fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

FOTO + VIDEO

Relacja z trybun: Tylko dla odważnych

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatnich latach Legii nie udawało się awansować do czwartej rundy eliminacyjnej Ligi Europy, więc tegoroczny wynik można było uznać za sukces. W końcu przy Ł3 rozgrywany był mecz o wyższą stawkę, a i przeciwnik wydawał się nieco bardziej prestiżowy, dzięki czemu bilety schodziły jak świeże bułeczki. Wejściówki na mecz z Rangersami skończyły się dzień przed spotkaniem.

Klub z Glasgow zamówił dla swoich fanów 1700 wejściówek. Biorąc pod uwagę ich formę wyjazdową, wydawało się, że bez problemu wykorzystają przyznaną pulę. Na stadionie stawiło się ich wyraźnie mniej niż 1000. Już dzień wcześniej Szkoci byli widoczni na mieście, a wszędzie gdzie się udali, mogli liczyć na niemal prywatną ochronę ze strony funkcjonariuszy. Każdy pub, w którym rozsiadali się rozwieszając flagi, był natychmiast obstawiany przez policję. Jeden z nich, w samym centrum stolicy, znajdował się pod ciągłą obserwacją policji przez 24 godziny - nawet kiedy wszyscy Szkoci opuścili lokal i udali się w stronę stadionu.



Wydawało się, że Rangersi będą ekipą, która jako pierwsza od dawna w europucharach, pokaże coś więcej wokalnie. O tym, że mają potencjał, najlepiej świadczyły ich śpiewy przed meczem. Później jednak odzywali się sporadycznie i pozostawili po sobie raczej słabe wrażenie. W sektorze gości wywiesili 47 małych flag - typowych dla brytyjskich kibiców, a wśród nich "wyjazdówkę" Ultras Bears - ich głównej grupy, odpowiedzialnej m.in. za oprawy i organizację dopingu.



W pogodny czwartek w kierunku Łazienkowskiej zmierzały tłumy kibiców w białych koszulkach. Można się było zastanawiać tylko, gdzie byli ci wszyscy fani Legii byli przy okazji ostatnich spotkań, a także gdzie będą, kiedy za półtora tygodnia będziemy grali z Rakowem. No dobra, dość uszczypliwości. Tak nabitej Żylety, jak i wschodniej dawno nie widzieliśmy. Już przed meczem czuć było niewyobrażalną moc. Kiedy Żyleta ryknęła "Wojnaaaaaaa!", ciarki przechodziły po plecach.



Kilka minut przed meczem zgodnie z tradycją odśpiewaliśmy "Sen o Warszawie". Wcześniej nie brakowało ogólnego podniecenia związanego z wykonaniem tej jakże ważnej dla nas pieśni podczas środowego koncertu Metalliki na stadionie Narodowym. Trzeba jednak przyznać, że wykonanie pieśni Czesława Niemena przy Łazienkowskiej nie ma sobie równych.



Na wyjście piłkarzy na Żylecie zaprezentowana została oprawa. Z góry zjechała sporych rozmiarów sektorówka przedstawiająca wojownika oraz hasło inspirowane filmem "Only the brave" - "It's not what's in front of you, it's who's beside you". Całość pięknie dopełniły race odpalone na górze trybuny, dodając poświaty na twarzy namalowanej postaci.

Na naszej trybunie wywieszona została do góry kołami jedna skrojona flaga Rangersów. Od samego początku głośno skandowaliśmy "Hej Legio jazda z k...!". Doping stał na niesamowitym poziomie. Aby rozruszać także kibiców zasiadających na trybunie Deyny pojawiły się pieśni na dwie strony. Później doskonale wychodziła pieśń "Do boju Legio marsz", śpiewana od niedawna w nowej aranżacji. Akcje Szkotów kwitowane były przeciągłymi gwizdami, a kiedy ponownie piłkę przejmowali legioniści, płynnie wracaliśmy do naszego repertuaru - trzeba przyznać, że wychodzi to nam już perfekcyjnie.



Piłkarze Legii walczyli aż miło było patrzeć i zdzierać gardła. W drugiej połowie w sektorze gości kilkudziesięciu fanów zeszło na dolną kondygnację i tam wywiesiło kilka kolejnych flag. Jak nie było ich słychać na naszych trybunach w pierwszej połowie, tak samo było już do końca spotkania. Kapitalnie wychodziła nam pieśń "Nie poddawaj się, ukochana ma..." - czuć było, że stadion wręcz kipi. Do eksplozji brakowało tylko bramki dla naszej drużyny, a okazje ku temu były. Arbiter tego dnia wyraźnie sprzyjał zawodnikom w niebieskich koszulkach, co sprawiło, że dwukrotnie w trakcie meczu legioniści śpiewali dobrze znaną pieśń "Lalalalala Fuck UEFA".

Ostatecznie mecz zakończył się bezbramkowym remisem, a nasi piłkarze nagrodzeni zostali brawami. "Hej Legio dzięki za walkę" - niosło się z Żylety w kierunku zawodników. Trybuna wschodnia tymczasem postanowiła wyrazić swoje niezadowolenie z powodu nie wystawiania w składzie Carlitosa. Po przeciągłych gwizdach pod adresem Kulenovicia na ostatnim meczu, tym razem fani z tej trybuny po końcowym gwizdku zaczęli skandować "Carlitos, Carlitos, Carlitos". Trzeba przyznać, że już dawno nie mieliśmy sytuacji takiej, by publiczność przy Ł3 tak mocno angażowała się w sprawy "kadrowe".



Po meczu byliśmy w niezłych nastrojach, choć dało się wyczuć zawiedzenie co poniektórych z powodu niewypracowanej tzw. "zaliczki przed rewanżem". Przede wszystkim nie traćmy nadziei - wszystko rozstrzygnie się w rewanżu, na który chyba nikogo specjalnie namawiać nie trzeba. Wierzymy, że po spotkaniu na Ibrox Park trener Vuković będzie mógł wygłosić do swoich graczy sentencję z finałowej sceny "Only the brave" - "No one can be prouder, of his boys, than I am of you guys". Walczymy razem do końca!

Bilety na wyjazdowe spotkanie będą do kupienia w najbliższą sobotę - tylko w Warszawie. Wiadomo już, że do Glasgow poleci jeden czarter, który został zapełniony. Jeśli ktoś wciąż nie zdecydował się na wyjazd, w każdej chwili może znaleźć opcję przelotu do Szkocji. Stadion Rangersów, jak na niemal każdym spotkaniu, wypełni się po brzegi (50 tys.). W związku z tym musimy dać z siebie wszystko, aby przebić się z dopingiem. Zanim jednak ruszymy do Szkocji w niedzielę czeka nas wyjazdowe spotkanie z Łódzkim Klubem Sportowym. Pierwsze od dobrych kilku lat, a i w Łodzi zrobimy wszystko, żeby pomóc piłkarzom w wygranej.

P.S. Na Żylecie wywieszone zostały transparenty "Ś.P. Mikser 07.12.1979 - 12.08.2019" oraz "Zdrowia Ziąber! Legia & Zagłębie".

Frekwencja: 26 665
Kibiców gości: ok. 900
Flagi gości: 47

Autor: Bodziach

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (67)

+dodaj komentarz
trej - 26.08.2019 / 02:16, *.plus.pl

No fajna relacja z trybun. Na zdjęciach i na video widać ponad 60 flag a w tekście ani słowa. Ktoś to organizuje, ktoś tym macha, a tu nawet słowa, serio?

odpowiedz
Wlkp - 24.08.2019 / 21:54, *.tpnet.pl

Prośba o zrobienie ankiety w sprawie Carlitosa. Może pan tRENER zobaczy czego oczekują kibice.... 90% komentujących osób oczekuje gry Carlitosa !!!!

odpowiedz
irys - 24.08.2019 / 20:57, *.tpnet.pl

Imponuje ta ilośc flag kibicow ze Szkocji.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 25.08.2019 / 11:29, *.play-internet.pl

@irys: ciezko nazwac to flagami.

odpowiedz
Elquatro - 24.08.2019 / 20:19, *.chello.pl

Z 207 miałem wrażanie że doping był mocniejszy na meczu z tymi którym zakazalismy skrętu w lewo a braci znacznie mniej wtedy było.

odpowiedz
lina - 24.08.2019 / 19:52, *.tpnet.pl

W tej pozal sie Boze ekstraklasie to poziom nijaki.Warto spinac sie na myslenie o lidze europy.

odpowiedz
kalosz - 24.08.2019 / 17:51, *.mm.pl

tak sie chwalil gerrard odnosnie trybun w rewanzu....ja sie nie zdziwie jak to Legia sie okaze glosniejsza:) co juz nie raz było słychac :)

odpowiedz
kalosz - 24.08.2019 / 17:47, *.mm.pl

czyzby skrojona flaga rangersów pojechala do glasgow na "palenisko"?:)

odpowiedz
Darek - 24.08.2019 / 17:21, *.t-ipconnect.de

Ludzie maja juz dosc tej naszej ligowej kopaniny.W kolko to samo.Korona,wisla czy piast.Poziom ..ujowy.Przeciwnik to samo.Za to jest glod pilki europejskiej.Dobry przeciwnik i ludzie chca to ogladac.Oto cala tajemnica pelnego stadionu na meczu z Rengesami.
Gdyby pilkarze Legii w naszej dupoklasie walczyli z takim zaangazowaniem jak z Rengersami to mistrzostwo Polski mielibysmy po 25 kolejce.
Doping super.Oprawa jedna z wielu.Za chwile kazdy o niej zapomni.A Boze Chron Fanatykow kazdy pamieta jak by to bylo wczoraj.Takich opraw nam trzeba.

odpowiedz
mika - 24.08.2019 / 16:31, *.chello.pl

...ale w liczbie flag gości, to chyba pobili i ustanowili rekord

odpowiedz
Korwin Mikke, ale nie Janusz - 24.08.2019 / 20:15, *.t-mobile.pl

@mika: dokładnie, chyba przebił wszystkich

odpowiedz
Gocław - 24.08.2019 / 15:25, *.chello.pl

"Akcje Szkotów kwitowane były przeciągłymi gwizdami, a kiedy ponownie piłkę przejmowali legioniści, płynnie wracaliśmy do naszego repertuaru - trzeba przyznać, że wychodzi to nam już perfekcyjnie."

Potwierdzam, było perfekcyjnie. Wielkie brawo dla ludzi za to odpowiedzialnych. To nie było łatwe.
Przed meczem kłóciłem się z kolegami o doping Szkotów, więc jeden z kolegów miał liczyć momenty, w których usłyszy rywala. Nie było takich :) .

odpowiedz
Rrr - 24.08.2019 / 21:36, *.150.124

@Gocław: laryngolog się kłania

odpowiedz
Gocław - 25.08.2019 / 08:59, *.chello.pl

@Rrr:

A na depresję, psycholog się kłania ;)

odpowiedz
Cikos - 24.08.2019 / 15:14, *.tpnet.pl

Czy wie ktoś moze jakim budzetem dysponuje klub Rangers?What is budget club Fc Rangers?

odpowiedz
Korwin Mikke, ale nie Janusz - 24.08.2019 / 14:48, *.t-mobile.pl

Żeby tylko nie było jakieś kary za piro

odpowiedz
Jean Pierre - 24.08.2019 / 14:14, *.icpnet.pl

Ok 23:30 spotkałem kilku Szkotów w hardrocku, zgodnie powiedzieli że, NIGDY nie słyszeli takiej atmosfery, pytali czy tak zawsze tu jest .. ;)

odpowiedz
Gocław - 24.08.2019 / 14:54, *.chello.pl

@Jean Pierre:

To say the atmosphere inside the Polish Army Stadium was deafening would be something of an understatement. The noise created by the Poles was simply extraordinary, and as the teams emerged from the tunnel, a huge banner covering both tiers behind one of the goals was unfurled, reading “it’s not what’s in front of you, it’s who’s beside you.

What a home support stay till the end and never shut up oh for us to be like that
They’re fans got them the draw. Best atmosphere I’ve been in away from Ibrox. They were sensational.

Warsaw great we cud learn much from them

Thats how a home support shud be stay till the end and never stop singing

To be fair l, having being there, it was as loud a home support as I have heard.

I have been in football stadiums around the world but I've never been in one as noisy and intimidating as Łazienkowska 3.

odpowiedz
Kolter - 24.08.2019 / 14:09, *.tpnet.pl

Wukowicz jest słabym trenerem,nawet mistrzostwa Polski nie potrafił zrobic w przecietnej Polskiej lidze.Majac do dyspozycji 3 napastników na ławce np. Kante,Carlitos,Niezgoda,to az prosilo sie byc od 60min zmienic nic nie dającego Kulenowica i wprowadzic kogos do ataku ze swiezym zapasem sił.Legia jesli odpadnie,a obstawiam,iz szkoci od 1min wysoko i twardo siadną na Legii,to przy odpadnieciu bedzie to wina Wukowica,który w imie dbania o interes druzyny,to woli strugac fochy na Carlitosie.

odpowiedz
Tak było - 24.08.2019 / 14:07, *.centertel.pl

Jakkolwiek to nie zabrzmi, to zdecydowanie lepszy doping był w drugiej połowie meczu z Zagłębiem w niedziele. Na Rangersach szybko ludzie zgaśli i za dużo zamulali. Nie ma w ogóle porównania do wspomnianego meczu ze Sportingiem, czy nawet meczów z zeszłej rundy w ramach akcji Pełna Zyleta. Teraz było dużo lansiarzy i za mało fanatyzmu.

odpowiedz
Maciek - 24.08.2019 / 15:45, *.centertel.pl

@Tak było : zabraklo bramki i bylaby miazga

odpowiedz
dik - 24.08.2019 / 13:56, *.tpnet.pl

Tak zastanawiam sie bo,Rangersi tak lansuja sie z Brytania i jaki hymn respektuja kibice Rangers FC,czy hymn z tekstem good save the ueen,czy hymn o flower of Scotland?

odpowiedz
nordin - 24.08.2019 / 13:40, *.tpnet.pl

Cytat Stanko,ktory napisal "Rozczarowany bylem rangersami. Myslalem, ze na wiecej ich stac"?Czlowieku kibice z Wysp Brytyjskich,w tym szkoci,to dobry i porzadny doping mieli w latach 70 tych i 80tych,az do slynnego heysel i od tamtego czasu doping na stadionac w Anglii i w Szkocji jest sporadyczny,bo wywalono najwiekszych awanturnikow i do dzis stadiony tam przypominaja miejsc teatru gdzie kibice przychodza tylko ogladac pilkarzy na boisku,a doping jest chwilowy.

odpowiedz
Kon(L) - 25.08.2019 / 00:56, *.25.51

@nordin: heh, widze, ze jestes pod wplywem tv albo meczow w manchesterze. Ja chodze na liverpool i akurat tam atmosfera jest nawet lepsza niz u nas. Wiec mniej internetu, a wiecej realu Ci zycze.

odpowiedz
Grzegorz - 25.08.2019 / 22:29, *.t-mobile.pl

@Kon(L): mniej ćpaj.

odpowiedz
Leny - 26.08.2019 / 08:18, *.chello.pl

@Kon(L): nie kompromituj sie gosciu,mecze Liverpoolu sa transmitowane praktycznie w kazdej kolejce takze mozna posłuchac tho harmidru. nieraz nawet przelatujaca muche słychac

odpowiedz
Ruki - 26.08.2019 / 13:47, *.25.51

@Leny: wlasnie kluczowe slowo TV, kanapowy kibicu z popcornem w garsci...nie masz pojecia o atmosferze na a field.

odpowiedz
Juri - 24.08.2019 / 13:19, *.centertel.pl

Cały stadion wspierał Carlosa Lopeza.

odpowiedz
AdoLf - 24.08.2019 / 12:56, *.centertel.pl

Dlaczego podczas meczu nie było pozdrowień dla Artura Boruca?

odpowiedz
Forest 79 - 24.08.2019 / 12:51, *.cyfrowypolsat.pl

Nie jestem na każdym meczu ( 40 lat - praca dziewczyna rodzina itp :) ) ale jak już pójdziemy to mimo podeszłego wieku :) zostawiamy na Żylecie 100 % , teraz bylismy w okolicach 205 , powiem tak bracia kumaci - puście trochę wyżej osoby odpowiedzialne za doping bo to co sie tam na górze wyrabiało to wstyd, jedni stoją qrwa i pitu pitu, trafił się też kolega selfiarz ale szybko zrozumiał błąd, stoją jak jełopy albo udając że śpiewają albo w ogóle nie śpiewając, mówi Piotrek na początku nie napier... ć w sektorówkę od dołu .... nic tłucze qrwa jeden z drugim ...., było naprawdę dobrze i mocno ale jeszcze 30 - 40 % dało by się z tego wyciągnąć. Pozdro dla tych którzy tak jak ja dziś jeszcze nie mówią, śpieeeeeewać qrwa !!!!!!!!

odpowiedz
kkk - 24.08.2019 / 14:15, *.207.253

@Forest 79 : jestem rok młodszy od ciebie i też podpisuję się pod ty co napisałeś tylko jedno ale,jak sobie ktoś chce selfi strzelać to niech sobie strzela nie ma w tym nic złego tylko żeby ryja darł jak stoi na żylecie a jak nie chce to ma jeszcze 2 trybuny do wyboru,co innego dobór repertuaru teraz ale to już temat na inną historię

odpowiedz
Na dobre i na zle - 24.08.2019 / 15:11, *.play-internet.pl

@Forest 79 : popieram w 100%

odpowiedz
L - 24.08.2019 / 15:36, *.tpnet.pl

@Forest 79 : 100% racji

odpowiedz
ja - 24.08.2019 / 15:43, *.chello.pl

@kkk: Nie, nie może sobie robić selfi - niech spi...

odpowiedz
Majkello - 24.08.2019 / 12:01, *.mgk.pl

Sytuacja z Kulenoviciem przypomina mi sytuację sprzed ładnych nastu lat: „zdejmij yahaye, okulary zdejmij yahaye” :P

odpowiedz
BIE(L)ANY - 24.08.2019 / 15:25, *.plus.pl

@Majkello: Okuka...

odpowiedz
Autor - 24.08.2019 / 11:48, *.vectranet.pl

Za co został powinięty jeden z kibiców z sektora przy trybunie gości?

odpowiedz
m4 - 24.08.2019 / 15:53, *.chello.pl

@Autor: za czarne oczy

odpowiedz
Ja - 24.08.2019 / 11:44, *.vectranet.pl

A przypadkiem część ibrox nie będzie zamknięta, z powodu kary nałożonej przez sruefa?

odpowiedz
Edi - 24.08.2019 / 13:25, *.centertel.pl

@Ja: mają tylko zamknąć część trybuny nie mniejszą jak 3 tys miejsc siedzacych

odpowiedz
Zawiedziony - 24.08.2019 / 11:36, *.play-internet.pl

Była okazja zrobić grubą oprawę na tle religijnym która obiegłaby Europę, ktoś w innym wątku pisał o Borucu stylizowanym na papieża w szatach w barwach Legii który błogosławi Szkotów, to byłaby miazga a Rangersi wk...wieni do czerwoności, liczę że w rewanżu zobaczymy tego typu prowokację bo to zawsze był znak rozpoznawczy naszych ultrasów, oprawy typu Boże Chroń Fanatyków, Szechter przeproś za ojca i brata, oprawa na meczu z Rapidem Bukareszt, jihad Legia na meczu z Tel avivem...to oprawy z jajem, prowokacją i będą zapamiętane na lata, to co zostało zaprezentowane z Rangersami w Warszawie było kompletnie nijakie i zostanie szybko zapomniane...

odpowiedz
L - 24.08.2019 / 15:38, *.tpnet.pl

@Zawiedziony: Podejdź do NS na następnym meczu i im to powiedz.

odpowiedz
Szyszko - 25.08.2019 / 00:29, *.chello.pl

@Zawiedziony: super i za moment nas nie będzie w pucharach. Już raz ze Szkotami daliśmy d..y, nie nadstawiajmy uefie znowu, tylko na to czekają

odpowiedz
pepe - 26.08.2019 / 13:04, *.49.239

@Zawiedziony: Będziesz tantiemy płacił autorowi pomysłu z Borucem?

odpowiedz
Zawiedziony - 26.08.2019 / 13:54, *.tpnet.pl

@pepe: ewentualnie NS-i będą o ile skorzystają ;)

odpowiedz
RFC1872 - 24.08.2019 / 11:28, *.chello.pl

Yesterday UEFA ordered Rangers to ban 3,000 Rangers fans from Ibrox for the Legia game. On forums it was confirmed that nearly all of the Union Bears had their tickets cancelled for the match.

odpowiedz
Stanko - 24.08.2019 / 11:14, *.25.51

Mialem mozliwosc ogladania meczu bez komentarza (fajny stream) I faktycznie doping miazga. Rozczarowany bylem rangersami. Myslalem, ze na wiecej ich stac.

odpowiedz
ja - 24.08.2019 / 11:04, *.chello.pl

Dlaczego nie zaśpiewaliśmy Hymnu Polski?

odpowiedz
Aa - 24.08.2019 / 18:01, *.play-internet.pl

@ja: bo Staruchowi włączyły się emocje i katowanie "nie poddawaj się"...

odpowiedz
Bator - 24.08.2019 / 23:31, *.152.74

autorem Hymnu jest de facto mason/wolnomularz, a graliśmy przecież z protestantami ;)
PS. Gra była do ostatniej minuty, ja z Hymnem zajarzyłem pod koniec.

odpowiedz
Rosomak - 25.08.2019 / 19:27, *.chello.pl

@ja:
Bo ostatnie minuty ważnego meczu to nie jest odpowiedni moment.

odpowiedz
Wawerczyk - 24.08.2019 / 10:37, *.chello.pl

Kto leci z Warszawy na własną rękę ? W dniu meczu albo w środę wieczorem

odpowiedz
Kawi - 24.08.2019 / 10:32, *.chello.pl

Zastanawiam się skąd taka mała frekwencja? Mówiło się o komplecie. Nawet licząc bufory, powinno być ok. 29 000 osób. A tu ledwo 26,5k? Jestem zawiedziony...

odpowiedz
Nick - 24.08.2019 / 14:46, *.t-mobile.pl

@Kawi: Szkotów miałobyc 1700, a było około 900. Poza tym na sektor gości może wejść więcej niż te 1700, ale na więcej UEFA nie pozwala. Kolejna sprawa to bufory na południowej i zachodniej. A na sam koniec dodam ze sektory VIP były max w 60/70% zapełnione, wiec jak odliczysz to wszystko to da ci te 26,5 tys.

odpowiedz
URSL - 24.08.2019 / 10:09, *.centertel.pl

Liczyłem, że nikt nie będzie powielal głupot jakie Vuko mówił o gwiazdach tylko z trybuny wschodniej. Słabe było to dzielenie kibiców, ale widzę że autor relacji identycznie robi. "carlitos" było skandowane przez cały stadion. Byłem na zylecie i wszyscy wokół krzyczeli. To że coś nie zostanie zarzucone przez gniazdowego nie znaczy, że zyleta tego nie robi. Zyleta to grupa osób, kilka tysięcy i pamiętajmy o tym.

odpowiedz
Zrdw - 24.08.2019 / 10:04, *.plus.pl

Carlitos, Carlitos skandowane było również z Żylety.

odpowiedz
linomag - 24.08.2019 / 09:58, *.tpnet.pl

Pomaranczowo czarna flaga na sektorze Glasgow.Co to za flaga?

odpowiedz
Patlegion - 24.08.2019 / 15:59, *.254.220

@linomag: Pomarańczowe flagi to symbol protestantów (oranżyści)

odpowiedz
wwy - 28.08.2019 / 13:54, *.chello.pl

@linomag: KSZO Ostrowiec

odpowiedz
Kamil - 24.08.2019 / 09:05, *.t-mobile.pl

Widać już większość zapomniała jak Carlotis pokazywał „Elkę” do góry nogami

odpowiedz
Alan - 24.08.2019 / 13:06, *.t-mobile.pl

@Kamil :
Hama tez coś tam śpiewał a został żegnany bardzo fajnie, Carlitos wiele razy był pozdrawiany przez wszystkie trybuny wiec nie wiem po co piszesz to co piszesz

odpowiedz
Kamil - 24.08.2019 / 17:11, *.a1.net

@Alan: po to pisze, że właśnie za swoje zachowanie nie powinien być pozdrawiamy. Wkład do koszulki i tyle

odpowiedz
Alan - 25.08.2019 / 07:05, *.tpnet.pl

@Kamil:
Jak 99 % piłkarzy wiec dalej nierozumiem w czym masz problem, czasy się zmieniają takich piłkarzy jak Jacek Zieliński czy Kuchy King juz raczej nie znajdziesz zresztą jeszcze raz ci napisze wypominasz Carlitosowi eLke to co powiesz o Finie i jego pozegnaniu

odpowiedz
Bolo - 24.08.2019 / 08:41, *.plus.pl

Legia gol!

odpowiedz
Twardy Legiunia - 24.08.2019 / 08:38, *.chello.pl

Wg mnie doping 6/10 za dużo zamuły za mało tzw. pier.ięcia, w szczególności jak na tak dobra frekwencję.

odpowiedz
Mikolaj - 24.08.2019 / 08:37, *.chello.pl

"Arbiter tego dnia wyraźnie sprzyjał zawodnikom w niebieskich koszulkach" - bzdura, sędziowanie było na dobrym poziomie.

odpowiedz
True - 24.08.2019 / 14:18, *.tpnet.pl

@Mikolaj: rzekłbym że w wielu sytuacjach 50/50 gwizdał nawet lekko pod nas...

odpowiedz