REKLAMA

Kursy

Szkoci faworytem do awansu

Woytek - Wiadomość archiwalna

Nieco ponad 30% szans na awans do fazy grupowej Ligi Europy dają Legii Warszawa bukmacherzy. W Fortunie kurs na to zdarzenie wynosi 3. Procentowo podobnie sytuacja wygląda z czwartkowym meczem. Zwycięstwo "Wojskowych" to kurs 3,3, więc można potroić postawioną stawkę. Zwycięstwo gości szacowane jest na ok. 40% - kurs 2,44.

Legia wygra do zera? Kurs 4,95!


W czwartkowy wieczór na stadionie przy Łazienkowskiej 3 na pewno będzie gorąca atmosfera. Fani Legii długo czekali na mecz o taką stawkę i najprawdopodobniej w komplecie będą dopingowali swoją drużynę. Podopieczni Aleksandara Vukovicia nie stracili żadnej bramki w sześciu rozegranych do tej pory meczach Ligi Europy. Liczymy na to, że podobnie będzie w pierwszym starciu z Rangers FC.

Najbardziej prawdopodobne dokładne wynik to:
1-1 - kurs 5,5
0-1 - kurs 6,4
0-0 - kurs 7,1
1-0 - kurs 7,6

fot. Legionisci.com

Specjalna oferta Fortuny dla kibiców Legii


Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.