierwszej połowy

odpowiedz
Rondel - 23.08.2019 / 12:57, *.170.173

@Kfiatek: w czym przesadzają? Chłopak jest ewidentnie bez formy, ma problem z przyjęciem piłki, ustawianiem się, szybkością, strzałem, jeżeli pozytywnie mielibyśmy ocenić go za dwa dobre podania to coś tu chyba byłoby nie tak? Szkoda mi go bo to wina Vukovica że jest taka niechęć do Sandro.

odpowiedz
Obserwator - 23.08.2019 / 13:09, *.chello.pl

@Kfiatek: No właśnie nie przesadzają. Kulenovic jest tragicznie drewiany. Każdy kto go broni mówi że walczy, biega, stara się i wygra czasami głowę i że on jest naszym 1 obrońca. w takim razie niech go wystawi na środku obrony bo ma wszystkie cechy typowego środkowego obrońcy czyli nieźle gra głową, wysoki, drewniany I dużo robi wslizgów. Napastnik jest po to żeby strzelał bramki A kulenovic tego nie robi. Sam sobie sytuacji nie stworzy bo nie potrafi A jak koledzy mu stworzą to piłka odbija się jak od drzewa i raz na rok coś tam wpadnie do sieci. Jest to strasznie irytujące że Vuko tak się uparł tego Kulenovicia

odpowiedz