Carlitos niebawem może zmienić barwy klubowe - fot. Mishka / Legionisci.com

Carlitos chce odejść z Legii?

Wiśnia - Wiadomość archiwalna

Aleksandar Vuković nie widzi miejsca w swoim zespole dla Carlitosa, który niebawem może odejść z drużyny. O bardzo możliwej sprzedaży hiszpańskiego napastnika poinformował Tomasz Włodarczyk, dziennikarz Przeglądu Sportowego, w swoim programie, który w czwartek został wyemitowany w serwisie YouTube.

- Carlitos zdecydował, że chce odejść z Legii. Jedynym problemem jest fakt, że brakuje dla niego konkretnych ofert. Pojawiły się zapytania z Arabii Saudyjskiej, był temat Mallorki, ale niezbyt konkretny. Carlitos już w szatni poinformował kolegów, że odejdzie, ponieważ chce grać i ma większe ambicje niż "kopanie się z koniem". Chce dostawać swoje szanse i walczyć na boisku. On nie widzi siebie w Legii "ubranego" tak, jak obecnie. Do jego transferu prawdopodobnie dojdzie, są już spotkania z jego agentem - powiedział Tomasz Włodarczyk.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.