Carlitos niebawem może zmienić barwy klubowe - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Carlitos chce odejść z Legii?

Wiśnia

Aleksandar Vuković nie widzi miejsca w swoim zespole dla Carlitosa, który niebawem może odejść z drużyny. O bardzo możliwej sprzedaży hiszpańskiego napastnika poinformował Tomasz Włodarczyk, dziennikarz Przeglądu Sportowego, w swoim programie, który w czwartek został wyemitowany w serwisie YouTube.

- Carlitos zdecydował, że chce odejść z Legii. Jedynym problemem jest fakt, że brakuje dla niego konkretnych ofert. Pojawiły się zapytania z Arabii Saudyjskiej, był temat Mallorki, ale niezbyt konkretny. Carlitos już w szatni poinformował kolegów, że odejdzie, ponieważ chce grać i ma większe ambicje niż "kopanie się z koniem". Chce dostawać swoje szanse i walczyć na boisku. On nie widzi siebie w Legii "ubranego" tak, jak obecnie. Do jego transferu prawdopodobnie dojdzie, są już spotkania z jego agentem - powiedział Tomasz Włodarczyk.



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (142)

+dodaj komentarz
StefQ - 25.08.2019 / 18:55, *.plus.pl

Gra rezerwą a Carlitosa i Kante nie ma nawet na ławce tylko sadza tam Drewniaka Kulenovica. Wyje*** ich w duecie! VUKO WON PAJACU NIEMYTY !!!

odpowiedz
buchheim - 25.08.2019 / 19:58, *.tpnet.pl

@StefQ: nim napiszesz te swoje mądrości to poczytaj że Carlitosa nie ma ani w Warszawie ani w Łodzi tylko jest u Arabusów a Kante ma kontuzje.

odpowiedz
Bemowiak - 25.08.2019 / 18:47, *.play-internet.pl

To loczek niszczy nam klub!

odpowiedz
Gregor56 - 25.08.2019 / 18:17, *.plus.pl

Vukovic,Kulenowic,Vesovic,Antolic,moze lepiej rozstac sie z ta banda sebskochorwackich przecietniakow .ktorzy niszczã cała legendę Legii.Spadamy do grupy spadkowej .Vuko gratuluje

odpowiedz
Ryazard A - 25.08.2019 / 19:26, *.amazonaws.com

@Gregor56: Cierpliwości dzieciaku..

odpowiedz
kowaL - 25.08.2019 / 17:27, *.vectranet.pl

Kuśtyković po odejściu Carlitosa też już może się pakować! Nie potrzeba nam chórzysty!

odpowiedz
Broda - 25.08.2019 / 17:10, *.chello.pl

Taka rola kiepskich trenerów berg nie widział Orlando a ten gamoń ma najlepszego nspastnika w naszej lidze No cóż szkoda ze trzyma się drewno a nie da szansy pokazać na boisku kto jest lepszy szkoda Carlitosa

odpowiedz
Głos rozsądku - 25.08.2019 / 16:19, *.jmdi.pl

vuko sabotażysto! (celowo z małej litery - straciłem szacunek do gościa). Gramy bez napastnika, w 10, z gościem, który powinien się ogrywać w 2 na 4 szczeblu rozgrywkowym. Nie mogę patrzeć na mordy tych 2 osobników z IĆ na końcu. Wiem, że moje zdanie nikogo nie obchodzi i każdy ma je w przysłowiowym poważaniu, ale czuję się maksymalnie sfrustrowany i dlatego piszę ten komentarz. Nie podoba mi się takie gnojenie zawodnika. Powinni jasno powiedzieć o co chodzi i ch...j. "Carlitos mnie obraził, ja jestem panem i władcą, dlatego nie będzie grał" i już jest wszystko jasne, a gość wciska kity, że młody chorwat jest lepszy.... no błagam. Czuję się jawnie robiony w ch...ja przez pana, który coś tam brzdąka o Legijnym DNA. Jeszcze te machania łapkami po meczu obu panów i wypowiedzi "trenera" - bardzo nie na miejscu to jest.

odpowiedz
Tymczasowy trener - 25.08.2019 / 17:43, *.centertel.pl

@Głos rozsądku : 100 % racji !!! Dzisiaj porażka, w czwartek bez napastnika też odpadniemy, ze dwa remisy w lidze 0:0 i się skończy przyjaźń pseudo trenera i prezesa, a ich plan pozbycia się wszystkich zawodników z wysokimi kontraktami i gra młodzieżą w celu promowania i odsprzedaży niestety się nie powiedzie.

odpowiedz
Kaktus (L) - 25.08.2019 / 19:55, *.plus.pl

@Tymczasowy trener: To jak tam z tą porażką dzisiaj mówiłeś?

odpowiedz
marek - 25.08.2019 / 15:26, *.tpnet.pl

dlaczego prezes klubu nie wkrocz tylko milczy

odpowiedz
ryk - 25.08.2019 / 16:29, *.tpnet.pl

@marek : Po pierwsze-większość czasu siedzi w Szwajcarii,po drugie-dla niego liczy się kasa,nie wyniki.

odpowiedz
olek - 25.08.2019 / 15:23, *.tpnet.pl

vuko druzyna gra dla sympatykow a nie dla vukovicza

odpowiedz
janusz - 25.08.2019 / 15:20, *.tpnet.pl

jesli carlitos odejdzie to kulenowicz dostanie gwizdy po kazdym meczu

odpowiedz
kkk - 25.08.2019 / 13:22, *.207.253

żadna strata,koleś do Legii się nie nadaję,biega i nic poza tym,musi mieś przynajmniej z 5 setek żeby jakoś cudem gola strzelić,co nie zmienia faktu że i tak jest 2 klasy wyżej niż kulenović

odpowiedz
kiks - 25.08.2019 / 16:28, *.tpnet.pl

@kkk: Za to Kulenović się nadaje... 7(!) meczów bez gola.

odpowiedz
Kibic(L) - 25.08.2019 / 17:58, *.icpnet.pl

@kkk:
Piszesz o najlepszym strzelcu Legii w ubiegłym sezonie... Chciałbym żeby Kulas strzelił w sezonie tyle bramek co Carlitos. Gdyby wykorzystywał większość sytuacji, które ma to grałby w Primera Division a nie w ekstraklasie polskiej.

odpowiedz
Antyberg - 25.08.2019 / 09:38, *.centertel.pl

Carlitos zostań!

odpowiedz
SEKPER FI - 25.08.2019 / 06:25, *.glasoperator.nl

Już pisałem wcześniej...
Albo kwit od lekarza o niezdolnosci, albo zapier...la!!! Vuko? Skoro taki POTENCJAŁ jest nie do poukładania, wypad z Klubu... Tyle.
Trzeba Nam Kocurów a nie majtek...

odpowiedz
LP7 - 25.08.2019 / 01:44, *.play-internet.pl

To vukovic p...y D..bil, mając tak.jakosciowego grajka, dogadujacego się z szatnia, lansuje tego paralityka.

odpowiedz
News⚽️Legia - 25.08.2019 / 00:11, *.193.78

Profesjonals to sztuka magi ,a z piłká dookoła świata!Carlitos umie strzelać bramki....a Vuko nie umie poukładać klocki....

odpowiedz
hajdukL - 24.08.2019 / 22:30, *.plus.pl

Lament kibiców i dziennikarzy co do jednego z najbardziej leniwych piłkarzy w obecnej kadrze Legii jak dla mnie bardzo przesadzony. Tekst pismaka TW jest jakąś słabą prowokacją, pisaniem na zamówienie, chęcią zaistnienia próbując dołożyć swoje marne dwa grosze. Pewnie jedno i drugie i trzecie. Takie to teraz mamy dziennikurestwo.
O ambicji to nie ma co opowiadać bo albo się ją ma albo szuka się nowego klubu na siłę.
@zdzichu
Na ogół smuty na tym forum, a tu taki ubaw. To nie może być Twój ostatni komentarz.

odpowiedz
LegiaForEver - 24.08.2019 / 22:15, *.tpnet.pl

Magiera był dwunastym zawodnikiem na boisku, potrafił czytać grę i zależnie od sytuacji modyfikować ustawienie. Vuco wydaje sie nie rozumieć, że nie można zawsze grać z "0"napastników, czasami z jednym, za to z pięcioma, sześcioma pomocnikami. Na remis można grac na wyjazdach, np. z Rangersami. Marnuje potencjał jaki ma w szatni. Kulenowicz to jak na razie niestety porażka. Dlaczego nie wpuszcza Carlitosa, ktory pali się do gry, nie wiem, ale zanosi się na to, ze prędzej Mioduski wywali Vucovicza niż zobaczymy na boisku Carlitosa, czy bardziej ofensywne ustawienie.
Szkoda kolejnej zmarnowanej szansy Legii, potencjał na pokonanie Rangersów jest, druzyna gra lepiej ale bez napastników trudno wygrywać mecze. Gwilia jest dobrym play makerem ale potrzebuje kogoś z przodu do prostopadłych podań do klepki. Trener, który tego nie rozumie, który gra tylko pomocnikami i "drewnianym" Kulenowiczem i nie wpuszcza Niezgody, Carltosa, Nogya czy Novikovasa. Gra zawsze na zero z tyłu, stara się przede wszystkim uniknąć poraźki, gra "zawsze" na remis niż na zwycięstwo, zapomniał, albo jesz ze tego nie wie, że są inne, ofensywne warianty ustawienia, że czasami trzeba grać dwoma napastnikami etc. Samymi remisami Vukovicz może uratować stołek tydzień, dwa lub trzy, ale wiosny w Legii nie uczyni i prędzej czy później przejdzie do historii jako kolejny nieudany i kosztowny trenerski eksperyment prezesa .. Albo ma się ten dar, albo nie .. na naukę szkoda czasu. Szkoda klubu, kibiców. Całej zainwestowanej w drużynę kasy i wołający o pomstę do nieba partacki użytek jaki z niej jest robiony na boisku. Ma Carlitos wady, jest w gorszej formie, no to niech to pokaże na boisku .. na razie widać tylko drewnianego Kulenowicza ..

odpowiedz
Gimbi - 25.08.2019 / 20:26, *.play-internet.pl

@LegiaForEver: Rozbawiłeś mnie pierwszym zdaniem :-) Szczególnie w meczu rewanżowym z Sherifem Magiera "czytał grę" i "modyfikował ustawienie", hahaha. Zgadzam się z całą resztą Twojej wypowiedzi...

odpowiedz
Kibic - 24.08.2019 / 22:00, *.84.166

Ciekawe kogo sprowadzą? Vukovic jest za to odpowiedzialny! Niech powie dlaczego nie mogł się z nim dogadać!

odpowiedz
Tylko Legia - 24.08.2019 / 21:33, *.chello.pl

Carlitos nie to kto???¿????????¿ Kulakienowicza zjadła już presja, podaje piłki do tyłu jedno dobre podanie do przodu na 3 ostatnie mecze, jego wyskok do pilki to masakra. Lepiej niech gra już Jarek Niezgoda , przynajmniej Polak.

odpowiedz
Kibic L od 40 lat - 24.08.2019 / 20:07, *.t-mobile.pl

Carlitos - ja też na Twoim miejscu bym odszedł , a tego vukovica i tak niedlugo Mioduski wywali i bedzie żalował że stracil takiego napastnika. A co do vukovica - nic pajac nie osiagnal w futbolu to teraz chce byc gwiazdą. Wielki żal do Żylety że siedzicie cicho na to co sie dzieje - czasami Panowie trzeba zaprotestowac na to co ten niedoswiadczony trenerzyna wyczynia z najlepszym strzelcem LEGII. Wielka szkoda CARLITOSA - ale może nie jest jeszcze za pozno , zeby go zatrzymac . W kazdym razie odemnie : vuko !!! co ??? WYPIER...LAJ !!!! i zobaczycie wkrotce że to ja mialem rację. Jak ja codzilem na LEGIE wiekszosc z Was nie było na świecie - ogladałęm na żywo nie tylko Deynę ale i Brychczego, Blauta, Zmijewskieo, Gadochę, Grotynskiego itd. Nigdy takiej sytuacji jak teraz z CARLITOSEM nie doswiadczylem - dlatego PROTESTUJE i PROSZE ZYLETE O POMOC !!!!!
DLA DOBRA UKOCHANEJ LEGII !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

odpowiedz
Kibic Legii od zawsze - 24.08.2019 / 21:21, *.t-mobile.pl

@Kibic L od 40 lat: jeśli Ty jesteś kibicem Legii od 40 lat to nie mogłeś widzieć na boisku Brychczego,Blauta czy Deyny.Mamy rok 2019 minus 40 =1979.Wymienieni piłkarze przestali grać w Legii znacznie wcześniej.Wiem o czym piszę, bo na stadion Legii pierwszy raz przeprowadził mnie ojciec w 1955 roku!

odpowiedz
Siwy1908 - 24.08.2019 / 21:22, *.plus.pl

@Kibic L od 40 lat: Nigdy takiej sytuacji nie widziałeś w legii "kibicu od 40 lat" ?
A co było za Berga z Orlando SA?

odpowiedz
Rafciu - 24.08.2019 / 22:53, *.centertel.pl

@Kibic L od 40 lat: SZACUNEK ja chodzę

odpowiedz
Rafciu - 24.08.2019 / 23:01, *.centertel.pl

@Kibic L od 40 lat: Witaj. Ja chodzę od 1994 także wychodzi 25 lat. I patrząc na trenerów berg zlikwidował Orlando Sa. Jak ten Pinokio jeden zlikwiduje Carlitosa to zacznę śpiewać vuko won. Foruje swoich ziomków. Antolic też dno hamulcowy i to wszystko

odpowiedz
aa - 25.08.2019 / 12:14, *.inetia.pl

@Kibic L od 40 lat: Carlitos i Carlitos ale jakoś Vuko daje radę i gramy jak na razie dalej w LE więc jeśli L wejdzie do fazy grypowej LE to proszę was wszystkich o oficjalne przeprosiny dla Vuko .

odpowiedz
Kibic L od 53 lat - 25.08.2019 / 13:59, *.t-mobile.pl

@Kibic Legii od zawsze: Mam 60 lat i na Legię chodzilem od 7 roku zycia z Ojcem .

odpowiedz
gazza - 24.08.2019 / 19:14, *.inetia.pl

Jeśli napastnik nie strzela goli to należy go sprzedać !
Carlitos miał tyle okazji do pokazania swoich możliwości ale ich nie pokazał - Te bramki co strzelił to mała ilość - płakać po nim nie mam zamiaru.

odpowiedz
autor - 24.08.2019 / 19:49, *.vectranet.pl

@gazza: wez sie huknij czyms ciezkim w leb

odpowiedz
L - 24.08.2019 / 20:01, *.centertel.pl

@gazza: zmień dilera bo pieprzysz trzy po trzy. Pewnie kulenovic to super wyborowy snajper, który co mecz wali bramkę. Przejrzyj na oczy za nim coś napiszesz.

odpowiedz
R - 24.08.2019 / 23:05, *.centertel.pl

@gazza: kibicuj swojemu gytkierowi i nie płacz

odpowiedz
Loco - 25.08.2019 / 09:28, *.play-internet.pl

@gazza: To pewnie pisze manager Kulenovica

odpowiedz
kibic - 24.08.2019 / 18:14, *.net.pl

wywalić vukovica i Carlitos zostaje

odpowiedz
Ewelina - 24.08.2019 / 17:23, *.play-internet.pl

Szkoda, że przez głupotę Vukovicia stracimy najlepszego napastnika ligi. Zdecydowanie wolałabym aby to Vukovic odszedł a został Carlitos. Niestety od dawna mamy pecha do trenerów. Popatrzmy na Śląsk który ma Trenera przez duże T. Z niechcianych i podrzędnych zawodników potrafił zdobić rewelacyjną ekipę. Niestety u nas od dawna dominują trenerskie wynalazki.

odpowiedz
Lefa - 24.08.2019 / 17:19, *.t-mobile.pl

Jak to powiedzieć kiedyś Berg, albo Czerszeczow nie pamiętam. Nie może żaden piłkarz wywłysać się ponad klub, albo nad trenera, a w tym przypadku mamy z tym do czytania. Ponieważ Carlitos w każdym swoim występie stara się udowodnić że on jest najlepszy i najważniejszy i tylko on się liczy, ma gdzieś drużynę i grę zespołową.
Już próbę odstawienia od pierwszej 11 Carlitosa próbował SaPinto , ale uległ presji i go przywrócił, to był błąd który między innymi kosztował Legie MP.
Nie będę po nim płakać. LEGIA do BOJU!!!

odpowiedz
QQ - 25.08.2019 / 09:42, *.83.11

@Lefa : To ilu jeszcze piłkarzy pozbędzie się ten trenerzyna żeby mieć spokój w szatni?

odpowiedz
zdzichu - 24.08.2019 / 16:55, *.plus.pl

Nie czytam i nie piszę komentarzy, ale jakoś tak po piwku nie miałem co robić i zapuściłem się w dolne rejony artykułów (komentarze), po przestudiowaniu tego co tu się wypisuje doszedłem do wniosku, że nadal nie będę czytał i pisał komentarzy.

odpowiedz
Jack(L) - 24.08.2019 / 16:27, *.t-mobile.pl

Sagan twierdzi że Carlitos nie gra bo taka jest taktyka ze bronimy się juz od napastnika. Dla mnie to tylko bełkot i dobra mina do złej gry. Prawda jest taka ze skład ustala prezes a Kulenovica chcą na siłę sprzedać bo jest niewypałem tak samo było z Kopą, więc dostaje kolejne szanse. Jak można odsuwać najlepszego napastnika bo co nie broni? Wcześniej żadnemu trenerowi to nie przeszkadzało. ŻENADA

odpowiedz
Zawisza - 24.08.2019 / 15:07, *.chello.pl

Nie pamiętam dokładnie , w którym to było meczu jak już wszedł Carlitos na murawę, wywrócił się 3 razy z rzędu jak tylko miał piłkę przy nodze. On nie jest w formie i tyle. A gwiazdą co miał zbawić ekstraklasę to był, jak go brała Wisła z Villarreal CF B ( trzecia liga w hiszpańska). Dziś to przepłacony produkt i tyle.

odpowiedz
Bubu - 24.08.2019 / 15:07, *.vectranet.pl

Bedac w pewnej galerii handlowej mialem ta przyjemnosc spotkac bylego trenera ,starszy juz pan ,pogadalismy i pan treneer stwierdzil ,ze obecny trener ,hmm no jest ale nie ten kaliber itp ,

odpowiedz
Greg61 - 24.08.2019 / 14:55, *.tpnet.pl

Bałkańska mafia Rządzi i tyle trener serb kulenovic chorwat napierdzielali sie między sobą na wojnie ale to jednak Yugole i będą solidarnie siebie popierać taka jest prawda. Jednego obrazisz inni z tego dawnego kraju pójdą jak w dym za nim bez względu na obecną nację i jest to bez różnicy czy grają w nogę, ręczną czy kosza.

odpowiedz
AliMario - 24.08.2019 / 14:08, *.centertel.pl

Sytuację absurdu ktoś wykreował, być może prawda leży gdzieś po środku bo i Carlitos pyskaty i Vuko chce zbudować szacunek ale ...dla mnie nikt nie jest nie będzie wygrany a raczej przegrany a precyzyjniej przegrana drużyna. Paralitos dał wystarczająco dużo argumentów by " docierał ,," się w dogodniejszych warunkach niż pierwszą drużyną Legii , Carlitos dał również argumenty że jest bardziej doświadczonym piłkarzem i to powinno wystarczyć by wspomagając się z Niezgoda bądź Kante drużyna będzie miała więcej pożytku niż smarkacz Paralitos. Drużyna Vuko robi postępy ale czy to wystarczy na pokonanie Rangers mimo tego co widzieliśmy w drugiej partii warsza skirho meczu?... Dla mnie wciąż jest za mało jakości w zawodnikach a Carlitos widać że gołym okiem jakości ma więcej niż Vuko mądrości.

odpowiedz
Siema - 24.08.2019 / 11:43, *.chello.pl

Sagan to idealnie ostatnio wyjaśnił ta Legia ma bronić już od napastnika a Carlitos niestety tego nie potrafi. Drużyna zaczyna grać coraz lepszą piłkę i mam nadzieję że w czwartek będzie awans a ekstraklapę to wciągniemy nosem. Tylko Legia :)

odpowiedz
tomiacab - 24.08.2019 / 12:22, *.as43234.net

@Siema: obyś się nie zdziwił. Nie potrafimy kreować i jesteśmy nieskuteczni co z drużynami słabszymi będzie nadal dużym problemem.

odpowiedz
pol - 24.08.2019 / 11:36, *.chello.pl

Pinokio..........jeszcze głupszy ,niż Berg i Pinto razem wzięci

odpowiedz
Mati - 24.08.2019 / 11:06, *.com.pl

Bez jaj nie można oddawać najlepszego napastnika bo się trener z nim nie lubi, Prijovic też podpadł Stasiowi a potem grał i to jak, trener nie jest od fochów Vuko ogarnij się chłopie

odpowiedz
Rudi - 24.08.2019 / 12:06, *.solarcom.ch

@Mati : Vuko nie ma nic do gadania, Carlitos nie chce zejść z kontraktu, tak jak Jędzę w zeszłym sezonie, to go blokują i żeby wysadzić z siodła wpuszczają bezproduktywnego młokosa, który jest gwarancją, że niczego nie ustrzeli, gdyż na pewno jako napastnik Carlitos ma zapisane bonusy za strzelanie bramek, a ten drugi takiej klauzuli w umowie z pewnością jeszcze się nie dorobił, proste jak konstrukcja cepa, to go ma zniechęcić i zmusić do ustępstw, albo do odejścia, gdyż już na wiosnę na gwałt szukali mu klubu gdzieś tam u Abdullachów, ale on sam się nie zgodził. Vuko nie jest aż takim idiotą, żeby nie widział, że na pole bitwy posyła żołnierza, który strzela ślepakami, ale nie ma żadnego pola manewru, bo pierwszym trenerem został warunkowo i to po nieudanej końcówce sezonu po którym bez względu na okoliczności miał odejść, jednak wygrała opcja oszczędnościowa i teraz robi za miotłę pana prezia z bujną czupryną, także w sensie ekonomicznym. Tak więc zawsze, dopóki sytuacja się nie wyklaruje będzie płótł trzy po trzy, że koleś z dwiema dziewiątkami na plecach będzie pierwszym wyborem i nie zrobi nic wbrew woli swego pana, bo nie chce podzielić losów trenera na lata, który gdy został zapytany dlaczego teraz Legia tak fatalnie gra ośmielił się wręczyć mu listę zawodników, którzy odeszli za jego kadencji i jacy w ich miejsce zostali sprowadzeni, po czym natychmiast poszedł z torbami.

odpowiedz
Kokos - 24.08.2019 / 12:24, *.chello.pl

@Rudi: Kulenoviciowi mogą obiecać nawet milion euro za bramkę i budżet Legii nie ucierpi.

odpowiedz
Lop - 24.08.2019 / 15:35, *.virginm.net

@Rudi: 100% racji, dokladnie wyjasniles o co tu chodzi, tu nie ma zadnego konfliktu czy obrazania sie miedzy vuko a carlitosem, tu jest czysty biznes, z przykazu kudlatego miodka, i vuko nie ma nic do gadania, tymbardziej ze by sie nawet nie osmielil miec swojego zdania bo jest wdzieczny kudlatemuu za dana mu szanse bycia trenerem..........tu chodzi o kase, i kontrakt carlitosa, bonusy za strzelone bramki tak jak mial Ljuboja.....takze nie obrazajcie vuko bo to nic nie da, carlitos juz w Legii nie pogra, przejrzyjcie na oczy a gniew na kudlatego miodka jesli juz

odpowiedz
Gimbi - 24.08.2019 / 19:12, *.play-internet.pl

@Rudi: Masz rację. Niestety.

odpowiedz
Mv Andi - 24.08.2019 / 10:03, *.play-internet.pl

Pierdu pierdu o Vuko i Carlitosie że mają konflikt i nie gra ten drugi ,ale trener oprócz niego ma jeszcze innych napadziorów jak Niezgoda czy Kante a nie dał im szansy , więc tak naprawdę nikt nie wie o co kaman ,to jawne robienie jajec kibicom co gardła wypruwają i "G" z tego mają .
Vuko poczuł się Świety niby Legionista , a ja wietrzę odwet za krzywdy Bałkańskich Popleczników (Jozak,Klauf,inni) bo to naród zawistny i buńczuńczy co małą Jugosławię na kilka mini państewek rozj.ebał i jak dalej się mu da władzę z Legii zrobi to samo (w składzie jest miejsce dla Bałkańczyków nawet jak nie są w formie) , poróżni ją a pierwsze symptomy już są. Czarno to się zapowiada. Legia to ma być kolektyw !!!! A są zgrzyty.

odpowiedz
Kniaziu - 24.08.2019 / 14:54, *.t-mobile.pl

@Mv Andi: Czy ty człowieku wiesz w ogóle coś na temat historii Jugosławii czy tylko obejrzałeś Underground (o ile) i masz się za eksperta w temacie?

odpowiedz
Vuko Out - 24.08.2019 / 09:09, *.play-internet.pl

Pinokio zdobędzie MP2020 remisując większość meczy.Skoro kulawy jest taki niezastąpiony to zobaczymy w Łodzi grad goli.Bo jak nie strzeli bramek ŁKS to prawdopodobnie nikomu już nie strzeli.Czekamy Pinokio na niedziele.Z drugiej strony Carlitos jaki by nie był to ma w swoim CV wpisane troszkę goli,a na kulawym ile chcecie zarobić milion euro? żenada.

odpowiedz
Markus Merk - 24.08.2019 / 10:18, *.play-internet.pl

@Vuko Out: Już mogli zarobić 3mln €. A czemu go nie sprzedali, to nie wiem, trzeba było sprzedawać jak się trafił kupiec.

odpowiedz
PewneInfo - 24.08.2019 / 10:46, *.vectranet.pl

@Markus Merk:
Nie sprzedali kulfonovića bo chciał większy kontrakt indywidualny a Anglicy nie mieli hajsu na spełnienie jego oczekiwań ....

odpowiedz
Trampek - 24.08.2019 / 13:03, *.net.pl

@PewneInfo: Anglicy wytrzeźwieli i dlatego nie kupi go !

odpowiedz
AAA - 24.08.2019 / 07:29, *.chello.pl

A Żyleta niech dalej zamydla oczy i nie reaguję że taki ćwok jak Vuković niszczy najlepszego napastnika.
Niedługo trybuny/oprócz Żylety którą pochwalił ćwok Vuković że nie gwizdała na pokrakę/ upomni się o Carlitosa...
Trzy trybuny:Carlitos, Carlitos
Żyleta np. po remisie:dzięki za walkę...
Miny niektórych:bezcenne...

odpowiedz
QbaL - 24.08.2019 / 08:10, *.centertel.pl

@AAA: ty baranie, jak masz na Carlitosa przychodzić to zmień klub razem z nim. Żaden piłkarz nigdy nie będzie większy od Legii, i odczep się od żylety bo piszesz farmazony że głowa mała.

odpowiedz
Jack - 24.08.2019 / 08:51, *.play-internet.pl

@QbaL: Qbal ile miejsc zasponsorował Loczek Wam do Aten a ile do Glasgow? Każdy kibic ma prawo do swojej opinii.Jak np.Real Madryt chce kupić Neymar a to gwarantuje Ci że na jego oglądanie i grę przyjdzie dodatkowych kilka setek ludzi.Gdyby nie Deyna,Brychczy i jeszcze kilku panów Legii by nie było.Gdzie byłeś wielki legionisto w latach 70-80 tych?baran to sam jesteś w dodatku sprzedawczyk z tzw żylety

odpowiedz
Ciekawski - 24.08.2019 / 09:36, *.elartnet.pl

@QbaL: A co to jest żyleta???

odpowiedz
eLpolo - 24.08.2019 / 10:52, *.137.74

@Jack: Nie obrażaj Żylety człowieku. W czasach kiedy na trzech pozostałych trybunach większość to niestety pikniki i modnisie co przychodzą na mecze bo tak jest teraz cool, tzw. kibice sukcesu, Żyleta stanowi wartość samą w sobie. Ja np. nie przepadam za pirotechniką na meczach i zadymieniem boiska, ale do głowy by mi nie przyszło, żeby krytykować chłopaków za tyle zostawionego serducha, czasu, pieniędzy i innych ,, przygód na wyjazdach. Jak chcesz zobaczyć mecz z dominacją pikników na trybunach to wybierz się kolego na jakiś meczyk średniej drużyny Premier L.Tak się zachwycasz gwiazdami na zachodzie to jedz i zobacz jak wygląda tam doping ludzi którzy przyszli jedynie pooglądać mega gwiazdy (tylko i wyłącznie) . Dziesiątki rąk podniesionych z telefonami i wyciąganie termosów z herbatą i kanapek jeszcze przed gwizdkiem sędziego na przerwę.
Nie przyjeżdżam na L żeby pooglądąć Carlitosa czy innego Ofoe. Przyjeżdżam poczuć atmosferę, usłyszeć doping, poczuć zapach zroszonej murawy, popatrzeć na walkę, skrytykować jeśli się ktoś opieprza, usłyszeć czasami czy ktoś nie odstawia nogi i bić za to brawa. Piłka nożna to nie tylko gwiazdy strzelające bramki i związane z tym całe gówniane celebryctwo. Wymieniłeś samych napastników, ja wiem że na końcu liczy się tylko to co w sieci, ale to trochę takie właśnie ,, piknikowe,, myślenie o piłce. Skoro tak z przed lat wspominałeś to ja równie chętnie co gole oglądałem twardą grę Ratajczyka, najlepsze w PL wślizgi Jałochy, wydolność Bednarza, czy grę głową Mandziejewicza. Piłka to dla mnie i wielu innych spektakl 90 minutowy i na całej długości i szerokości boiska. Pozdrawiam .

odpowiedz
Hiszpan - 24.08.2019 / 11:29, *.t-mobile.pl

@eLpolo: Niesety na Zylecie masa chłopaków w rurkach z torebkami od tomiego i blondynka u boku. I robią selfie swoimi iPhone. Po prawdziwej Zylecie zostały tylko wspomnienia.

odpowiedz
zosi3k - 24.08.2019 / 13:57, *.virginm.net

@Hiszpan: Dlatego bylem tylko raz na nowym stadionie na meczu z Celtikiem...4:1

odpowiedz
De - 24.08.2019 / 14:08, *.t-mobile.pl

@Hiszpan: Niestety już nie wróci to co kiedyś.2h ,3h przed meczem już się było obecnym na Zylecie i zawsze to ciśnienie na gwizdek.Wracales do domu to już następnego meczu nie mogłeś się doczekać.Piekne czasy.Dorzuc do biletu pod kasa,albo garść drobnych dla ochrony hehe piękne chwile,

odpowiedz
madd - 24.08.2019 / 14:35, *.orange.pl

@eLpolo: Wyrośniesz z tego. Też tak myślałem jak miałem 15 lat.

odpowiedz
Jack - 24.08.2019 / 15:51, *.play-internet.pl

@eLpolo: Kolego mój wpis odnosił się do innego kibica czytaj ze zrozumieniem.Obecnie żyleta nie ma nic wspólnego ze starą żyletą.Wskaż co takiego napisałem złego.Popytaj się kolegów z szala jakie były wyjazdy w latach 90 tych.Teraz to marketing.Przyszlo Ci do głowy że obecni żyletowcy po meczach balują w stadionowych zaciszach.Kiedys było jeden za wszystkich,wszyscy za jednego.Teraz to biznes wspierany przez Loczka.Gdzie te wszystkie stare piosenki.Ustawka

odpowiedz
zduneq - 24.08.2019 / 01:15, *.play-internet.pl

Logika Vuko jest zakręcona jak barani bobek.
Bramki Carlitosa nie przeczynily się do zdobycia MP w poprzednim sezonie.Za to w tym brak bramek u Kulenovocia i minimalizm Vuko zapewnią nam nie tylko MP, ale i PP i co najmniej fazę grupową LE w przyszłym sezonie.Panie prezesie, pokaż Pan jaja i wbij na pełnej ku...ie do szatni i opie...ol tego hamulcowego aż mu w pięty pójdzie

odpowiedz
Mrok - 24.08.2019 / 06:58, *.chello.pl

@zduneq: Pan prezes to pewnie zaciera ręce bo jest szansa, że parę groszy wpadnie. Sprzedaż bowiem kogokolwiek wpisuje się idealnie w ten jego plan dziadowania. Zresztą nawet gdyby mu się to nie podobało to jedyne co może wzbudzić taki prezes to uśmieszek politowania gdy "wbije się na pełnej k...do szatni" i zdobędzie się na najostrzejsze słowo - DUPA!
Najlepiej niech wleci do szatni na czapeczce ze śmigiełkiem.

odpowiedz
SlawoL - 23.08.2019 / 23:49, *.net.pl

Czy ktoś temu debilowi przemówi do rozumu czy czekamy jak będzie za późno i Miodek go wyje...

odpowiedz
pepe 2000 - 23.08.2019 / 23:16, *.vectranet.pl

Teorie, że gra Kulenovic, bo chce go Mioduski wypromować i sprzedać, lub, że chce pozbyć się Carlitosa, bo za dużo zarabia, to jak omamy alkoholowe. Sądzicie, że Mioduski jest na tyle głupi, że kosztem być może awansu do LE, tak sobie życzy? Z czego będzie lepszy zysk, ze sprzedaży obu, gdzie obaj tracą na wartości, czy z awansu i potem sprzedaży jakiś zawodników za konkretne kwoty plus poboczne, transmisje, zysk z biletów itd, dodatkowo, odbudowa marketingowa klubu w Europie.

Fakt, może i Carlitos nie jest jakimś super napastnikiem, ale na polską ligę starcza a i w pucharach sądzę, że też by coś ustrzelił, ale niestety Vuko jest uparty i traci na tym caly zespół, jeśli nie będzie awansu, to zacznie się granie przeciw Vuko, bo wystawia na siłę kogoś, kto w obecnej chwili nie potrafi strzelać bramek ,a niestety by wygrywać trzeba coś strzelać.

odpowiedz
lhm - 24.08.2019 / 03:50, *.vectranet.pl

@pepe 2000:
Tak, ja sądzę, że Mioduski jest na tyle, a nawet jeszcze bardziej głupi. Już zapomniałeś jak rok temu Legia nie miała obrońców a ten cymbał toczył wojnę o kasę z Jędrzejczykiem?

odpowiedz
. - 23.08.2019 / 23:01, *.centertel.pl

Lubię Carlitosa. Fajny gość. Fajnie gra. ALE:
1. W zeszłym sezonie NIE grał na miarę oczekiwań. Miał momenty. I tyle.
2. Pinto też go nie widział na szpicy.Leśny też za nim nie przepada
3. Nie nadaje się na taką 9 jakiej chcieli Pinto i Vuko. Kulenovic ma zadatki. np z Finami U nas było spoko wg mnie
4. Carlitos może być najlepszy piłkarsko ale to jest sport z espolowy
5. Carlitos nawet jakby grał wszystko to by mógł odejść.
6. zachowując proporcje to Carlitos jest trochę jak Nikolic czyli mega na Polska ligę ale wyżej nie pójdzie a Kulenovic może wystrzelić jako Prijo
7. Jeszcze nie dawno wielu tu pisało że L z Vuko będzie się bronić przed spadkiem ,że Kups nas pojedzie Atromistos ,że Rangersi nas pojadą min 2 bramkami w W-wie.
8. Gramy z meczu na mecz coraz lepiej. Drużynę buduje się od tylu. Jest wielu nowych . Wygląda to coraz lepiej.A już zwalniacie Vuko bo nie ustawi wszystkiego pod Carlitosa.

odpowiedz
Novacco84 - 23.08.2019 / 23:13, *.139.30

@.: nie chrzan ze niko byl na nasza lige dobry. Potem został krolem strzelcow MLS a to obecnie liga duzo lepsza od naszej.

odpowiedz
SlawoL - 23.08.2019 / 23:46, *.net.pl

@.: stary tu nie ma czasu na nauki kulawego tutaj trzeba gole strzelać a armaty mamy na ławce a w ataku junior. Co z tego ze wypisujesz fajne informacje ale niw wiem czy zauważyłeś ze GOLI nie strzelamy !!!! A o to chodzi w tej grze

odpowiedz
szczery - 25.08.2019 / 17:39, *.net.pl

@Novacco84: MLS jest lepsza, ale napewno nie dużo lepsza od ekstraklasy. Defensorzy i bramkarze są tam na poziomie Ekstraklasy. Tylko zawodnicy ofensywni są lepsi.

odpowiedz
Redi - 23.08.2019 / 22:24, *.centertel.pl

Kiedyś Magiera nie dał grać Nikolicowi w LM i odszedl, teraz Lopez nie gra w LE i odejdzie.

odpowiedz
Paranoja - 23.08.2019 / 22:19, *.co.nz

Kulenović łamaga za Carlitosa. Świetny pomysł. Widać że bałkańska ręka myje rękę.

odpowiedz
pisiont groszy - 24.08.2019 / 13:42, *.mnet-online.de

@Paranoja: aż strach pomyśleć że może nie być tak lajtowo jak piszesz tylko Vućko z Kulo kręcą śmigłami aż zadymi

odpowiedz
scvv - 23.08.2019 / 22:08, *.centertel.pl

100% Poparcia dla Vuko !!! Trener nie może tolerować olewania treningów i gwiazdorzenia bo to niszczy drużynę. Ma za to obronić siebie wynikami. Jak na razie za wcześnie na oceny. Drużyny nie buduje się w pięć minut. #muremzaVuko

odpowiedz
Lesny Dziadek - 23.08.2019 / 22:24, *.play-internet.pl

@scvv: Skoro tak, to nalezalo go zeslac na tydzien, miesiac do 2 zespolu. A Niezgoda tez olewa treningi??? Kante tez olewal, przed kontuzja??? A moze Praszelik albo Rosolek beda grac lepiej, niz Kulawy ziomal pajaca? Wlacz myslenie ..

odpowiedz
Kris - 23.08.2019 / 22:04, *.inetia.pl

CarLitos ma zostać! Pierwszy skład! Vuko aut! Pseudo trener!

odpowiedz
Kr - 23.08.2019 / 21:43, *.t-mobile.pl

Sadza na ławie najlepszego strzelca ekstraklasy w poprzednim sezonie.odejdz vuko,0 szacunku pinokio

odpowiedz
Vuko do korony ! - 23.08.2019 / 21:39, *.t-mobile.pl

Odejdz !!!! Odejdź do korony pinokio. Lopez,Kante są o wiele lepsi niż tez kulenovic. Odejdź vukovic

odpowiedz
Lesny Dziadek - 23.08.2019 / 21:27, *.play-internet.pl

Legia Czerczesowa...Tam dopiero byly rozne charaktery...A mimo to Sz.P. Stanislaw nie tylko dal rade, ale osiagnal sukces. Jezeli pozbywamy sie ludzi z charakterem, to w co graja - Dzepetto i jego pajac, wystrugany z bambusa...To nie chodzi tylko o Carlitosa...Czlowiek, ktory klamie na konferencjach, a niszczy pilkarza, dobrego jak na polska lige, ma byc kim, wzorem dla mlodych pilkarzy? Autorytetem dla kibicow? Poszedl won, moge dac kanapki z pasztetowa i salcesonem na droge...Rok temu Jedza, teraz Carlitos, kto nastepny sie pytam??? Idzcie obydwaj w diably, ja na taka Legie nie czekalem...

odpowiedz
PiotrŻo(L)iborz - 23.08.2019 / 22:44, *.plus.pl

@Lesny Dziadek: Jedzą też grał piach i strzelał fochy, dopiero po tym jak został odstawiony, to zaczął grać na miarę możliwości. Może to jest metoda

odpowiedz
Lesny Dziadek - 23.08.2019 / 23:33, *.play-internet.pl

@PiotrŻo(L)iborz: Obys mial racje. A co do Jedzy, to skakalbys z radosci, gdyby sie okazalo, ze szef bez powodu chce Ci obnizyc pensje???

odpowiedz
ding - 23.08.2019 / 21:13, *.chello.pl

Nie sprzedawać, tylko WYPOŻYCZYĆ NA ROK. Do czerwca Vukovicia już nie będzie w Legii, a do nas wróci dobry napastnik, znający klub i ligę

odpowiedz
tomiacab - 23.08.2019 / 21:08, *.virginm.net

niektórzy mają za złe Carlitosowi, ze gwiazdorzy... a kto go qurfa sprowadzał tu jak gwiazdę i czekał z siarą i z kwiatami aż fpisdu wyląduje? Ufoludki?

odpowiedz
kot - 23.08.2019 / 21:04, *.chello.pl

czyli vuko to jednak pinokio. precz

odpowiedz
Roger1916 - 23.08.2019 / 20:55, *.plus.pl

Fajna ta nasza Legia. Taka nie za mocna..,

odpowiedz
Radecki - 24.08.2019 / 08:23, *.ip-point.pl

@Roger1916: nie za słaba... taka prima sort haha dobre

odpowiedz
T - 24.08.2019 / 13:23, *.233.134

@Roger1916: a do tego cudzoziemska! 3 polakow w meczu z rangers....

odpowiedz
Hiszpan - 23.08.2019 / 20:48, *.t-mobile.pl

Vuko jest marionetką. Ma w dupie kibiców. Nie twierdzę że Carlitos będzie znawcą Legii ale każdy inny piłkarz będzie lepszy od tej niemoty 99

odpowiedz
Czy na pewno ? - 23.08.2019 / 20:39, *.206.99

Vuko miałby u mnie szacunek jakby mówił wszystko wprost i konkretnie . Bez owijania w bawełnę i kluczenia wywalić wszystko na stół i nie będzie niepotrzebnych plotek, a nie majaczyć . Takich ludzi szanuje , co myślą to mówią . A nie lubię krętaczy . Nie stać Legii na Carlitosa nie można tego powiedzieć wprost . Jak Vuko kibice mają mieć do ciebie szacunek jak ich miotasz śmiesznymi wymówkami w które sam nie wierzysz . Żeby rozmawiać zawsze otwarcie i szczerze to do tego trzeba mieć jaja , wydawało mi się , że trener je ma ? Ale czy na pewno ?

odpowiedz
Hiszpan - 23.08.2019 / 20:36, *.play-internet.pl

Vuko I Sandro w jednym stali domu
co tam robili nie powiem nikomu...

odpowiedz
matti - 23.08.2019 / 20:30, *.137.46

Kulavić jeszcze wam pokaże ;)

odpowiedz
Witamina1916 - 23.08.2019 / 20:25, *.tpnet.pl

Drewnovic power kiedys strzeli

odpowiedz
Hiszpan - 23.08.2019 / 20:49, *.t-mobile.pl

@Witamina1916: Chyba browara za pewny plac mimo braku umiejętności gry w piłkę.

odpowiedz
Krzeszczu - 23.08.2019 / 20:25, *.bredband2.com

W jednym z wywiadow slyszalem de Carlitos zarabia 50.000 ojro miesiecznie. Szopen nie ma kasy i nie tak dawno chcial na sile wywalic innego pilkarza o sporych zarobkach ktorego nawet nie zgloszono chyba do gry w europie. Jedrzejczyka. Tak wiec sytuacja z Carlitosem coraz mniej zadziwia.
A co do transferu Kulafonovica do Championship, to kluby byly dogadane. Tak, kluby byly dogadane, tylko ten pazernkan ic chcial dostac wiecej kasy w kontrakcie. I transfer poszedl sie je...ac.
Dzisiaj w wywiadzie Sagan mowil ze na lks beda male roszady. No shit Sherlock, onanizmu ciag dalszy.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 23.08.2019 / 20:40, *.inetia.pl

@Krzeszczu:

No ja myślę, że na mecz z ŁKS-em Vuković w końcu ustąpi i zagra inny napastnik, a będzie to rzecz jasna jego asystent Marek Saganowski, dla którego będzie to mecz szczególny.

odpowiedz
Hiszpan - 23.08.2019 / 20:51, *.t-mobile.pl

@Mateusz z Gór: Zagra nowy napastnik Sandro Kulavic dla niepoznaki w długich blond lokach.

odpowiedz
Korwin Mikke, ale nie Janusz - 23.08.2019 / 20:52, *.t-mobile.pl

@Mateusz z Gór: i myślę że to byłby to lepsze rozwiązanie

odpowiedz
Jurek - 23.08.2019 / 20:04, *.versanet.de

Z tym Carlitosem to czeski film, nikt nic nie wie.
Może chcą sprzedać obu?
Jednego próbują wypromować wstawiając go na siłę do składu meczowego.
Drugiego chcą szykanami zmusić do odejścia.
Nie każdy jest psychicznie tak odporny jak Jędza.

odpowiedz
Juri - 23.08.2019 / 20:01, *.centertel.pl

Chce niech idzie.

odpowiedz
To jest prostsze niż wygląda - 23.08.2019 / 19:47, *.centertel.pl

Chodzi o uwolnienie środków z opłat za jego kontrakt. Od cała szopka

odpowiedz
m4 - 23.08.2019 / 20:14, *.chello.pl

@To jest prostsze niż wygląda : Przeciez tu jest temat tabu zakazany trolle dostaly kase zeby zamknac japy i siedza cicho "zyleta" to jedyna trybuna co nie gwizdala na Kulenovica.. mowie o tym nowym tworze selfie polnocna.. bo to nie ma nic wspolnego ze stara zyleta..

odpowiedz
Jurek - 23.08.2019 / 20:19, *.versanet.de

@To jest prostsze niż wygląda : wygląda na to że masz rację kolego.
Oto co znalazłem w internecie odnośnie transferu Carlitosa z Wisły do Legii ( Gazeta Krakowska):
"Przypomnijmy, że Legia już wcześniej doszła do porozumienia z Wisłą w sprawie transferu Carlitosa. „Biała Gwiazda” może za tego piłkarz otrzymać w sumie 1,2 mln euro, przy czym kwotą bazową jest pół miliona euro, które krakowski klub otrzyma w najbliższym czasie, najprawdopodobniej w przeciągu dwóch tygodni. Reszta to bonusy, m.in. za odpowiednią liczbę rozegranych spotkań przez Hiszpana."
Czyli jak zwykle, gdy nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę. Ktoś próbuje wykolegować Wisełkę
Vukovic opowiada bzdury o większej przydatności Kulenovica a nos wydłuża mu się coraz bardziej.

odpowiedz
Pacho - 24.08.2019 / 11:18, *.cyfrowypolsat.pl

@Jurek: jeśli to prawda, to jakaś kompromitacja.Z drugiej strony trudno uwierzyć ze oni nie potrafią liczyć. Czy dopełnienie klauzul za Carlitosa + premia dla piłkarzy za awans + ewentualne kary za zachowanie kibiców daje więcej niż wszystkie gwarantowane bonusy za awans do fazy grupowej? Nie sądzę. Też kuriozum by było jakby nie dali spłacić Carlitosowi za jego transfer w postaci jego goli. Ja się trzymam tego co mówi lub kłamie Vuko. Potem go rozliczą. Ja liczę na awans i na MP. Jak na razie wszystko możliwe i nic nie zostało zaprzepaszczone. A to kto daje cele na boisku to mnie nie obchodzi.

odpowiedz
żelisław - 23.08.2019 / 19:32, *.209.95

no i pudel osiągnął sukces, dostanie za Carlitosa jakiś grosik

odpowiedz
M - 23.08.2019 / 19:29, *.chello.pl

Carlos zrób dzbanowi na złość i zostań.
Drewnonogi prędzej czy później i tak w...ebie się o własne kopyta i pójdzie w trybuny.
Może jakieś wsparcie z trybun by się przydało?

odpowiedz
Krytykant_Zawodowiec - 23.08.2019 / 19:25, *.vectranet.pl

A za chwilę okaże się, że juz bez Carlitosa trener na lato straci posadę i co warto było? Lepiej poświęcić tego trenera niż niszczyć całą drużynę. Reszta składu też pewnie jest wku...... że musi grac z pokrakiem

odpowiedz
CBR - 23.08.2019 / 19:24, *.229.138

Najgorsze jest to że prezes wierzy w Vukovica jak w obraz święty a ten robi co chce. Szkoda Carlitosa i Niezgody. To oni powinni walczyć o miano nr1 w ataku a tak to oglądamy co mecz chłopaka, który potyka się o powietrze. Skoda gadać. Nie wróżę Vuko długiej przygody w LEGII

odpowiedz
Darek - 23.08.2019 / 19:24, *.t-ipconnect.de

Wcale mu sie nie dziwie.Trener musi miec do niego jakieś pretensje o cos.Cos musialo miedzy nimi sie zdarzyc ze ryzykuje dobrem druzyny wystawiajac raz po raz goscia ktory nie strzela goli i jest co mecz najslabszym pilkarzem.
Majac takiego pilkarza jak Carlitos i nie wykorzystac jego potencjalu to trzeba byc zwyczajnie idiota.
Vuko stawia na szali dobro calego zespolu byle tylko postawic na swoim.Uparl sie jak osiol i co mu zrobimy?Zyleta musi zareagowac glosno i wyraznie.Ciekawe co wtedy powie Vuko?

odpowiedz
Krzeszczu - 23.08.2019 / 19:21, *.bredband2.com

Wcale sie Carlitosowi nie dziwie. Ponizany i niszczony przez upartego jak osiol pseudotrenerzyne dresiaza.
Jedyna opcja to gdyby Carlitos zminil nazwisko na Carlitosovic. To moze wtedy...

odpowiedz
antek - 23.08.2019 / 19:17, *.chello.pl

spier....................................................Pinokio

odpowiedz
bronek49 - 23.08.2019 / 19:17, *.chello.pl

vukowic tylko frajer i niedojda trenerska marnuje Carlitosa i Niezgode a faworyzuje słabiutkiego Kulenowica przez takiego frajera jak ty ze szkoda dla Legii . Niewiem dlaczego Modulski dal ci taką władze , mam nadzieje że wreszcie kibice się obudzą i popędzą taką miernote trenerską

odpowiedz
tomiacab - 23.08.2019 / 21:13, *.virginm.net

@bronek49: właśnie w tym rzecz, że mioduski nie dał mu żadnej władzy. To właściciel pogrywa z Carlitosem, nie wierzę, ze ktoś kto wykłada na piłkarza kasę, to pozwoliłby trenerowi, zwłaszcza klasy fuckovicia marnować taką inwestycję. jest odgórne parcie na sprzedaż i tyle, a pinoki jest mendą bo się sprzedał za posadę tańczy jak mu pudel gra.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!! N - 23.08.2019 / 19:10, *.amazonaws.com

Vukovic ty ku... Nieudaczniku. Wyp......z Legii i wez Kuldrewnowicza ze soba!!!!!! Gdyby u nas byl Leo Messi to by siedzial na trybunieu tego debila !!!!

odpowiedz
Maniek - 23.08.2019 / 19:00, *.chello.pl

Dałeś d..py "trenerze" tak zwany, masz jakiś problem z Carlosem a ten Twój pajac potyka się o własne kopyta. Fakt mamy na zero z tyłu a co qrwa jest z przodu ? Padaka

odpowiedz
Marcinwawa77 - 23.08.2019 / 18:54, *.128.85

Vuko, kiedyś po meczu z Odrą krzyczałem zostań Vuko zostań, wtedy wybrałeś średniaka w Grecji, Legię olałeś, teraz też czuję że Legię masz gdzieś, liczysz się ty.
Nie żeby Carlitos to był jakiś kot, ale mamy 3 innych napastników, żaden nie dostaje szansy, w ch... walisz z naszym klubem, z kibicami,takich jak ty było tu wielu, ogarnij się.

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!! - 23.08.2019 / 19:13, *.amazonaws.com

@Marcinwawa77: Brawo. Masz u mnie piwo !!!!!

odpowiedz
tomiacab - 23.08.2019 / 21:10, *.virginm.net

@Marcinwawa77: ja bym Ci też polał. Też ku... to skandowałem. Gepetto go strugał.

odpowiedz
Marcinwawa77 - 23.08.2019 / 23:00, *.128.85

@tomiacab: Wasze zdrowie Panowie, obyśmy przeszli Rangersów.

odpowiedz
Obcy - 23.08.2019 / 18:53, *.t-mobile.pl

Jest pracownikiem klubu. Dostaje niezłą kasę więc niech nie pajacuje. Sezon jest długi. Może za tydzień nie będzie trenera. Kto wie? Uważa się za wielką gwiazdę co nie może siedzieć na ławce. Rysiek też go nietrawił. Z jego podejściem do obowiązków może jest coś nie tak. Tego nie wiemy.

odpowiedz
tomiacab - 23.08.2019 / 21:06, *.virginm.net

@Obcy: przychodził ze statusem gwiazdy, wie , że zasługuje na grę bo liv=czby przemawiają za tym. Widzi, ze fucković nie da mu szansy i że ma pełne poparcie pudla, więc co ma robić. Siedzieć można ale jak wiesz, ze jesteś uczciwie traktowany. Jesteś zdziwiony, ze ma ambicje żeby grać?

odpowiedz
Obcy - 24.08.2019 / 10:19, *.t-mobile.pl

@tomiacab: Krzywda mu się nie dzieje. To Vukovic swoim tyłkiem firmuje obecną grę Legii. Jego prawo do wybierania piłkarzy, którzy pasują mu do koncepcji. On będzie z tego rozliczony.

odpowiedz
tomiacab - 24.08.2019 / 12:21, *.as43234.net

@Obcy: Chyba nigdy nie grałeś w piłkę i nie spotkało Cię cos podobnego, gdy czujesz, że trener nie traktuje Cię sprawiedliwie, a Ty znasz swoją wartość. Jak ktoś ma ambicje i czuje, że zasługuje na więcej, to go ławka w dupe pali.

odpowiedz
Obcy - 24.08.2019 / 15:42, *.t-mobile.pl

@tomiacab: Zawodowo nie grałem. Carlitos dla mnie zachowuje się,jak zmanierowana gwiazdka. RSP też miał z nim problemy. Coś nie idzie to trzeba się zawijać. Niech walczy.

odpowiedz
KuLa daje fuLa - 23.08.2019 / 18:52, *.chello.pl

Spoko spoko mamy Kulfonowicza

odpowiedz
Pawel - 23.08.2019 / 18:50, *.play-internet.pl

"Super" - Vukovic pistawil na swoim :/ Kante kontuzjowany, Niezgoda- tez ciagle problemy zdrowotne. Kulenovic jak sie zablokowal tak w tym bloku tkwi a Carlitos troche i gwiazdorzy ale jak gra to sie stara- niewiem jaki Vuko ma ten klucz doboru

odpowiedz
ooon - 23.08.2019 / 18:49, *.virginm.net

"Aleksandar Vuković nie widzi miejsca w swoim zespole dla Carlitosa". Ale widzi dla Kulenovicia? WTF Vuko?!

odpowiedz
Agra - 23.08.2019 / 18:47, *.spcsdns.net

Najlepszego napastnika ligi sie pozbywac bo takie widzimisie trenera.
To, co robi Vucovic w stosunku do Carlitosa jest obrzydliwe.Niszczy pilkarza, oslabia Legie i przy okazji cierpi Kulenovic.

odpowiedz
Mietek - 23.08.2019 / 19:34, *.play-internet.pl

@Agra: Ta sama sytuacja co była z Bergiem i Orlando Sa

odpowiedz
Cezary1916 - 23.08.2019 / 20:47, *.com.pl

@Mietek: dokładnie o tym samym pomyślałem

odpowiedz
tomiacab - 23.08.2019 / 21:02, *.virginm.net

@Agra: raczej to, co robi miodek łapami swojej marionetki pinokia. Nie wierzę, ze miodek pozwoliłby trenerowi na niszczenie zawodnika, na którego kładl kasę i mu na nim zależy. Analizując ostatnie tygodnie, to wygląda na to, ze pudel chciał sprzedać albo Kule albo Crlito. Transfer Kule na wyspy był bliski ale nie wypalił, więc trzeba pozbyć się tego drugiego. Jak? -Obrzydzić mu pobyt i sam poprosi o transfer.

odpowiedz