Kacper Kostorz - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

20. urodziny Kostorza

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Kacper Kostorz świętuje dziś 20. urodziny. Urodzony w Cieszynie zawodnik czeka na oficjalny debiut w barwach naszego klubu. Legia Warszawa pozyskała prawa do piłkarza w styczniu 2019 roku, ale podjęto decyzję, że Kostorz pozostanie w Podbeskidziu Bielsko-Białą przez rundę wiosenną. Ostatecznie miniony sezon zamknął liczbami - 35 meczów i dwie bramki.

Z okazji urodzin redakcja LL! życzy jubilatowi przede wszystkim zdrowia, a także formy, która pozwoli zadebiutować w Legii i odnosić z nią sukcesy. Sto lat!


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
bronek49 - 21.08.2019 / 17:42, *.chello.pl

Legia i kibice potrzebują Polaków w składzie podstawowym dlatego trzymamy kciuki

odpowiedz
DARIUSZ - 21.08.2019 / 13:07, *.plus.pl

Wszystkiego najlepszego !!! Rozwijaj się chłopie :)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.