fot. besthqwallpapers.com
REKLAMA

Kadra Rangers na mecze z Legią

źródło: 90minut.pl

Rangers FC zgłosił w UEFA kadrę na mecze 4. rundy eliminacji Ligi Europy, w których zmierzy się z Legią Warszawa.

Bramkarze: 1. Allan McGregor, 12. Andy Firth, 13. Wes Foderingham, 54. Kieran Wright, 77. Lewis Budinauckas, 88. Jay Hogarth

Obrońcy: 2. James Tavernier, 4. George Edmundson, 6. Connor Goldson, 15. Jon Flanagan, 19. Nikola Katić, 31. Borna Barišić, 44. Aidan Wilson, 46. Rhys Breen, 48. Jordan Houston, 51. Lewis Mayo, 56. Daniel Finlayson, 63. Nathan Patterson, 71. Murray Miller, 72. Kyle McClelland, 75. Harris O'Connor, 78. Ryan Muir, 86. Adam Devine, 89. Matthew Henderson

Pomocnicy: 8. Ryan Jack, 10. Steven Davis, 11. Sheyi Ojo, 16. Andy Halliday, 18. Glen Kamara, 24. Greg Stewart, 29. Andy King, 33. Jamie Barjonas, 37. Scott Arfield, 47. Jack Thomson, 57. Zac Butterworth, 61. Kieran McKechnie, 64. Josh McPake, 65. Ben Williamson, 73. Ciaran Dickson, 81. Cole McKinnon, 84. Alex Lowry

Napastnicy: 9. Jermain Defoe, 17. Joe Aribo, 20. Alfredo Morelos, 21. Brandon Barker, 22. Jordan Jones, 50. Zak Rudden, 62. Dapo Mebude, 70. Kai Kennedy, 76. Matt Yates, 85. Arron Lyall

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (22)

+dodaj komentarz
Kami(L)os - 20.08.2019 / 23:06, *.com.pl

Majecki-Vesovic Jendzejczyk Wieteska Rocha-Cafu Martins- Liqunias Gvilla Nagy- Carlitos

odpowiedz
asd - 20.08.2019 / 08:53, *.orange.pl

ku pamięci Artur Borus bramkarz Celtiku zawsze przed meczem w bramce robił znak krzyża , wywołując tym wściekłość protestantów Rangers - więc recepta prosta na sukces każdy na mecz zabiera różaniec i wielkie drewniane krzyże .

odpowiedz
Raf - 20.08.2019 / 03:08, *.virginm.net

to jest żart z ta kadra Rangers tylu zawodnikow? o co tu chodzi? Moj sklad tylko bez hate:-) Majecki-Stolarski Jędrzejczyk Wieteska Rocha Martins Cafu Luquinhas Vesovic Carlitos Kante

odpowiedz
Mateusz z Gór - 19.08.2019 / 20:32, *.inetia.pl

Widzę kilku fajnych piłkarzy, których lubię. Ja nawet nie wiedziałem, że oni są w Rangers. Zerknąłem sobie na transfermarkt i gdyby wrócić Legii Szymańskiego wartość obu klubów byłaby identyczna. Dlatego szanse daję Legii duże, zwłaszcza że Rangersi potraktują ją trochę z góry - zarówno przez własną renomę, jak i "pozorną" nieporadność Legii w ostatnich meczach. Będzie jak z Celtikiem, zobaczycie.

odpowiedz
Twardy Legiunia - 19.08.2019 / 15:58, *.plus.pl

6 bramkarzy i 18 obrońców, widać że są obesrani przed naszą WIELKA LEGIĄ. Tak trzymać!

odpowiedz
Władeczek - 19.08.2019 / 15:31, *.netfala.pl

Same no namy. Jak dobrze zagramy to ich zmieciemy faken. Kluczem do wygranej jest strzelanie goli tak sobie faken mysle. Jak wystawi Carlitosa to strzelimy ze dwie bramki i to wystarczy na poważne myślenie o awansie bo w tej Szkocji może być ciężko albo nawet bardzo jak nasi autobus postawią w bramce. W każdym razie maciora jest na podorędziu faken.

odpowiedz
Reto - 19.08.2019 / 20:18, *.plus.pl

@Władeczek:

Morelosa nie znasz? Defoe? OJO?
Hmm. No name, a myślisz że ktoś
z Rangers zna Luginhasa.?

odpowiedz
Kibol - 19.08.2019 / 15:28, *.chello.pl

6 bramkarzy, lol, boja sie :D

odpowiedz
Ursus - 19.08.2019 / 15:06, *.play-internet.pl

Wystawia jednego bramkarza i wszystkich napastników i jest 11

odpowiedz
Jacek L. - 19.08.2019 / 14:34, *.207.189

Ale My Mamy KulawegoNivicia i Co? Dwie bramki Kulawy dwie bramki Niemrawy i pozamiatane z Rengerami he.

odpowiedz
aaa - 19.08.2019 / 14:21, *.orange.pl

Kadra Legii:
Bramkarze: Radosław Majecki, Radosław Cierzniak, Wojciech Muzyk

Obońcy: Artur Jędrzejczyk, Luis Rocha, Paweł Stolarski, Inaki Astiz, Igor Lewczuk, Mateusz Wieteska, Marko Vesović

Pomocnicy: Arvydas Novikovas, Andre Martins, Tomasz Jodłowiec, Domagoj Antolić, Dominik Nagy, Valeriane Gvilia, Cafu, Luquinhas

Napastnicy: Carlitos, Jarosław Niezgoda, Jose Kante, Sandro Kulenović

odpowiedz
Konstanciniak - 19.08.2019 / 13:33, *.centertel.pl

Ponad 50 chłopa w kadrze na LE?

odpowiedz
zkr - 19.08.2019 / 13:28, *.tpnet.pl

Oni mają Morelosa a my Kulenosa.

odpowiedz
tommm - 19.08.2019 / 12:24, *.cyfrowypolsat.pl

Grunt to dobra obsada bramki :D:D:D

odpowiedz
Grzesiek - 19.08.2019 / 11:22, *.tpnet.pl

Mam pytanie do normalnych kibiców a nie internetowych cwaniaczków. Czy kibice ze Szkocji wypełnią cały sektor gości? Ile dostali biletów?

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 19.08.2019 / 13:10, *.amazonaws.com

@Grzesiek: Zamowili 1700 biletow. Na 100% wypelnia. Jak jestes kibicem Rangers to zostan w domu albo kup na sektor kibicow Legii i wejdz incognito. TYLKO LEGIA !!!!

odpowiedz
Kibic L - 19.08.2019 / 13:31, *.tpnet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!:
Jestem kibicem Legii, chodzę na Ł3 tylko jestem mniej kumaty

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 19.08.2019 / 11:16, *.plus.pl

Ilu? 48, to tyle można...

odpowiedz
Rado - 19.08.2019 / 12:02, *.centertel.pl

@PiotrŻo(L)iborz: w pierwszym meczu wystawia pierwszy zespół i wypracują sobie taka zaliczkę, ze na drugi już rezerwy im wystarcza

odpowiedz
Elquatro - 19.08.2019 / 11:15, *.chello.pl

Oj Lampard się zdziwi!!!

odpowiedz
Vukinho - 19.08.2019 / 12:05, *.com.pl

@Elquatro: Gerrard nie Lampard

odpowiedz
Elquatro - 19.08.2019 / 14:59, *.chello.pl

@Vukinho: no co ty

odpowiedz