Aleksandar Vuković - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Vuković: W szatni powiedziałem, że mecz jest do wygrania

Mishka, źródło: Legionisci.com

Aleksandar Vuković (trener Legii): Jestem bardzo zadowolony ze zwycięstwa na trudnym terenie i w trudnych okolicznościach. Mocno zmieniliśmy naszą jedenastkę. Zagrała ekipa, która wystąpiła ze sobą po raz pierwszy po dłuższym czasie. Ostatnio graliśmy w podobnym zestawieniu w meczu sparingowym z Radomiakiem.
Zagrali dziś znakomicie, pomimo kilku błędów. Na początku był dobry stały fragment ze strony ŁKS-u. Grali dobrze, a mimo to stworzyliśmy wiele sytuacji i wygraliśmy zasłużenie. Teraz patrzymy przed siebie. Takie zwycięstwo świadczy o charakterze i mentalności zespołu, bo bez odpowiedniej mentalności nie da się wygrać takiego meczu. W szatni w przerwie powiedziałem, że ten mecz nie jest do zremisowania, tylko do wygrania. Dla mnie było ewidentne po pierwszej połowie, że nie mamy prawa myśleć, że nie wygramy. To zasługa wyłącznie zawodników.

Jarek Niezgoda jest w coraz lepszej formie. Znam go doskonale, wiem, że nie jest widoczny w każdej chwili i nie słynie z ciężkiej pracy na boisku, ale ma coś, czego nie da się kupić ani wytrenować - jest tam, gdzie trzeba i potrafi to wykorzystać. Z powodów zdrowotnych nie grał przez rok, cierpliwie na niego czekaliśmy i się opłaciło.

Carlitos był dziś przewidziany do gry, nie wystąpił, bo zadecydowały kwestie prywatne, ale to nie znaczy, że w tym sezonie już nie zagra. Jest wartościowym zawodnikiem. Ludzie nie chcą tego słyszeć, wolą snuć teorie, które mijają się z prawdą. A prawda jest bardzo prosta - nie miałem z nim żadnej sprzeczki, ma takie same szanse jak każdy inny, decyduje trening i boisko. On dobrze pracuje na treningach. Transfer dla mnie jest wtedy, kiedy dokumenty są podpisane i jest jasność na papierze. Dla mnie Carlitos nadal jest zawodnikiem Legii, jeśli będzie inaczej, to będę się nad tym zastanawiał.

Duży udział w dzisiejszym zwycięstwie miał Michał Karbownik, chłopak z rocznika 2001. W okresie przygotowawczym z konieczności grał na lewej obronie i spisywał się dobrze, więc wiedziałem, że udźwignie mentalnie występ w meczu ligowym. Zyskaliśmy wartościowego piłkarza na kolejne spotkania.

fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (71)

+dodaj komentarz
Vuko Won - 27.08.2019 / 09:21, *.t-mobile.pl

Nie tak dawno.." Jako kapitan powiedziałem, że szydera uderza tylko w drużynę i w tym momencie to "'żyleta' jest pinokio" "

odpowiedz
AA - 27.08.2019 / 07:31, *.centertel.pl

I co jeszcze powiedziales Dresoviciu. Ja bym chętnie usłyszał ze składasz dymisję irytujący antytrenerze

odpowiedz
(L) - 27.08.2019 / 00:20, *.chello.pl

Czemu obarczacie winą Vuko? skoro każdy kolejny trener wykonuje polecenia właściciela? Zwolnią Vuko przyjdzie jakiś nowy "Bagio" spod Małkini i zrobi dokładnie to samo.

Gdy przejmujesz jakąś dużą firmę (korporację) co robisz najpierw?
- Odpalasz górę i cały podległy jej pion dyrektorski.

W przeciwnym razie wszystko będzie po staremu.

U nas "górą" jest elLoko (od bujnych loków) i to jego rządy widać na murawie a to że chwilowo całość ma twarz Vuko.. :)

odpowiedz
AAA - 26.08.2019 / 22:00, *.chello.pl

Vuko wytrzyj nosek kłamco

odpowiedz
bronek49 - 26.08.2019 / 18:26, *.chello.pl

Vukowic Niezgoda już dawno powinien grać ale Ty tego jakoś nie widziałeś mam nadzieje że się przekonałeś

odpowiedz
Kibic L od 53 lat - 26.08.2019 / 15:59, *.centertel.pl

Mam nadzieję Vukovic, że w sprawie CARLITOSA mówisz prawdę !!!

odpowiedz
tomek - 26.08.2019 / 09:22, *.warszawa.pl

Legia z kulavym w ataku strzelila 4 bramki od poczatku sezonu (5 spotkan), Legia bez kulavego w jednym spotkaniu strzela 3 bramki. chyba o czyms to swiadczy

odpowiedz
Mck - 26.08.2019 / 21:11, *.t-mobile.pl

@tomek: i straciła 2 :)

odpowiedz
Gienek - 26.08.2019 / 08:32, *.netfala.pl

Vuko, jeszcze jak awansujesz w czwartek do Ligi Europy to odszczekuję wszystkie lamenty na Twój temat. Coraz bardziej jestem na "tak" dla Twojej pracy w Legii w roli głównego trenera.

odpowiedz
dexter - 26.08.2019 / 08:14, *.orange.pl

Jeżeli drużyna będzie na takiej dobrej fali to zaraz się okaże ze do odrobienia róznicy w tabeli nie bedzie potrzebny przełożony mecz z Wisłą Płock :-) (L)

odpowiedz
Arek - 26.08.2019 / 00:30, *.tpnet.pl

Ilu tu debili teraz się pruje to jest szok jakiś.

odpowiedz
SeboL - 25.08.2019 / 23:10, *.orange.pl

Brawo trenerze dasz rade olej cały hejt, bo to piszą zazdrosne gnojki. Mamy trenera na miarę klubu. Widać gołym okiem jego rękę i wpływ na zespuł potrafią grać z pierwszej o forma idzie w górę. Za chwile będzie pierwsze miejsce w lidzie i ci co wala ostry hejt ucichną i bendą chwalić i klaskać zobaczycie

odpowiedz
lhm - 25.08.2019 / 23:52, *.vectranet.pl

@SeboL:
Vuko tak się nadaje na trenera jak Ty na nauczyciela języka polskiego. Mamy najlepszych piłkarzy w lidze i wystarczy dać im grać. Bez Vuko nie grali by gorzej, a z dobrym trenerem powinni grać o wiele lepiej.

odpowiedz
Pio - 26.08.2019 / 00:56, *.skybroadband.com

@lhm: Ten jaki Janas...

odpowiedz
SeboL - 27.08.2019 / 07:10, *.orange.pl

@lhm: Tak tak jak był Berg to won, Magiera won, o reszcie nie pisze bo to trenerzy amatorzy( oprucz Stasia). Jak klub może uzyskać stabilizację jak w sezonie zmienia trenera 3 razy. 70% lanego hejtu na tym forum na pewno pochodzi od ludzi co nigdy nie byli na meczu i nie czuli atmosfery Ł3. A za miesiąc wszyscy będą chwalić Vuko zapamiętajcie moje słowa

odpowiedz
Kibo(L) - 25.08.2019 / 22:56, *.vectranet.pl

Vuko ty jednak to jesteś Pinokio raz wmawiasz wszystkim że Carlitos nie gra bo się nie przykłada do treningów teraz mówisz że nic do niego nie masz i "on dobrze pracuję na treningach"... chyba Cię coś odcięło od rzeczywistości....
Szczęście Nasze że ten łks był dzisiaj cienki jak dupa węża i nasze dwie pierwsze bramki wpadly dziwnym trafem....

odpowiedz
Ktoś - 26.08.2019 / 05:58, *.centertel.pl

@Kibo(L): to nie nasze szczęście, a problem ŁKS. My mamy 3 punkty. Psy szczekają...

odpowiedz
L3 - 25.08.2019 / 22:20, *.play-internet.pl

NIK nie chce złego dla Ciebie Sandro tu wszyscy chcą jak najlepiej dla Legi Warszawa, więc teraz jest czas jest dla Jarka Niezgodę i ty sam powinieneś pomóc w tej decyzji naszemu kurtkiowzrocznemu trenerowi

odpowiedz
Kermit - 26.08.2019 / 07:57, *.play-internet.pl

@L3: a co z tym ma wspólnego Najwyższa Izba Kontroli?

odpowiedz
PLBBOY - 25.08.2019 / 22:11, *.227.22

Jedno wymeczone zwycięstwo i już frajernia du#y pruje. Vuko to pinokio. Tyle w temacie.

odpowiedz
raf - 25.08.2019 / 22:37, *.virginm.net

@PLBBOY:
Legia z tego co orientuje sie wygrala w tym sezonie 6 oficjalnych meczy wiec w temacie to ty zamilcz

odpowiedz
Kibolpno - 25.08.2019 / 21:58, *.plus.pl

Vuko dobra robota!! Wszystko idzie w dobrą stronę, tylko trochę więcej szans dla Niezgody w końcówkach zamiast Kulenovicia.

odpowiedz
BUHAHAHA... - 25.08.2019 / 22:12, *.227.22

@Kibolpno:... HAHAHA HAHA...!!!

odpowiedz
kibic emeryt - 25.08.2019 / 21:34, *.tpnet.pl

Już nie ma wątpliwości Vuković doprowadził że odchodzi najlepszy napastnik jakiego nie mieliśmy od lat .Nawet w takiej sytuacji nie potrafi powiedzieć prawdę tylko kłamie . Jeśli w czwartek wygramy to będzie jakaś obrona ale jeśli nie to wcześniej czy później wyleci z klubu jako jeden z najgorszych wynalazków Prezesa . Dla mnie nie ma wątpliwości że to mały złośliwy człowiek który uważa się za trenera a jest tylko marnym uczniem .Awans jest potrzebny jak nigdy i jest realny byle tylko trener tego nie zawalił wystawiając Kulenovicia bo wydaje się że Niezgoda jest na ten mecz idealnym rozwiązaniem jak nie będzie Carlitosa .

odpowiedz
prez - 25.08.2019 / 21:40, *.tpnet.pl

srali muchy będzie wiosna ,ot najlepszy co ty zakochałeś się / czy co?

odpowiedz
White 74 - 25.08.2019 / 22:03, *.tpnet.pl

@kibic emeryt: Chyba emerytura Ci już mocno dała w kość i troszkę szarych komórek szlak trafił :) Carlitos jest dobrym napastnikiem ale jakoś trudno mi go porównać do Nikolicia czy Prio. Bawi mnie też teoria spiskowa z Vuko serio mniemasz iż gość gra przeciwko sobie ?

odpowiedz
leeu - 25.08.2019 / 22:06, *.orange.pl

@kibic emeryt: najlepszy napastnik ostatnich lat?? Bratku, chyba przespałeś kilka sezonów.. Był ktos taki w Legii jak Stanko Svitlica, Nikolic, Prijovic i pewnie jakby siegnac pamiecią kilka lat wstecz to jeszcze kilku by sie znalazlo..

odpowiedz
kibic emeryt - 26.08.2019 / 09:29, *.tpnet.pl

@White 74: Kolego nie obrażaj innych bo ja jestem kibicem od ponad 40 lat i można na palcach jednej ręki policzyć mecze Legii gdzie nie byłem na Łazienkowskiej i nie jestem kibicem tylko jak idzie .Pisząc że dawno nie mieliśmy tak dobrego napastnika miałem na myśli czasy po odejściu wymienionych piłkarzy .Jakbyś naprawdę był wiernym kibicem Legii i dokładnie śledził Vuku w Legii to byś nie wypisywał takich obrażających insynuacji .Vuko za każdym razem jak zwalniali poszczególnych trenerów to wyłaniał się z nory i udzielał wywiadów atakując innych a to zarząd a to trenerów zapominając że sam był w sztabie szkoleniowym i sam odpowiadał w jakimś stopniu za wynik .W ten sposób ratował sobie stołek i pensyjkę .Jak został samodzielnym trenerem zawalił kompletnie i przez jego nieudolność i błędy straciliśmy mistrzostwo .Wtedy uznał że jak będzie jakimś zamordystą to poprawi swoje pewnie marne ego . Pierwszym odstrzelonym był Portugalczyk który przyszedł do nas aby pomóc w zdobyciu mistrzostwa a zawodnik który sam mógł wygrać mecz i tylko dlatego że wdał się w dyskusję z Saganowskim .Carlitos b ył drugim do odstrzału i to było widać już na początku zgrupowania i jego dziwnej krytyce po meczu w którym Hiszpan zdobył dwie efektowne bramki i był najlepszym na boisku .Dla tych co dokładnie śledzą wpisy i wywiady Vuco było widać że ponowie nie przepadają za sobą a po tym było pokazywanie kto jest silniejszy i wystawianie napastnika który podobno grał dobrze bo biegał a w ocenie kibiców i ekspertów był najsłabszym ogniwem i wręcz osłabiał zespół .Carlitos mimo że chciał grać w Legii mimo ofert za dużo większe pieniądze nie miał innego wyjścia tylko odejść i pewnie tak nastąpi . Kolego nie jest to jakaś teoria spiskowa tylko fakty które pewnie widzi 99 % kibiców ale są i tacy co widzą to inaczej i mają do tego prawo .W czwartej jest mecz który zadecyduje o losach Legii na lata .Jeśli przegramy to winnych będzie dwóch; trener i prezes który to toleruje .Tak myślę że Vuković strzela sobie w piętę i szkodzi drużynie w imię jakiejś swojej zemsty . Tak robią ludzie słabi którzy w ten sposób chcą poprawić swoje pewnie marne ego .Jeśli chcesz obrażać na tym forum kogokolwiek to bardzo źle o tobie świadczy bo wszyscy kibice Legii chcą dobra naszej drużyny i boli ich coroczne staczanie się po równi pochyłej ,

odpowiedz
archie67 - 26.08.2019 / 12:35, *.plus.pl

@kibic emeryt: A moze to na polecenie Prezesa? Bo Carlitos czul sie w Warszawie dobrze i wcale nie chcial odchodzic. Tak czy inaczej w obu przypadkach zle to swiadczy o Vuko - albo powinien odrzucic żądania Prezesa albo zrezygnowac z funkcji trenera.

odpowiedz
Disko - 27.08.2019 / 07:01, *.tpnet.pl

@leeu: Sagan , Kucharz Cezary , Miętowy , Czini , Włodar , Kuchy ratownik , Orlando Sa ( za krótko u nas ) , czy nawet Niezgodny dwa sezony temu ( 11 goli w lidze ? ) . Taak , było dobrze w ataku . Ale Karlitos też jest świetny . Dziwna sytuacja , mam pewne przypuszczenia ... Aaa , aby tylko zgoda i zdrowie były . I wyniki .

odpowiedz
Szaro-szary - 29.08.2019 / 08:57, *.orange.pl

@kibic emeryt: nawet nie czytałem do końca. smucisz i wymyslasz

odpowiedz
Mateusz z Gór - 25.08.2019 / 21:18, *.inetia.pl

Karbownik miał świeżość i automatyzmy nieobecne wśród większości graczy. Czekam na kolejne szanse.

odpowiedz
krys008 - 25.08.2019 / 21:04, *.serv-net.pl

Obradovic - co się z tym gościem dzieje?

odpowiedz
Rh- - 25.08.2019 / 21:34, *.chello.pl

@krys008: zaczął już zajęcia z siatkonogi, powoli wraca

odpowiedz
Tumu(l)ec - 25.08.2019 / 21:37, *.209.95

@krys008: za dwa tygodnie zacznie trenować ping ponga

odpowiedz
Kibic - 25.08.2019 / 21:04, *.chello.pl

No fajnie walicie w trenera i piłkarza siedzącego po wygranym meczu rezerwowym składem, po dotarciu do ostatniej rundy eliminacji LE, z niezłymi szansami na awans. Wy jesteście za klubem czy przeciwko Vuko i Kulenoviciowi?

odpowiedz
(L)1916(L) - 25.08.2019 / 21:37, *.tpnet.pl

@Kibic: Za klubem i przeciwko Vuko i Kulenoviczowi

odpowiedz
raf - 25.08.2019 / 22:44, *.virginm.net

@(L)1916(L): czyli pewnie ucieszysz sie jak Legia odpadnie z rengersami odrazu bana dalbym Ci za twoj komentarz

odpowiedz
Darek - 25.08.2019 / 21:02, *.t-ipconnect.de

Gratuluje zwyciestwa.I nie graj wiecej Kulenoviciem.
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.

odpowiedz
Świstak666 - 25.08.2019 / 21:00, *.chello.pl

Dobrze, że widzi dobrą grę Karbownika! Trzeba dawać mu jak najwięcej szans w pierwszej drużynie. Praszelik jeszcze za słaby, powinni go gdzieś wypożyczyć, żeby pograł przynajmniej w III lidze, a nie w IVligowych rezerwach.

odpowiedz
Szyszko - 25.08.2019 / 20:54, *.chello.pl

Ludzie ochłońcie. Narazie da się tą Legię nareszcie oglądać, nawet zmiennicy walczą i pewnie się to kilku opłaci niedługo. Podobały się Wam wyczyny poprzedników? Vuko też dopiero zaczyna ale ma L w sercu a skoro najemnik Carlitos odchodzi to znaczy że za dużo łapami machał. Pewnie jest plan rezerwowy i do widzenia. Jest Niezgoda, wyzdrowieje Kante, ktoś przyjdzie. Przebudowa tego bałaganu to nie misja na wakacje. Rangersi to misja na księżyc ale nadal jesteśmy w pół drogi a niektórzy mówili że nawet nie ruszymy. Dajcie Vuko i jego pomysłowi szansę. W piłce to oznacza min pół roku a przy tym co odziedziczył to u tak mało

odpowiedz
Pacho - 25.08.2019 / 21:23, *.cyfrowypolsat.pl

@Szyszko: prawda

odpowiedz
Do Pol - 25.08.2019 / 20:48, *.plus.pl

Weź deb... przypomnij wcześniejsze mecze z beniaminkami. Zawsze były w plecy, tutaj ważne że zwycięstwo. Co do konfliktu między vuko a carlitosem. Gościu robi z siebie jakaś mega gwiazdę, a przypomnijcie sobie Jedi mecze. Straty, albo nie widział kolegów z lepszych sytuacjach, nie dostał podania machał łapami jak poparzony.
ZADEN PILKARZ NIE MOZE BYC WAZNIEJSZY OD KLUBU. Jedynie czego mi będzie szkoda to jego stałych fragmentów gry. Vuko na konferencji po sezonie powiedział że piłkarze mają zapi....ac. Przyznam szczerze, że byłem pierwszym który mówił żeby go zwolnić. Na tę chwilę muszę to odszczekac, oby tak dalej.
Osobną sprawą jest Sandro. Ludzie zobaczcie on ma dopiero 19 lat. W tym wieku Lewy kopał się w czoło w Pruszkowie. Gościu lata i pomaga ile może. Skoro pasuje do taktyki i nie wali w chu... to spoko. A jak zacznie strzelać bramki to ten co krytykował będzie pierwszym co będzie piał nad jego gra. Trochę mniej hipokryzji z waszej strony.

odpowiedz
Luis - 25.08.2019 / 20:54, *.chello.pl

@Do Pol:ciężko się z Tobą nie zgodzić

odpowiedz
MS - 25.08.2019 / 21:00, *.t-mobile.pl

@Do Pol: porownanie do Lewego w Pruszkowie mega trafne!!! I oczywiscie tez na Legie byl za slaby a pozniej w Bvb Klopp sie caly sezon dziennikarzom tlumaczyl czemu go wystawia.

odpowiedz
Pab(L)o Loża - 25.08.2019 / 21:14, *.centertel.pl

@Do Pol: w wieku Kulenovica Lewy byl krolem strzelcow III a potem II ligi. Ile goli strzelił Kule w rezerwach Legii czy primaverze Juve? Lewy 36 goli w seniorskiej pilce a Kule? W wieku 19 lat zameldowal sie w kuchenkorzu i zostal krolem strzelcow extraklapy

odpowiedz
K(L)AKIER - 25.08.2019 / 22:02, *.inetia.pl

@Do Pol: Już nie piej tak nad tym żółtodziobem kule, bo może i ma warunki ale póki co to nic nie pokazuje, a że biega i przeszkadza to ty też byś wszedł i tam się że stoperami poprzepychal i że dwav3 starty po piłkę zrobił i raz podał dobrze, Vuko ma 3 napadziorow którzy mieli sezony w których strzelali A on stawia uparcie na niego, może te balkanskie korzenie ich połączyły czy co innego, może jest młody i w dupe wlazi, a starsi trochę się stawiają i mają prawo się odezwac, a co to więzienie że mają cicho siedzieć i się nie odzywac, Jedze też chcieli się pozbyć jak nie grał bo kontrakt itp olewam ich A widzisz teraz co robi w obronie z lewczukiem. Szkoda żeby Carlitos odszedł bo dobry grajek , a sezon długi żeby rezygnować z niego

odpowiedz
Rafal - 25.08.2019 / 22:09, *.plus.pl

@Do Pol: tak to malolat ale uwazam ze powiniwn odpoczac na lawie i wchodzic jako rezerwowy az sie przelamie. Nic na sile sie nie zrobi a trzeba grac. Teraz Niezgoda jest lepszy. Sie zobaczy za jakis czas. Moze Kulenovic teraz sie sprawdzi jak bedzie wchodzil na ostatni kwadrans. Teraz moze ma znizke formy a na wiosne sie rozkreci. Pi za tym z racji wieku moze mu siasc psychika. Lepiej dla niego i dla klubu jak bedzie wchodzil z lawki. Jest teraz hejt na niego i koze nie dzwignac tego. Po co go katowac psychicznie. Lzej mu bedzie jako rezerwowy do zimy. Wielu takie ma poczatki. Mnie denerwuje jego bezradnosc ale chyba raczej sie spala niz nie umie.

odpowiedz
HUgon - 25.08.2019 / 22:17, *.vectranet.pl

@Do Pol: Karbownik ma 18 a zapieprza jak mały dzik ,mówiłem dawno żeby dać mu szansę ,widziałem go w meczach kontrolnych jeden z lepszych zawodników .Tylko ten burak tego nie widział.Tylko widział Kulenivića.

odpowiedz
Mario - 26.08.2019 / 08:28, *.timplus.net

@Do Pol: Tylko ludzie, którzy nie mają odrobiny pojęcia o piłce mogą porównywać Lewego do Kulenovica. Jak tylko pierwszy raz zobaczyłem Roberta, właśnie w Pruszkowie, to natychmiast wiedziałem, że to znakomity napastnik. Co ciekawe, Kulenovica zobaczyłem, jak gra, również w Pruszkowie. Wtedy właśnie mnie utwierdziło w przekonaniu, że w młodzieżówce Legii tylko dlatego, że jest z Dinama i będą chcieli w przyszłości na nim zarobić. Gość jest nieprawdopodobnie słaby. Gdyby był Polakiem, to nawet w rezerwach Legii by się nie łapał.

odpowiedz
ZGL - 25.08.2019 / 20:46, *.tpnet.pl

Na nieszczescie LEGII przeciwko Rangersom zagra Kulenovic wiec porazka pewna !!!

odpowiedz
raf - 25.08.2019 / 22:49, *.virginm.net

@ZGL: to postaw wszystkie swoje oszczednosci oprocz tego pozycz od znajomych rodziny zebys mial wieksza wygrana po porazce Legii

odpowiedz
Bidon - 25.08.2019 / 20:41, *.tpnet.pl

Vuko - Pinokio kiedys taki transparent wywiesila Żyleta ( ta najwspanialsza jesli chodzi o kibicowanie i atmosfere przynajmniej dla Mnie ) i musze powiedziec ze sie nie mylila bo przeciez wiemy juz z doniesien medialnych czemu nie gra Carlitos.... a trener mam nadzieje ze przez duze T kiedys bo tego mu zycze mimo tego ze wiele rzeczy mi sie nie podoba wciaz mowi to co mowi ....

odpowiedz
Vuko Won!! - 26.08.2019 / 12:13, *.vectranet.pl

@Bidon: najlepsze jest to co Vuko wtedy powiedział o kibicach " Żyleta = Pinokio " ..co do trenerzyny to szału nie będzie..wygrany mecz z najsłabszym zespołem i stracone 2 bramki.

odpowiedz
Kristof - 25.08.2019 / 20:40, *.play-internet.pl

Nie było sprzeczki, nie było zgrzytu!!! Srutu tutu majtki z drutu. Nie jest winny ten który się nie tłumaczy!

odpowiedz
dan - 25.08.2019 / 20:37, *.marsoft.net

Wszystkie osoby które nie kibicują Legii niech się nie wysilają bo się zesrają pisząc komentarze na stronie najlepszego klubu w Polsce Legii Warszawa

odpowiedz
Krzychu - 25.08.2019 / 20:37, *.204.24

Po co on gada te pierdoły o Carlitosie ze był przewidziany do gry jak już napewno dobrze wie że sie go z Legi pozbył..nie dał mu nawet 5 min z Rangersami tak samo Niezgodzie a ten paralita Kuleno juz ostatnie 20 min człapał po boisku..Wkur..mnie to niesamowicie bo może już z jakaś zaliczką do Szkocji by sie leciało a tak jak on sam powiedzial pan Vukoloczek 60/40 szans dla tamtych..no skończony debil jak ich mało

odpowiedz
Wojtas - 25.08.2019 / 20:31, *.net.pl

Baranie jako Legia każdy mecz trzeba wygrać!!!

odpowiedz
Patrycja - 25.08.2019 / 20:28, *.t-mobile.pl

100% poparcia dla Vuko

odpowiedz
men - 25.08.2019 / 20:41, *.marsoft.net

@Patrycja : Vuko King;)

odpowiedz
Wojtas - 25.08.2019 / 20:48, *.net.pl

@Wojtas: #zryły#

odpowiedz
#TeamCarlitos! - 25.08.2019 / 20:21, *.centertel.pl

Won z Legii pinokio! I zabieraj kulenovicia ze sobą!

odpowiedz
WNIOSKI - 25.08.2019 / 20:24, *.chello.pl

@#TeamCarlitos!: Ty się ożeń z Carlitosem, będziesz go miał na co dzień.

odpowiedz
Kochamlegie - 25.08.2019 / 20:20, *.play-internet.pl

Vuko proszę cię za wesztskuch kibiców Legi tych prawdziwych wystaw napastnika czwartek czy tobie trzeba stracić posadę żebyś zrozumiał a co dzisiejszego meczu to zawsze Żydzi z, Łodzi się mitywowali nawet t tedy że sprzedali mecz na 2/3

odpowiedz
(L)eming - 25.08.2019 / 20:17, *.ip-point.pl

Panie trenerze, tak po prostu prosimy o trochę uczciwości. To tyle czy aż tyle?

odpowiedz
Ryś - 25.08.2019 / 20:16, *.mm.pl

Ciekawi mnie czy te wpisy na stronie LEGII piszą kibice naszego klubu. Zawsze trzeba wspierać naszych, a nie pluć jadem.

odpowiedz
Mofoq - 25.08.2019 / 20:14, *.t-mobile.pl

Ale wioska w komentarzach - dno

odpowiedz
bolo - 25.08.2019 / 20:08, *.net.pl

Pinokio nadal swoje.

odpowiedz
Pol - 25.08.2019 / 20:04, *.t-mobile.pl

Ten pinokio jest normalny?
Trudny teren..........beniaminek zbierający wszędzie baty.
A w czwartek i tak inteligent pewnue wystawi Kalekonovicia

odpowiedz
Balde - 25.08.2019 / 22:08, *.178.78

@Pol:
A Ty umiesz myśleć czy tylko pluć jadem. Grali 2 składem, dostali bramkę na początku spotkania, a jednak potrafili przycisnąć i strzelić 3 bramki.

odpowiedz
tomek - 26.08.2019 / 09:25, *.warszawa.pl

@Balde: guzik potrafili. rozkrecili sie dopiero jak weszli zawodnicy z pierwszej 11. kulawy nawet tego by nie strzlil. Niezgoda mimo ze po kontuzji to w tym meczu pokazal wiecej niz kulawy od poczatku sezonu

odpowiedz