fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bilety na mecz z Rakowem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

1 września o godzinie 20:00 Legia Warszawa podejmie na stadionie przy Łazienkowskiej 3 Raków Częstochowa. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na ten mecz w kasach klubowych i systemie online.

Punkty stacjonarne sprzedaży biletów czynne będą w następujących terminach:
- kasy klubu przy ul. Łazienkowskiej 3 - czynne od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-19:00, w soboty w godz. 10:00-17:00, a także w niedziele w godz. 10:00-16:00;

- wyspa w Centrum Handlowym M1 w Markach - czynna codziennie w godz. 11:00-20:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

- Fan Corner Legii Warszawa w Centrum Handlowym "Janki" - czynny codziennie w godz. 9:00-21:00 z wyłączeniem świąt oraz niedziel niehandlowych;

Na 2 dni przed meczem z kasy będą otwarte w godz. 8:00-21:00. W dniu meczu kasy klubu i POK otwarte są od godz. 8:00 do rozpoczęcia II połowy spotkania.

Do zakupu biletu nie jest konieczne posiadanie kart kibica.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Maniek - 01.09.2019 / 11:17, *.centertel.pl

Proszę o pomoc .. Chce wykupić oglądanie ekstraklasy w necie poprzez doładowanie telefonem .Proszę o podanie strony którą ma taka możliwość

odpowiedz
KamilD. vel whyskaczyk - 01.09.2019 / 01:14, *.chello.pl

Jedziemy dzisiaj na trzy trybuny "Miej honor odejdź..."

odpowiedz
207 - 31.08.2019 / 15:32, *.tpnet.pl

Gdzie teraz są wszyscy fanatycy z meczu z Rengers??? Jakby piłkarze weszli do grupy to znowu by się znaleźli kasztany na mecz z jakimś Napoli, a Tak? Wiatr po stadionie będzie hulał...

odpowiedz
jhhuj - 01.09.2019 / 02:44, *.tpnet.pl

@207: Nie ma wyników,nie ma kasy z biletów.Niech się prezes przyzwyczaja.

odpowiedz
207 - 01.09.2019 / 12:35, *.t-mobile.pl

@jhhuj:
No ale to właśnie pokazuje, że fanatyków jest wbrew pozorom nie tak dużo. Bo fanatyk będzie chodził na mecze LEGII zawsze . Jak będą przegrywać i grać w B klasie nawet. Reszta to kibice sukcesu A nie fanatycy, pojawiło swoich trochę na meczu z Rengers i na rok co najmniej odpuszczą.

odpowiedz
Protest - 31.08.2019 / 07:31, *.play-internet.pl

Niema Carlitosa nie chodzę na mecz, poz Nim to Niema kogo oglądać...

odpowiedz
Plaskacz - 31.08.2019 / 03:36, *.chello.pl

Tylko pewne zwycięstwo tak ze 3, 4 do jaja, a nie mizerne 1:0 po jakimś farfoclu w 88 minucie zmniejszy gorycz po odpadnięciu z LE i ogólne uczucie niesmaku jakie ostatnio panuje.

odpowiedz
Raf - 30.08.2019 / 22:41, *.chello.pl

Dajcie spokój wszyscy trenerowi, ma takich ludzi z którymi pracuje i tyle, Vuko da radę, ale małymi krokami. Dogada tez się z Carlitosem

odpowiedz
aaa - 30.08.2019 / 16:50, *.orange.pl

loczek może catering gratis ? I tak tej paszy się nie da jeść . > o zaparkowaniu auta normalnie nie wspomnę .

odpowiedz
MIODUSKI OUT !!!!! - 30.08.2019 / 15:09, *.amazonaws.com

Czuje ze bedzie nadkomplet.

odpowiedz
a1 - 27.08.2019 / 11:25, *.chello.pl

Działa wam strona dokupowania biletów? U mnie nie odpala...

odpowiedz
vpierdolic - 25.08.2019 / 17:40, *.vectranet.pl

Chyba tylko akcja pusty stadion może coś zmienić...

odpowiedz
PND - 25.08.2019 / 17:25, *.play-internet.pl

Brawo Stano na twiterze podał, że Carlitos odchodzi na Bliski Wschód, pseudo trenerzyna zniszczył jedynego poważnego napastnika!! Niezgoda niestety jest szklany, Kante wystarczy spojrzeć w statystyki, o paralityku powiedziałem już wszystko, na 5 dni przed koncem okienka zostajemy bez napastnika!!!

odpowiedz
aaa - 30.08.2019 / 16:52, *.orange.pl

@PND: juz podobno nie , ( kto kupi piłkarza z ławki rezerwowych) .

odpowiedz
TęgiQ - 25.08.2019 / 16:21, *.play-internet.pl

Wy to chcielibyście za darmo na mecze chodzić, tylko żeby dobrzy piłkarze grali to trzeba ich kupić za pieniądze, a funkcjonowanie klubu też kosztuje, więc jeżeli chcecie Ligi mistrzów w Warszawie to niestety bilety nie mogą kosztować 20 zł, pza tym wakacje się kończą więc i ceny już nie wakacyjne logiczne, ale chyba nie dla wszystkisz

odpowiedz
adek - 31.08.2019 / 12:42, *.com.pl

@TęgiQ:
Nie taka jest kolej rzeczy kolego, za ligę mistrzów zapłacę jak będzie, a jak dotychczas jest piach to za piach będę płacić 20zł.

odpowiedz
gregorov - 31.08.2019 / 13:22, *.play-internet.pl

@adek: Bardzo dobrze mówisz!
tylko jak już zaczną wygrywać i łaskawie pojawisz się na stadionie to nie śpiewaj że jesteś z Legią na dobre i na złe

odpowiedz
FOREVER LEGIA - 31.08.2019 / 21:13, *.play-internet.pl

@TęgiQ: Obawiam się,że nawet jak by bilety były po 100 zł na ligę,a 300 zł na puchary,to i tak te pieniądze by zniknęły w przepastnych kieszeniach Mioduskiego i coraz prężniej rozwijającego się zarządu.Co nie znaczy,że optuję za cenami rzędu 5 zł.Po prostu prawa rynku są takie,że kogo nie stać,ten nie idzie.

odpowiedz
PND - 25.08.2019 / 16:11, *.play-internet.pl

Widzę Kudłaty już odleciał po "zwycięskich" remisach, zaraz dostanie w łeb, najpierw na ŁKSie (ten skład to jakaś farsa) następnie dostanie w łeb od Szkotów, bo już kulenovic odpoczywa... i frekwencja będzie wynosić 8 koła oczywiście propaganda ruszy i Kudłaty bedzie dodawał 5 tys karnetów.

odpowiedz
Tumu(l)ec - 25.08.2019 / 15:55, *.209.95

po Rangersach wszystko wróci do normy

odpowiedz
Legia mistrz - 25.08.2019 / 14:48, *.tpnet.pl

Niestety nie będę obecny na tym meczu.

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 30.08.2019 / 19:17, *.vectranet.pl

@Legia mistrz : nie zaczniemy bez Ciebie!

odpowiedz
młody - 25.08.2019 / 14:38, *.chello.pl

Na WKS bilety po 25 zł na Żylete a na Raków 30 zł? Gdzie tu logika?

odpowiedz
Czwarty Pasek Na Dresie - 25.08.2019 / 15:31, *.play-internet.pl

@młody: barometr Miodka sie podniosl Po ostatnich triumfach.

odpowiedz
hih - 25.08.2019 / 16:24, *.tpnet.pl

@Czwarty Pasek Na Dresie:
Jeszcze tak do czwartku i wszystko wróci do normy.Chyba,że zagramy w końcu w 11 a nie 10 i bez napastnika.

odpowiedz