Igor Lewczuk był bliski strzelania gola - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Lewczuk: Brakuje nam skuteczności

Fumen i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Ciężko powiedzieć, czy remis jest dobrym wynikiem, chociaż mecz był wyrównany. Okazje były z obydwu stron. Szkoda, że nie udało się zdobyć zaliczki, bo w rewanżu będzie trudno. Brakuje nam skuteczności w ofensywie. Jeśli chodzi o defensywę, to wszyscy jesteśmy w niej dobrze zorganizowani. Pochwały nie należą się tylko obrońcom - powiedział po spotkaniu z Rangers FC Igor Lewczuk.

- Nie wiem czy teraz jesteśmy bliżej awansu. Mecze u siebie wyglądają inaczej niż na wyjeździe. Mam nadzieję, że zagramy z podobną organizacją, jak dzisiaj. Szkoda moich dwóch sytuacji, ale tak czasami się zdarza. Pracujemy na treningach nad każdym elementem - nie tylko nad stałymi fragmentami gry. Jesteśmy dobrze przygotowani pod kątem fizycznym. Stoper jednak nieco inaczej odczuwa zmęczenie niż piłkarze w środku pola.

- Muszę powiedzieć, że ten mecz nie różnił się za bardzo od tego, które rozgrywamy w Ekstraklasie. Nie chcę jednak przewidywać tego, co stanie się w rewanżu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (35)

+dodaj komentarz
Do płaczków - 23.08.2019 / 23:27, *.centertel.pl

Czytając Was odnoszę wrażenie, że Carkitos to dla Was jakiś bożek. Loda byście mu zrobili.
Już były płacze, że Radovic nie gra, a życie pokazało, że taki kozak i nikt go nie zatrudnił. To samo z Malarzem.
Carkitos to nie Ljuboja czy Vadis żeby mógł być inaczej traktowany niż reszta zawodników. Aż takim kozakiem nie jest, w Wiśle strzelał bo cała drużyna grała na niego. A przyszedł z okręgówki hiszpańskiej. Po 2 dobrych sezonach w Polsce nikt go nie chce kupić, przypadek?

odpowiedz
Kris - 23.08.2019 / 21:58, *.inetia.pl

Ku...a Vuko dawaj CarLitosa w pierwszym składzie! Wpierw Łks potem rewanż w Glasgow! Tylko on teraz może strzelać dla Legii!

odpowiedz
Darek - 23.08.2019 / 19:58, *.t-ipconnect.de

Prosze nawet pilkarze Legii mowia glosno i do kamer ze atak z Kulenoviciem jest do dupy.

odpowiedz
Do Igora L - 23.08.2019 / 19:49, *.centertel.pl

Igor powiedz swojemu koledze trenerowi zeby odpuscil z tym kulenovicem

odpowiedz
bronek49 - 23.08.2019 / 19:25, *.chello.pl

brawo Lewczuk on jest lepszy od Jedrzejczyka

odpowiedz
Radom L - 23.08.2019 / 17:09, *.vectranet.pl

Gra bez napastnika to I goli nie ma

odpowiedz
yto - 23.08.2019 / 13:26, *.tpnet.pl

Igor chciał powiedzieć:brakuje nam NAPASTNIKA i gramy w dziesięciu

odpowiedz
Gienek - 23.08.2019 / 11:42, *.netfala.pl

Gramy bez napastnika. Kulenović jest beznadziejny...

odpowiedz
FWK - 23.08.2019 / 11:17, *.play-internet.pl

Kulenovic gra bo prezes musi go opylić tak samo było z Szymańskim

odpowiedz
Konin(L) - 23.08.2019 / 10:53, *.plus.pl

Tak się tylko zastanawiam gdzie są te trolle co pisały że Lewczuk na emeryturę przychodzi?

odpowiedz
tomiacab - 23.08.2019 / 11:22, *.128.119

@Konin(L): dokładnie. Ja trak czułem, że Igor będzie w podstawie, choć go nie widziałem od czasów powszedniego pobytu w Legii

odpowiedz
L - 23.08.2019 / 16:21, *.vectranet.pl

@Konin(L): obrońca zazwyczaj im starszy tym lepszy, pewniejszy, ktos to juz napisał wyjechal do Francji jako dobry obranca wrocil jeszcze lepszy, cieszy naprawde cieszy stabilizacja gry w obronie :)

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 23.08.2019 / 10:52, *.ALTER.NET

Igor, przeciez wiecie ze w ataku jest slepe dziecie.
Zamiast tego co do bramki trafiac umie.
Bo Trenejro woli stawiac na pupili, nawet bez formy.
Szkoda, ze MIoduski jest taki latwowierny na jego wizje, a statystyki mowia same za siebie: kto strzelac umie a kto nie.

odpowiedz
Mdread - 23.08.2019 / 12:27, *.virginm.net

@Czwarty Pasek Na Dresie: akurat wczoraj to lewczuk byl jeszcze bardziej slepy takie dwie czyste glowy po rogach mial i jeszcze trzecia troche gorsza. Umie sie chlop uwolnic od krycia tylko celnosc na poziomie kule.

odpowiedz
matus007 - 23.08.2019 / 10:49, *.prioritytelecom.net

Jedzą i Igor wczoraj profesura widać, że grali za granicą oby w rewanżu było tak samo.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 23.08.2019 / 10:36, *.amazonaws.com

U nas niesety w ataku gra worek ziemniakow. Vukovic idioto, WYSTAW CARLITOSA !!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
juhas - 23.08.2019 / 10:14, *.tpnet.pl

Według mnie to co zagrał Lewczuk w tym meczu to profesura to jest kandydat do kadry narodowej

odpowiedz
zenek - 23.08.2019 / 09:27, *.mmc.com

a więc jednak można... 3 Polaków w obronie i aż miło popatrzeć jak skutecznie potrafią grać. Jak dla mnie to duet Jędza Lewczuk jest nie do ruszenia. Oby Vuko nie wpadł na pomysł żeby dać pograć Wietesce.

odpowiedz
Po(L)ubiony - 23.08.2019 / 09:12, *.chello.pl

A gdyby te sytuacje, które miał Lewczuk, były udziałem Wietesa? Mateusz gra dużo lepiej głową. Ale to tylko gdybanie. Dobrze, że powoli zapominamy o Remy'm.

odpowiedz
L - 23.08.2019 / 16:25, *.vectranet.pl

@Po(L)ubiony: Wietes z Remym mogliby sie zgrywac w PP fajnie byloby miec 4 pewnych ŚO

odpowiedz
Szaro-szary - 24.08.2019 / 10:34, *.centertel.pl

@L: Remy nigdy nie będzie pewny.. same warunki fizyczne i silne kopyto nie daja mu tyle jakosci żeby zmiescic sie w 1 składzie a wieczne obcinki długo go do pierwszego składu nie dopuszcza

odpowiedz
KuLa daje fuLa - 23.08.2019 / 08:37, *.chello.pl

Brakuje skuteczności bo w ataku gra napastnik o jakości rapera Kuli z Krynicy, czyli warszawski Kula zwany również Kulasovicem, Kulfonowiczem albo po prostu klockiem drewna.

odpowiedz
EdiSolo - 23.08.2019 / 08:31, *.plus.pl

Brakuje Wam skuteczności bo najlepszy napastnik grzeje ławę a drewno udaje że gra.

odpowiedz
jarekk - 23.08.2019 / 07:48, *.metrointernet.pl

Igor na plus. Zrobił postęp. Chociaż też odwalił jednego babola.To samo Stolarski. Może warto postawić na naszych a nie bezkrytycznie sprowadzać szrot z zagranicy?

odpowiedz
Hiszpan - 23.08.2019 / 07:41, *.t-mobile.pl

Panie Igorze nie brakuje Wam skuteczności WSZYSCY obrońcy i pomocnicy zapier...lali aż miło. Po prostu czlapak w ataku łapany non stop na spalonym nie stanowi żadnego zagrożenia. Widać że nikt nawet już nie chce z nim grać. I JA TO ROZUMIEM.

odpowiedz
Rs - 23.08.2019 / 07:28, *.plus.pl

Bo brakuje nam napastnika. Facet od bramek siedzi na ławce.

odpowiedz
znajca - 23.08.2019 / 06:33, *.unitelmedia.pl

Byłem sceptyczny w temacie powrotnego transferu Lewczuka, który okazał się strzałem w dziesiątkę. Remy, Wieteska i Astiz mogą się tylko uczyć. Tak trzymać!

odpowiedz
Sympatyczny - 23.08.2019 / 06:14, *.centertel.pl

Bez napastnika, a ze statysta w ataku ciężko strzelić gola.
Nie rozumiem w czym statysta Kulenovic jest lepszy od Niezgody, Carlitosa czy Kante. Może to mi ktoś wyjaśni?

odpowiedz
Fliper88 - 23.08.2019 / 07:39, *.chello.pl

@Sympatyczny : Kante chyba kontuzje ma a na resztę nie ma wytłumaczenia

odpowiedz
Zlb82 - 23.08.2019 / 05:14, *.centertel.pl

A Kulawy jak grał tak gra !!!Trener gdzie Ty masz oczy ?

odpowiedz
Lesny Dziadek - 23.08.2019 / 04:00, *.play-internet.pl

W Glasgow bedzie zupelnie inny mecz. Szkoci zagraja lepiej i bardziej ofensywnie. Bedzie okazja do kontr, tylko kto je wykorzysta? Przeciez gramy 6 pomocnikami, w tym jeden kulawy na obie nogi...

odpowiedz
Mark - 23.08.2019 / 02:50, *.metrointernet.pl

Lewczuk na atak - Kulfon do obrony :-))))))

odpowiedz
Plaskacz - 23.08.2019 / 04:45, *.chello.pl

@Mark: Podbijam. Igor dzisiaj rożne klasa. Szkoda że nie weszły.

odpowiedz
Pak - 23.08.2019 / 01:13, *.55.61

Z Carlitosem by niebrakowało, przód z Kolenowiciem na tą chwile nie ma bytu

odpowiedz
Arek - 23.08.2019 / 01:00, *.tpnet.pl

W Glazgow wywalczymy awans.

odpowiedz