REKLAMA

Rangersi sprzedają bilety na mecz z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Pod koniec zeszłego tygodnia Rangers FC rozpoczął sprzedaż biletów na rewanżowe spotkanie z Legią Warszawa. Bilety normalne kosztują 25 funtów, a ulgowe 18 i 10 £. Ze względu na zwiększoną strefę buforową przy sektorze gości, część karneciarzy Rangersów zostanie przesadzona na inne miejsca.

Klub poinformował, że posiadacze całosezonowych abonamentów na sektory BF4 i BF5, jak również na miejsce w pierwszych sześciu rzędach sektorów BR4 i BR5 na trybunie Broomloan Stand (za bramką, w pobliżu narożnika), zostaną przesadzeni na inne, wybrane przez nich miejsca.

Spotkania wcześniejszych rund LE gromadziły od 43 do 47 tys. widzów. Na meczu Rangersów z Progrèsem Niederkorn było 43 629 widzów, na spotkaniu z St. Joseph's - 45 718 kibiców, a na rewanżowym meczu z duńskim Midtjylland - 47 184 fanów.

Mecz na Ibrox Park rozegrany zostanie w czwartek, 29 sierpnia o godzinie 20:45 czasu polskiego. Informację o sprzedaży biletów dla kibiców Legii podamy w najbliższych dniach.

A już w ten czwartek komplet kibiców obejrzy mecz obu drużyn przy Łazienkowskiej 3.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.