Tomasz Warszawski - fot. Jacek Prondzynski / legiafutsal.com
REKLAMA

Warszawski powołany na ME U-19

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Bramkarz futsalowej Legii, Tomasz Warszawski został powołany do reprezentacji Polski U-19 na futsalowe Mistrzostwa Europy, które we wrześniu odbędą się w Rydze. Selekcjonerem reprezentacji Polski jest Łukasz Żebrowski. Polacy 8 września o 16:30 zagrają z Rosją, 9 września o 19:00 zmierzą się z Portugalią, a w ostatnim meczu fazy grupowej, 11 września o 19:00 powalczą o punkty z gospodarzami turnieju, Łotwą.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.