REKLAMA

Razem dla Młynka: Koszulki-cegiełki

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii przygotowali koszulki-cegiełki, z których cały zysk zostanie przeznaczony na pomoc dla naszego kolegi z trybun, Młynka, który musi walczyć z rzadką chorobą. Przygotowane przez fanów koszulki posiadają znak zakazu skrętu w lewo (motyw znany z wyjazdu do Aten), a z tyłu herb Legii i sprzedawane będą w dwóch wersjach - mniejszej i większej. Cena: 50 złotych, istnieje możliwość wysyłki (+11,50zł). Zapisy prowadzone są na forum kibiców. Cała Legia Zawsze Razem!



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (14)

+dodaj komentarz
(L) - 21.08.2019 / 21:09, *.tpnet.pl

Jest możliwość kupić jutro przed meczem/w przerwie ?
(Z dużym zakazem w lewo)

P.S. Nakaz w prawo by się przydał

odpowiedz
Kapi - 21.08.2019 / 17:24, *.tpnet.pl

Czy to Młynek, który był w ekipie Turyści 97?

odpowiedz
Kruszyna - 21.08.2019 / 12:35, *.82.7

A gdzie je mozna kupic bezposrednio,czy beda w sklepie "Zyleta"?

odpowiedz
xx - 21.08.2019 / 12:21, *.chello.pl

Pytanie odnośnie koszulek - będą 2 wzory (I. z dużym, II. z małym zakazem skrętu) ?

odpowiedz
Key ball - 21.08.2019 / 12:11, *.play-internet.pl

Kto dłużej chodzi zna Go bardzo dobrze. Trzymaj się Wariacie

odpowiedz
Kto to? - 21.08.2019 / 10:03, *.cyfrowypolsat.pl

Czy ktoś mógłby jakąś jego fotkę zapodać? Powiedzieć czym się dla Legii przysłużył?

odpowiedz
Cała Legia zawsze razem - 21.08.2019 / 12:22, *.chello.pl

@Kto to?: Czy naprawdę nie wystarczy Ci że jest po prostu Bratem po szalu i potrzebuje pomocy?

odpowiedz
koszulka - 21.08.2019 / 09:30, *.tpnet.pl

która koszulka będzie produkowana, z dużym czy małym zakazem skrętu?

odpowiedz
CZytac - 21.08.2019 / 16:22, *.centertel.pl

@koszulka: czytanie ze zrozumieniem.... dwie wersje będą !!!!

odpowiedz
Alan - 21.08.2019 / 08:41, *.t-mobile.pl

Mógłby ktoś przybliżyć sylwetkę tego kibica i ogólnie coś więcej o sprawie napisać np. dać nr. konta na które można robić wpłaty.

odpowiedz
W1916 - 21.08.2019 / 10:36, *.129.101

@Alan: dokladnie,bo w sumie cala akcja pomocy tak spontanicznie sie zaczela od zbiorki trybun a malo kto zna tego kibica

odpowiedz
(L)fan - 21.08.2019 / 12:24, *.centertel.pl

@Alan: jest jednym z nas i to chyba wystarczy ...

odpowiedz
O - 21.08.2019 / 13:25, *.chello.pl

@W1916: to, że ty go nie znasz nie znaczy, że mało kto go zna. Akurat on jest jedną z osób, które zna bardzo dużo osób

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 21.08.2019 / 08:08, *.ALTER.NET

Zdrowia dla ziomka!!!!

odpowiedz