Kursy

Szkoci faworytem do awansu

Woytek

Nieco ponad 30% szans na awans do fazy grupowej Ligi Europy dają Legii Warszawa bukmacherzy. W Fortunie kurs na to zdarzenie wynosi 3. Procentowo podobnie sytuacja wygląda z czwartkowym meczem. Zwycięstwo "Wojskowych" to kurs 3,3, więc można potroić postawioną stawkę. Zwycięstwo gości szacowane jest na ok. 40% - kurs 2,44.

Legia wygra do zera? Kurs 4,95!


W czwartkowy wieczór na stadionie przy Łazienkowskiej 3 na pewno będzie gorąca atmosfera. Fani Legii długo czekali na mecz o taką stawkę i najprawdopodobniej w komplecie będą dopingowali swoją drużynę. Podopieczni Aleksandara Vukovicia nie stracili żadnej bramki w sześciu rozegranych do tej pory meczach Ligi Europy. Liczymy na to, że podobnie będzie w pierwszym starciu z Rangers FC.

Najbardziej prawdopodobne dokładne wynik to:
1-1 - kurs 5,5
0-1 - kurs 6,4
0-0 - kurs 7,1
1-0 - kurs 7,6

fot. Legionisci.com

Specjalna oferta Fortuny dla kibiców Legii


Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (45)

+dodaj komentarz
Gocław - 22.08.2019 / 03:21, *.chello.pl

Spokojnie Panowie, za taką kasiorę jaką mają obiecaną nasi za awans, będą się starać wygrać. Pytanie tylko czy będą potrafić to zrobić.

odpowiedz
Bukmacher - 21.08.2019 / 17:00, *.centertel.pl

Legia17zl
Remis8.5
Rangers1.20

odpowiedz
PLK - 22.08.2019 / 12:56, *.plus.pl

@Bukmacher: tyle płacisz za zwycistwo Legii?!!! Wchodzę!!!!

odpowiedz
Adamowicz ale nie paweł - 21.08.2019 / 16:23, *.centertel.pl

Szkocji są faworytami?
Jestem zaskoczony

odpowiedz
Kibic - 21.08.2019 / 15:38, *.telia.com

Panie Prezesie jeśli Carlitos piłkarz który miałby miejsce w każdym polskim klubie a w Legii jest rezerwowym to trzeba pogonić Vuko bo to jest dywersant;!!

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 21.08.2019 / 13:13, *.play-internet.pl

Ja wiem-że dziś jest dzień "optymizmu"-na serio,ale i on powinien mieć swoje uzasadnienie.Po czym wnosicie,że Legia opchnie Rangersów-po baaaaardzo średnim meczu z Atromitosem,czy po meeeegafartownym zwycięstwie z Zagłebiem?.

odpowiedz
Gocław - 22.08.2019 / 13:42, *.chello.pl

@FOREVER LEGIA:

Krasnodar wyeliminował FC Porto wygrywając w Portugalii, a wczoraj przegrał z Olympiakosem 0:4, futbolu nie przewidzisz. Dopóki piłka w grze...

odpowiedz
GDL - 21.08.2019 / 10:58, *.tpnet.pl

Rangers to druzyna z charakterem i sa najsilniejsi od dluzszego czasu LEGIO !!!

odpowiedz
LGZ - 21.08.2019 / 10:44, *.tpnet.pl

LEGIO

odpowiedz
ZGL - 21.08.2019 / 10:35, *.tpnet.pl

LEGIO nie mozemy pojsc na wymiane ciosow z Rangersami bo bedzie nie dobrze !!!

odpowiedz
ssdk - 21.08.2019 / 09:22, *.tpnet.pl

przypomnijcie zasady na Żylecie bo może być dużo nie kumatych osób na trybunie i doping będzie h...owy

odpowiedz
... - 21.08.2019 / 11:57, *.centertel.pl

@ssdk: nie kumasz to Ty języka polskiego chyba póki co. Do szkoły a nie na Żyletę !

odpowiedz
MIX - 21.08.2019 / 21:47, *.play-internet.pl

Chyba ch .......

odpowiedz
Farme(L) - 21.08.2019 / 08:43, *.bridgefibre.net

Ja mam jakieś dziwne przeczucie (spokojny jestem od tygodnia), że będzie 1-0 w Warszawie i 1-1 w Glasgow.
Może to tylko wiara, ale to ona umiera ostatnia... (L)

odpowiedz
Michael Glue - 21.08.2019 / 08:39, *.orange.pl

Koledzy awans Legii jak nic. Power Rangers to ekipa średnia, kto obserwował ich ten wie ze ostatnimi spotkaniami nie ma co się sugerować. Sadze ze to lepsza opcja z meczem rewanżowym u nich bo pachnie mi to zwycięstwem do zera u siebie i jakimś remisem bramkowym u nich. Pewny awans

odpowiedz
hmm - 21.08.2019 / 16:52, *.onet.pl

@Michael Glue:
"Koledzy awans Legii jak nic. Power Rangers to ekipa średnia" - szkoda tylko że my jesteśmy słabi, bo do średniaka europejskiego nam raczej daleko.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 21.08.2019 / 08:14, *.play-internet.pl

Przerżniemy 0-4.

odpowiedz
Markus Merk - 21.08.2019 / 19:27, *.play-internet.pl

@FOREVER LEGIA: To Raków aż taki mocny?

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 21.08.2019 / 20:15, *.play-internet.pl

@Markus Merk: Sorki,ale nie skumałem o.c.b. z tym Rakowem.

odpowiedz
Markus Merk - 21.08.2019 / 20:19, *.play-internet.pl

@FOREVER LEGIA: Amica w najbliższej kolejce z nimi gra, więc pewnie ich miałeś na myśli. Jutro Legia 1 Rangers 0.

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 21.08.2019 / 21:03, *.play-internet.pl

@Markus Merk: Głupcze, nie jestem z żadnej amiki, sam spadaj na Bułgarską. Jak nie szanujesz ziomków po szalu to buzia w kubełek i na K6, a nie obrażasz. Pisałem obiektywnie, bo mamy słabą drużynę z pseudotrenerem.

odpowiedz
K(L)AKIER - 21.08.2019 / 08:14, *.inetia.pl

Nie ma się co podniecać rengersami, maja średnia ekipę i tyle,są do objechania ,a ,że maja Gerarda za trenera to nic nie znaczy, bo ma marne doświadczenie jako trener, tylko nazwisko z czasów w gry w piłkę.Nasi ,żeby tylko nie stosowali wysokiego pressingu i wysoko nie grali stoperami, mecz z Dunczykami pokazał ,że to ich mocna broń.

odpowiedz
tomiacab - 21.08.2019 / 07:58, *.236.250

Mecz do wygrania. Gdybyśmy tylko mieli czym ugryźć. Vuković prosi się o lincz

odpowiedz
tekken (L) - 21.08.2019 / 07:36, *.230.92

Legia musi wygrać, aby pójść do przodu. To mecz o dużą kasę i o wszystko. Trzeba walczyć.

odpowiedz
FiroZS - 21.08.2019 / 06:11, *.02.net

Jest opcja zakupu biletow na wyjazd do glasgow przez internet bedac w Angli? Prosze o odpowiedz

odpowiedz
2 problemy Legii to słaba jakość piłkarzy i mało doświadczony trener , który na Legii się raczej uczy tego żemiosła , a takiego już mieliśmy - efekt jaki był dobrze pamiętamy .... - 21.08.2019 / 00:14, *.206.119

Legia testuje Kakooze i wszystko jasne .A gdzie dopiero tacy zawodnicy o umiejętnościach Ofoe co całą Ligę zamiatał . Przynajmniej wart był swoich pieniędzy , które w Legii zarabiał .A czy dziś wszyscy zasługują w Legii na tak duże kontrakty za dany poziom sportowy jaki prezentują na boisku ?

odpowiedz
Jerz z Potoku - 21.08.2019 / 01:11, *.chello.pl

@2 problemy Legii to słaba jakość piłkarzy i mało doświadczony trener , który na Legii się raczej uczy tego żemiosła , a takiego już mieliśmy - efekt jaki był dobrze pamiętamy ....:
Obecnego trenera Legii - podobnie jak jego trzech poprzedników - zatrudniał bezpośrednio prezes dekady. Ba, nawet nie czekał do klasycznego przerżnięcia wyścigu o tytuł MP, tylko uczynił to niejako z wyprzedzeniem (na 2-3 kolejki) zaistniałych później faktów sportowych. A któż tak czyni? Ot, pytanie za milion w "gierce Huberta"...
Podobnie piłkarskich asiorów, których w bagażu bałkańskim, a później portugalskim zwozili mnogo "arcyszkoleniowcy". Wprawdzie w tym drugim przypadku p. Mioduski zatrudniał ich pośrednio, nie mniej osiągnął swoimi koszmarnymi decyzjami lub aprobatami personalnymi - poznany przez większość kibiców - fatalny efekt.
Summa summarum: sprawca obecnych legijnych nieszczęść jest tylko jeden, od przeszło trzech lat, a smętne próby zwalania winy na innych są po prostu żałosne.
Zdroworozsądkowe serdeczności

odpowiedz
dino - 21.08.2019 / 13:26, *.108.201

@Jerz z Potoku:
Z prezesa śmieją się w brytyjskim Daily telegraph, że to on jest winien, ze przez Legię przetoczyło się stado nieudolnych pseudotrenerów, no ale cóż my prosci kibice mozemy, przecież wg niektórych loczek to dobry prezes :-)

odpowiedz
Soki - 20.08.2019 / 23:00, *.chello.pl

Pasterz vuko ma mercedesa w szopie, a zapie...la maluchem

odpowiedz
NZW - 20.08.2019 / 22:26, *.chello.pl

Zaprawdę, zaprawdę powiadam Wam - 3:0!!!

odpowiedz
clausonn - 20.08.2019 / 22:03, *.centertel.pl

Jak mogą nie być faworytami jak u nas pewien tłuk uparł się aby wystawiać 10 piłkarzy i jednego drewnianego drąga nie nadającego się nawet na wykałaczki

odpowiedz
Hiszpan - 20.08.2019 / 21:48, *.t-mobile.pl

Jak zagra Kulenovic nie mamy szans.

odpowiedz
Leśny Dziadek - 20.08.2019 / 21:24, *.orange.pl

Carlitos na wylocie, w klubie na testy przyjechali piłkarze z...Ugandy. W plemieniu z którego pochodzą, meżczyźni mają bardzo długie dzidy. Będą występować w specjalnie skrojonych spodenkach, z kieszeniemi w tylnej części...

odpowiedz
I w pizdu wylądował - 20.08.2019 / 20:47, *.tpnet.pl

Postawione za 100 że Legia wygra 1-0.

odpowiedz
zieLeninka - 20.08.2019 / 19:54, *.t-mobile.pl

Z innej beczki. Ktoś zna nr konta dobrych Ludzi? Jest jeszcze akcja na karetkę dla WSDD?

odpowiedz
Warszaeiak1234 - 20.08.2019 / 19:48, *.play-internet.pl

Nie piszcie mi o Szkotach. Napiszcie czy Carlitos zagra od 1 minuty?!

odpowiedz
Dawid - 20.08.2019 / 19:14, *.cyfrowypolsat.pl

Pytanie z innej beczki.. Czy ktoś zamówił bilet na czwartkowy mecz, zrobił przelew i nie dostał biletów na maila do wydruku?

odpowiedz
zawisza82 - 20.08.2019 / 23:44, *.chello.pl

@Dawid: Tak ja mam ten sam problem. W strefie kibica status zamówienia opłacone ale bilet do wydruku niedostępny

odpowiedz
Andreas - 20.08.2019 / 19:07, *.chello.pl

Celticu dostał czerwoną kartkę ale i tak mecze z Celtikiem najlepsze mecze Legii w ostatnim 10 leciu.

odpowiedz
Juri - 20.08.2019 / 19:00, *.inetia.pl

Na papierze Szkoci lepsi.
Walczyć jednak trzeba,do końca.
To tylko sport,wszystko jest możliwe.

odpowiedz
janusz - 20.08.2019 / 18:54, *.tpnet.pl

wygramy jak zagra carlitos

odpowiedz
Lol - 20.08.2019 / 19:43, *.co.nz

@janusz: Zapomnij, według genialnej doktryny trenerskiej, Carlitos ma dopingować z ławki..

odpowiedz
bukmacher - 20.08.2019 / 18:35, *.chello.pl

teraz to kurs na Rangersów mocno spadł bo było 3,0 nawet...
Fortuna miała 2,85

odpowiedz
Redakcja (Legionisci.com) - 20.08.2019 / 18:48, *.legionisci.com

@bukmacher: czyli wzrósł na Legię... ;) Stawiamy 1 !

odpowiedz
StaryTyper - 20.08.2019 / 18:54, *.comcast.net

@bukmacher: no to super, ze kurs na Rangers spada- bedzie wiekszy na Legie.
Proponuje grac na Legie tuz przed meczem... nie zawracajcie sobie glowy Szkotami, beda cienko pierdziec w Warszawie.
Podobnie jak gralismy z Celtikiem, wtedy obstawialem ostro oba wygrane mecze i wpadlo ponad 10 tysi.
Legia stanie na rzesach, zeby pierwszy mecz wygrac, a w drugim to juz z kontry...

odpowiedz