fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kadra Legii na dwumecz z Rangers FC

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa zgłosiła kadrę na mecze 4. rundy el. Ligi Europy z zespołem Rangers FC. W porównaniu do poprzedniej rundy, nastąpiła jedna zmiana - z listy zgłoszonych zawodników usunięty został Ivan Obradović.

Kadra Legii:
Bramkarze: Radosław Majecki, Radosław Cierzniak, Wojciech Muzyk

Obońcy: Artur Jędrzejczyk, Luis Rocha, Paweł Stolarski, Inaki Astiz, Igor Lewczuk, Mateusz Wieteska, Marko Vesović

Pomocnicy: Arvydas Novikovas, Andre Martins, Tomasz Jodłowiec, Domagoj Antolić, Dominik Nagy, Walerian Gwilia, Cafu, Luquinhas

Napastnicy: Carlitos, Jarosław Niezgoda, Jose Kante, Sandro Kulenović

Lista B: Mateusz Praszelik, Michał Karbownik, Maciej Rosołek

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (64)

+dodaj komentarz
Jack - 21.08.2019 / 09:25, *.warszawa.pl

czekamy na Carlitosa w pierwszym składzie,Kulenović jako jego zamiennik na drugą połowę

odpowiedz
Karo(L) - 20.08.2019 / 15:15, *.tpnet.pl

Niestety mimo, dobrego dopingu nie pomożemy naszym, którzy będą grali od pierwszej min. w 10 tkę. Chyba, że piłka rykoszetem odbije się od drewna i wpadnie do siatki Szkotów.

odpowiedz
Maciek wawa - 20.08.2019 / 11:28, *.t-mobile.pl

A jak mlody zaskoczy i strzeli to sie zmieni gadanie. Ze dobrze ze mlody walczy wysoki. Dajcie mu czasu.

odpowiedz
(L) - 20.08.2019 / 12:31, *.lsas.aero

@Maciek wawa:
...zaskoczyć to może młoda, a nie młody :)))
ta presje nie przyszła po jednym, dwóm czy trzem meczom to już dziesięć meczy bez bramki czy asysty.
To jest Legia i tu nie ma czasu na czekanie przełamania niemocy strzeleckiej...
Niech na formę czeka grając w rezerwach....

odpowiedz
(L) - 20.08.2019 / 08:22, *.lsas.aero

w dziesięciu nie damy rady na szkotów :(
Chyba że zagra Carlitos za kulfonovića...
Ktoś może wie (oprócz naszego eksperta-trenera) dlaczego po tylu kompromitacjach (nie udolnej grze, nie wykorzystany karny, kopanie się po czole i marnowaniu mnóstwa sytuacji bramkowych) nadal jest w kadrze ten miernota zamiast polskiego młodego zawodnika o nazwisku Mateusz Praszelik lub Michał Karbownik ?????

odpowiedz
Karo(L) - 20.08.2019 / 15:21, *.tpnet.pl

@(L): Ma mieście mówią, że to nieślubny syn trenera :-)

odpowiedz
WWL - 20.08.2019 / 06:26, *.play-internet.pl

Moze powinniśmy skandować przy każdym dotknięciu piłki przez Kulasa -"Carlitos"?

Może to by podziałało?

odpowiedz
Kieł - 20.08.2019 / 11:00, *.tpnet.pl

@WWL: A nie lepiej jakoś go wesprzeć i trzymać kciuki, żeby się przełamał i wreszcie odpalił? Rozumiem,że można się trochę ponabijać, ja sam nazywam go Oreszczuk, ale do licha ciężkiego to już się chore robi. Co to jakaś nowa trollowa akcja ministra Piebiaka, czy jak mu tam? Ręce opadają.

odpowiedz
L Kibic L - 20.08.2019 / 14:05, *.t-mobile.pl

@Kieł: szansę to on może dostać w rezerwach. W pierwszej 11 ma strzelać bramki. To jest Legia a nie Widły coś tam.

odpowiedz
Kiel - 20.08.2019 / 15:32, *.t-mobile.pl

@L Kibic L: Pełna zgoda. On się nie nadaje do pierwszego zespołu a co dopiero do pierwszego składu. Klub robi mu krzywdę na siłę wciskając do wyjściowej jedenastki. No, ale nie fajnie by było gdyby odpalił i zaczął siać bramy?

odpowiedz
Odrowąż - 19.08.2019 / 23:40, *.154.179

Jeżeli jakimś cudem awansujemy do fazy grupowej ligi europejskiej to w lidze będzie słabo i pucharów w następnym roku nie będzie.

odpowiedz
L Kibic L - 19.08.2019 / 22:36, *.t-mobile.pl

A ja podziwiam Kulenowica. Chłopak ma dwie lewe nogi a mimo to nawet potrafi podbiec bez przywrócenia się. Vuko szacun za wystawianie takiego Szczypiora.

odpowiedz
: D - 20.08.2019 / 09:49, *.vectranet.pl

@L Kibic L: hahaha

odpowiedz
Kkleg - 19.08.2019 / 22:26, *.play-internet.pl

Majecki.
Jedzrzejczyk Lewczuk(Wieteska)
Stolarski. Rocha
Cafu. Martins
Vesovic. Gvilia. Luquinhas
Carlitos

odpowiedz
Legia albo smierc - 20.08.2019 / 10:42, *.skybroadband.com

@Kkleg: wybieram cie na trenera !

odpowiedz
Ania - 19.08.2019 / 22:26, *.chello.pl

Błagam tylko nie wystawiajcie kulenovica bo po nas:(

odpowiedz
szczery - 19.08.2019 / 22:22, *.net.pl

Na łazienkowską przyjedzie najlepszy przeciwnik od 2,5 roku, czyli od dwumeczu z Ajaksem. Legia grać ku...a mać !!

odpowiedz
RMFC - 19.08.2019 / 19:48, *.tpnet.pl

Nawet w Wielkiej Brytanii dziennikarze śmieją się, że gra u nas Kulenovic który od 6 meczy nie strzelił gola a Carlitos, który w ubiegłym sezonie strzelił 19 siedzi na ławie. Pajac Vuko i jego taktyka jest już słynna w Europie

odpowiedz
!(L)! - 19.08.2019 / 19:45, *.tpnet.pl

;;;;Majecki;;;;
Stolarski ;;;;; Lewczuk ;;;;; Jędrzejczyk ;;;; Rocha
Gvilia ;;;;; Jodłowiec
Vesović ;;;; Nagy ;;;; Luquinhas
Carlitos

odpowiedz
Palok - 19.08.2019 / 23:21, *.centertel.pl

@!(L)!: zamiast Jodlowca cafu

odpowiedz
Kamevil - 19.08.2019 / 18:55, *.tpnet.pl

Moim zdaniem Carlitos i Kulenowic powinni grać razem w jednej linii...

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 20.08.2019 / 10:39, *.ALTER.NET

@Kamevil: linii 171 jadacej z Bemowa.

odpowiedz
cbuuul - 19.08.2019 / 18:46, *.mm.pl

a ten nasz nowy obronca to dojdzie do optymalnej formy przed koncem sezonu?

odpowiedz
bronek49 - 19.08.2019 / 18:39, *.chello.pl

jeszcze będziemy zadowoleni z gry litwina to jeden z najlepszych skrzydłowych w Polsce

odpowiedz
AutorXxx - 19.08.2019 / 19:59, *.centertel.pl

@bronek49: no wlasnie w Polsce.

odpowiedz
bronek49 - 19.08.2019 / 18:37, *.chello.pl

Vukowić to jest trener do ktorego nie dociera że grając Kulenowicem nic dobrego nie osiągnie mając innych dużo lepszych napastników trzymając ich na ławce on tylko skłóci ten zespół trzeba żeby trybuny zaczeły wpływać na tego miernego trenerzyne

odpowiedz
Aaa - 19.08.2019 / 20:03, *.play-internet.pl

@bronek49: gra kulenowic bo tak kaze loczek. Chca go jak najlepiej sprzedac wiec go wystawiaja zeby cene podbic

odpowiedz
DoroKoks - 20.08.2019 / 10:11, *.chello.pl

@Aaa: a z każdym meczem cena spada. 2,7 mln euro co dawało podobno Barnsley trzeba było brać w ciemno :/

odpowiedz
Hej - 19.08.2019 / 18:25, *.t-mobile.pl

Obradovicia nie ma bo to kolejny nie udany eksperyment naszego wspaniałego dyrektora sportowego , to samo z resztą jak Novikovasa, A przedtem DCC ( czyli chrupa-chrup) Niedied, Sadliku ,Pasquato , Nogy itp .
Do póki w Legii będzie R. Kucharski będą taki wynalazki.
Nie wiem czemu Pan Mioduski trzyma go , chyba coś ma na prezesa ?
Co do Kulenovicia, zostawmy chłopaka w spokoju ,gra bo Vuković się uparł i Go wystawia , nie jego wina . A Carlitos nie jest wcale taki wspaniały

odpowiedz
Balder14 - 20.08.2019 / 01:21, *.amazonaws.com

@Hej : Nie Vuko tylko prezio M. cisnie by Kulenovic grał bo liczy na kasę... Teraz gdy europa już szydzi z wynalazków Kuchaskiego i prezia mogą liczyć... na cud... ze ktoś go weźmie.... Vuko przestań się ośmieszać i zacznij robić swoje. Jeszcze jest czas by uratować dupe.

odpowiedz
Kamień - 20.08.2019 / 07:08, *.chello.pl

@Hej : Po pierwsze naucz się pisać poprawnie nazwiska legionistów. Po drugie Obradović jest kontuzjowany. Jak czegoś nie wiesz - nie odzywaj się.

odpowiedz
Realista - 19.08.2019 / 17:37, *.co.nz

Dlaczego Carlitos siedzi na ławce non-stop? Ma go to zmotywować do odejścia?

odpowiedz
janusz - 19.08.2019 / 17:17, *.tpnet.pl

wystaw samego kulenowicz w ataku on ci wygra mecz

odpowiedz
Jigmgmrm - 19.08.2019 / 15:52, *.centertel.pl

Ten novikovas jest tak cienki,ze to tragedia.Po co go było kupować ? Chyba tylko dlatego żeby nam goli więcej nie strzelał....

odpowiedz
... - 20.08.2019 / 04:20, *.sbcglobal.net

@Jigmgmrm: Novikovas się jeszcze rozkręci

odpowiedz
tomek - 19.08.2019 / 15:30, *.warszawa.pl

znając mentalność vuko to Carlitos, Jarosław Niezgoda, Jose Kante spokojnie mogli nie zgłaszać. po co?

odpowiedz
piotrek9mln - 19.08.2019 / 15:06, *.amazonaws.com

Skład jaki wybiegł w meczu z Zagłębiem mnie zaimponował. Ja bym tylko wstawił Carlitosa za Kulenovica. Rozumiem ze trzeba podnosić jego wartość ale jak na moje oko ona się obniża i to grubo

odpowiedz
zenek - 19.08.2019 / 14:53, *.mmc.com

a Antolic w jakim charakterze?

odpowiedz
Loczek - 19.08.2019 / 14:44, *.t-mobile.pl

Novikovas, Antolić, Kulenović i Vuković Dream Team

odpowiedz
Bmb - 19.08.2019 / 21:57, *.t-mobile.pl

@Loczek: to też moi faworyci ;)

odpowiedz
aaa - 19.08.2019 / 14:24, *.orange.pl

kadra Rangersów jest prawie 2 razy większa - czy to zabieg psychologiczny Gerada , możliwe patrząc na to już można wpaść w kompleksy .
Vuko wygrasz dwumecz to zdasz egzamin na trenera w realu .

odpowiedz
Stonka - 19.08.2019 / 15:06, *.vectranet.pl

@aaa: prędzej w biedronce

odpowiedz
klyjent - 19.08.2019 / 19:13, *.tpnet.pl

@aaa: realu juz nie ma :D

odpowiedz
Kaprykos - 20.08.2019 / 08:51, *.vectranet.pl

@aaa: chyba Ty

odpowiedz
szewc z targówka - 19.08.2019 / 14:20, *.chello.pl

kadra Rangers 51 ludzi a Legia na lajcie 22 osoby

odpowiedz
znajca - 19.08.2019 / 14:20, *.unitelmedia.pl

Tylko nie Novikovas! Niech wejdzie w końcówce, jeżeli musi. Stolarski plus Vesović to obecnie najlepsza opcja na prawe skrzydło.

odpowiedz
Kuba - 19.08.2019 / 14:09, *.t-mobile.pl

Wy się w ogóle nie znacie! Zobaczycie, będą jeszcze piosenki o legendzie Sandro!

odpowiedz
Lesny Dziadek - 19.08.2019 / 16:00, *.play-internet.pl

@Kuba: Jeszcze ciekawsze beda o trenerze, ktory opowiadal bajki z Mchu i Paproci, o Zwirku i Muchomorku...

odpowiedz
Chyba ty - 19.08.2019 / 16:53, *.centertel.pl

@Kuba: znasz to się ty ale na bierkach
Zobacz jak on biega przyjdź na mecz i zobacz on nawet nie biega tylko chodzi w rezerwach się nie łapie piosenki to będą że szczęścia jak go zepchna

odpowiedz
Elo - 19.08.2019 / 21:02, *.chello.pl

@Kuba: tak, będą te same przyśpiewki jak z Surmą jeśli nie pamiętasz to przypomnę: Dopięliśmy swego celu Łukasz Surma w Izraelu ! możemy zmienić na sandro i tez będzie ok

odpowiedz
Juri - 19.08.2019 / 14:06, *.centertel.pl

Gdzie Obradović?

odpowiedz
Timo. - 19.08.2019 / 15:48, *.vectranet.pl

@Juri: u lekarza.

odpowiedz
Tom - 19.08.2019 / 13:57, *.mm.pl

Dlaczego nie ma w kadrze Obradovicia?
Po co był ten transfer jak on w ogóle nie gra?

odpowiedz
Arek - 19.08.2019 / 14:55, *.tpnet.pl

@Tom: pewnie dlatego, że ma uraz. Jakiś niewielki, ale grać nie może.

odpowiedz
Timo. - 19.08.2019 / 15:47, *.vectranet.pl

@Tom: ponieważ Obradovic jest kontuzjowany.

odpowiedz
Rynio!!! - 19.08.2019 / 13:45, *.jarosz.pl

Po co tylu napastników jak grał będzie jeden!!!???

odpowiedz
misio - 19.08.2019 / 17:41, *.chello.pl

@Rynio!!!:
Ta, żeby chociaż jeszcze jakiś zagrał. Ten patałach z 99 to jest parodysta napastnika

odpowiedz
Trampek - 19.08.2019 / 13:41, *.net.pl

Z Rangers FC pewnie dwa razy przyjdzie LEGII znowu grać w 10 zawodników , sądząc po składzie kadry maniakalnie chorej istoty decydującej o tym.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.08.2019 / 12:55, *.orange.pl

Apeluję kolejny raz - wystaw pan Carlitosa jako drugiego (trochę cofniętego) napastnika obok Kulawego i daj mu pan swobodę w grze. Carlos to inteligentny, super techniczny facet, który w każdym momencie meczu może walnąć bramę. Jak go człowieku zmarnujesz, możesz pakować mandżur i wypad z Legii.

odpowiedz
SlawoL - 19.08.2019 / 15:55, *.drgerard.eu

@Leśny Dziadek: popieram ale obawiam się że Vuko tego nie rozumie

odpowiedz
Marcin - 19.08.2019 / 16:06, *.chello.pl

@Leśny Dziadek: podobno do odstrzału jest carlitos. Nie mają tylko opcji rezerwowej i czekają co w 4 rundzie wydarzy się. Woził się podobno zbyt mocno i nie przykładal do treningu.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 19.08.2019 / 18:10, *.orange.pl

@Marcin: Skoro się woził, to trzeba go było odstawić do rezerw np. na miesiąc. I wszystko byłoby jasne. Po co go brać na ławkę, skoro robi łaskę? Nic tu się nie zgadza i to nie jest uwaga do Ciebie, tylko do klubu i do tego marnego aktora, który udaje trenera. Bo szkoleniowcem trudno go nazwać. To, co się dzieje w Legii od prawie 3 lat, to jest skandal nie do przyjącia dla kibiców, którzy chcą widzieć ten klub na miejscu, na jakim powinien być. I nie chodzi o zdobywanie MP, czy grze w Europie, bo to jest konsekwencją organiazcji klubu. A ta jest TRAGICZNA, a co gorsza, nie widać poprawy. Trener bredzi na konferencjach, właściciel ma minę, jakby sraczka chodziła za nim krok w krok. Wszystko jest okraszone śmierdzącą atmosferą. A ci, którzy tego nie widzą, albo są podstawieni, albo to ludzie, którzy się szczerzą, jak koński zad do bata. Do tego cały obraz jest zamazywany budową akademii i gadaniem, jaka to Legia będzie wielka za...20 lat...A za 20 lat to może będziemy mieć już tylko play station i wspomnienia o wielkim Dariuszu i jego świcie, która doprowadziła Wielkie Księstwo Legia Warszawa do poziomu parówki siedzącej na salcesonie i opychającej się kaszanką...To jest jakaś PARANOJA...

odpowiedz
kalosz - 19.08.2019 / 18:56, *.mm.pl

@Leśny Dziadek: lepiej bym tego nieujął:)

odpowiedz
bolonista - 19.08.2019 / 20:31, *.play-internet.pl

@kalosz: Nosz ku...a hahahaha :) brawo dziadek brawo cala (L) zawsze razem

odpowiedz