fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Zbiórka na oprawy przed meczem z Rangersami

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed dzisiejszym meczem z Rangers FC, Nieznani Sprawcy przeprowadzą zbiórkę na oprawy. Ze względu na najwyższą w tym sezonie frekwencję, należy spodziewać się konkretnego wsparcie legijnego ruchu ultras - apelujemy do Was o nie omijanie puszek "Zbiórka na oprawę", które znajdować się będą przy wszystkich wejściach na trybuny naszego stadionu.

"Przed meczem będziemy czekać na Was z puszkami. Prosimy Was o wsparcie ruchu ultras. Mamy wielka nadzieje, że ta zbiórka pozwoli nam wreszcie odbić się od finansowego dna. A później?
Mamy razem stworzyć coś, czego nasz stadion dawno nie widział. Mamy być jednością. Wszyscy mamy tworzyć jutro taka Legię, jaka sami chcemy widzieć. Żyleta, wszystkie inne trybuny, piłkarze i każdy, któremu dobro Legii Warszawa leży na sercu, ma dać z siebie absolutnie maksimum!
Razem mamy wygrać ten mecz! Legioniści JEDZIEMY Z K...I! Do zobaczenia i pamiętajcie o BIAŁYCH koszulkach!" - apelują Nieznani Sprawcy.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.