REKLAMA

Rangersi sprzedają bilety na mecz z Legią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pod koniec zeszłego tygodnia Rangers FC rozpoczął sprzedaż biletów na rewanżowe spotkanie z Legią Warszawa. Bilety normalne kosztują 25 funtów, a ulgowe 18 i 10 £. Ze względu na zwiększoną strefę buforową przy sektorze gości, część karneciarzy Rangersów zostanie przesadzona na inne miejsca.

Klub poinformował, że posiadacze całosezonowych abonamentów na sektory BF4 i BF5, jak również na miejsce w pierwszych sześciu rzędach sektorów BR4 i BR5 na trybunie Broomloan Stand (za bramką, w pobliżu narożnika), zostaną przesadzeni na inne, wybrane przez nich miejsca.

Spotkania wcześniejszych rund LE gromadziły od 43 do 47 tys. widzów. Na meczu Rangersów z Progrèsem Niederkorn było 43 629 widzów, na spotkaniu z St. Joseph's - 45 718 kibiców, a na rewanżowym meczu z duńskim Midtjylland - 47 184 fanów.

Mecz na Ibrox Park rozegrany zostanie w czwartek, 29 sierpnia o godzinie 20:45 czasu polskiego. Informację o sprzedaży biletów dla kibiców Legii podamy w najbliższych dniach.

A już w ten czwartek komplet kibiców obejrzy mecz obu drużyn przy Łazienkowskiej 3.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (32)

+dodaj komentarz
News⚽️Legia and Friends Forever! - 21.08.2019 / 19:54, *.188.192

Baran to Mr Mioduski,takie zainteresowanie to tylko Narodowy Stadion!był by wypełniony!ale nie Dom to Ł3!i pozamiatane...ale tu sie kłania biznes...i Mr Mioduski chyba teraz zrozumiał że Rangers to Marka ...I każdy chce obejrzeć Legii szanse..na pokonanie..protestantów!

odpowiedz
KAMI(L) - 21.08.2019 / 21:01, *.chello.pl

@News⚽️Legia and Friends Forever!:
Mamy swój stadion, nie musimy się tułać po jakimś Narodowym. Już fakt gdzie są ci ludzie na innych meczach przemilczę

odpowiedz
Fliper88 - 21.08.2019 / 22:21, *.chello.pl

@News⚽️Legia and Friends Forever!: kiedyś był już temat Narodowego i chyba nie masz za bardzo pojęcia o czym mówisz (nie chce mi się nawet tego tłumaczyć) , każdy kibic to powinien być na każdym meczu a nie z rangers, które swoją drogą nie jest już taka marką jak kiedyś ale to też się trzeba trochę interesować a nie płacz że byletow nie ma albo stadion za mały! Przy okazji takich meczy powinna być taka sama selekcja jak przy finale PP

odpowiedz
AndyZalew - 21.08.2019 / 19:20, *.btcentralplus.com

Hejka, mieszkam w uk, nie orientujecie sie moze czy bylalby szansa na zakup biletow na sektor gosci i odbior na miejscu?

odpowiedz
Grzegorz - 21.08.2019 / 21:56, *.t-mobile.pl

@AndyZalew: nie.

odpowiedz
Tom - 21.08.2019 / 16:24, *.mm.pl

Oni sprzedają bilety po 25 funtów a dla nich to jak 25zł dla nas, tylko w naszym kraju jest tak że robi się przebitkę trzykrotną na biletach itp.

odpowiedz
soprano - 21.08.2019 / 15:31, *.chello.pl

warszawa 1 760 000 liczba ludnosci

odpowiedz
Henryk - 21.08.2019 / 14:59, *.unitelmedia.pl

Ile ma u nich sektor gości?

odpowiedz
Juzeg - 21.08.2019 / 15:11, *.02.net

@Henryk: dla Celticu powiekszaja sektor gosci do 5tys ,u nas niewiem ile dla NaS biletow ale patrzac po sektorach ktore zamykaja mysle ze 2tys

odpowiedz
Jestesmy zawsze tam - 21.08.2019 / 14:59, *.unitelmedia.pl

Ile dostaliśmy biletow?

odpowiedz
Dedi - 21.08.2019 / 13:57, *.plus.pl

A tam ilość , gdyby Legia miała
stadion taki jak narodowy też
spokojnie by go wypełniło się na
mecz z Rangers. Fajny meczyk się
szykuje jutro.

odpowiedz
AntyWieteska - 21.08.2019 / 14:36, *.t-mobile.pl

@Dedi: a na Niedercorn czy ST. Joseph z którymi u nich było 43 i 45tyś?

odpowiedz
Tomek Mokotów - 21.08.2019 / 14:56, *.play-internet.pl

@AntyWieteska:

Dlaczego w Polsce tyle jest tych -anty...

Kolejny leczący kompleksy wyniesione z rodziny?

odpowiedz
kibic - 21.08.2019 / 13:50, *.centertel.pl

Bilet normalny 25 funtów = 120 zł
Pewnie dla gości mała zniżka, bo u nas po 140 zł
Chyba nie tędy droga Panowie do wielkiej ilości kibiców w Glasgow
Pomijam sprawę ceny czarteru, bo tam jest wybór

odpowiedz
Kuba - 21.08.2019 / 13:43, *.02.net

Od czwartku bilety sprzedaja dla osub bez karnetow

odpowiedz
Pan Jan - 21.08.2019 / 18:52, *.bartnet.pl

@Kuba: osób....

odpowiedz
Mateo - 21.08.2019 / 12:45, *.plus.pl

Będą jeszcze zapisy na czarter? Bo na niedzielę nie miałem kasy a jestem chętny na wyjazd.

odpowiedz
stefan - 21.08.2019 / 17:33, *.chello.pl

@Mateo: jutro przed meczem mają być jeszcze zapisy ale zostało już bardzo mało miejsc. Jakbyś był na meczu w niedziele to byś wiedział.

odpowiedz
aaa - 21.08.2019 / 17:35, *.chello.pl

@Mateo: dołączam do pytania

odpowiedz
Mateo - 21.08.2019 / 17:52, *.mm.pl

@stefan: Byłem na meczu bo mam karnet, najwidoczniej nie usłyszałem.

odpowiedz
Korwin Banan - 21.08.2019 / 12:38, *.91.50

Dla Nas frekwencja nieosiagalna

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 21.08.2019 / 13:09, *.btcentralplus.com

@Korwin Banan: Masz racje. Trudno liczyc na 47,000 jezeli pojemnosc 31,000..........

odpowiedz
alessandro - 21.08.2019 / 14:09, *.play-internet.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: chodziło raczej o procent zapełnienia stadionu w pierwszych rundach : u nas był na poziomie 30%, średnio po 10k na mecz, a oni mimo że grali z jakimś Progresem zapełniali stadion niemal w komplecie.

odpowiedz
tomek - 21.08.2019 / 14:12, *.warszawa.pl

@MIODUSKI OUT !!!!!: przez wiekszosc sezonu nawet te 31 to za duzo. wstyd w ponad 2 mln miescie

odpowiedz
Korwin Banan - 21.08.2019 / 14:35, *.91.50

@tomek: Dramat ale u Nas ma się inne podejście do piłki. Gwarantem frekwencji jest mega dobra gra piłkarzy lub atrakcyjny rywal. W Szkocji przychodzi się dla Rangersów nie dla rywala bądź wyników. Inna mentalność. Ilu przychodzi dla Legii widać na meczach z FC Europa albo rywalem pokroju Pelikana Łowicz

odpowiedz
Sebo(L) - 22.08.2019 / 06:38, *.vectranet.pl

@Korwin Banan: słuszna racja.Kiedy Rangers został karnie zdegradowany do 4 ligi to na mecze w tej klasie rozgrywkowej przychodził tam komplet widzów!

odpowiedz
aaa - 21.08.2019 / 12:33, *.orange.pl

to jednak my w stolicy stadion L mamy malutki oj malutki tylko 28 tys

odpowiedz
Ziomuś - 21.08.2019 / 12:57, *.tpnet.pl

@aaa: Malutki to jest ten z K6
My mam dużutki, choć i tak by na lige przychodziło po20tys to by było git...
A nie niedzielniaki sie budzą bo jest spina...
Gdzie w Qrwa byliście na starym Ł3???
Mlodzi za młodzi, starzy za drogo teraz...
Jak chce isc na mecz nie jem pączka, nie pije w tygodniu, czy faji nie pale i sie zbiera...
Proszę Was by sezon ktory sie zaczyna nie był wizytą tylko jutro...
Na boisku moc na trybunach ogień!!!
Pozdro dla Qmatych

odpowiedz
pep - 21.08.2019 / 13:02, *.telnaptelecom.pl

@aaa: 31 103

odpowiedz
do aaa - 21.08.2019 / 13:48, *.60.235

@aaa: a po co wiekszy jak sie zapelnia raz, moze dwa razy w roku?

odpowiedz
Kato - 21.08.2019 / 14:03, *.tpnet.pl

@aaa: Jak pokazują wyniki frekwencji z ostatnich sezonów, Estadio na Ł3 jest w zupełności wystarczającym obiektem :-(

odpowiedz
aaa - 21.08.2019 / 16:32, *.orange.pl

@Kato: taaa bo wiesz liga jest słaba to i ten malutki stadion jest za duży , jak L grała w LM czy LE to by weszło 2 razy tyle - prawda ?

odpowiedz