REKLAMA

Klepacka ósma w regatach przedolimpijskich

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Enoshimie, w Japonii, zakończyły się przedolimpijskie regaty, w których, w kl. RS:X startowała legionistka, Zofia Klepacka. Nie był to najlepszy start naszej windsurferki, która ukończyła rywalizację na ósmej pozycji wśród 20 startujących. Klepacka poszczególne wyścigi kończyła na następujących lokatach: 8, 5, 10, 4, 6, 8, 10, EFD, 8, 11, 10.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

+dodaj komentarz
Javan - 20.08.2019 / 20:43, *.chello.pl

Tak bywa Zofio gdy zamiast trenować ktoś angażuje się w politykę.

odpowiedz
Jimmy L - 20.08.2019 / 17:54, *.t-ipconnect.de

Zosiu bedzie Lepiej. Warszawa po twojej stronie zawsze

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.